صفحه 27 از 29 نخستنخست ... 17181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

سلام اگر بخوایم بورس بگیریم احتمال بورس گرفتن با زودتر امتحان دادن بالا میره ؟

پیش فرض پاسخ : قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

نباید، الکی apply کنی، باید ببینی آزمون زبانت کی میشه، تا کی میتونی مدارک آماده کنی، من خودم دارم سرچ می کنم، در کنار اینکه میخوام زبان بخونم، پس به موقع اگه اپلای هم بکنم می تونم مدارک روآماده کنم، مدرک زبان فکر کنم 2 سال اعتبار داره

Junior Member hamidmech آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

دوست عزیز برای امریکا عموما برای شرکت در رقابت بورس واجب هست تمره زبان شما بال و موجود باشه برای برخی از دانشگاه های اروپا بعد از پذیرش هم می توان ارایه داد ولی برای جلب نظر استادها نمره زبان بالا را حتما اریه دهید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه آزاد تبریز

سلام دوستان
    من ترم اخر کارشناسی ارشد هستم
    می خواستم زبان رو شروع کنم برای اپلای
    دیروز که به یکی از موسسات زبان برای تعیین سطح برای تافل رفتم از تافل 1 قبول شدم
    یعنی بر اساس استاندارد اون اموزشگاه تافل رو به 3 دسته تقسیم کردن 1 -2-3 که هر قسمت شامل 2 ماه میشه و کلاس هاش از فردا شروع میشه
    من موندم برم سرکلاس ها یا نا
    ایا بعد 6 ماه ازمون تافل هست که من توش شرکت کنم یا نه؟
    یا به نظرتون صبر کنم تا وقتی که نزدیک امتحان تافل هست برم کلاس ثبت نام کنم
    با توجه به اینکه اخرای دانشگاه هستم حسابی وقت کم دارم موندم چیکار کنم
    خواهش می کنم راهنمایی م کنین
    تا فردا وقت دارم
    مرسی

Junior Member

سلام
    آقا یه سوال ، دچار سرگردمی شدم
    من میخام برای fall 2015 اقدام کنم ، تعدادی از دوستان گفتن برای آماده شدن نمره زبان تا قبل از ددلاین دانشگاه وقت هست ( مثلن ۱ ماه قبل تا زمان کافی برای ارسال نمره به دانشگاه وجود داشته باشه )
    در جای دیگری گفته شده اگه هدف پاییز ۲۰۱۵ هستش نمره زبان باید تا تابستون ۲۰۱۴ ( ینی چن ماه دیگه ) آماده باشه
    کدوم صحیح تره ؟ ( درسته هرچی زودتر بهتر اما در حالت کلی منظورم هستش )

ممنون

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyan22 نمایش پست ها
    سلام
    آقا یه سوال ، دچار سرگردمی شدم
    من میخام برای fall 2015 اقدام کنم ، تعدادی از دوستان گفتن برای آماده شدن نمره زبان تا قبل از ددلاین دانشگاه وقت هست ( مثلن ۱ ماه قبل تا زمان کافی برای ارسال نمره به دانشگاه وجود داشته باشه )
    در جای دیگری گفته شده اگه هدف پاییز ۲۰۱۵ هستش نمره زبان باید تا تابستون ۲۰۱۴ ( ینی چن ماه دیگه ) آماده باشه
    کدوم صحیح تره ؟ ( درسته هرچی زودتر بهتر اما در حالت کلی منظورم هستش )

ممنون
    سلام
    نزدیک ترین ددلاین ها حدود آخرای آبان ماه هست. پس بهتره تا مهر ماه تکلیف زبان رو مشخص کرده باشید
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member

سلام ممنون می شم منو راهنمایی کنید
    من برای fall2015 قصد اپلای دارم .ارشد طراحی شهری هستم برای phd اقدام می کنم.درسته که تا آخر آبان یا آذر امسال زمان برای امتحان تافل دارم؟ و اینکه امتحان GRE را چه زمانی بهتره ثبت نام کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    سلام ممنون می شم منو راهنمایی کنید
    من برای fall2015 قصد اپلای دارم .ارشد طراحی شهری هستم برای phd اقدام می کنم.درسته که تا آخر آبان یا آذر امسال زمان برای امتحان تافل دارم؟ و اینکه امتحان GRE را چه زمانی بهتره ثبت نام کنم؟
    سلام
    بله،تقريبا درسته،شما بايد ببينيد ددلاين دانشگاه تا چه تاريخي هست،تا قبل از اون ددلاين شما فرصت داريد نتايج آزمونهاي زبان رو به دستشون برسونيد،اكثر دانشگاهها ددلاين هاشون اواسط دي ماه هستش،پس شما بايد امتحان هاي زبان رو تا قبل از دي ماه داده باشيد.
    براي gre هم اكثر بچه ها بعد از تافل ميدن،مثلا با يه فاصله ي ٢ هفته اي تقريبا،ولي اگر نظر بنده رو بخوايد،من ميگم اول gre بديد بعد تافل،در ضمن من اگر جاي شما بودم جوري برنامه ريزي ميكردم كه حداقل هم براي تافل و هم براي gre بتونم ٢مرتبه امتحان بدم با يه فاصله ي ١ ماهه.چون بعد از امتحان در دفعه اول تازه متوجه ميشيد چي به چي بوده و ١٠٠٪ در دفعه دوم نتيجه بهتري ميگيريد.
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fredi نمایش پست ها
    درمورد اينكه كدوم امتحان رو اول بديد عقل حكم ميكنه اول تافل داده بشه و بعد gre,چون تافل در واقع بستر را براي امتحان gre فراهم ميكنه در واقع اصلا آماده شدن براي gre بدون خوندن و بلد نبودن لغات و منابع تافل مثل اين ميمونه كه به يك بچه ي دبستاني كتاب كتاب كليله دمنه يا منطق الطير عطار رو بدي بخونه و بعد بخاي ازش امتحان بگيري!!به نظرت ميشه همچين چيزي؟
    سلام به همه

دوستان من با خوندن این بخش از صحبت دوستمون برام یک سئوال پیش آمد

من قصد دارم آبان ماه در امتحان gre شرکت کنم و 3 4 ماه بعدش امتحان ielts بدم, حالا با توجه به گفته ی دوستمون که گفتن ندونستن لغات تافل به امتحان gre صدمه میزنه , من الان واقعا گیج شدم..
    آیا برنامه ریزی من غلط هست؟
    و اینکه خوب من قبلا یه کم مهارت های ielts رو کار کردم آیا بهتر از اونها صرفنظر کنم و برم سراغ toefl

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sayna64 نمایش پست ها
    سلام به همه

دوستان من با خوندن این بخش از صحبت دوستمون برام یک سئوال پیش آمد

من قصد دارم آبان ماه در امتحان gre شرکت کنم و 3 4 ماه بعدش امتحان ielts بدم, حالا با توجه به گفته ی دوستمون که گفتن ندونستن لغات تافل به امتحان gre صدمه میزنه , من الان واقعا گیج شدم..
    آیا برنامه ریزی من غلط هست؟
    و اینکه خوب من قبلا یه کم مهارت های ielts رو کار کردم آیا بهتر از اونها صرفنظر کنم و برم سراغ toefl

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    سلام
    شما چه آیلتس و چه تافل بخوای بدی باید دایره لغاتتون در حد 504 و Essential Toefl باشه (برای بخش ریدینگ)
    اینکه کدوم امتحان شبیه تر به GRE دقیق نمیشه گفت اما به نظر میرسه تافل توی بخش رایتینگ شباهت بیشتری داشته باشه! به دلیل اینکه در هر دو باید تایپ کنی و اینکه مدت زمان 30 دقیقه هست! در صورتی که رایتینگ دوم آیلتس باید روی کاغذ بنویسی و 40 دقیقه وقت دارید.
    اما از نظر وربال تقریبا فرقی نمیکنه که شما آیلتس بدی یا تافل چون سطح وربال بسیار بالاتر از این دو امتحان هست.
    شما بهتره ببینید با کدوم از این دو امتحان (آیلتس و تافل) راحتتر هستید و همون رو بخونید چون زیاد تاثیری روی امتحان GRE نداره
    اینکه اول آیلتس (تافل) بدید یا GRE هم بستگی به خودتون داره و هیچ اجباری نیست!
    Not Everything iS aS iT Seems

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)