صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: زمینه های تحقیق و ارائه مقاله در رشته IT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمینه های تحقیق و ارائه مقاله در رشته IT

[QUOTE=ghlobe;1928676]دامنه موضوع شبکه خیلی وسیعه و نمیشه یک موضوع خاص رو پیشنهاد داد. چند تا از مجله های مختلف شبکه را از کتابخانه دانشگاهتان به امانت بگیریدو مقالاتش را مطالعه کنید تا ببینید به کدام زمینه بیشتر علاقه دارید.
    نظرم روی distributed system هست اما نمیدونم چه موضوعی بهتر قابل گسترش و ایا در مقطعه دکترا بدردم میخوره یا نه

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=hana258;1929257]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دامنه موضوع شبکه خیلی وسیعه و نمیشه یک موضوع خاص رو پیشنهاد داد. چند تا از مجله های مختلف شبکه را از کتابخانه دانشگاهتان به امانت بگیریدو مقالاتش را مطالعه کنید تا ببینید به کدام زمینه بیشتر علاقه دارید.
    نظرم روی distributed system هست اما نمیدونم چه موضوعی بهتر قابل گسترش و ایا در مقطعه دکترا بدردم میخوره یا نه
    آنهم زمینه بسیار وسیعی است. همانطور که عرض کردم یک مقدار مقالات مختلف رشته تان را بخوانید ببینید به کدام مبحث علاقه دارید. در زمینه distributed system ها مباحث مربوط به کاربرد در شبکه های پردازش ابری (Cloud) الان زمینه های نسبتا فعالی دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hana258 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی ارشد شبکه هستم . در مورد انتخاب موضوع پایان نامه هیچ ایده ای ندارم میشه کمکم کنید؟
    منم دانشجوی ارشد شبکه هستم
    دوستان اگه نظری دارند لطفا راهنمایی کنند

Junior Member

من کارشناسی ام ر تازه تموم کردم و میخواستم با استادم برای یه مقاله کار کنم از خودش فرصت نکردم بپرسم کسی میدونه مدت زمان نوشتن مقاله کی هست؟؟ میتونم 3 ماهه یه مقاله بنویسم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninj72 نمایش پست ها
    من کارشناسی ام ر تازه تموم کردم و میخواستم با استادم برای یه مقاله کار کنم از خودش فرصت نکردم بپرسم کسی میدونه مدت زمان نوشتن مقاله کی هست؟؟ میتونم 3 ماهه یه مقاله بنویسم؟
    سلام

نوشتن مقاله در واقع مرحله آخر یک تحقیق، یعنی "ارائه تحقیق و دستاوردهای اون" هست...
    هرچه تحقیق و هدفگذاری اون گسترده تر باشه، زمان رسیدن به هدف می تونه طولانی تر، ولی نتیجه، نتیجه قابل توجه تر و ارزشمندتری باشه... این زمان می تونه حتی به اندازه یک دوره دکترا باشه.. تا 6 سال...!
    در کل کار 3 ماهه هم میشه انجام داد ولی در مورد کیفیتش در حالت کلی نمیشه با اطمینان نظر داد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

با سلام به همه دوستان .. من دوتا سوال دارم :
    1- من ارشد it هستم و الان میخوام موضوع پایان نامه انتخاب کنم و نمیدونم چه موضوعی رو کار کنم که برام پذیرش گرفتن رو برای دکتری تسهیل کنه
    از بین این موضوعات کدومش به نظرتون مناسب تره برای ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور:
    Vanet , Manet
    Data security
    network security
    SDN
    Cloud computing
    Big Data
    2- از بین موضوعاتی که گفتم کدومش ممکنه باعث بشه ویزا گرفتن سخت بشه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آی تی آزاد تهران شمال

سلام من میخوام برای چنتا از رشته ها مرتبط با رشته خودم آی برای دانشگاهاای آمریکا اقدام کنم . رشته های مثل computer science , computer engineering, IT, یه spreadsheet در گوگل درست کردم از 100 تا دانشگاه برتر آمریکا میخوام همه رو بررسی کنم و فیلهای مهم مربوط به هرکدوم رو دربیارم که راحت و دقیق انتخاب خوبی برای اپلای داشته باشیم . اگه علاقه مند هستید و رشته مورد علاقتون مرتبط هست لطفا پیغام بزارید (ترجیحا داخل انجمن نه چون اینباکسم پره )
    آی دی skype: hamidzr90 اطلاعات بیشترم تو پروفایلم هست .
    ممنون از وقتتون

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)