صفحه 22 از 29 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Banned

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AnahitaTa نمایش پست ها
    ای بابا مطمئنید؟ من تا اسفند امسال اعتبار داره تافلم. واسه پاییز سال دیگه بخوام اپلای کنم باید دوباره امتحان بدم؟
    این پست را ببینین. اگه خواستید مطمئن بشید حتما خودتون از دانشگاه های مقصد سوال کنین.

Junior Member

مدرک آزمون تافل تاریخ انقضا داره؟؟یعنی اگه من الان این مدرکو بگیرم هروقت بخوام میتونم ازش استفاده کنم؟

Member ahmadrezaamin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majidFCCCC نمایش پست ها
    مدرک آزمون تافل تاریخ انقضا داره؟؟یعنی اگه من الان این مدرکو بگیرم هروقت بخوام میتونم ازش استفاده کنم؟
    تا 2 سال معتبر هست دوست عزیز. بعد از اون مجدداً باید امتحان بدید.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

سلام
    من اصفهان هستم و تا ترم 8 esl خوندم ولی مدتی ولش کردم.الان سطح زبانم متوسط روبه ضعیفه.میخوام برای تافل آماده بشم.برای شروع باید کتابهای بخصوصی برای تافل بخونم یا بطور عمومی زبانم رو تقویت کنم و همون esl رو ادامه بدم.در ضمن کلاس نمیتونم برم چون یه نی نی دارم.لطفا راهنماییم کنید

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط ashegh نمایش پست ها
    سلام
    من اصفهان هستم و تا ترم 8 esl خوندم ولی مدتی ولش کردم.الان سطح زبانم متوسط روبه ضعیفه.میخوام برای تافل آماده بشم.برای شروع باید کتابهای بخصوصی برای تافل بخونم یا بطور عمومی زبانم رو تقویت کنم و همون esl رو ادامه بدم.در ضمن کلاس نمیتونم برم چون یه نی نی دارم.لطفا راهنماییم کنید
    سلام
    من تا ESL 11 رو تو موسسه خوندم اما موقعی که کلاس تافل رفتم، احساس کردم که هنوز پایه ام برای تافل یه نموره ضعیفه!
    توصیه من اینه که هنوز تا جایی که راه داره پایه زبانتون رو قوی کنید.
    موفق باشید

سلام
    من صرفا نظر شخصی م رو می گم.
    اولین بار که تافل دادم نمرم شد 96 ولی نمره reading ام شد 30 (Reading: 30, Listening:28, Speaking 18, Writing:20). دفعه دوم هم 102 شدم و نمره Listening ام شد 30. من واقعا زیاد نخوندم ولی همیشه با انگلیسی سر کار داشتم.
    حالا چطور اینطور شد؟
    همیشه برای درس های دانشگام کتاب های مرجع به انگلیسی می خوندم و کلا مطلب به انگلیسی زیاد می خوندم و سریال هم زیاد نگاه می کردم. اکثر سریال ها رو دیدم مثل friends و dexter و... .
    از نظر من، بهترین روش برای تقویت Reding و Listening روزنامه خوندن و گوش دادن و دیدن اخبار و سریال ها هست ( دیدن سریال خیلی بهتر از دیدن فیلم هست).
    برای Speaking نمی دونم چیکار باید کرد شاید بهتر باشه برای این بخش به کلاس های عمومی زبان انگلیسی برید چون نمی شه به این راحتی بهبود داد. من کلاس خصوصی گرفتم برای تقویت Writing و Speaking ام اما فایده چندانی نداشت. در کوتاه مدت نمی تونید بهبود ببخشید این دو skill رو.

Junior Member

این یک درس آنلاین درباره public speaking تو کورسراست، مهارت های قابل استفاده ای رو درباره ساختار صحبت کردن آموزش میده، فکر میکنم به درد کسایی که میخوان آزمون بدن و وقت کافی دارن میخوره.

البته به نظر خودم برای هر کس که میخواد منطقی رو در زمان محدود انتقال بده بدون توجه به زبان میتونه مفید باشه،مخصوصا ماها که شاید در زبان مادری هم نتونیم محاوره ساختارمندی داشته باشیم.

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

سلام من بارونز 3 تا آزمونشو دادم تو دوتای اول 92 و تو سومی 98 تقریبا نمرمه

به نظرتون برا یه ماه دیگه ثبت نام کنم میشه با جمع کردن بارونز 100 آورد؟ مشکل اصلیم speaking هستش که دوس دارم حد اقل 22 بیارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان TOEFL

دوستان باتجربه خواهش مي كنم راهنمايي كنند با توجه به ددلاين دانشگاه ها ، چه تاريخي براي ازمون تافل ميون تاريخ هاي زير بهتره؟
    ؟

Sat., Oct 12, 2013

Sun., Oct 20, 2013

Sun., Oct 27, 2013

Sat., Nov 09, 2013

Sun., Nov 17, 2013

Sun., Nov 24, 20

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم من یک بار امتحان دادم 97 شدم و می خوام دوباره امتحان بدم. سوالم اینه که واسه دانشگاه هایی که ددلاینشون 15dec هست من تا چه تاریخی وقت دارم امتحان بدم؟ اگه نمرم بعد از ددلاین برسه چی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)