صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 223

موضوع: دانشگاه های رایگان

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط su_30mk نمایش پست ها
    سلام.
    من کارشناسی مهندسی نرم افزار با معدل 15
    و IELTS 5.5
    برای آلمان میخواهم اقدام کنم...اوضاع مالی زیاد جالب نیست.
    در ضمن آلمانی بلد نیستم.
    آیا احتمال گرفتن apply وجود دارد یا نه؟
    با این نمره IELTS نه. ولی با نمره 6 یا 6.5 شانس دارید. اگه GRE هم با نمره متوسط بالا بیارید شانستون زیاد میشه !

نقل قول نوشته اصلی توسط hsareh نمایش پست ها
    سلام به نظرتون با این رزومه میشه بورس گرفت؟؟ کدوم کشور بهتره؟؟؟؟ کارشناسی دانشگاه دولتی یزد شاگرد سوم معدل 17.03 کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی شیراز شاگرد دوم معدل 17.78 مقاله کنفرانس خارجی 2 داخلی 3 با فرض نمره زبان 90 به نظر تون اتریش گزینه مناسبی هست یا نه؟؟؟
    شما معدلتون برای آلمان هم خوب هست.

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

Question پاسخ : دانشگاه های رایگان

سلام دوستان من دارای شرایط زیرم وعلاقه ی زیادی به تحصیل درخارج از کشور در رشته کنترل دارم دوستانی که این راه رو رفتند لطفا کمکم کنند:
    1-من 22سال سن دارم وتیرماه همین امسال اعزام به خدمتم(سرباز معلم)که حداکثر2سال طول میکشه
    2-فارغ التحصیل کارشناسی کنترل وابزار دقیق بامعدل 16.35 میباشم ودریکی از دانشکده های فنی دولتی تحصیل کردم و2سال تعهدآموزش رایگان دارم وتابحال هیچ مقاله ای ننوشتم
    3-زبان هم درحدمقدماتی بلدم وتافل و...ندارم،البته علاقه زیادی به یادگیری زبان دارم و اگه تصمیم به رفتن گرفتم طی 2سال خدمت زبانم رو قوی میکنم وتافل یا...میگیرم. ووضعیت مالی متوسط دارم.
    4-وقصد دارم کارشناسی ارشدتوی دانشگاههای سطح بالای کشور مانند صنعتی شریف و..درس بخونم وبرای دکتری وشاید بالاتر خارج از کشور (آیا کارم درسته؟؟)وبعد هم به ایران برگردم
    دوستان عزیز میخوام ازهمین الان به فکر باشم تاچندسال دیگه(4یا5) آماده باشم واقدام کنم،آیا کارم درسته وبااین شرایط امیدی هست یا کلا بیخیال تحصیل خارج از کشور بشم؟
    باتشکر

عزیز من کسی از فرداش خبر نداره ! )

کلا راه معقولی رو ترسیم کردی ! اما من فکر کنم 4 سال دیگه رو باید همون موقع تصمیم بگیری ! حتی همون سربازی انقدر زندگی آدم رو تغییر می ده که ممکنه اصلا نتونی بری واسه فوق یا نخوای .

و اینکه کسی که می خواد خارج از کشور تحصیل کنه هرچی زودتر بره کارش راحت تره . مثلا به نظرم اگر از فوق بری راحت تری . البته هزینه هات بیشتره قطعا، چون تو دوره فوق با این معدل تقریبا فاندی نمی تونی بگیری.

خلاصه اینکه فعلا برو سربازی و زبانتو خوب کن برگرد ببین چه کاره ای

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دارای شرایط زیرم وعلاقه ی زیادی به تحصیل درخارج از کشور در رشته کنترل دارم دوستانی که این راه رو رفتند لطفا کمکم کنند:
    1-من 22سال سن دارم وتیرماه همین امسال اعزام به خدمتم(سرباز معلم)که حداکثر2سال طول میکشه
    2-فارغ التحصیل کارشناسی کنترل وابزار دقیق بامعدل 16.35 میباشم ودریکی از دانشکده های فنی دولتی تحصیل کردم و2سال تعهدآموزش رایگان دارم وتابحال هیچ مقاله ای ننوشتم
    3-زبان هم درحدمقدماتی بلدم وتافل و...ندارم،البته علاقه زیادی به یادگیری زبان دارم و اگه تصمیم به رفتن گرفتم طی 2سال خدمت زبانم رو قوی میکنم وتافل یا...میگیرم. ووضعیت مالی متوسط دارم.
    4-وقصد دارم کارشناسی ارشدتوی دانشگاههای سطح بالای کشور مانند صنعتی شریف و..درس بخونم وبرای دکتری وشاید بالاتر خارج از کشور (آیا کارم درسته؟؟)وبعد هم به ایران برگردم
    دوستان عزیز میخوام ازهمین الان به فکر باشم تاچندسال دیگه(4یا5) آماده باشم واقدام کنم،آیا کارم درسته وبااین شرایط امیدی هست یا کلا بیخیال تحصیل خارج از کشور بشم؟
    باتشکر
    I don`t need time.What i need is a Deadline

Banned

سایتی نیست که بتونیم دانشگاه های رایگان رو توی اسیا اروپا امریکا ببینیم ؟
    میشه بگید اصلا دانشگاه رایگان توی امریکا هست ؟

برای کارشناسی میخام و مهندسی کامپیوتر

Junior Member kafka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط sorry نمایش پست ها
    سایتی نیست که بتونیم دانشگاه های رایگان رو توی اسیا اروپا امریکا ببینیم ؟
    میشه بگید اصلا دانشگاه رایگان توی امریکا هست ؟

برای کارشناسی میخام و مهندسی کامپیوتر
    اینجا رو ببینید - صفحات اول مربوط میشه به رشته های مقطع لیسانس در اروپا که مجانی هستن

Banned

منظورم به زبان انگلیسی بود ها ...
    تو اروپا دانشگاه المانی میشناسم ولی المانیه ...
    منظورم انگلیسی بود/ نیست ؟

Junior Member kafka آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

توی همون صفحه می تونستید نتایج رو به رشته هایی که انگلیسی هستن محدود کنید:
    http://www.bachelorsportal.eu/studen..._direction=asc

Banned

یک سوال دیگه هم داشتم من که هنرستان برق خوندم و مدرک دیپلمی که میگیرم 11 سال توش مینویسه باید چیکار کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sorry نمایش پست ها
    یک سوال دیگه هم داشتم من که هنرستان برق خوندم و مدرک دیپلمی که میگیرم 11 سال توش مینویسه باید چیکار کنم ؟
    شما رشته های انگلیسی آلمان رو می تونید از سایت daade.de پیدا کنید ! در مورد مدرکتون هم باید با دانشگاه صحبت کنید ولی اکثرا مدرک پیش دانشگاهی و قبولی کنکور رو می خوان !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)