صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

سلام
    برای من که مشکل تلفظ بعضی از لغات فارسی دارم، در تلفظ کلمات انگلیسی تاثیر گذاره؟؟

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : کی باید اقدام به ثبت نام در آزمون iBT بکنم در صورتی که بخوام تاریخ X امتحان ب

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    سلام.برنامه امتحانهای آبان و آذر اعلام میشه...فعلا زوده هنوز...شاید تا سه هفته دیگه اعلام شه ! حتما برگزار میشه ! اتفاقا تو آبان و آذر اوج داوطلبها هستش و زیاااااد هم برگزار میشه تافل و زوووود هم پر میشه !
    اگر بخوام 20 آبان سنتر امیربهادر ثبت نام کنم آخرین مهلت برای این که هنوز جای خالی مونده باشه و ثبت نام کنم تقریبا کی هست؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    البته با احترام به نظر دوستان که گفتن June زمان مناسبی برای امتحان نیست، به نظر من کاملاً برعکس، ماه June و July یکی از بهترین زمانها برای امتحان دادن هست. من خودم 9 جون امتحان دادم و هیچ مشکلی وجود نداشت. به خاطر اینکه داوطلب ها کم هستند، از شلوغی سنتر ها و پر شدن ظرفیت خبری نیست. اگر هم امتحان رو بد بدید فرصت برای جبران هست. به علاوه، شما امتحانتون رو اگر در خرداد یا تیر بدید، حدود 4-5 ماه وقت دارید که به طور کامل به GRE بپردازید. حالا هر چی دیرتر تافل بدید، از این فرصتی که برای GRE دارید کاسته میشه. این که GRE و تافل رو با هم بخونید هم به نظرم زیاد کار جالبی نیست.

من کاملاً با این نظر موافقم و خودم هم این راه رو رفتم. من 28 جولای امتحان دادم و به نظرم زمان خیلی خوبی بود. با اینکه اصلاً آماده نبودم اما فقط می خواستم هر چی زودتر این امتحان رو بدم که بقیه وقتم رو بزارم برای GRE. نتیجه هم 6 روزه اومد. واقعاً خوندن GRE و TOEFL به طور همزمان خیلی سخته و به نظر من معمولاً در این موارد GRE قربانی می شه ونمره ای که انتظار دارید نمی گیرید چون به مراتب امتحان سنگین تری هست.
    و از همه مهمتر همونطور که متین جان گفتن اگر تافل رو خراب کردید فرصت برای جبران هست. در ضمن وقتی زمان خوبی رو برای GRE اختصاص می دید در دو تسک writing و reading پیشرفت محسوسی می کنید که باعث می شه بعد از GRE امکان اینکه نمره ی بالاتر در تافل بگیرید زیاد بشه.

من هم به همه توصیه می کنم حتی اگر آمادگی 100 درصد ندارن تافل رو توی تابستون یا زودتر شرکت کنن.

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

درود

بچه ها به نظر شما آزمون GRE رو جلوتر از TOEFL بدم یا نه ؟ با چه مدت فاصله ای ؟ البته در تاپیکی مطالبی رو مرتبط با این موضوع خوندم که بیشتر به علت تقویت Writing تافل توصیه می شد که اول GRE رو بدم

باسپاس

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط FanTasTic نمایش پست ها
    درود

بچه ها به نظر شما آزمون GRE رو جلوتر از TOEFL بدم یا نه ؟ با چه مدت فاصله ای ؟ البته در تاپیکی مطالبی رو مرتبط با این موضوع خوندم که بیشتر به علت تقویت Writing تافل توصیه می شد که اول GRE رو بدم

باسپاس

محمدرضا

محمدرضا جان نظر شخصی من اینه که شاید الان کمی دیر باشه که بخوای تازه تصمیم بگیری کدوم رو اول بدی اما اگه می تونی تا نهایتاً اواسط شهریور امتحان بدی و نمره ای که دلت می خواد رو بگیری تافل رو بده بعد بلافاصله بخون واسه GRE. اگر بیشتر از این بخوای وقت بزاری به نظر من GRE فدا می شه و من اصلاً توصیه نمی کنم. در این صورت GRE رو بخون و حتماٌ روی رایتینگ هم کار بکن. چون رایتینگ GRE پارامترهای خاصی برای نمره دهی داره که به خیلی از رایتینگ تافل متمایزش می کنه. شما باید تحلیل قوی و مستدل برای چیزهایی که در رایتینگ GRE مطرح می کنی داشته باشی. همین موضوع باعث می شه نوشتنت یه تکون حسابی بخوره و نوشتن در مورد موضوعات تافل برات خیلی راحت تر بشه. اون ریدینگ ها و کلمات GRE هم که تاثیر خیلی خوبی در فهم مطلبت داره که برای ریدینگ تافل خیلی به دردت می خوره.

وقتی که GRE رو دادی دیگه می تونی همه وقتت رو بزاری روی تافل و اولویت رو بزاری روی اسپیکینگ و لیسنینگ. حدوداً فکر می کنم یک ماه بعد از GRE آماده بشی برای یک نمره ی خوب تافل.

Junior Member

سلام دوستان
    من یه کم با خوندن مطالب اینجا استرس گرفتم!میخام برای fall 2013 اپلای کنم ولی هنوز خوندن GRE و TOEFL رو شروع نکردم و برای هیچکدوم ثبتنام نکردم!!
    زبانم میشه گفت خوبه و میخام از هفته بعد فشرده بخونم، به نظرتون این دو تا امتحانو کی بدم و اول کدومشو؟خودم میخاستم اواسط آبان TOEFL بدم.
    برای خرید ووچر فقط سایت سنجش هست یا از جای دیگه ای هم میشه خرید؟چون سنجش فعلا زده که نمیفروشه!!

Senior Member aida8404 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه کم با خوندن مطالب اینجا استرس گرفتم!میخام برای fall 2013 اپلای کنم ولی هنوز خوندن GRE و TOEFL رو شروع نکردم و برای هیچکدوم ثبتنام نکردم!!
    زبانم میشه گفت خوبه و میخام از هفته بعد فشرده بخونم، به نظرتون این دو تا امتحانو کی بدم و اول کدومشو؟خودم میخاستم اواسط آبان TOEFL بدم.
    برای خرید ووچر فقط سایت سنجش هست یا از جای دیگه ای هم میشه خرید؟چون سنجش فعلا زده که نمیفروشه!!
    بنظرم هردو را با هم بخونید بهتره. یجورایی خیلی اماده میشید. جاهایی که ازمون برگزار میکنن معمولا ووچر هم دارن مثلا وقتی که من میخواستم امتحان بدم قیمتی که سنجش برای ووچر میداد 410 یا 420 بود (یادم نیس دقیق) ولی شیراز 290 بود.
    همین انجمن هم دوستانی هستن که ووچرشون را واگزار میکنن. اگه گیرتون نیومد یه سر به انجمنشون بزنید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida8404 نمایش پست ها
    بنظرم هردو را با هم بخونید بهتره. یجورایی خیلی اماده میشید. جاهایی که ازمون برگزار میکنن معمولا ووچر هم دارن مثلا وقتی که من میخواستم امتحان بدم قیمتی که سنجش برای ووچر میداد 410 یا 420 بود (یادم نیس دقیق) ولی شیراز 290 بود.
    همین انجمن هم دوستانی هستن که ووچرشون را واگزار میکنن. اگه گیرتون نیومد یه سر به انجمنشون بزنید
    ممنون از راهنمایی تون.ولی چرا اینهمه تفاوت قیمت بین ووچرها هست؟!!!اگه بخام امیربهادر امتحان بدم اونجا ووچر میدن؟

Senior Member aida8404 آواتار ها

ممنون از راهنمایی تون.ولی چرا اینهمه تفاوت قیمت بین ووچرها هست؟!!!اگه بخام امیربهادر امتحان بدم اونجا ووچر میدن؟
    والا دلیل اختلاف قیمت که حتما و صرفا بخاطر اینه که اینجا ایرانه. لازم نیست ووچر را از جایی که میخوایید امتحان بدید تهیه کنید. تماس بگیرید ببینید کجا دارن. از هرجای ایران که بخرید میتونید در هر مرکزی که دوست دارید امتحان بدید.
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

Junior Member

ممنون از راهنمایی تون.
    لطفاً نتیجه پرس و جوتون در مورد ووچر رو اینجا هم بنویسید تا ما هم مطلع بشیم چون من هم می خوام ووچر بخرم، ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)