صفحه 17 از 29 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elj نمایش پست ها
    می خواستم بدونم تا چه مدت نمره تافل اعتبار داره؟ من شنیدم 2 ساله آیا درسته؟ بعد دو سال دوباره باید امتحان داد؟
    درود بر شما،
    بله کاملا درست شنیدین، نتیجه هر آزمون تافل تنها تا دو سال اعتبار داره، و بعد از دو سال کاملا بی اعتباره، و باید مجددا در آزمون شرکت کنید.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

دوستان مثلا اگه من بخوام اوائل مرداد آزمون بدم کی باید برای ثبت نام اقدام کنم که جای خالی توی تهران وجود داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط joodaki91 نمایش پست ها
    دوستان مثلا اگه من بخوام اوائل مرداد آزمون بدم کی باید برای ثبت نام اقدام کنم که جای خالی توی تهران وجود داشته باشه؟
    یک ماه تا یک ماه نیم قبل بشین چک کن سایت رو هر روز، چون سریعا پر میشه...همینکه وقت ها باز شد سریع یکیش رو ثبت نام کن...

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوست عزیز
    احتمالا تا یک هفته تاریخ های اوایل مرداد باز بشه.
    شما بهتره یک اکانت بسازید و هر روز چک بکنید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

سلام دوستان،
    من تازه تصمیم گرفتم که برای اپلای اقدام کنم. راستش از تافل مطمئنم و اگر یه ماه مرور کنم آماده ام اگر من تافل رو 26 می بدم و جی آر ای رو (که هیچ ایده ای راجع بهش ندارم) مثلا شهریور بدم میتونم تا دسامبر اپلای کنم؟ هنوز دانشگاه رو انتخاب نکردم و چون واقعا وقت کم دارم فقط میخوام تا شهریور روی امتحانا تمرکز کنم. به نظرتون الان زمان خوبیه که من تافل بدم. بعد در مورد ریپورت نمره چه کنم چون هنوز دانشگاه مشخص نیست (البته مطمئنا آمریکا حتی پایین ترین رنک)
    میبخشید که همه سوالام رو اینجا پرسیدم مهم ترینم سوالم این بود که کی تافل بدم.

دیگه اینکه راستش توی ای تی اس امروز ثبت نام کردم ولی نمیدونم چطور میتونم ببینم کجا صندلی خالی داره از کجا بفهمم.

نقل قول نوشته اصلی توسط EnchantedSoul نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من تازه تصمیم گرفتم که برای اپلای اقدام کنم. راستش از تافل مطمئنم و اگر یه ماه مرور کنم آماده ام اگر من تافل رو 26 می بدم و جی آر ای رو (که هیچ ایده ای راجع بهش ندارم) مثلا شهریور بدم میتونم تا دسامبر اپلای کنم؟ هنوز دانشگاه رو انتخاب نکردم و چون واقعا وقت کم دارم فقط میخوام تا شهریور روی امتحانا تمرکز کنم. به نظرتون الان زمان خوبیه که من تافل بدم. بعد در مورد ریپورت نمره چه کنم چون هنوز دانشگاه مشخص نیست (البته مطمئنا آمریکا حتی پایین ترین رنک)
    میبخشید که همه سوالام رو اینجا پرسیدم مهم ترینم سوالم این بود که کی تافل بدم.

دیگه اینکه راستش توی ای تی اس امروز ثبت نام کردم ولی نمیدونم چطور میتونم ببینم کجا صندلی خالی داره از کجا بفهمم.
    سلام دوست عزیز
    به انجمن اپلای ابرود خوش آمدید
    1. شما هر موقع امتحان تافل بدین ، تا 2 هفته جوابش میاد و نهایتا تا 2 هفته هم به دانشگاههای آمریکا ریپورت میشه. پس هر موقع کع ددلاین دانشگاه باشه ، سعی کنید حداکثر تا یکی دو ماه قبلش امتحان بدین.
    2. امتحان GRE هم مثل تافله ؛ با این تفاوت که یک ماه طول میکشه تا جوابش بیاد ( البته اگه بصورت کاغذی امتحان بدین. ) پس این امتحان را هم اگه حداکثر 2 ماه قبل از ددلاین بدین بهتره.
    بقیه سوالات تان را در تاپیکهای مربوطه بپرسید تا جواب بهتر بگیرید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    احتمالا تا یک هفته تاریخ های اوایل مرداد باز بشه.
    شما بهتره یک اکانت بسازید و هر روز چک بکنید.
    موفق باشید
    نفهمیدم! یعنی از الان شروع کنم به چک کردن؟!! من سوالم اینه که این چک کردن رو از کی شروع کنم اگه بخوام اوایل مرداد اسم بنویسم؟
    سوال 2- لازم نیست خیلی جلوتر از ثبت نام پولشو واریز کنم که؟ کی باید پول بدم اگه بخوام اوایل مرداد اسم بنویسم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نفهمیدم! یعنی از الان شروع کنم به چک کردن؟!! من سوالم اینه که این چک کردن رو از کی شروع کنم اگه بخوام اوایل مرداد اسم بنویسم؟
    سوال 2- لازم نیست خیلی جلوتر از ثبت نام پولشو واریز کنم که؟ کی باید پول بدم اگه بخوام اوایل مرداد اسم بنویسم؟
    بله دوست من
    اگه منظورتون امتحان دادن اوایل مرداده...
    احتمالا تا اخر فروردین واسه مرداد باز شه تافل
    فعلا تا 9 تیر باز هست
    شما یک روز در میان یا موقع بیکاری چک کن کاری نداره
    در ضمن نکران پر شدن نباشید زیاد چون مرداد زیاد شلوغ نمیشه ولی شما چک کن
    همون موقع ثبت نام پول رو با مستر کارت واریز میکنین و یا از شرکت ها و یا امیر بهادر کمی گرونتر
    در هر حال باید و باید از طریق ای تی اس ثبت نام کنین چون دیگه ووچر نمیفروشن
    قرمز باشی

Junior Member

دوستان من میخوام واسه سال 2014 و ترم پاییز اپلای کنم . الان دارم زبان میخونم . تو سایت ETS آخرین تاریخ تافل رو توی تهران Sun., Jul 21, 2013 زده . یعنی میشه 30 تیر 92 . خب من تا اون موقع نمیرسم که همه چیزو بخونم . آیا سایت ETS بازم تاریخ جدید برای تافل میذاره ؟یا کلا فقط همین تاریخ ها برگزار میشه و دیگه نمیشه ؟
    آیا من میتونم آخرای تابستون امتحان تافل بدم ؟

ممنون میشم اگه یه بزرگوار راهنماییم کنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط kakakaka نمایش پست ها
    دوستان من میخوام واسه سال 2014 و ترم پاییز اپلای کنم . الان دارم زبان میخونم . تو سایت ETS آخرین تاریخ تافل رو توی تهران Sun., Jul 21, 2013 زده . یعنی میشه 30 تیر 92 . خب من تا اون موقع نمیرسم که همه چیزو بخونم . آیا سایت ETS بازم تاریخ جدید برای تافل میذاره ؟یا کلا فقط همین تاریخ ها برگزار میشه و دیگه نمیشه ؟
    آیا من میتونم آخرای تابستون امتحان تافل بدم ؟

ممنون میشم اگه یه بزرگوار راهنماییم کنه .
    سلام دوست عزیز
    تاریخ هایی که ETS برای تافل باز میکنه ، بصورت ماهانه باز میشه. شما اگه 2-3 هفته صبر کنید ، تاریخ های ماه August باز میشه ؛ یک ماه بعدش تاریخ های ماه September و به همین ترتیب . . .
    (حدودا 3 ماه قبل باز میشه تاریخ ها)
    شما اگه میخاید اواخر تابستون امتحان بدین ، باید از حدود اواسط خرداد شروع کنید به چک کردن سایت ETS برای تاریخ های باز شده.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)