صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Member mehdi_mo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    AUT-Structural Eng.

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط binahayat_m نمایش پست ها
    یکی لطف کنی جواب این دوستمون رو بده، سوال منم هست
    متشکرم
    بستگی به ددلاین دانشگاه داره. نهایتا 15 الی 20 روز قبل از ددلاین باید آزمون رو بدین.
    برای اروپا شاید از 20 روز هم بیشتر طول بکشه.
    “Life is like riding a bicycle. To keep your balance, you must keep moving”
    Albert Einstein

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

پیش فرض پاسخ : The 7 Rules For Excellent English

درود.
    چندتا سوال داشتم. لطفا راهنماییم کنید.
    هیچ وقت کتابی رو بدون فایل صوتی شروع نمی کنم. حتی کتاب هایی که فایل صوتی ندارن (مثل 1100 و Essential Words) رو با استفاده از نرم افزار تبدیل به فایل صوتی می کنم و بعدش کتاب رو شروع می کنم. برای همین همه ی کلمات رو با لهجه ی آمریکایی و تلفظ درست بیان می کنم.
    آیا این گوش دادن ها کمکی به لیسنینگ می کنه؟ (یا باید به فایل صوتی گوش داد که متنش در اختیار نباشه؟)
    آیا گوش دادن و بعد از اون با صدای بلند تلفظ کردن کمکی به اسپیکینگ می کنه؟ (یا باید اسپیکینگی رو ارائه داد که متنش از قبل آماده نباشه؟)
    آیا خوندن کتابهایی که برای ذخیره ی Vocabulary معرفی میشن مثل 1100 می تونن کمک شایانی به ریدینگ بکنن؟ (یا باید روزنامه و . . . .. خوند؟)
    در نهایت سوال آخر و مهم:
    با توجه به اینکه دوستان میگن به فایل صوتی گوش بدید و جملاتی رو که میگه بنویسید، سوالم اینه:
    آیا باید بنویسیم یا تایپ کنیم؟ (با توجه به اینکه امتحان تافل اینترنتی بخش رایتینگ باید تایپ کرد و از طرفی هم برای بخش های دیگه ی امتحان نیاز به نت برداری داریم)
    از دوستان سپاسگذارم بابت گذاشتن وقت برای کمک به دیگران.
    بدرود
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

سلام دوستان عزیز
    من همه مطالب قبلی رو خوندم
    این طور که متوجه شدم برای آمادگی آزمون 2 مرحله وجود داره.
    1- جنرال خوندن زبان و رسوندن سطح زبان به ایتنرمدیت
    2- مطالعه منابع آزمون و آمادگی برای آزمون
    خوب تقریبا دوستان اعتقاد داشتن که برای مرحله دوم بین 3-6 ماه وقت لازمه و منابعش رو کامل و مفصل معرفی کردن
    اما مشکل تو مرحله اوله. چطور باید تو وقت محدود جنرال بخونیم
    اکثر افرادی که محدودیت زمانی دارن حدود یکسال فرصت دارن تا آزمون بدن (حالا بعضی ها بیشتر و بعضی ها کمتر)
    خوب از این یکسال ظاهرا باید حدود 4-5 ماهش رو بزارن برای آمادگی آزمون و 7 ماه رو هم برای جنرال خوندن
    لطفا دوستانی که تجربه دارن یک برنامه برای این 7 ماه بدن تا ما که سطح زبانمون در حد المنتری هستش خودمون رو به اینترمدیت برسونیم
    یک مشکلی که هست کلاس های زبان عمدتا رمان لازم برای رسیدن به این سطح رو بین 1 سال تا 1/5 می دونن و این با برنامه زمانی ما همخونی نداره.
    کلاس فوق فشرده بریم؟
    معلم خصوصی؟
    کلاس بریم و بدون توجه به کلاس خودمون فشرده بخونیم؟
    خودمون چطوری و از چه منابعی بخونیم؟
    ...
    لطفا اساتیدی که این تجربه رو دارن ما رو راهنمایی کنند.
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mjkargar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من همه مطالب قبلی رو خوندم
    این طور که متوجه شدم برای آمادگی آزمون 2 مرحله وجود داره.
    1- جنرال خوندن زبان و رسوندن سطح زبان به ایتنرمدیت
    2- مطالعه منابع آزمون و آمادگی برای آزمون
    خوب تقریبا دوستان اعتقاد داشتن که برای مرحله دوم بین 3-6 ماه وقت لازمه و منابعش رو کامل و مفصل معرفی کردن
    اما مشکل تو مرحله اوله. چطور باید تو وقت محدود جنرال بخونیم
    اکثر افرادی که محدودیت زمانی دارن حدود یکسال فرصت دارن تا آزمون بدن (حالا بعضی ها بیشتر و بعضی ها کمتر)
    خوب از این یکسال ظاهرا باید حدود 4-5 ماهش رو بزارن برای آمادگی آزمون و 7 ماه رو هم برای جنرال خوندن
    لطفا دوستانی که تجربه دارن یک برنامه برای این 7 ماه بدن تا ما که سطح زبانمون در حد المنتری هستش خودمون رو به اینترمدیت برسونیم
    یک مشکلی که هست کلاس های زبان عمدتا رمان لازم برای رسیدن به این سطح رو بین 1 سال تا 1/5 می دونن و این با برنامه زمانی ما همخونی نداره.
    کلاس فوق فشرده بریم؟
    معلم خصوصی؟
    کلاس بریم و بدون توجه به کلاس خودمون فشرده بخونیم؟
    خودمون چطوری و از چه منابعی بخونیم؟
    ...
    لطفا اساتیدی که این تجربه رو دارن ما رو راهنمایی کنند.
    با تشکر
    من برای زبان تا سطح اینترمدییت کلاس فوق فشرده رفتم.
    چون نمره آیلتس بالایی هم نیاز نداشتم بعد از اینترمدییت توی کلاس های امادگی برای آزمون شرکت کردم و بعد هم امتحان دادم.

Junior Member

سلام دوستان
    من چند سال قبل کتاب های interchange و کتابای passages که سطحش advance هست رو خوندم.اما الان فکر میکنم امادگیم در سطح اینترمیدیت هست.به نظرتون چقدر زمان لازم دارم که تافل بالای 100 بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من 5 ماه پیش امتحان آیلتس دادم و نمره هام همش 5 شد speaking 5.5 ...overall 5
    الان میخوام جنرال امتحان بدم و نمره 6 توی همه skill ها میخوام ، بنظرتون چند وقت زمان لازم دارم ؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوستان

والا من هم در همه کلاسهایی که رفتم به من گرامر درس دادن به جایی نرسیدم تا اینکه گرامر را فراموش کرده و به خواندن متون و صحبت کردن پرداختم کم کم در حین خواندن و صحبت کردن متوجه گرامر شدم به اصطلاح می گن شما با ید به حسی برسی که نا خوداگاه بفهمی چی درسته و چی غلط اینکار با خواندن و صحبت کردن و شنیدن و نهایت نوشتن به دست می اید!
    منم هم با این روش موافقم ، یعنی خیلی ها که تجربه داشتن همین رو بهم گفتن.

Member MortezaBermoda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ACCOUNTING - University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط ghoncheh_blue نمایش پست ها
    منم هم با این روش موافقم ، یعنی خیلی ها که تجربه داشتن همین رو بهم گفتن.
    درود.
    اگه همین الان گرامر (دستور زبان) فارسی رو بیان به ما بگن قاطی می کنیم ولی نا خودآگاه در نوشته ها و صحبت ها اونا رو رعایت می کنیم. انگلیسی هم همینطوره.
    واجب: معدل، TOEFL/IELTS ،GRE/GMAT مستحب: مقاله، سابقه کار، انتشار کتاب، رکمندیشن عالی مکروه: نبود تناسب بین عوامل (مثلا بالا بودن تعداد مقالات ولی پایین بودن نمره تافل) مباح: داشتن سوابق و انتشارات غیر مرتبط
    خواستن + برنامه ریزی = توانستن

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام به همه دوستان!
    من قصد دارم برای سپتامبر 2014 اپلای کنم , یعنی باید مدارکو زمستون دیگه بفرستم تا قبل ددلاین ها و برای گرفتن پذیرش منتظر باشم و می خوام حدودن از تابستون سال 2013 شروع کنم به زبان خوندن ! امروز امتحان تافل آی بی تی آنلاین دادم و نمره ام 70 شد و میسنینگ و ریدینگم بهتر بود با توجه به اینکه بگم من تا حالا زبانو آکادمیک یاد نگرفتم از تلویزیون یاد گرفتم و لیسنینگ و اسپیکینگگمم کلا خوبه و حتی لهجه امم تقریلا نیتیو , اما خب تخصصی و آکادمیک بلد نیستم حتی گرامری , فقط حس میکنم این جمله درسته یا غلط ,مثه فارسی ! می خواستم بدونم با توجه به این شرایط و تجربیاتتون من از چند وقت از قبل امتحان وقت بزارم برای زبان و به نظرتون تا چه حد میتونم نمره ام رو افزایش بدم , با توجه به اینکه چون نمره ی معدلی)لیسانس مهندسی شیمی) کمی خواهم داشت می خوام نمره ی زبانم تا حدی جبرانش کنه و اینکه برای امتحان جی آر جنرال از کی باید به نظرتون شروع کنم و کی این امتحان رو بدم با توجه به زمانی که می خوام اپلای کنم
    ممنون پیشاپیش
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید

Member mohammadmm64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic engineering

سلام دوستان
    من ترم 3 اینترمدیت هستم و کلاسهای سفیر رو میرم و درسم هم ترم آخرم و تا 1 ماه دیگه تموم میشه، برای مهر 93 میخوام TOEFL و GRE امتحان بدم در طول این 8 ماهی هم که حدودا وقت دارم فقط میخوام زبان بخونم البته تصمیم دارم خودم ادامه بدم و چند ماهی به آزمون مونده استاد خصوصی بگیرم از نظر یادگیری زبان هم متوسط هستم نه فوق العاده هستم و نه خیلی ضعیف، به نظر شما تا اون موقع آمادگی گرفته نمره ای بین 90 الی 100 رو خواهم داشت ؟ مثلا با روزی 7 الی 8 ساعت خوندن زبان و فیلم دیدن و ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)