صفحه 8 از 29 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 281

موضوع: قصد اپلاي كردن دارم، از چه زماني و چگونه آغاز به مطالعه ي زبان نمايم؟؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Usa

پیش فرض پاسخ : از كي شروع به خواندن زبان كنم؟

سلام دوستان، کسی تا به حال موضوع خرید مدرک آیلتس رو شنیده و یا کسی از دور وریاش تونسته این مدرک رو خریداری کنه ؟!
    یکی از دوستای من از اقوامش که توی هلنده این مدرک رو می فروشه، و تا به حال هم خودش و خاله ش با همین مدرک در دانشگاه مشغول به تحصیل شدن. خودش در فیلیپین - دانشگاه CEU دندانپزشکی و خاله ش در هلند دانشگاه Leiden university مشغول به تحصیلن ...
    قیمتش حدود 700 - 800 تومنه، وقتی هم به شوهر خالش زنگ زدم تا در مورد اعتبارش بپرسم و ... بهم گفت این یه برگس که اصله و ... گفتم اگه دانشگاه از طریق مرکز آیلتس اینو چک کنه و ببینه که توی اون مرکز اصلا اسمت ثبت نشده اونوقت چی !! گفت که نه اینا اصلا چک نمی کنن و اگه اینطوری بود خانومم نمی تونست از دانشگاه Leiden پذیرش بگیره و الان مشغول تحصیل بشه . می گه اگه پذیرشت برای مدرک آیلتس رد شد هم پولو بر می گردونه ...
    1. حالا نمی دونم اصلا می شه این کارو کرد به نظر شما ؟!
    2.میشه از این روش اصلا پذیرش گرفت ؟!
    3. اگه یه موقع گندش درآد که تقلبیه چه اتفاقی میفته ؟!
    4.اصلا اینطوریه که این آقا می گه هست که اصلا مدارکت چک نمی کنن و استعلام نمی گیرن ؟!

Senior Member hirt-01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining engineering, Urmia University

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia.mio نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی تا به حال موضوع خرید مدرک آیلتس رو شنیده و یا کسی از دور وریاش تونسته این مدرک رو خریداری کنه ؟!
    یکی از دوستای من از اقوامش که توی هلنده این مدرک رو می فروشه، و تا به حال هم خودش و خاله ش با همین مدرک در دانشگاه مشغول به تحصیل شدن. خودش در فیلیپین - دانشگاه CEU دندانپزشکی و خاله ش در هلند دانشگاه Leiden university مشغول به تحصیلن ...
    قیمتش حدود 700 - 800 تومنه، وقتی هم به شوهر خالش زنگ زدم تا در مورد اعتبارش بپرسم و ... بهم گفت این یه برگس که اصله و ... گفتم اگه دانشگاه از طریق مرکز آیلتس اینو چک کنه و ببینه که توی اون مرکز اصلا اسمت ثبت نشده اونوقت چی !! گفت که نه اینا اصلا چک نمی کنن و اگه اینطوری بود خانومم نمی تونست از دانشگاه Leiden پذیرش بگیره و الان مشغول تحصیل بشه . می گه اگه پذیرشت برای مدرک آیلتس رد شد هم پولو بر می گردونه ...
    1. حالا نمی دونم اصلا می شه این کارو کرد به نظر شما ؟!
    2.میشه از این روش اصلا پذیرش گرفت ؟!
    3. اگه یه موقع گندش درآد که تقلبیه چه اتفاقی میفته ؟!
    4.اصلا اینطوریه که این آقا می گه هست که اصلا مدارکت چک نمی کنن و استعلام نمی گیرن ؟!
    ببخشید دقیقا میشه بگید که چرا نمی خواید امتحان زبان بدید؟!؟ امتحان رو ازتون میگیرند که معلوم بشه به حدی کافی انگلیسیتون fluent هست که بتونید در دانشگاهی با کورس های انگلیسی تحصیل بکنید. در کنار این مورد کلاه گذاشتن سر دانشگاه کار بسی غیر اخلاقی هست.
    خوب میریم که داشته باشیم اپلای دکترا برای فال 17 یا 18
    Resume: BSc: From Urmia Uni,17.59/20; MSc GPA: From Uni of Bologna, 28.2/30; GRE(Q163/V158/AWA3) ; iBT:100 (have to take it agian!); 0 publication ; PhD Applicant

هر جا میخاهید زبان بخونید باید تیچرش با شما کار کنه و یادگیری فعال باشه.

تدریس زبان به روش معلمی اصلا خوب نیس

Junior Member boxter آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    WTO

سلام دوستان.

امیدوارم سال جدید سالی پر از یادگیری جدید باشه.

من از چند روز دیگه میخوام استارت زبان رو به طور فشرده روزی 8 ساعت بدون معلم و در منزل شروع کنم و به خاطر برنامه ریزی بسیار اشفته هستم چون نمیدونم از کجا شروع کنم.

از دوستان و استادان عزیز خواستار یه راهنمایی برای برنامه ریزی هستم.صمیمانه تشکر میکنم.

مطالبی که جمع اوری کردم به این شکل میباشد.

30 pdf گرامر-
    Cambridge Grammar of English
    English Grammar in Use
    Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition
    Oxford Advanced Learner’s Dictionary 8th Edition 2010
    Pronunciatio-تلفظ کلمات
    10 گیگ ویدیوی اموزشی
    100 فیلم امریکایی با زیرنویس اصلی و فارسی
    Effortless
    باتشکر فراوان

رشته و دانشگاه
    WTO

نقل قول نوشته اصلی توسط boxter نمایش پست ها
    سلام دوستان.

امیدوارم سال جدید سالی پر از یادگیری جدید باشه.

من از چند روز دیگه میخوام استارت زبان رو به طور فشرده روزی 8 ساعت بدون معلم و در منزل شروع کنم و به خاطر برنامه ریزی بسیار اشفته هستم چون نمیدونم از کجا شروع کنم.

از دوستان و استادان عزیز خواستار یه راهنمایی برای برنامه ریزی هستم.صمیمانه تشکر میکنم.

مطالبی که جمع اوری کردم به این شکل میباشد.

30 pdf گرامر-
    Cambridge Grammar of English
    English Grammar in Use
    Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition
    Oxford Advanced Learner’s Dictionary 8th Edition 2010
    Pronunciatio-تلفظ کلمات
    10 گیگ ویدیوی اموزشی
    100 فیلم امریکایی با زیرنویس اصلی و فارسی
    Effortless
    باتشکر فراوان
    سلام دوستان کسی نمیتونه راهنمای کنه !

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

دوست عزیز این برنامه خوبه-اما یک نکته رو صادقانه می گم-فیلم دیدن آنقدرها تاثیری در یادگیری زبان نداره
    فیلمهای آمریکایی پر از اسلنگ هست و شما اگه فوق لیسانس ادبیات انگلیسی هم باشی چیزی نمی فهمی و در ثانی به دردت هم نمی خوره-در ضمن شما وقتی فیلم می بینی 40 درصد مفاهیم رو از بادی لنگوییجها می گیری نه از فهم لیسنینگ-بهتره از فایلهای صوتی کتابهای زبان به جاش استفاده کنی تا از وقتت بهتر استفاد بشه.

دوست عزیز یکی از اصلیترین موارد خوندن لغت هست، پیشنهاد میکنم کتاب 504 رو بخونی و ضمنا زیاد سرت رو با گرامر شلوغ نکن فعلا و بجاش بیشتر سعی کن ردینگ بخونی و کتاب بخونی. در مورد لسنینگ هم همونطور که دوستمون گفتن زیاد رو فیلما تاکید نکن بخصوص اگه هدفت تافل یا ایلتس هست از الان سعی کن لسنینگ های آکادمیک گوش بدی. موفق باشی

رشته و دانشگاه
    WTO

نقل قول نوشته اصلی توسط yas12 نمایش پست ها
    دوست عزیز یکی از اصلیترین موارد خوندن لغت هست، پیشنهاد میکنم کتاب 504 رو بخونی و ضمنا زیاد سرت رو با گرامر شلوغ نکن فعلا و بجاش بیشتر سعی کن ردینگ بخونی و کتاب بخونی. در مورد لسنینگ هم همونطور که دوستمون گفتن زیاد رو فیلما تاکید نکن بخصوص اگه هدفت تافل یا ایلتس هست از الان سعی کن لسنینگ های آکادمیک گوش بدی. موفق باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight نمایش پست ها
    دوست عزیز این برنامه خوبه-اما یک نکته رو صادقانه می گم-فیلم دیدن آنقدرها تاثیری در یادگیری زبان نداره
    فیلمهای آمریکایی پر از اسلنگ هست و شما اگه فوق لیسانس ادبیات انگلیسی هم باشی چیزی نمی فهمی و در ثانی به دردت هم نمی خوره-در ضمن شما وقتی فیلم می بینی 40 درصد مفاهیم رو از بادی لنگوییجها می گیری نه از فهم لیسنینگ-بهتره از فایلهای صوتی کتابهای زبان به جاش استفاده کنی تا از وقتت بهتر استفاد بشه.
    سلام باتشکر از دو دوست عزیز

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم از شما کمک بگیرم تاتوی این تصمیمی که باید بگیرم کمکم کنید. من الان دانشجوی ارشد ترم آخر صنایع هستم. پایان نامم هنوز کاراش مونده، 6 واحد هم دارم!!! زبانم در سطح متوسط رو به بالا هس. برنامم اینه که واسه 2013 اپلای کنم،واسه همین از اردیبهشت، خوندن تافل و جی آر ای رو شروع کنم و بکوب بخونم، تا اینکه توی آبان مدارکم آماده باشه. بعد از اون هم کارای پایان نامم رو انجام بدم. به نظر شما این برنامه عملی هس؟؟

پیش فرض پاسخ : چه زمانی باید در آزمون تافل شرکت کنیم؟

سلام

آزمون تافل هر ماه برگزار میشه؟ هزینه اش چقدره و توی تهران کجا میشه امتحان داد؟
    من تافل اینترنتی رو به خاطر زود اومدن نتیجه هاش میخوام شرکت کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)