صفحه 20 از 29 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Senior Member aida8404 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kian_sari نمایش پست ها
    ممنون
    موردنظرم دانشگاه های امریکا بود
    پس با این حساب ایشالا gre تا 45 روز و تافل تا 30 روز بعد از امتحان به دانشگاه های امریکا میرسه
    انشالا مشکلی پیش نیاد بله. تافل من که 20 روزه رسید. 10 روز برای اعلام نمرات و 10 روز به دانشگاه رسید. موفق باشید
    وقتی زندگی برايت خيلی سخت شد يادت باشه که دريای آروم ناخدای قهرمان نميسازه...

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

با سلام..
    ممنون میشم از دوستان اگه راهنماییم کنن، اگر هم مشابه سوالم جای دیگه مطرح شده عذر خواهی میکنم...
    من کارشناسیم تموم شده در رشته مکانیک و چند روز پیش برای کارشناسی ارشد انتخاب رشته کردم و با توجه به رتبم فکر میکنم یکی از دانشگاههای تهران قبول میشم.
    برنامم اینه که برای دکترا اپلای کنم، میخواستم بپرسم اگه تو این سه ماه و نیم که تا مهرماه و شروع کلاسها مونده برای تافل اقدام کنم، با توجه به این که 2 سال اعتبار داره و من میخام برای دکترا اقدام کنم به مشکل نمیخورم؟
    با تشکر

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط M.student نمایش پست ها
    با سلام..
    ممنون میشم از دوستان اگه راهنماییم کنن، اگر هم مشابه سوالم جای دیگه مطرح شده عذر خواهی میکنم...
    من کارشناسیم تموم شده در رشته مکانیک و چند روز پیش برای کارشناسی ارشد انتخاب رشته کردم و با توجه به رتبم فکر میکنم یکی از دانشگاههای تهران قبول میشم.
    برنامم اینه که برای دکترا اپلای کنم، میخواستم بپرسم اگه تو این سه ماه و نیم که تا مهرماه و شروع کلاسها مونده برای تافل اقدام کنم، با توجه به این که 2 سال اعتبار داره و من میخام برای دکترا اقدام کنم به مشکل نمیخورم؟
    با تشکر
    چرا دوست من الان زوده...شما هرچقدر زبان بخونید به نفعتونه پس خوندنو می تونید شروع کنید ولی برا امتحان دادن زوده. چون احیانا نتونید بنا به دلایلی سال دوم ارشد پذیرش بگیرین برا بعد تافلتون منقضی میشه.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Banned

با سلام..
    با تشکر
    اگه سطح زبانت متوسطه، معدل لیسانست خوبه، مشکل سربازی نداری (در صورت مذکر بودن)، و ممکنه وسط ارشدت تصمیم بگیری که واسه مستر خارج از کشور اقدام کنی بهتره از این فرصت 3 ماهه واسه گرفتن تافل استفاده کنی در غیر این صورت خیر

Junior Member elnazhat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng-Sharif

با سلام..
    با تشکر
    سلام،
    یکی از دلایل اینکه بعضاً نمیتونن سال دوم ارشد، اقدامات لازم برای اپلای رو انجام بدن و پذیرش بگیرن، همین تعدد و حجم مسئولیتهاست؛ آماده شدن برای آزمونهای زبان، پایان نامۀ ارشد، پیدا کردن دانشگاه و استاد مناسب ، انجام مکاتبات و غیره. البته خیــــــلی ها موفق میشن همه رو با هم پیش ببرن و پذیرش هم بگیرن (نمونه هاش توی همین فروم هم هست، چه بین آقایون که با مسائل خدمت هم درگیر بودن و چه بین خانمها)... در نتیجه شما اگه از همین حالا شروع کنید و نمرات زبانتون رو آماده کنید، خیلی کمک کننده خواهد بود براتون، و چرا که نه، سال دوم ارشد هم میتونید پذیرش بگیرید. مگر اینکه خودتون تصمیمتون رو تغییر بدین و به تعویق بندازید.
    سه ماه و نیم برای تافل زمان خوب و مناسبیه و توی این زمان نمرۀ بالا هم قابل دستیابیه.
    ویرایش توسط elnazhat : June 5th, 2013 در ساعت 03:46 PM دلیل: ممممم....
    I am fond of pigs. Dogs look up to us. Cats look down on us. Pigs treat us as equals

Member setare1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی کامپیوتر

امتحان تافل ibt چند ماه یه بار برگزار میشه ؟
    چقدر طول میکشه نمره رو بدن ؟

نزدیکترین جایی که امتحان pbt برگزار میکنه پاییز امسال کجاست ؟ ممنون

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط setare1 نمایش پست ها
    امتحان تافل ibt چند ماه یه بار برگزار میشه ؟
    چقدر طول میکشه نمره رو بدن ؟

نزدیکترین جایی که امتحان pbt برگزار میکنه پاییز امسال کجاست ؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    1. تقریبا هر هفته امتحان iBT برگزار میشه.
    2. حدودا 10 روز طول میکشه تا نمرات آنلاین اعلام بشه.
    3. امتحان pbt در ایران فکر کنم دیگه برگزار نمیشه. شما احتمالا مجبور خواهید بود به کشورهای همسایه مثل عراق برید.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

با سلام.من توی یک آزمون تعیین سطح اینترنتی شرکت کردم که سطحم per intermediate شد وامروز رفتم تا یک کلاس زبان ثبت نام کنم گفت که باید خودمون آزمون سطح بگیریم و شما باید دوره کتابهای American English File رو بگذرونید.من الان گیج شدم نمیدونم آیا برای رفتن به دوره تافل یا آیلتس باید سطح زبان Advance یامتوسط باشه؟ واینکه من یکسال فرصت دارم برای یادگیری زبان و بصورت نیمه وقت آزادم بنظرتون کلاسای فشرده عمومی برم بعد آیلتس یا اینکه همون دوره های عادی که حدودا 12ترم طول میکشه روبرم وبعد کلاس ایلتس؟ وبه زبانم علاقه دارم وسریع یادمیگیرم مخصوصا لغات رو .فقط تو بحث گرامرمشکل دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    با سلام.من توی یک آزمون تعیین سطح اینترنتی شرکت کردم که سطحم per intermediate شد وامروز رفتم تا یک کلاس زبان ثبت نام کنم گفت که باید خودمون آزمون سطح بگیریم و شما باید دوره کتابهای American English File رو بگذرونید.من الان گیج شدم نمیدونم آیا برای رفتن به دوره تافل یا آیلتس باید سطح زبان Advance یامتوسط باشه؟ واینکه من یکسال فرصت دارم برای یادگیری زبان و بصورت نیمه وقت آزادم بنظرتون کلاسای فشرده عمومی برم بعد آیلتس یا اینکه همون دوره های عادی که حدودا 12ترم طول میکشه روبرم وبعد کلاس ایلتس؟ وبه زبانم علاقه دارم وسریع یادمیگیرم مخصوصا لغات رو .فقط تو بحث گرامرمشکل دارم. ممنون میشم راهنماییم کنید

معمولا كسي كه ميخواد تافل بده قبلا به يه سطحي مثلا آپر ايتنمديت يا ادونس رسيده . فقط ميخواد مهارتهاشو شارپ كنه. اما اين معنيش اين نيست كسي كه نرسيده نتونه آزمون بده فقط كمي كارش سخت تره چون جنرال انگليشش در حد رقباش نيست. به نظرم شما كه يك سال وقت داري دوره هاي تافل و كه معمولا ميگن 1-2-3 لول گاهي هستند برو ولي دركنارش خودت از الان شروع كن با منابعي كه تو ويكي معرفي شده آشنا شو و خودت هم جداي از كلاس بخون. اينجوري اون ضعفم از بين ميره.

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

با سلام
    من مدتی هست که شروع به مطالعه انگلیسی از کتاب touchstone به صورت self study کردم.زبانم خوب نیست. در حدی هست که خودم میتونم کتاب رو مطالعه کنم و دارم کتاب اول touchstone رو کم کم تموم میکنم.
    سوالم این هست که وقتی چهار تا کتابش رو خوندم به سطحی میرسم که بتونم یه دوره تو کلاسهای تافل شرکت کنم وتا 2 سال دیگه نمره 90 به بالا بیارم؟
    ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)