صفحه 23 از 29 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور آمادگی برای امتحان تافل iBT

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم من یک بار امتحان دادم 97 شدم و می خوام دوباره امتحان بدم. سوالم اینه که واسه دانشگاه هایی که ددلاینشون 15dec هست من تا چه تاریخی وقت دارم امتحان بدم؟ اگه نمرم بعد از ددلاین برسه چی میشه؟
    درود,

دوست گرامی شما تا 1 دسامبر هم امتحان بدید نتایج اینترنتی تا حداکثر 13 دسامبر اعلام شده و اکثر مراکز آموزشی نتایج اینترنتی رو موقتا قبول میکنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mnavaki نمایش پست ها
    دوستان اگه بتونن راهنمایی کنن ممنون میشم من یک بار امتحان دادم 97 شدم و می خوام دوباره امتحان بدم. سوالم اینه که واسه دانشگاه هایی که ددلاینشون 15dec هست من تا چه تاریخی وقت دارم امتحان بدم؟ اگه نمرم بعد از ددلاین برسه چی میشه؟
    معمولا امکانش هست بعد ددلاین هم نمره تافل را بفرستید. باید از دپارتمان سوال کنید. من چون قبل ددلاین نتوانستم واسه امتحان وقت بگیرم اول نمره تافل قبلی ام را ریپورت کردم. بعد از اینکه نمره جدید را گرفتم با دپارتمان تماس گرفتم که نمره تافلم را آپدیت کنند. دپارتمان هم گفت که ما هنوز بررسی پرونده اینترنشنال ها را شروع نکردیم و به همین دلیل مشکلی پیش نیومد. هزینه ام بیشتر شد ولی خیالم راحت تر بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

بعد از dec یا jan تاریخ امتحانای بعدی از کی شروع میشه؟ کسی میدونه؟

دوستان یه مشکل ناجوری برام پیش اومده که نیاز اساسی به مشورت باهاتون دارم
    من دو هفته پیش تافل دادم و انتظار نمره ی بالای 100 داشتم، اما در کمال ناباوری امروز ایمیل اومده که اسپیکینگ امتحان ضبط نشده و مجبورم دوباره امتحان رو با ووچر مجانی که دادن بدم!!
    از طرفی 18 آبان قراره جی آر ای بدم و الان دارم براش میخونم. حالا موندم که تاریخ تافل مجدد رو چه زمانی انتخاب کنم؟؟با توجه به موارد زیر، میخواستم نظرتون رو بدونم
    - قصد دارم تمام انتخاب هام رو دانشگاه های آمریکا و کانادا بزنم
    - نتایج جی آر ای حدود 40 روز بعد به دانشگاه ها میرسه یعنی حدودا 28 آذر
    - نتایج تافل حدود 20 روز بعد به دانشگاه ها میرسه
    - خودم نظرم اینه که حدود 20 روز بعد از جی آر ای، تافل بدم تا هم فرصت کافی برای خودندن دوباره ی تافل داشته باشم و هم نتایج دو تا امتحان با هم به دانشگاه ها برسه. نظرتون چیه؟؟
    نیازمند راهنمایی های بی دریغ تون هستم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط Leyla_Bahari نمایش پست ها
    دوستان یه مشکل ناجوری برام پیش اومده که نیاز اساسی به مشورت باهاتون دارم
    من دو هفته پیش تافل دادم و انتظار نمره ی بالای 100 داشتم، اما در کمال ناباوری امروز ایمیل اومده که اسپیکینگ امتحان ضبط نشده و مجبورم دوباره امتحان رو با ووچر مجانی که دادن بدم!!
    از طرفی 18 آبان قراره جی آر ای بدم و الان دارم براش میخونم. حالا موندم که تاریخ تافل مجدد رو چه زمانی انتخاب کنم؟؟با توجه به موارد زیر، میخواستم نظرتون رو بدونم
    - قصد دارم تمام انتخاب هام رو دانشگاه های آمریکا و کانادا بزنم
    - نتایج جی آر ای حدود 40 روز بعد به دانشگاه ها میرسه یعنی حدودا 28 آذر
    - نتایج تافل حدود 20 روز بعد به دانشگاه ها میرسه
    - خودم نظرم اینه که حدود 20 روز بعد از جی آر ای، تافل بدم تا هم فرصت کافی برای خودندن دوباره ی تافل داشته باشم و هم نتایج دو تا امتحان با هم به دانشگاه ها برسه. نظرتون چیه؟؟
    نیازمند راهنمایی های بی دریغ تون هستم
    دوست عزیز
    راستش من خیلی نتونستم این تاریخ ها رو با تاریخ های میلادی مچ کنم. اما برای دانشگاههایی که 15 دسامبر ددلاینشونه اگر شما نمره تافلتون تا 10 ژانویه هم به دستشون برسه بدون هیچ مشکلی قبول می کنند. یه سری از دانشگاه های کانادا ددلاین هاشونو عقب کشیدن (من حتی 1 نوامبر هم دیدم برای فال بعدی). اما همون دانشگاه هم اگر استاد داشته باشید تا ژانویه نمرتون برسه مشکلی نداره.
    ددلاین دانشگاه هایی که می خواهید اپلای کنید رو چک کنید و یه ایمیل به graduate coordinator دانشگاه بزنید و دقیق ازشون بپرسید عموما زود جواب می دن. در خیلی از دانشگاه ها ددلاین فقط برای سابمیت آنلاین و پرداخت پوله و سایر مدارک دیرتر برسه مشکلی ندارند اما حتما ازشون بپرسید که به مشکلی نخورید.
    موفق باشید
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bargh-control

Cool پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

سلام دوستان وقتتون بخیر :
    من قصد apply دارم برای سال 93 از الان شروع کردم به خوندن زبان ..زبانم خوبه قبلا هم کلاس زبان رفتم ..من میخوام بدونم این مدت زمانی کافی برای من ؟؟ چون میخوام نمره ieltse بالی 7 بیارم ..
    من باید چ قد زبان بخونم و کی اقدام کنم برای امتحان ieltseو gre؟؟؟؟رشتم برق کنترل (کارشناسی)
    یعنی امتحان ieltse از کنکور سختره ؟؟
    من خیلی می ترسم ازش

Junior Member

دوستان
    من الان ایران نیستم و میخوام تو استرالیا امتحان تافل بدم اما برنامه ریزی کرده بودم که توی دسامبر امتحان بدم حالا که سایت رو میبینم هیچ حای دنیا تو دسامبر امتحان نداره نه استرالیا نه ایران... میخوام ببینم تجربه شما چیه؟ تا پایان 2013 همین برنامه هست و توی دسامبر هیچ آزمونی توی ایران برگزار نمیشه؟ یا اینکه سایت هنوز واسه دسامبر آپدیت نشده و من منتظر بمونم تا باز شه؟ نمیدونم واقعا موندم همین گزینه های موجود رو ثبت نام کنم؟ آمادگی ندارم هنوز...اگه دس دس کنم ممکنه تا 2014 آزمونی نباشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

دوست عزیز

دسامبر امتحان تافل تو این تاریخ ها برگزار می شه:
    Sat., Dec 07, 2013
    Sun., Dec 15, 2013
    Sat., Dec 21, 2013
    Sat., Dec 28, 2013

اگر به سایت ای تی اس نگاه بندازی همه ی تاریخ هایی رو که امتحان تافل تو این کشورها برگزار می شه رو می بینی:

http://www.ets.org/Media/Tests/TOEFL/tclists/IBT_a.html

موفق باشی

من اگه بخوام برای پاییز سال 2014 اقدام کنم،اگه تو زمستون امتحان بدم دیره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نحوه آماده سازی برای سطح بهتر زبان در بلند مدت

با سلام خدمت دوستان و اساتید...

بنده مدتی کوتاهی هست که در کشور انگلیسی زبان هستم و متاسفانه فعلا در این کشور نمیتونم به آموزشگاه های زبان یا همون تیف برم

سطح زبانمم خیلی ضعیفه و از اینکه نمیتونم بیرون از خانه صحبت کنم خیلی ناراحتم.

اگر دوستان راهی برای خودآموزی دارند خوشحال میشم از تجارب دوستان استفاده کنم.

تشکر...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)