صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

پیش فرض آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام ،
    از اونجائی که پروسه‌ی اپلای کردن اکثرا" مشکلات مشابهی داره که خیلی وقت ها میتونیم با کمک به هم خیلی ساده تر از پسشون بر بیایم به ذهنم رسید بعد نیست ماهائی که زیست هستیم شامل گرایشهای جانوری, گیاهی، دریا, سلولی ملکولی, ژنتیک, میکروبیولوژی, بیوفیزیک, بیوشیمی و حتی دوستان بیوتکنولوژی مثل گرایش ملکولی یه جا مشخصاتمونو بنویسیم مثل رشته ایی که هستیم, گرایشی که قصد برای پذیرش گرفتن داریم, کشورهایی که اقدام میکنیم و خلاصه هر چی کمک کننده باشه
    من خودم فارغ التحصیل زیست سلولی مولکولی از تربیت معلم تهران هستم
    الآن در پژوهشگاه ملی ژنتیک و بیوتکنولوژی مشغول به کارم
    توی گرایش خودم یا ژنتیک برای کانادا apply میکنم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

من پزشکی خوندم. قبلا توی topic های دیگه وضعیتم رو گفتم. ولی بازم اینجا می آرم:

من برای Systems Biology و Medical Informatics و Bioinformatics و Computational Biology اپلای میکنم در آمریکا. گرایش و علاقه اصلی من Systems Biology هست. مقطع PhD. نمره تافل اینترنتی 105 دارم . GRE: Q:770, v:400, AW: 3,2.5 دارم. معدل 15.54 در مقطع پزشکی عمومی. CV خیلی خوبی دارم. Recommendation دو تا از خارج دارم. سوابق تحقیقاتی من در زمینه Bioinformatics و Computational Medicine هست.

به نظرم پزشکی ها هم همینجا بنویسند تا تعداد topic ها الکی زیاد نشه.

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام، رشته من کامپیوتره اما زمینه علاقه ام Bioinformatics و Computational Biology هست و پذیرشم هم از کامپیوتر در همین زمینه هست. خوشحال می شم با دوستان آشنا بشم و تبادل اطلاعاتی بکنیم. من فوق کامپیوتر شریف بودم.Toefl:101، GRE:480,800, 3.5 و معدلم هم خوب بود. موقعی که apply کردم 4 تا مقاله کنفرانس داشتم با دو تا سابمیت شده. پذیرشم هم از georgia tech هست. شما می دونید Biomedichal Eng اش چه جوریه؟ من شنیدم که رنکش 2 هستش. من قراره با یک استاد از Biomedichal Eng کار کنم که توی کامپیوتر هم joined faculty هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Molecular Biology & Genetic Engineering/ UPM

سلام
    وقتی من این موضوع رو ایجاد کردم با توجه به این که نوشته پزشکی و زیست گفتم خب فقط اختصاص به این 2 داره ولی مثل اینکه با فقر گروه برای بچه های گرایش تجربی در فروم مواجه هستیم البته این رو هم میدونم که بخاطر تعداد کممون که مدیران محترم چنین تصمیمی گرفتند (که البته احترام میگذاریم ) حالا میخوام متن اولم رو تصحیح کنم و از همه ی دوستانی که به قولی در کنکور تجربی( کنکور بعد از پیش دانشگاهی) شرکت کردند از رشت‌های مهندسی کشاورزی بگیر تا تغذیه و بهداشت محیط و ... خلاصه نمیدونم همه لطف کنین توی همین تپیک خودتون و معرفی کنین

بسیار ممنون

Junior Member

سلام
    من ارشد بیماری شناسی گیاهی هستم البته پایان نامه من در زمینه تنوع ژنتیکی است. 2 تا مقاله کنفرانس داخلی دارم 2 مقاله داخلی 4 تا مقاله خارجی که در حال بررسی است. الان هم یکی دیگه از خلاصه مقاله هام در یکی کنگره در آمریکا پذیرفته شده .من Apply برای دانشگاه مریلند کردم البته نمی دونم چقدر شناس دارم که بتونم پذیرش بگیرم اگه کسی در این زمینه اطلاعی داره می شه لطف کنه منو راهنمایی کنه. راستی معدل ارشد و لیسانسم خوبه
    مرسی

Senior Member maryamf آواتار ها

سلام

من ارشد بیوفیزیک دارم. 5 تا مقاله داخلی و 3 تا خارجی دارم، البته 2 تاش تازه پذیرفته شده. معدل لیسانسم:16.20 و فوق: 17.74. تافل و GRE خوب نشدم و هر استادی که ایمیل زدم این دو تا رو و البته گاهی نداشتن مقاله ISI و یا دیر ارتباط برقرار کردن را به رخم کشیدن.. منم مریلند apply کردم..
    از دپارتمان بیوشیمی فیزیک گوته آلمان نامه پذیرش دارم ولی جاهای دیگه معلوم نیست..

I have studied medicine and I have applied for Phd in cellular biology,anatomy,neuroscience and also MPH.
    GPA= 15
    TOEFL=97
    thesis in Microbiology

ApplyAbroad Veteran

من هم لیسانسمgeneral biology است از دانشگاه شیرازبا معدل16.57.الان هم ترم دوم فوق رو تموم کردم در رشته molecular medicine در upm مالزی.
    برای phd هم برای همین رشته و یا immunotherapy میخوام اقدام کنم(fall 2009).
    یک مقاله ISI و یک presentation در کنفرانسASEAN، به همراه5 مقاله داخلی.
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

jafar
    Guest

سلام من هم فوق لیسانس بیوشیمی هستم هنوز جایی apply نکردهام و به عبارتی اول راه هستم

Junior Member

سلام، من هم دانشجوي سال چهارم ميكروبيولوژي آزاد تهران شمال هستم. معدل كلم تا پايان ترم 5، 15.67 بوده هنوز هم نمرات اين ترم نيامدن. دوره ليسانس من 7 ترمه تمام ميشه و مايلم كه بلافاصله در يكي از دانشگاه هاي امريگادر رشته ژنتيك شروع به ادامه تحصيل كنم.
    ویرایش توسط Royal2009 : June 6th, 2010 در ساعت 12:32 PM

صفحه 1 از 17 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)