صفحه 16 از 29 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

سلام دوستان،
    من میخاستم برا اواخر اسفند ثبتنام کنم ولی امیربهادر از هفته قبل زده پر شده!!!همیشه اینجوریه؟؟؟آخه اسفند اونقدر هم زمان شلوغی نیست!!
    کلا از چند وقت پیش باید ثبتنام کرد؟؟اگه کسی برام از خارج کشور ثبتنام کنه که مشکلی پیش نمیاد؟زمان امتحان اینطوری رو میشه همون موقع مشخص کرد یا طول میکشه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم:من امتحان تعیین سطح امیربهادر برا تافل 70 شدم و کلاسشو شرکت کردم ولی از اتمام کلاس تا الان وقفه 5 ماهه افتاده،اگه الان شروع کنم تا 2.5 آینده آمادگی کامل میتونم داشته باشم؟
    مرسی
    ویرایش توسط sanal : January 1st, 2013 در ساعت 04:51 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من میخاستم برا اواخر اسفند ثبتنام کنم ولی امیربهادر از هفته قبل زده پر شده!!!همیشه اینجوریه؟؟؟آخه اسفند اونقدر هم زمان شلوغی نیست!!
    کلا از چند وقت پیش باید ثبتنام کرد؟؟اگه کسی برام از خارج کشور ثبتنام کنه که مشکلی پیش نمیاد؟زمان امتحان اینطوری رو میشه همون موقع مشخص کرد یا طول میکشه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم:من امتحان تعیین سطح امیربهادر برا تافل 70 شدم و کلاسشو شرکت کردم ولی از اتمام کلاس تا الان وقفه 5 ماهه افتاده،اگه الان شروع کنم تا 2.5 آینده آمادگی کامل میتونم داشته باشم؟
    مرسی
    چون تعداد زیاده زودتر پر میشه. معمولا بین ۱-۲ ماه قبله آزمون ثبت نام کنین. اگه از خارج کسی ثبت نام کنه مشکلی نیست. فقط باید یک پروفایل بسازین . توی این ۲.۵ ماه فشرده بخونین.
    موفق باشین.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

دوستان سلام
    من نمره تافلم حدود70 شده. فکر میکنید بتونم در مدت سه ماه، روزی هفت ساعت بخونم و نمره صد بگیرم؟ ( بادر نظر گرفتن یه ضریب هوشی معمولی)
    اگر پاسختون منفی هست چه پیشنهادی دارید؟
    ممنونم از راهنماییتون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    اینکه فرد در چه ماهی امتحان تافل بده ، آیا در بردن نمره ها روی نمودار تاثیر داره !!؟
    به نظرتان وقتی تعداد شرکت کننده ها کمه نمره ها بیشتر شیفت پیدا میکنند یا وقتی تعداد زیاده !!!؟
    در چه بازه زمانی به نظرتان میشه نمره بیشتری گرفت !!؟
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Applied Mathematics

پیش فرض پاسخ : کی باید اقدام به ثبت نام در آزمون iBT بکنم در صورتی که بخوام تاریخ X امتحان ب

نقل قول نوشته اصلی توسط babakturk نمایش پست ها
    سلام من باید مدارکمو اواخر اردیبهشت آماده کنم میتونم اواسط اردیبهشت امتحان تافل بدم ؟ووچر رو کی بگیرم؟کی ثبت نام کنم؟
    متاسفانه دییگه ووچر نیست الان تو سایت سنجش دیدم باید با کارت اعتباری بین المللی ثبت نام کرد!

Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. of Tele-Communications at UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینکه فرد در چه ماهی امتحان تافل بده ، آیا در بردن نمره ها روی نمودار تاثیر داره !!؟
    به نظرتان وقتی تعداد شرکت کننده ها کمه نمره ها بیشتر شیفت پیدا میکنند یا وقتی تعداد زیاده !!!؟
    در چه بازه زمانی به نظرتان میشه نمره بیشتری گرفت !!؟
    خیلی ممنون
    زمان امتحان که بعید میدونم تاثیر داشته باشه. اگه قرار نمرات رو scale کنن با یک دیتا بیس کامل از نمرات و سختی اونها اینکارو میکنن نه بر اساس ماه.
    .The Reality is not always the Beauty and the Beauty is not always the Reality, as well

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار-موسسه غیرانتفاعی روزبهان

زبان رو ه میتونی با کارای دیگت پیش ببری!

Junior Member aminm125 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Ch.E. - T.M.U

سلام
    اولا ممنونم از اون دوستانی که لطف کردند و اطلاعاتشون رو در دسترس گذاشتن
    سوالی که من دارم در زمینه ی همین زمان آغاز زبان اموزیست
    با فرض اینکه سطح زبان من در هر چند مهارت ، متوسط ( کما بیش رو به پایین ) باشه ، و من حدود یک سال و نیم وقت داشته باشم ، آیا می تونم تا زمان اشاره شده ، سطح زبانم رو به یک حداقلی برای شرکت در آزمون تافل و جی آر ایی برسونم ؟
    البته سوالی که مطرح کردم کمابیش شبیه به سوال مابقی دوستان بود ، اما مسئله ای که هست ، اینه که ایا تو این مدت میشه از صفر کیلومتری خودم رو به سطحی برسونم که برای سطح اون ازمونها قابل قبول باشه ، با توجه به اینکه درسهای دانشگاه هم هست و البته دغدغه ی این دروس + شغل .
    ممنونم که لطف می کنید و فضای مبهم این موضوع رو برای من روشن می کنید

Junior Member aminm125 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    .Ch.E. - T.M.U

پیش فرض پاسخ : از الان براي زبان شروع كنم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط woody نمایش پست ها
    آقای رویال کاملن درست میگن. باید متوجه باشین که ما به "زبان یادگرفتن" داریم یه "آمادگی برای تافل یا آیلتس". اینها رو با هم قاطی نکنین. یادگیری زبان یه فرایند طولانی و عمقیه که باید به مرور زمان با همون روشهایی که آقای رویال گفتن زبانتون رو تقویت کنید...الان بیشتر تو این فکر باشید که با زبان حال کنین و ازش لذت ببرین تا بتونین عمقی و طبیعی یادش بگیرید. بعد هر موقع خواستید اپلای کنید دو تا سه ماه برای آشنایی با فرمت امتحان و چم خم امتحان (آیلتس یا تافل) کاملا کفایت می کنه. من با حدود دو هفته خوندن آیلتس 8 گرفتم. نکته اینجا بود که مسترم رو به انگلیسی خونده بودم...و قبلش هم از زمان دبیرستان تو کار فیلم بودم(!) از یکی دو سال اخیر به این طرف هم چون انگلیسیم خوب شده بود توی وب برای مطالعات شخصیم هم فقط انگلیسی می خوندم. متوجهید؟ باید زبانتون خوب باشه،دوره های آمادگی برای امتحان یه چیز فرعیه. الان اگه یکی از من بپرسه منو راهنمایی کن چطوری آیلتس 8 بگیرم واقعا جوابی ندارم بگم. هیچ متد خاصی یا تکنیک خاصی در کار نبود. اگه زبانت خوب باشه کافیه از همون کتابای سیاه و بنفش کمبریج چند تا تست سمپل رو بزنی و بری سر جلسه.کاری که من کردم. پس زیاد تو فکر "خوندن برای آیلتس یا تافل" نباش. برو تو دل انگلیسی و ازش لذت ببر چون خیلی وقت داری.
    سلام
    حالااگر یکی مثل من که حدودا یک سال و نیم وقت داره ( الان ترم اول کارشناسی ارشد هستم و می خوام یک حداقل وقت رو برای خودم در نظر بگیرم ) و سطح زبانش هم حالا بگیریم متوسط رو به پایین باشه ( البته فکر می کنم از انگیزه و تمایل عمیقی برای یادگیری و پیشرفت تو زمینه ی یادگیری زبان برخوردار باشم ، کما اینکه قبلا هم تو موقیعت مشابه تونستم کسب موفقیت کنم ) ، به نظر شما چکار باید بکنه ؟ هم برای تافل و جی ار ایی خودم رو اماده کنم هم یاد گرفتن زبان
    متاسفانه مشکلی که هست ، عدم واضح بودن و روشن بودن راهه - همین امر کمی گمراه می کنه - اگر که لطفا بگین و اصطلاحا راه نمایی کنید ، بسیار ممنونم خواهم بود .
    متشکرم
    ویرایش توسط aminm125 : March 13th, 2013 در ساعت 01:56 AM

Junior Member

می خواستم بدونم تا چه مدت نمره تافل اعتبار داره؟ من شنیدم 2 ساله آیا درسته؟ بعد دو سال دوباره باید امتحان داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)