صفحه 21 از 29 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

سلام دوستان
    من دارم خودم برای امتحان زبام آماده می کنم و شاید برای اروپا اپلای کنم،سوالی برام پیش اومد.......لهجه بریتیش بهتره یا آمریکا؟
    در اروپا کدومشون کاربردی تره؟یا استادا با چه لهجه ای صحبت می کنن؟

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

سلام به همگی
    من در تاریخ 15 اکتبر 2011 تافل دادم و تا 3 ماه دیگه باطل میشه. اگر بخام واسه پاییز 2014 پذیرش بگیرم و مثلا 1 ماه دیگه قبل از ابطال تافلم نمرم رو به دانشگاها گزارش بدم آیا نمره من براشون قابل قبول هست با توجه به اینکه زمانی که اونا پروندمو بررسی میکنن تافلم باطل میشه؟ منظورم اینه که واسه پذیرش 2014 باید تافل بدم یا همین اکی هست؟
    با تشکر

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط arminator نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من در تاریخ 15 اکتبر 2011 تافل دادم و تا 3 ماه دیگه باطل میشه. اگر بخام واسه پاییز 2014 پذیرش بگیرم و مثلا 1 ماه دیگه قبل از ابطال تافلم نمرم رو به دانشگاها گزارش بدم آیا نمره من براشون قابل قبول هست با توجه به اینکه زمانی که اونا پروندمو بررسی میکنن تافلم باطل میشه؟ منظورم اینه که واسه پذیرش 2014 باید تافل بدم یا همین اکی هست؟
    با تشکر
    من از چندین نفر شنیدم که تافل شما تا وقتی که در دانشگاه مقصد حضور پیدا میکنین باید اعتبار داشته باشه. چند وقتی پیش هم یکی از کاربرها از یک دانشگاه سوال کرده بود. این پست را ببینین.

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aspiration نمایش پست ها
    معمولا كسي كه ميخواد تافل بده قبلا به يه سطحي مثلا آپر ايتنمديت يا ادونس رسيده . فقط ميخواد مهارتهاشو شارپ كنه. اما اين معنيش اين نيست كسي كه نرسيده نتونه آزمون بده فقط كمي كارش سخت تره چون جنرال انگليشش در حد رقباش نيست. به نظرم شما كه يك سال وقت داري دوره هاي تافل و كه معمولا ميگن 1-2-3 لول گاهي هستند برو ولي دركنارش خودت از الان شروع كن با منابعي كه تو ويكي معرفي شده آشنا شو و خودت هم جداي از كلاس بخون. اينجوري اون ضعفم از بين ميره.
    سلام
    راستش الان چندهفته ای هست که کلاس زبان میرم و چون دارم برای ارشد توی ایران میخونم کلاسا باعث عقب افتادنم میشه میخواستم بپرسم آیا ترک کلاس زبان در آینده به ضررم میشه یا بعد میتونم خودمو برسونم البته همین الان هم فارغ از کلاس زبان هرشب 1 ساعت زبان برای کنکور میخونم و تاکنکور 7 ماه فرصت دارم بعد از کنکور کاملا 8 ماه آزادم ومیتونم به زبان اختصاص بدم
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    سلام
    راستش الان چندهفته ای هست که کلاس زبان میرم و چون دارم برای ارشد توی ایران میخونم کلاسا باعث عقب افتادنم میشه میخواستم بپرسم آیا ترک کلاس زبان در آینده به ضررم میشه یا بعد میتونم خودمو برسونم البته همین الان هم فارغ از کلاس زبان هرشب 1 ساعت زبان برای کنکور میخونم و تاکنکور 7 ماه فرصت دارم بعد از کنکور کاملا 8 ماه آزادم ومیتونم به زبان اختصاص بدم

اگر 8 ماه فرصت داريد به نظر من الان روي نمرهي معدل كار كنيد و اين مدت شبي 1 ساعت يا كمي بيشتر رو هم داشته باشيد بد نيست. در 8 ماه حتما با برنامه ريزي درست به نتيجه ي دلخواه ميرسيد. من توصيه ميكنم يك سري از كتب جنرال مثل تاپ ناچ رو بخريد و شبي يك درس رو خودتون بخونيد. تار خوبي خواهد داشت. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام
    به صورت کلی تا چه مدت بعد از گذشتن ددلاین ها میشه نمره تافل رو برای دانشگاه فرستاد؟عموما

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط arashat نمایش پست ها
    سلام
    به صورت کلی تا چه مدت بعد از گذشتن ددلاین ها میشه نمره تافل رو برای دانشگاه فرستاد؟عموما
    بستگی به سیاست های دانشگاه داره. بعضی ها اصلاً قبول نمی کنن و می گن تا قبل از ددلاین باید تمام مدارک کامل باشه و بعضی ها حتی تا یک ماه هم قبول می کنن به شرط اینکه این تنها نقص مدرکتون باشه. قانون کلی وجود نداره. بهترین کار اینه که از Graduate office دانشگاه بپرسید.

موفق باشید

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

درود بر شما هم ميهنان گرام

من مي خوام توي خونه زبان بخونم(انگليسي)
    اما نمي دونم چه كتاب هايي بهتره؟
    ميشه شما معرفي كنيد.؟؟؟
    من قبلا سه سال كلاس زبان هم مي رفتم ولي خيلي از دانسته ها به مرور زمان نم كشيده.

ولي قكر كنم اگر دوباره شروع كنم مياد سر جاش و سرعت يادگيريم هم به خاطر اون دوره بالاتر خواهد بود.(اون موقع يادمه اينترچنج بود كتاب ها يك همچين اسمي داشتند)
    خلاصه از شما مي خوام من رو روشنم كنيد..
    چو ايران نباشد تن من مباد

Junior Member

سلام دوست عزیز
    برای موفقیت در آزمونهای بین المللی مثل تافل یا آیلتس بهتره برای قسمت ریدینگ متن های آکادمیک بخونید
    اشتباهی که خودم انجام دادم برای اولین بار این بود که متن زیاد خونده بودم ولی متن های آکادمیک با متن های
    عمومی فرق داره.به خاطر همین تو بخش ریدینگ نمره خوبی نگرفتم و البته برای بخش لیسینینگ هم همینطور
    از دو قسمت تشکیل شده
    1)بخش گفتگوی عمومی
    2)بخش لکچر که برای این بخش حتما باید لیسینیگ آکادمیک گوش کرده باشید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    من از چندین نفر شنیدم که تافل شما تا وقتی که در دانشگاه مقصد حضور پیدا میکنین باید اعتبار داشته باشه. چند وقتی پیش هم یکی از کاربرها از یک دانشگاه سوال کرده بود. این پست را ببینین.
    ای بابا مطمئنید؟ من تا اسفند امسال اعتبار داره تافلم. واسه پاییز سال دیگه بخوام اپلای کنم باید دوباره امتحان بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)