صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 223

موضوع: دانشگاه های رایگان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های رایگان

سلام دوستان من فوق دیپلم دانشگاه سراسری ارومیه با معدل 15/62 و لیسانس عمران - عمران دانشگاه آزاد واحد جنوب با معدل 14/50 هستم مقاله ندارم 5 سال سابقه بیمه دارم الان هم آیلتسم در حد 5 هست که دارم دوره های فشرده رسپینا تاک رو می گذرونم نمی تونم دانشگاهی که شهریه بالا مگیره برم میشه راهنماییم کنید از کدوم دانشگاه شانس بهتری دارم؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parmis83 نمایش پست ها
    سلام دوستان من فوق دیپلم دانشگاه سراسری ارومیه با معدل 15/62 و لیسانس عمران - عمران دانشگاه آزاد واحد جنوب با معدل 14/50 هستم مقاله ندارم 5 سال سابقه بیمه دارم الان هم آیلتسم در حد 5 هست که دارم دوره های فشرده رسپینا تاک رو می گذرونم نمی تونم دانشگاهی که شهریه بالا مگیره برم میشه راهنماییم کنید از کدوم دانشگاه شانس بهتری دارم؟
    نمره آیتلس 5 که خیلی پایینه ! باید حداقل 6 بیارید تا بتونید برای رشته های انگلیسی زبان اقدام کنید. ولی اگه می خواید دانشگاه رایگان برید توصیه می کنم آلمانی بخونید و برای آلمان یا اتریش اقدام کنید !

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsamoonlight نمایش پست ها
    سلام دوستان .. سوال من اینه که با توجه به اینکه در حال گذراندن دوره المانی هستم با شرایط زیر امکان گرفتن پذیزش از اخن واسه ارشد مکانیک وجود داره ؟ چون با توجه به اینکه نامزدم دلفت میخونه میخوایم که یه شهر غربی نزدیک باشه به هلند ... همچنین این امکانو دارم که شخصا برم با استاداش صحبت کنم و مجابش کنم از نظر فنی و علمی با معدلم قابل قیاس نیستم؟ ایا این مساله کمک کنندس؟ چه چیزهایی شانسمو بالا میبره ؟؟؟
    دیپلم 18.5
    مکانیک سیالات دولتی 12.5
    1 مقاله
    خیلی خیلی ممنون میشم که نظراتتون رو بگید ،،، در ضمن هیچ چیزی پیرامون هزینه توی سایت اخن واسه مستر مکانیک ندیدم .... کسی اطلاعی از هزینه تحصیل و ترمی داره ؟
    بازم مرسی
    باید گفت شما معدل پایینی دارید و برای جبران باید روی مقاله کار کنید و همچنین GRE هم می تونه کمک کنه. در ضمن شما سایت دانشگاه رو بررسی کنید شاید GRE جز ملزومات باشه.
    تقریبا دانشگاه های المان رایگان هستند(البته به جز دانشگاه و یا رشته هایی که بین المللی و یا بیزینسی هستند) و یا هزینه ی خیلی ناچیزی می گیرند شما می تونید سایت دانشگاه و یا سایت DAAD رو بررسی کنید تمامی اطلاعات مورد نظر در این وب سایت هست.
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

Junior Member

اصلا از بچه های هنر بویژه طراحی لباس کسی اینجا هست آیا؟کلن قرق بچه های ارشد فنی مهندسیه.بابا یکیم دست مارو بگیره.دارم از این سایت کلا ناامید میشم.یعنی واقعا هیییییییچ کس واسه کارشناسی طراحی لباس اقدام نکرده تا حالا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash157 نمایش پست ها
    اصلا از بچه های هنر بویژه طراحی لباس کسی اینجا هست آیا؟کلن قرق بچه های ارشد فنی مهندسیه.بابا یکیم دست مارو بگیره.دارم از این سایت کلا ناامید میشم.یعنی واقعا هیییییییچ کس واسه کارشناسی طراحی لباس اقدام نکرده تا حالا؟
    شما بهتره یه سری به اینجا بزنید

مرسی از راهنماییتون . اما همونطور که گفتم تو سایت دانشگاه از هزینه حرفی زده نشده ... میخواستم ببینم کسی از achen (نه سایر دانشگاهها ) اطلاع دقیقتری نداره ؟
    و ثانیا سوال دیگمو جواب نگرفتم کسایی که اونجان یا اطلاع دارن میدونن اینکه ایا میتونه حضورم و توضیح اینکه تو چه زمینه ای کار میکنم و صحبت کردن با استاد مربوطه به زبان المانی کمک بیشتری کنه یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

باسلام
    لیسانس هوافضا دانشگاه مالک اشتر معدل :14.44
    فوق هوافضا دانشگاه مالک اشتر معدل :16.78
    ایلتس 6
    مقاله داخلی 7 خارجی 0
    ثبت اختراع
    5 سال سابقه کار مرتبط
    به نظر شما می تونم پذیرش از یه دانشگاه رایگان بدون مدرک زبان آلمانی با فاند بگیرم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_4883 نمایش پست ها
    باسلام
    لیسانس هوافضا دانشگاه مالک اشتر معدل :14.44
    فوق هوافضا دانشگاه مالک اشتر معدل :16.78
    ایلتس 6
    مقاله داخلی 7 خارجی 0
    ثبت اختراع
    5 سال سابقه کار مرتبط
    به نظر شما می تونم پذیرش از یه دانشگاه رایگان بدون مدرک زبان آلمانی با فاند بگیرم ؟

شما باید بگردید استاد پیدا کنید. ولی با توجه به اینکه این رشته در تحریمهای جدید جزو رشته های خاص محسوب میشه و احتمال اینکه به شما ویزا ندن هست !

من یه سوال ازشما دارم
    شما چطوری بدون مقاله فارغ التحصیل دکتری هستید!!!!!!!!

Junior Member

با سلام
    کارشناسی آزاد تهران جنوب کامپیوتر نرم افزار معدل 15.64
    ارشد کامپیوتر هوش مصنوعی مالک اشتر تهران معدل 17.46
    مقاله ژورنال یکی ISI و 3 تا کنفرانس خارجی و یکی داخلی .
    زبان آیلتس آکادمیک 7.5

شانسی برای آلمان و بورس DAAD دارم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)