صفحه 9 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 223

موضوع: دانشگاه های رایگان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه های رایگان

نقل قول نوشته اصلی توسط kafka نمایش پست ها
    اینجا رو ببینید - صفحات اول مربوط میشه به رشته های مقطع لیسانس در اروپا که مجانی هستن
    سلام در مورد رشته های مقطع دکتری و دانشگاه های آمریکا چطور؟؟ ممنون از پاسخ تان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک در دانشگاه غیرانتفاعی تهران هستم. معدلم بدون احتساب پایان نامه حدود 17.80 است. 4 ترم سابقه ی تدریس در دانشگاه دولتی رو دارم و سابقه ی تحقیقاتی زیادی ندارم اما یک مقاله IEEE من تقریبا اکی شده.
    الان در حال خوندن واسه زبان هستم؛ و برنامه دارم که برای 6 ماه دیگه در آزمون زبان شرکت کنم
    اول به نظر شما با این شرایط برای دکترا امکان فاند گرفتن دارم(یا پذیرش در یک دانشگاه مجانی)؟
    برای چه کشورهایی(اروپایی و آمریکایی) میتونم اقدام کنم؟
    بهتره روی چه مدرک زبانی حساب کنم(IELTS یا TOEFL)؟

من از رشته ی ICT دانشگاه علمی کاربردی در مقطع لیسانس با معدل 17.23 فارغ التحصیل شدم. هنوز مدرک زبان ندارم اما حداکثر تا 5-6 ماه دیگه Ielts را خواهم گرفت (احتمالا بتونم یک دوره زبان آلمانی هم بگذرونم).
    مقاله ای ندارم اما سابقه کار خوبی دارم و در فیلدهای زیادی کار کردم و مدارک CCNAو MCSE و Network+ دارم و در بحث ماهواره ها، Virtualization و.... هم کار کرده ام.
    با این تفاسیر آیا شانسی برای پذیرش در مقطع ارشد در آلمان یا هر کشور اروپایی دیگه دارم؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط applyabroado نمایش پست ها
    من از رشته ی ICT دانشگاه علمی کاربردی در مقطع لیسانس با معدل 17.23 فارغ التحصیل شدم. هنوز مدرک زبان ندارم اما حداکثر تا 5-6 ماه دیگه Ielts را خواهم گرفت (احتمالا بتونم یک دوره زبان آلمانی هم بگذرونم).
    مقاله ای ندارم اما سابقه کار خوبی دارم و در فیلدهای زیادی کار کردم و مدارک CCNAو MCSE و Network+ دارم و در بحث ماهواره ها، Virtualization و.... هم کار کرده ام.
    با این تفاسیر آیا شانسی برای پذیرش در مقطع ارشد در آلمان یا هر کشور اروپایی دیگه دارم؟
    معدلتون خوبه برای آلمان اپلای کنید !

سلام دوستای عزیز .من لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه تهرانم . هنرهای زیبا با معدل 78/18 . کارهای چاپ شده و فیلمهای اکران شده و...وچند معرفی نامه از اساتید مطرح رشته ام از دانشگاهم. اگر بخوام در رشته نویسندگی( سینما) از کشوری آلمانی زبان یا کشوری که آیلز یا تافل نخواد فاند فوق لیسانس یا لیسانس بگیرم و یا دانشگاهی که رایگان باشه، کجا رو پیشنهاد می کنین؟با توجه به اینکه منتظر جواب پذیرشم از دانشگاه وین هستم اما این دانشگاه هم هزینه داره . ممنون ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : علاوه بر سوئد برای کدام یک از دانشگاه های رایگان Apply کنیم؟

من لیسانس معماری از دانشگاه سراسری با معدل 15.15 دارم. شوهرم هم لیسانس کامپیوتر با معدل 13.80 داره . می خوایم واسه فوق apply کنیم. کلاس زبان هم میریم .
    می خوام بدونم واسه کدوم دانشگاه ها APPLY کنیم که شهریه نداشته باشه و بتونیم کار کنیم. چون اوضاع مالی مون زیاد خوب نیست . فقط 20 میلیون داریم.
    اگه نمره آیلتس مون بالای 6 بشه شانسی داریم ؟ کلا با این وضعیت منطقی که اقدام کنیم؟ لطفا مارو راهنمایی کنید چون کمی سردرگم هستیم .مرسی

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : علاوه بر سوئد برای کدام یک از دانشگاه های رایگان Apply کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kooch نمایش پست ها
    من لیسانس معماری از دانشگاه سراسری با معدل 15.15 دارم. شوهرم هم لیسانس کامپیوتر با معدل 13.80 داره . می خوایم واسه فوق apply کنیم. کلاس زبان هم میریم .
    می خوام بدونم واسه کدوم دانشگاه ها APPLY کنیم که شهریه نداشته باشه و بتونیم کار کنیم. چون اوضاع مالی مون زیاد خوب نیست . فقط 20 میلیون داریم.
    اگه نمره آیلتس مون بالای 6 بشه شانسی داریم ؟ کلا با این وضعیت منطقی که اقدام کنیم؟ لطفا مارو راهنمایی کنید چون کمی سردرگم هستیم .مرسی
    شما در کل شانستون برای فاند کم هست. چون 1- رشته معماری خیلیی کم فاند می دن و 2- همسرتون معدلشون برای فاند کم هست. بنظر من بهتره کمی سرمایه جمع کنید و روی زبانتون بیشتر تمرکز کنید. در ضمن نمره آیتلس 6 اکثرا مینیمم نمره درخواستی دانشگاه هست و امتیازی نداره (فقط داشتنش لازمه)

Junior Member

سلام
    دوستان واسه Master برق-قدرت چه پيشنهادايي داريد ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط FatimaFAM نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز سوالتون کلی هست، اما برای دانشگاههای رایگان می تونید فنلاند، نروژ و آلمان که رشته قدرت رو ارائه می دهند تمرکز نمایید اما از وضعیت رزومه خودتون چیزی نفرمودید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز سوالتون کلی هست، اما برای دانشگاههای رایگان می تونید فنلاند، نروژ و آلمان که رشته قدرت رو ارائه می دهند تمرکز نمایید اما از وضعیت رزومه خودتون چیزی نفرمودید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط FatimaFAM نمایش پست ها
    سلام
    تقریبا سوال منم هست.
    بااین تفاوت که واسه گرایش کنترل

چه کشور/دانشگاهایی رو پیشنهاد میدی که فول فاند بدن واسه ارشد؟

معدل 16.80 آیلتس 7 و 3 تا ریکام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)