صفحه 10 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Florida International University

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

یه انگیزه قوی و تلاش مستمر ... یعنی باید هر روز و هرساعت فکری به نام یادگیری زبان توی ذهنت باشه (فلش کارت وغیره جزو ابزار یادگیریه یعنی طرز استفاده از ابزار مختلف برای یادگیری به سلیقه فرد بستگی داره با یه نرم افزار دیکشنری و گشت در اینترنت و دیدن فیلم ها و اخبار انگلیسی بهتر میتونید به هدف برسیدبه شرطی که اراده داشته باشید و ادامه بدید یعنی یادگیری زبان یه پرسه بلند مدته اگه کسی با اساتید زبان در ارتباط باشه میدونه که من چی میگم!!

یکی از موارد کلیدی تکرار کردن هست. وقتی تکرار نکنی فراموش میشه. یک راه ساده و کارآمد اینه که چیزهایی رو که یاد می گیرید بصورت صوتی و با صدای خودتون ضبط کنید. بعدا برای تکرار کافی هست که صدای خودتون رو دوباره بشنوید و همه چیز رو یاد آوری کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

سلام من اگر بخوام برای پاییز 2014 پذیرش بگیرم بنظرتون بهترین زمان برای شروع زبان خودن کی هست؟ ربانم هم خوبه کلاس های ترمیک رو تموم کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط boxter نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی نمیتونه راهنمای کنه !
    فیلم به هیچ وجه برای بهبود نمره ی تافل و GRE توصیه نمیشه. مخصوصآ GRE که اصلا ....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط varyan نمایش پست ها
    سلام من اگر بخوام برای پاییز 2014 پذیرش بگیرم بنظرتون بهترین زمان برای شروع زبان خودن کی هست؟ ربانم هم خوبه کلاس های ترمیک رو تموم کردم
    بستگی داره که الان زبانت چطوره! به نظرم کسی که حتی تا به حال یک کلاس زبان هم نرفته میتونه به صورت self study در مدت 2 سال هم تافل و هم GRE رو با نمره ی خوب بگذرونه. بازم تاکیید میکنم بستگی داره چقدر زحمت بکشی!!

موفق باشید

Senior Member سپهر آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hefz نمایش پست ها
    فیلم به هیچ وجه برای بهبود نمره ی تافل و GRE توصیه نمیشه. مخصوصآ GRE که اصلا ....
    اتفاقا فیلم/سریال و حتی موسیقی در طولانی مدت خیلی میتونه کمک کنه. برای Listening تافل که عالیه. به یاد گرفتن لغات و اصلاحات هم خیلی کمک میکنه.

البته همانطور که گفتم بهترین تاثیر را در طولانی مدت (آهسته و پیوسته) میذاره و شاید برای کسی که می خواد 6 ماهه زبان خودش را تقویت کنه مناسب نباشه.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member

سلام دوستان
    من سطح upper intermediate هستم. به نظرتون 4 ماه میتونم واسه IELTS 6.5 خودمو برسونم؟ 2 ماه شو میتونم روزی 6 ساعت بخونم و 2 ماهشو روزی 3 ساعت!
    ممنون

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidzabihi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سطح upper intermediate هستم. به نظرتون 4 ماه میتونم واسه IELTS 6.5 خودمو برسونم؟ 2 ماه شو میتونم روزی 6 ساعت بخونم و 2 ماهشو روزی 3 ساعت!
    ممنون
    شما سطح زبانت برای این نمره کاملا مناسبه.فقط تکنیک های امتحان رو یاد بگیر

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر

پیش فرض پاسخ : عدم دریافت نمره تافل

درود، عذر می خواهم من باید تا قبل از 15 سپتامبر نمره ها و مدارکم به دست دانشگاه آمریکا برسد. به نظرتون چه تاریخی آخرین زمانیه که من می توانم برای امتحان iBT اقدام کنم؟چون الان می خواهم زمان امتحانم رو مشخص کنم. و می ترسم خیلی دیر امتحان بدهم جواب بدست دانشگاه نرسد!
    عذر می خواهم اگر سوالم مربوط به این صفحه نمی شود!
    جهت بحث درباره ثبت اختراع جهانی می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:ثبت اختراع بین المللی Patent
    طبق قوانین انجمن: برای تشکر از ارسال یک پست،می توانید امتیاز مثبت بدهید. امتیازدهی سمت راست پایین هر پست قرار دارد.

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    درود، عذر می خواهم من باید تا قبل از 15 سپتامبر نمره ها و مدارکم به دست دانشگاه آمریکا برسد. به نظرتون چه تاریخی آخرین زمانیه که من می توانم برای امتحان iBT اقدام کنم؟چون الان می خواهم زمان امتحانم رو مشخص کنم. و می ترسم خیلی دیر امتحان بدهم جواب بدست دانشگاه نرسد!
    اگه کاملا مطمئنید که با ۱ بار امتحان نمره مورد نظر رو دریافت می‌کنید، ۱ سپتامبر تاریخ مطمئنی هست

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sofi نمایش پست ها
    دوست عزیز. نتایج معمولا 10 روزه میاد و فرستادنش به دانشگاههای امریکا هم بین 7- 10 روز طول میکشه. یعنی میشه 3 هفته قبل اگه بدید میرسه و مشکلی نخواهد بود. ولی به نظر من نیمه اگوست بدی بهتره و درحالت بهتر اینکه اول اگوست بدی. اینطوری حتی اگه خدایی نکرده از امتحان راضی نبودی میتونی دوباره شانستو امتحان کنی. همین خودش کلی استرست را کم میکنه و باعث نمره بهتر میشه. دیگه بستگی به شرایط خودتون داره. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)