صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

سلام دوستان من زبانم در سطح اینتر مدیت هست تو کیش تا اینجا خوندم ول کردم پیشنهادتون برای ادامه چیه من هدفم تافل بالای 600 هست؟

یه سوال دیگه اون اینکه تافل بالای 600 تقریبا چه سطحی از زبان میشه ؟ میشه یک شکای کلی از این سطح به من بدید
    کتابخوان دستگاهیست با صفحه نمایش مخصوص برای مطالعه کتاب های الکترونیکی
    انجمن کتابخوان

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

دوستان کس دیگه ای نظری نداره؟
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

از من حقير يك اندرز. با زبان انگليسي زندگي كنيد نفس بكشيد و فكر اينكه اون رو بخاطر منافع خودتون و بهره برداري ياد بگيريداز سر بيرون كنيد و قلبا و عميقا دوستش داشته باشيد. هرگز به اين كلاسهاي مكالمه در 3 ماه و غيره اعتماد نكنيد. وقت آزمون كه برسه خصوصا GRE‌من نوعي و خانوم كارلسون يا آقاي جيمز تفاوت فاحشي خواهد داشت. حداقل با تلاش اين تفاوت رو در حد لهجه كاهش بديم. هر روز در معرض زبان قرار بگيريد. همه ي اسكيلها رو با هم. فيلم كارتون مقاله هاي اينترنت اخبار روزانه مجله هاي علمي همه قابل دسترسي هستند و بهترين منابع براي شما. براي اسپيكينگ فقط حرف بزنيد حتي اگر فكر مي كنيد مورد تمسخر واقع ميشيد. Being ambitious ‌بهترين توصيه است.
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

سوال من در مورد مدت اعتبار نتیجه تافله،همه میدونیم که دو ساله.اما من میخوام بدونم که تاریخی که اپلای میکنیم مهمه یا تاریخی که ترم دانشگاهی قراره شروع بشه.ینی مثلا اگر من ژانویه امسال اپلای میکنم برای ترم پاییز سال بعد،نتیجه تافل من تا پاییز سال بعد باید معتبر باشه یا تا ژانویه امسال(تاریخ اپلای کردنم)؟
    قبلن مرسی از جوابتون

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط sabasdgt نمایش پست ها
    سوال من در مورد مدت اعتبار نتیجه تافله،همه میدونیم که دو ساله.اما من میخوام بدونم که تاریخی که اپلای میکنیم مهمه یا تاریخی که ترم دانشگاهی قراره شروع بشه.ینی مثلا اگر من ژانویه امسال اپلای میکنم برای ترم پاییز سال بعد،نتیجه تافل من تا پاییز سال بعد باید معتبر باشه یا تا ژانویه امسال(تاریخ اپلای کردنم)؟
    قبلن مرسی از جوابتون
    با سلام
    تاریخ امتحان از روزی که نتیجه میاد تا 2سال بعد همون موقع دارای ارزش میباشد.
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Junior Member kowkama آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    power electrical engineering/SBU university

چطوری آریا جان، خیلی سخت نیست فقط باید از راهنمایی های دکتر رضا مرادی کان لم یکن استفاده کنی،
    یادت نره کار نشد نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کی باید اقدام به ثبت نام در آزمون iBT بکنم در صورتی که بخوام تاریخ X امتحان ب

نقل قول نوشته اصلی توسط pApAr نمایش پست ها
    سلام
    خیلی دقیق نمیشه به این سوال جواب داد اما برای هر تاریخ ای تی اس حدود دو سه ماه قبل تاریخ ها رو باز میکنه و اصلا مشخص نیست که تاریخ اتمامش کی هست چون هر سنتری یه ظرفیتی داره وقتی ظرفیت پر شد اون تاریخ برای سنتر مورد نظر برداشته میشه ممکنه یه سنتر یه روزه ظرفیتش تموم بشه و یه سنتر تا نزدیک امتحان هم جا داشته باشه. مثلا سنتر دانشگاه صنعتی اصفهان جز سنترهایی هست که کمتر از یک هفته ظرفیتش پر میشه
    البته فکر میکنم تا سه روز کاری قبل از تاریخ امتحان هم میشه ثبت نام کرد که هزینش بیشتر
    موفق باشید
    سلام مرسی از راهنمایی کاملتون من میخام در آزمون iBT یکم مرداد امسال 28/7/2012 شرکت کنم اما گویی ثبت نام فقط برای تاریخ 19/8/2012 انجام میشه چ طوری میتونم برای ثبت نام در تاریخ 1مرداد اقدام کنم؟؟ ممنون میشم از راهنمایی تون

پیش فرض پاسخ : کی باید اقدام به ثبت نام در آزمون iBT بکنم در صورتی که بخوام تاریخ X امتحان ب

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام مرسی از راهنمایی کاملتون من میخام در آزمون iBT یکم مرداد امسال 28/7/2012 شرکت کنم اما گویی ثبت نام فقط برای تاریخ 19/8/2012 انجام میشه چ طوری میتونم برای ثبت نام در تاریخ 1مرداد اقدام کنم؟؟ ممنون میشم از راهنمایی تون
    اگه اون تاریخ ،مرکزی توی لیست نیست،یعنی پرشدن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    من ميخوام برا 8 آبان ثبت نام كنم. ولي الان سازمان سنجش ووچر نمي فروشه! بايد چي كار كرد؟
    سلام دوست عزیز. من الان موفق به خرید ووچر از سایت سازمان سنجش شدم شما هم میتونید الان سعی خودتونو بکنید و اعتبار این ووچرها تا 1 ساله
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    توی سایت ETS تاریخ روزهای امتحان تا اوایل مهر را زده حالا میخواستم بدونم برنامه تاریخ امتحانها ibt برای ماه های آبان یا آذر کی در سایت ETS اعلام می شه؟ آیا امکان داره تو این ماهها آزمون برگزار نشه ؟ ا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)