صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 223

موضوع: دانشگاه های رایگان

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های رایگان

سلام به همه دوستان
    معدل لیسانس (فردوسی) :13/64
    معدل فوق (پلی تکنیک): 17/28
    تافل : 84
    GRE: 169/140/2
    مقاله 1 کنفرانس
    رشته مهندسی عمران - ژئوتکنیک
    به نظر شما کدوم دانشگاه ها شانس دارم؟

Junior Member

سلام، از سایت بسیار مفیدتون سپاسگذارم، من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق با معدل 60/18 و دارای پروانه پایه یک وکالت هستم و بدنبال اخذ بورس تحصیلی از یکی از دانشگاههای معتبر ترجیحا کانادا، قرانسه، سنگاپور هستم . بزرگواری می فرمایید بنده رو راهنمایی بفرمایید

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_akbari نمایش پست ها
    سلام، از سایت بسیار مفیدتون سپاسگذارم، من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته حقوق با معدل 60/18 و دارای پروانه پایه یک وکالت هستم و بدنبال اخذ بورس تحصیلی از یکی از دانشگاههای معتبر ترجیحا کانادا، قرانسه، سنگاپور هستم . بزرگواری می فرمایید بنده رو راهنمایی بفرمایید
    سلام
    فقط در مورد فرانسه بگم که دانشگاه های رایگان خیلی خوبی برای رشته شما داره، اما برای گرفتن پذیرش از اونها باید زبان فرانستون در حد پیشرفته c1 باشه که گرفتن اون زمان زیادی میبره و به حداقل دوسال آموزش فرانسه نیاز دارید
    موفق باشید
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

سلام من کارشناسی مکانیک هستم از دانشگاه غیرانتفایی با معدل 13/80 و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی با توجه به اوضاع که برای کانادا پیش اومد به نظر شما میشه به کانادا امیدوار بود،کدوم کشورها برای دکتری مدیریت فاند میدن یا رایگان هستند

Junior Member

سلام،
    من 2 ترم دیگه لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه سراسری میگیرم. معدلم تا اینجاش 16.5. برای فوق چه رشته هایی و کجا شانس پذیرش دارم؟

Junior Member

سلام.من23 سالمه.ليسانس مديريت از دانشگاه تهرانم.در حال خوندن زبانم.سابقه كار توي موسسه خيريه دارم.مقاله هم ميتونم جور كنم تو اي اس اي.به نظرتون شانس واسه گرفتن كمك هزينه تحصيلي و تحصيل رايگان دارم؟تو كدوم كشور؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zoey نمایش پست ها
    سلام،
    من 2 ترم دیگه لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه سراسری میگیرم. معدلم تا اینجاش 16.5. برای فوق چه رشته هایی و کجا شانس پذیرش دارم؟
    شما می تونید برای رشته مترجمی، تدریس زبان، ادبیات زبان، زبان شناسی و رشته هایی مثل روابط بین الملل و ... اپلای کنید. برای تحصیل در دانشگاههای بدون شهریه آلمان کشور مناسبی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط kimana نمایش پست ها
    سلام.من23 سالمه.ليسانس مديريت از دانشگاه تهرانم.در حال خوندن زبانم.سابقه كار توي موسسه خيريه دارم.مقاله هم ميتونم جور كنم تو اي اس اي.به نظرتون شانس واسه گرفتن كمك هزينه تحصيلي و تحصيل رايگان دارم؟تو كدوم كشور؟
    شما هم می تونید در کشور آلمان دنبال دانشگاههایی باشید که شهریه تحصیلی ندارند. البته باید شرط معدل و ... رو هم چک کنید.

Junior Member

سلام
    با تشکر از سایت مفیدتون من فارغ التحصیل کارشناسی مواد از دانشگاه آزاد با معدل 16.83 مشغول خواندن زبان هستم به نظرتون شانس گرفتن پذیرش و تحصیل رایگان را دارم؟و در صورت داشتن چه کشوری را پیشنهاد می کنید؟و این اینکه آیا برای 2013 فرصت دارم چون احتمالا 2 ماه دیگه امتحان ایلتس بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ronaldo7 نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از سایت مفیدتون من فارغ التحصیل کارشناسی مواد از دانشگاه آزاد با معدل 16.83 مشغول خواندن زبان هستم به نظرتون شانس گرفتن پذیرش و تحصیل رایگان را دارم؟و در صورت داشتن چه کشوری را پیشنهاد می کنید؟و این اینکه آیا برای 2013 فرصت دارم چون احتمالا 2 ماه دیگه امتحان ایلتس بدم.
    شما در آلمان می تونید دانشگاههای با شهریه پایین یا بدون شهریه پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)