صفحه 12 از 29 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : کی باید اقدام به ثبت نام در آزمون iBT بکنم در صورتی که بخوام تاریخ X امتحان ب

نقل قول نوشته اصلی توسط shasosa98 نمایش پست ها
    سلام
    توی سایت ETS تاریخ روزهای امتحان تا اوایل مهر را زده حالا میخواستم بدونم برنامه تاریخ امتحانها ibt برای ماه های آبان یا آذر کی در سایت ETS اعلام می شه؟ آیا امکان داره تو این ماهها آزمون برگزار نشه ؟ ا
    سلام.برنامه امتحانهای آبان و آذر اعلام میشه...فعلا زوده هنوز...شاید تا سه هفته دیگه اعلام شه ! حتما برگزار میشه ! اتفاقا تو آبان و آذر اوج داوطلبها هستش و زیاااااد هم برگزار میشه تافل و زوووود هم پر میشه !

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

با سلام

امیدوارم جای درستی رو برا پرسیدن سوالم انتخاب کرده باشم

دوستان من کارشناسی ارشد رو تموم کردم و میخوام برا کانادا و یا امریکا اپلای کنم
    لطفا راهنمایی کنین که زمان مناسب برای تافل اینترنت بیس کی هست برا من تا به موقع بتونم اپلای کنم
    راستش اصلا اطلاع ندارم که معمولا چه زمانی در سال باید اپلای کرد از این نظر می خوام بدونم برا کی تافل شرکت کنم تا دو هفته بعدش نمرم که میاد بتونم اپلای کنم

لطفا همین سوالم رو برا GRE هم پاسخ بدید

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط cfd نمایش پست ها
    با سلام

امیدوارم جای درستی رو برا پرسیدن سوالم انتخاب کرده باشم

دوستان من کارشناسی ارشد رو تموم کردم و میخوام برا کانادا و یا امریکا اپلای کنم
    لطفا راهنمایی کنین که زمان مناسب برای تافل اینترنت بیس کی هست برا من تا به موقع بتونم اپلای کنم
    راستش اصلا اطلاع ندارم که معمولا چه زمانی در سال باید اپلای کرد از این نظر می خوام بدونم برا کی تافل شرکت کنم تا دو هفته بعدش نمرم که میاد بتونم اپلای کنم

لطفا همین سوالم رو برا GRE هم پاسخ بدید

ممنون
    برای فهمیدن زمان اپلای باید برین تو سایت دانشگاه مورد نظرتون و deadline رو ببینین چه زمانیه...اصولا بین اول ژانویه اس تا اول فوریه...یعنی دی ماه شروع میشه...شما بهتره یه ضریب اطمینان هم در نظر بگیری که اگه زبونم لال یه وقت تافل رو خیلی خوب ندادی بتونی یه بار دیگه هم شرکت کنی...
    GRE سه بار در سال تو ایران برگزار میشه...مهر و آبان و بهمن...برای کانادا و آمریکا اگه برای پاییز سال بعدش اپلای میکنین بهتره که تو مهر و آبان و ترجیحا مهر امتحان رو بدین چون خیلی طول میکشه که نمره بیاد واس همین ممکنه به بعضی از ددلاین ها نرسین...پس با درنظر گرفتن ضریب اطمینان، بهتره مهر امتحان بدین...زمان دقیق امتحان ها تو سایت ETS هست...

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Toronto - Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

من جون امتحان دادم و چون زیاد وقت مناسبی واسه امتحان نیست ، آزمونها همه جا داشتند و موقع امتحان که ماله من تو سنجش بود ، نصف ظرفیت خالی بود و اون شلوغی و سرو صدایی که دیگران ازش شاکی بودند نبود و نتیجه هم 7 روزه اومد!

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    برای فهمیدن زمان اپلای باید برین تو سایت دانشگاه مورد نظرتون و deadline رو ببینین چه زمانیه...اصولا بین اول ژانویه اس تا اول فوریه...یعنی دی ماه شروع میشه...شما بهتره یه ضریب اطمینان هم در نظر بگیری که اگه زبونم لال یه وقت تافل رو خیلی خوب ندادی بتونی یه بار دیگه هم شرکت کنی...
    GRE سه بار در سال تو ایران برگزار میشه...مهر و آبان و بهمن...برای کانادا و آمریکا اگه برای پاییز سال بعدش اپلای میکنین بهتره که تو مهر و آبان و ترجیحا مهر امتحان رو بدین چون خیلی طول میکشه که نمره بیاد واس همین ممکنه به بعضی از ددلاین ها نرسین...پس با درنظر گرفتن ضریب اطمینان، بهتره مهر امتحان بدین...زمان دقیق امتحان ها تو سایت ETS هست...

ممنون
    حتمی میرم سایتای دانشگاه هارو چک میکنم
    از جایی شنیده یودم اواخر شهریور تا اواسط مهرماه معمولا اپلای میکنن (برا امریکا و کانادا)! برا همین می خواستم مرداد تافل بدم!
    ولی شما میگی معمولا اوایل دی ماهه؟ درسته؟ یا دوبار در سال اپلای میکنن؟

(گویا زیادی آماتورم شرمنده)

Senior Member aida8404 آواتار ها

ممنون
    حتمی میرم سایتای دانشگاه هارو چک میکنم
    از جایی شنیده یودم اواخر شهریور تا اواسط مهرماه معمولا اپلای میکنن (برا امریکا و کانادا)! برا همین می خواستم مرداد تافل بدم!
    ولی شما میگی معمولا اوایل دی ماهه؟ درسته؟ یا دوبار در سال اپلای میکنن؟

(گویا زیادی آماتورم شرمنده)
    شما مهر ماه برای ترم spring و دی ماه برتی ترم fall میتونید اپلای کنید. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

ممنون
    معمولا پذیرش کدوم بیشتره؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

ممنون
    معمولا پذیرش کدوم بیشتره؟
    خوب مسلما هم پذیرش و هم فاند در Fall بیشتر هست
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

پس دی ماه برای Fall باید اقدام کنم

با این شرایط به نظر شما کی تافل و GRE شرکت کنم؟ (نگید که GRE رو برو تو تاپیک مربوط به خود بپرسا )
    الان دارم برا تافل میخونم و زبانم هم بد نیس، ولی GRE واقعا به نظرم ترسناک میاد و هیچی شروع نکردم

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

پس دی ماه برای Fall باید اقدام کنم

با این شرایط به نظر شما کی تافل و GRE شرکت کنم؟ (نگید که GRE رو برو تو تاپیک مربوط به خود بپرسا )
    الان دارم برا تافل میخونم و زبانم هم بد نیس، ولی GRE واقعا به نظرم ترسناک میاد و هیچی شروع نکردم
    البته با احترام به نظر دوستان که گفتن June زمان مناسبی برای امتحان نیست، به نظر من کاملاً برعکس، ماه June و July یکی از بهترین زمانها برای امتحان دادن هست. من خودم 9 جون امتحان دادم و هیچ مشکلی وجود نداشت. به خاطر اینکه داوطلب ها کم هستند، از شلوغی سنتر ها و پر شدن ظرفیت خبری نیست. اگر هم امتحان رو بد بدید فرصت برای جبران هست. به علاوه، شما امتحانتون رو اگر در خرداد یا تیر بدید، حدود 4-5 ماه وقت دارید که به طور کامل به GRE بپردازید. حالا هر چی دیرتر تافل بدید، از این فرصتی که برای GRE دارید کاسته میشه. این که GRE و تافل رو با هم بخونید هم به نظرم زیاد کار جالبی نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)