صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arny نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من نمره ی تافلم اومد و چندان رضایت بخش نبود.77
    می خوام دوباره بدم و دوباره شروع به خوندن کنم. 3 فوریه خیلی دیره؟قصدم اپلای برای پاییز 2013 است.یا کلا بذارم برای سال دیگه؟ آخه حوصله 1 سال الافیو ندارم. نظرتون چیه؟
    دوست عزیز
    اگه شما تا این حد هم حاضری کوتاه بیای که کلاً کاراتو بذاری واسه سال دیگه، به نظر من همون 3 فوریه تافلو شرکت کن. بالاخره هنوز یه سری ددلاین هست بعد از سوم فوریه که اتفاقاً کم هم نیستن. نمیدونم چرا دوستان اینجوری شما رو راهنمایی میکنن که به هیچ ددلاینی نمیرسی. شما تلاشتو بکن خودتو برسونی، نهایتش اینه که به جای 7 تا دانشگاه 3 جا اپلای کنی!! خیلیا با همون 3 جا هم تونستن پذیرش بگیرن. ضمن اینکه شما اگه استادی بخوادت، بهش بگی که من فلان تاریخ قراره تافل بدم، به احتمال خیلی خیلی بالا قبول میکنه که نمره رو دیرتر بفرستی. این چیزا رو با خود استاد میتونی هماهنگ کنی. همینجوریشم دانشگاهها معمولاً تا دو هفته بعد از ددلاین اعلام شده، هنوز مدارکی که میرسه رو قبول میکنن و بیشترین انعطاف رو در مورد نمره های زبان نشون میدن. فقط شما تا ددلاین، فرمهای آنلاین رو پر کن و مدارک لازمش رو سابمیت کن و اپلیکیشن فی رو پرداخت کن. اون مدارکی که قراره با پست فرستاده شه رو میتونی تا دو هفته بعد از ددلاین برسونی به دستشون. سعی کن توی این مدت یه جور آمادگی در خودت ایجاد کنی برای تافل که احیاناً اگه یهو یه نفر یه هفته مونده به امتحانش کنسل کرد، شما تاریخ امتحانتو جا به جا کنیو بندازی جلو (جاهای خالی رو از پروفایلت چک کن مرتب).
    لازم هم نیست به یونی بگی نمره تافلت چند شده، بگو من برنامه-م اینه که 3 فوریه تافل شرکت کنم و نمره کمی دیرتر میرسه. همین.

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تبریز مکانیک-ساخت و تولید

سلام من میخوام برا دانشگاه METU ترکیه اقدام کنم(برا مهرماه) و تو آزمون تافل نمره ی 70 میخواد راستش من هیچی نخوندم اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم(برا آزمون کی باید ثبت نام کنم؟تو این مدت باقیمانده میتونم به اندازه ی نمره ی 70 بخونم؟)

سلام

ضمن اینکه شما اگه استادی بخوادت، بهش بگی که من فلان تاریخ قراره تافل بدم، به احتمال خیلی خیلی بالا قبول میکنه که نمره رو دیرتر بفرستی.
    نمره تافل معمولا واسه دانشگاه س و ربطی به استاد نداره، فکر نمیکنم صحبت کردن با استاد اثری داشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط babakturk نمایش پست ها
    سلام من میخوام برا دانشگاه METU ترکیه اقدام کنم(برا مهرماه) و تو آزمون تافل نمره ی 70 میخواد راستش من هیچی نخوندم اگه راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم(برا آزمون کی باید ثبت نام کنم؟تو این مدت باقیمانده میتونم به اندازه ی نمره ی 70 بخونم؟)
    این نمره رو که مسلما می تونید بگیرید ولی اگه واقعا توی این مدت وقت بذارید و درست بخونید، من با یک ماه خوندن و روزی 7 ساعت تونستم 79 رو بیاریم خدا رو شکر

برای ثبت نام هم باید ددلاین دانشگاه مقصد رو برای ارسال نمرات و مدارک چک کنید، در ضمن سریع واسه ثبت نام اقدام کنید که بلایی که سر من اومد سر شما نیاد، تافل های ایران خیلی سریع پر می شه و فکر می کنم الان حتی تافل های فوریه هم پر باشه، سریع ثبت نام کنید و از بابت گرفتن نمره 70 هم اصلا نگران نباشید

موفق باشیم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamu نمایش پست ها
    سلام

نمره تافل معمولا واسه دانشگاه س و ربطی به استاد نداره، فکر نمیکنم صحبت کردن با استاد اثری داشته باشه

این نمره رو که مسلما می تونید بگیرید ولی اگه واقعا توی این مدت وقت بذارید و درست بخونید، من با یک ماه خوندن و روزی 7 ساعت تونستم 79 رو بیاریم خدا رو شکر

برای ثبت نام هم باید ددلاین دانشگاه مقصد رو برای ارسال نمرات و مدارک چک کنید، در ضمن سریع واسه ثبت نام اقدام کنید که بلایی که سر من اومد سر شما نیاد، تافل های ایران خیلی سریع پر می شه و فکر می کنم الان حتی تافل های فوریه هم پر باشه، سریع ثبت نام کنید و از بابت گرفتن نمره 70 هم اصلا نگران نباشید

موفق باشیم
    مگه تافل هر هفته برگزار نمیشه؟از الان باید ثبت نام کنم؟الان که ووچر نمیفروشن ! ووچر رو که گرفتم هر زمان که خواستم میتونم با اون ووچر ثبت نام کنم؟ من که مدارکمو اواخر اردیبهشت میفرستم باید تو امتحان کدوم ماه میلادی شرکت کنم؟اگه توضیح کامل بدین خیلی ممنون میشم

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

مگه تافل هر هفته برگزار نمیشه؟از الان باید ثبت نام کنم؟الان که ووچر نمیفروشن ! ووچر رو که گرفتم هر زمان که خواستم میتونم با اون ووچر ثبت نام کنم؟ من که مدارکمو اواخر اردیبهشت میفرستم باید تو امتحان کدوم ماه میلادی شرکت کنم؟اگه توضیح کامل بدین خیلی ممنون میشم
    شما باید فروردین امتحان بدین (اواخر مارچ خوبه یا اوایل آوریل). هر هفته برگزار نمیشه. ولی میشه گفت هر ماه برگزار میشه در مجموع البته. ممکنه تو سنتری که شما میخواین یه ماه برگزار نشه. اگه تهران بخواین بدین هر ماه هست و بله بهتره زودتر رزرو کنین تا مطمئن باشین که جاها پر نمیشه. ووچر که گرفتین تا مدت اعتبارش هر زمانی که خواستین می تونید ثبت نام کنین تو امتحان یا با کارت ثبت نام کنین.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

تافل تقریبا دو هفته ای یک بار برگزار می شه

خوب سریع تر ووچر پیدا کنید چون عرض کردم تو ایران فوق العاده زود پر می شه، الان من چک کردم تو تهران تا 30 مارچ، که آزمون ها بازن،همه پر شدن، البته امکان داره دوستان قبل ار امتحان انصراف بدن و شما بتونید ثبت نام کنید ولی ریسکش بالاس اینجوری

هر ووچری یه مدت زمان خاصی اعتبار داره، فکر می کنم دو سال باشه

اگه می خواید تا اواخر اردیبهشت مدارکو ارسال کنید، باید حدودا یک ماه تا سه هفته قبل از اون، یعنی حدودا اوایل اردیبهشت (اوایل april) آزمون رو بدید، چون تقریبا 10 روزه نتیجه شما آماده می شه و بعد از تقریبا 15، 16 روز نتیجه به دانشگاه هایی که درخواست دادین ارسال می شه، البته این در صورتی ه که شما مطمئن باشید آزمون اول رو قبول می شید، ولی اگه مطمئن نیستید بهتره زودتر بدید که امکان دادن آزمون مجدد رو داشته باشید (گرفتن نمره 70 خیلی سخت نیست، این رو فقط جهت اطمینان گفتم)

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : کی باید اقدام به ثبت نام در آزمون iBT بکنم در صورتی که بخوام تاریخ X امتحان ب

سلام من باید مدارکمو اواخر اردیبهشت آماده کنم میتونم اواسط اردیبهشت امتحان تافل بدم ؟ووچر رو کی بگیرم؟کی ثبت نام کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

تافل تقریبا دو هفته ای یک بار برگزار می شه

خوب سریع تر ووچر پیدا کنید چون عرض کردم تو ایران فوق العاده زود پر می شه، الان من چک کردم تو تهران تا 30 مارچ، که آزمون ها بازن،همه پر شدن، البته امکان داره دوستان قبل ار امتحان انصراف بدن و شما بتونید ثبت نام کنید ولی ریسکش بالاس اینجوری

هر ووچری یه مدت زمان خاصی اعتبار داره، فکر می کنم دو سال باشه

اگه می خواید تا اواخر اردیبهشت مدارکو ارسال کنید، باید حدودا یک ماه تا سه هفته قبل از اون، یعنی حدودا اوایل اردیبهشت (اوایل april) آزمون رو بدید، چون تقریبا 10 روزه نتیجه شما آماده می شه و بعد از تقریبا 15، 16 روز نتیجه به دانشگاه هایی که درخواست دادین ارسال می شه، البته این در صورتی ه که شما مطمئن باشید آزمون اول رو قبول می شید، ولی اگه مطمئن نیستید بهتره زودتر بدید که امکان دادن آزمون مجدد رو داشته باشید (گرفتن نمره 70 خیلی سخت نیست، این رو فقط جهت اطمینان گفتم)
    یه دنیا ممنون از توضیحاتتون! الان که سازمان سنجش ووچر نمیفروشه من چه جوری پیدا کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

سلام

موفق باشیم
    ببخشید گفتین ددلاین دانشگاه مقصد رو چک کنم.راستش میرم سایت دانشگاه ولی نمیتونم چیزی بدست بیارم!ولی میدونم که مدارکمو باید اواخر اردیبهشت بفرستم پس من که الان میخوام ثبت نام کنم کد دانشگاه مقصد رو تو پروفایل ثبت نامم وارد نکنم؟دانشگاه مقصد که الان مدارکو نمیخواد.اردیبهشت میخواد! لطفا راهنماییم کنین

سلام
    یه دنیا ممنون از توضیحاتتون! الان که سازمان سنجش ووچر نمیفروشه من چه جوری پیدا کنم؟
    دوستانی هستن که ووچرشون رو بخوان بفروشن، اینجوری می تونید پیدا کنید ولی دقیقا نمی دونم این دوستان رو از کجا می شه پیدا کرد!!!
    ببخشید گفتین ددلاین دانشگاه مقصد رو چک کنم.راستش میرم سایت دانشگاه ولی نمیتونم چیزی بدست بیارم!ولی میدونم که مدارکمو باید اواخر اردیبهشت بفرستم پس من که الان میخوام ثبت نام کنم کد دانشگاه مقصد رو تو پروفایل ثبت نامم وارد نکنم؟دانشگاه مقصد که الان مدارکو نمیخواد.اردیبهشت میخواد! لطفا راهنماییم کنین
    چرا، شما وارد کنید کد دانشگاه رو، این نمره ارسال می شه بهشون و تا دو سال هم اعتبار داره، هر وقت که مدارکتون رو فرستادید اونا هم نمره تون رو چک می کنن اگه الان کد رو وارد نکنید و بخواید بذارید واسه بعد از امتحان، باز باید مقداری پول پرداخت کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)