صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Junior Member sartre آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    كارشناس ارشد زبان فرانسه (دانشگاه فردوسي مشهد)

پیش فرض پاسخ : از الان براي زبان شروع كنم؟؟

اما کلا توصیه من اینه که سعی کنید از زبان فعالانه استفاده کنید یعنی فقط یک شنونده یا خواننده صرف نباشید بلکه بنویسید و صحبت کنید؛ این برخورد فعالانه خیلی خیلی تاثیر زیادی داره در اینکه شما مسلط بشوید.
    [/QUOTE]

شدیدا با این جمله موافقم! در ضمن زبان رو هر چه زودتر شروع کنید بهتره چون مثل درسای دیگه نیست که سریع بشه به نتیجه خوب رسید.
    le francais est la langue d'amour

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

طبق توصیه های شما، من 50 روز است که زبان را شروع کردم. (بعد از خواندن 504) کمی که خواندم دیدم با فیلم دیدن و یادگیری کلمه و تلفظ از روی فیلم راحت ترم. اما چیزی که هست اینه که توی فیلم ها کلمات محاوره ای زیادی میبینم. مثلا من دارم فیلم how i met your mother را میبینم و کلماتش را با لایتنر پایش میخونم. روش خوبیه و بازده ام خوبه. اما کلمات محاوره ای این فیلم زیاده. معنی این کلمات را توی دیکشنری نمی بینم. سوالم اینه که خوندن این معانی محاوره ای که حتی گاها توی دیکشنری نیست به درد جی آر ای میخوره. آخه دوستم گفت جی ار ای محاوره ای هم داره. اگر به درد می خوره، معنی این کلمات را از کجا باید پیدا کنم. چه دیکشنری یا سایتی پیشنهاد میکنین؟ اگر هم که به درد تافل و جی آر ای نمی خوره که بی خیالشون میشم. چی کار کنم؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering in UMZ

بهترین توصیه ای که میتونم برات داشته باشم با توجه به سطحی که از زبان خودت در اختیار ما قرار دادی این هست که در ابتدا یه مقدار دایره لغات خودت ببری بالا که من Boost your vocab, 4000 Essential English Words 1 to 6 بهت معرفی می کنم و بعد از اون هم با توجه به وقت کمی که داری شبکه های خبری aljazeera , bloomberg , cnbc, cctv, france24 و مجلاتی مثل time , reader's digest بهت معرفی می کنم. موفق باشید.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

راستش را بخواهی من خیلی با کلمه خوندن حال نکردم. کلمات 504 را خواندم. اسنشیال را هم نصفه خواندم اما از وقتی از روی فیلم کار میکنم خیلی بیشتر تو ذهنم می مونه. تازه لیسنینگم هم بهتر میشه. بیشتر دوست دارم با فیلم کار کنم. البته شبکه هایی هم که گفتی خوبه. اما من اول فیلم را نگاه میکنم و بعد زیر نویسش را می خونم و کلمات جدید زیرنویسش را یاد میگیرم. مثلا هر فیلمی 100 کلمه جدید تا حالا برام داشته. (دو فیلم تا حالا خوندم.) به نظرتون روش کارم ایراد داره. من که خیلی باهاش راحتم و یادگیری را هم برام جذاب کرده. اینکه فقط کتاب بخونم یه جوریه برام. روشم غلطه؟ درمورد سوال قبلی ام هم هنوز جوابمو نگرفتم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

پیش فرض پاسخ : از الان براي زبان شروع كنم؟؟

سلام.من ترم یک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی هستم.ترم 3 المنتری هستم.واسه زبان جیکار کنم کهه2سال دیگه همین موقع یه نمره100 تافل بگیرم.اخه من به اراده خودم ایمان دارم.فقط الان یه خورده سر در گمم.کلاسای فشرده موسسه سفیر رو شرکت مدکنم.هر50روز 2ترم تموم میشه.یه کتاب خوب گرامر هم اگر لطف کنین معرفی کنین ممنون میشم.در ضمن من لیسانسم مهندسی اب بوده واسه همین الاان کلی از وقتم صرف جبران عقب موندگیهام میشه. "هر کس باید با تمام توان همه را دوست بدارد"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

سلاممن تا حالا دو دو بار رفتم کلاس زبان و ترم اول کتاب قرمز اینترچنجو خوندم و رها کردم. الان میخوام واسه تافل اقدام کنم. به نظرتون الان با این سطح میتونم واسه کلاس تافل ثبت نام کنم یا قبلش چند ترم کلاس مکالمه بگذرونم. ببخشید دیگه جای دیگه ای واسه طرح این سوال پیدا نکردم.

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl_83 نمایش پست ها
    سلاممن تا حالا دو دو بار رفتم کلاس زبان و ترم اول کتاب قرمز اینترچنجو خوندم و رها کردم. الان میخوام واسه تافل اقدام کنم. به نظرتون الان با این سطح میتونم واسه کلاس تافل ثبت نام کنم یا قبلش چند ترم کلاس مکالمه بگذرونم. ببخشید دیگه جای دیگه ای واسه طرح این سوال پیدا نکردم.
    سلام دوست عزیز
    بستگی ذاره کی بخوای آزمون بدی اگه مثلا 4 ماه دیگه باشه میتونی بری کلاس ایرادی نداره تازه شما تقریبا آمادگی داری و حتما کلاس برو فقط با زمان امتحان بسنج. اگر چه در نهایت به تلاش خودت بستگی داره
    موفق باشید
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

سلام من میخواستم برای جی.آر.ای امتحان بدم و هدفم اینه که برای ترم پاییز 2013 از آمریکا پذیرش بگیرم، مشکل اینه که مثل اینکه فقط در ماه اکتبر، نوامبر و دسامبر این آزمون در ایران برگزار میشه! و باید تا قبل از ژانویه 2012 مدارکم آماده باشه! با توجه به اینکه 50-45 روز طول میکشه تا جواب آزمون بیاد عملا تا قبل از ژانویه جی.آر.ای جوابش آماده نمیشه تازه اگه نمره خوبی نگیرم فرصتی برای امتحان مجدد نیست! حالا به نظرتون من چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    سلام من میخواستم برای جی.آر.ای امتحان بدم و هدفم اینه که برای ترم پاییز 2013 از آمریکا پذیرش بگیرم، مشکل اینه که مثل اینکه فقط در ماه اکتبر، نوامبر و دسامبر این آزمون در ایران برگزار میشه! و باید تا قبل از ژانویه 2012 مدارکم آماده باشه! با توجه به اینکه 50-45 روز طول میکشه تا جواب آزمون بیاد عملا تا قبل از ژانویه جی.آر.ای جوابش آماده نمیشه تازه اگه نمره خوبی نگیرم فرصتی برای امتحان مجدد نیست! حالا به نظرتون من چطور میتونم این مشکل رو رفع کنم؟
    سلام
    این رو بدونین که فقط شما نیستین که برای اون موقع باید مدارکتون آماده باشه و ای تی اس سالهاست که همین موقع آزمون هاش رو برگزار میکنه و اپلیکنت های ایرانی در این مورد مشکلی نداشتن چون ای تی اس نتایج رو برای دانشگاه مورد نظر میفرسته و بعد از 45-50 روز برای شما میفرسته!
    موفق باشید

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط dragonfly نمایش پست ها
    سلام
    این رو بدونین که فقط شما نیستین که برای اون موقع باید مدارکتون آماده باشه و ای تی اس سالهاست که همین موقع آزمون هاش رو برگزار میکنه و اپلیکنت های ایرانی در این مورد مشکلی نداشتن چون ای تی اس نتایج رو برای دانشگاه مورد نظر میفرسته و بعد از 45-50 روز برای شما میفرسته!
    موفق باشید
    چقدر خوب! دوست عزیز واقعا ETS اینکارو میکنه حتی اگه نوامبر امتحان بدی؟ شما مطمئنید؟
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)