صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BehnoushHajian نمایش پست ها
    بستگی به نوع تافلی داره که میخواید امتحان بدید. در مورد تافل کاغذی 6-8 هفته طول میکشه تا نتایج بیاد و اگه میخواید خیالتون راحت باشه که به همه ددلاینا می رسید میتونید امتحان مرداد ماه رو شرکت کنید . اگه امتحان مهر رو شرکت کنید تک و توک بعضی ددلاین ها رو ممکنه از دست بدید. در مورد تافل اینترنتی که نتایج حدودا دو هفته بعد اماده میشه امتحان مهر گزینه مناسبیه . دیرتر هم شاید مشکلی نباشه با توجه به ددلاین دانشگاه های مورد نظرتون.
    ممنون . من ibtشرکت می کنم .پس اگر مهر امتحان بدم، به بهار 2013 میرسم .فکر میکنم ددلاینهای بهار حدودا سپتامبر باشه.درسته؟

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط new_horizons نمایش پست ها
    ممنون . من ibtشرکت می کنم .پس اگر مهر امتحان بدم، به بهار 2013 میرسم .فکر میکنم ددلاینهای بهار حدودا سپتامبر باشه.درسته؟
    سلام
    ببین دوست من اینکه کی شرکت کنی کاملا بستگی به سطح آمادگی شما داره (هرچه زودتر بهتر) مثلا برای پاییز 2013 نهایت نهایتش آخرین فرصت که همراه با دلهره و دلواپسی هست میشه آبان و آذر ( میگم دلهره چون باید از قبل با استادها تماس داشته باشی و خوب نمره تافل خیلی میتونه توی جواب قطعی گرفتن کمک کنه و خوب اصولا دوستان از اواخر شهریور شروع میکنند با استادها تماس گرفتند و حالا دوماه بعدش که تافل دارند یکمی استرس ایجاد میکنه) برای پاییز 2013 (برای رشته ما) حدودای اواخر دسامبر و ژانویه و نهایتش اوایل فوریه هست برای رشته های دیگه هم همین حدودا باید باشه
    حالا برای بهار 2013 ددلاین های دانشگاه های مدنظرتون رو چک کنید بعد ددلاین هر تاریخی بود بهتره از دوماه قبلش وقت بذارید برای ایمیل زدن به استادها و بهتره همون موقع نمره خوووب تافل داشته باشید وگرنه دیگه نهایتش اینه که سه هفته قبل از ددلاین تافل داده باشید
    امیدوارم واضح توضیح داده باشم
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

سلام دوستان
    من سطح زبانم در حد pre-intemmediate و یک سال وقت دارم به نظرتون میشه IELTS 6 Academic گرفت؟بیکارم و فقط می خوام زبان بخونم.
    مرسی

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidirani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سطح زبانم در حد pre-intemmediate و یک سال وقت دارم به نظرتون میشه IELTS 6 Academic گرفت؟بیکارم و فقط می خوام زبان بخونم.
    مرسی
    بله. اولین چیز به نظر من کلمه هست. شما باید از کتاب هایی که در فروم معذفی شدند استفاده کنید. به نظر من اول از همون504 شروع کنید. کتاب های Eg. Vocabulary in use
    هم بدک نیستند. من خودم اونا را ترجیح می دهم چون حافظه تصویری دارم ولی شما همین 504 ها را بگیر بو بخون. فکر کنم
    سطح بندی هم داره.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من می خوام شروع به تدریس زبان کنم . به همین دلیل تصمیم گرفتم تافل رو بگیرم .
    من سال 86 از کانون زبان ایران فارغ التحصیل شدم .
    می خواستم ببینم آیا واقعا برا تدرس زبان به تافل نیاز دارم ؟ آیا ارزشش رو داره فقط برای اینکه می خوام زبان تدریس کنم و همچنین یه مدرکی در مورد سطح زبانم داشتم باشم تافل بدم ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    می خواستم تاپیک بزنم ولی ظاهرا اجازه ندارم .
    با تشکر .

ApplyAbroad Guardian
    pApAr آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2012 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من می خوام شروع به تدریس زبان کنم . به همین دلیل تصمیم گرفتم تافل رو بگیرم .
    من سال 86 از کانون زبان ایران فارغ التحصیل شدم .
    می خواستم ببینم آیا واقعا برا تدرس زبان به تافل نیاز دارم ؟ آیا ارزشش رو داره فقط برای اینکه می خوام زبان تدریس کنم و همچنین یه مدرکی در مورد سطح زبانم داشتم باشم تافل بدم ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    می خواستم تاپیک بزنم ولی ظاهرا اجازه ندارم .
    با تشکر .
    سلام
    والا این کاملا یه قضیه سلیقه ای هست...من نشنیدم تا حالا کسی برای تدریس احتیاج به مدرک تافل یا آیلتس داشته باشه. این امتحان تا جایی که من میدونم اصلا سطح دانش شخص رو نشون نمیده و مثل کنکور هرکسی با داشتن یه سطح متوسط زبانی می تونه نمره بالا بگیره
    البته بستگی داره کجا بخواین تدریس کنید؟ اگر آموزشگاه ها هست که هر آموزشگاهی (همون کانون زبان ایران) برای خودش امتحان خاص برگزار میکنه
    با این حال اگر رزومه کاری آنچنانی ندارین فکر بدی نیست که این امتحان رو شرکت کنید
    البته من دیدم جهاد دانشگاهی (من از اصفهان خبر دارم فقط) یه دوره ای داره برای تدریس که شاید اون بهتر باشه براتون تا تافل
    موفق باشید
    ساقیا امشب صدایت با صدایم ساز نیست
    یا که من بسیار مستم یا که سازت ساز نیست

ساقیا امشب مخالف می نوازد تار تو
    یا که من مست و خرابم یا که تارت تار نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

مرسی،من کتاب 504 رو خوندم و لغاتش رو هم کاملا حفظ هستم،شما لطف کنید یک level بالاترش رو بگید!
    thx

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

مرسی،من کتاب 504 رو خوندم و لغاتش رو هم کاملا حفظ هستم،شما لطف کنید یک level بالاترش رو بگید!
    thx
    کتابی مثل لغات ضروری برای تافل رو می تونید شروع کنید-بعدش هم کتاب 1100 جی آر ای خوبه.

Junior Member Yasaman1111 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبيات انگليسي دانشگاه علامه طباطبايي

سلام دوستان
    مرسی
    بله مي‌شه اگه واقعا حسابي روش وقت بذاري و تكنيك هاي درست رو انتخاب كني.

بهترين كار اينه كه تا مي توني متن زبان اصلي از ساده تا پيشرفته بخوني و مهارت شنيداريت رو تقويت كني. اين طوري صحبت كردنت هم قوي مي‌شه ولي اول رو اون دو تا مهارت تمركز كن چون هدفت آيلتسه. براي يادگيري لغت هم به خودت فشار نيار چون لغت دونستن همين طوري خوب نيست بايد بتوني به كار ببري كه اگه همون درك مطلبتو بهتر كني و زياد متن بخوني اينم خود به خود تقويت مي‌شه.

Junior Member Yasaman1111 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبيات انگليسي دانشگاه علامه طباطبايي

thx
    بهترين كتاب يادگيري لغت Verbal Advantage هست. يعني از اون بهتر موجود نيست.

من خودم از يه سايت دانلود كردم چون تو بازار نديدم ولي بازم كتابهاي 1100 , 601, Vocabulary for the High School Student و Vocabulary For the College Bound Student هم خوبن كه سخت ترن!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)