صفحه 17 از 17 نخستنخست ... 7891011121314151617
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 163 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام. سال آخر کارشناسی میکروبیولوژی دانشگاه شهید بهشتی هستم. معدل 18.51، IELTS= 7.5 و GRE هم به زودی خواهم داد که خیلی قرار نیست فوق العاده بشه (خییییلی خوب بشه 315 میشه). برای رشته ی Synthetic Biology می خوام اقدام کنم. نه لزوماً همین رشته، بلکه رشته ای که این زمینه تحقیقاتی توش کار بشه مثل systems biology، metabolic engineering، Bioengineering و غیره. دو تا RA دارم و دو تا مدرک کارگاه و ریکامندیشن خوب به تعداد کافی. متاسفانه چیزی که الان مشکلمه کمبود اطلاعات درباره ی جایگاه دانشجویان ایرانی تو رشته های زیست شناسی در دانشگاه های خارجی هست. اصلا در مورد تصور اونا از ما و شانسی که داریم اطلاعات ندارم. کسی هست که بتونه راهنمایی کنه منو؟ چه دانشگاه هایی (به خصوص آمریکا) به ما توجه ویژه دارن تو زیست؟ با این وضعیت که دارم تو چه رنک هایی دنبال پذیرش باشم؟ 10؟20؟50؟100؟200؟؟ ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره یا فرد آگاهی رو میشناسه راهنمایی کنه.

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

من میخوام برای ارشد علوم ازمایشگاهی بیوتکنولوژِی بخونم سوال من اینه که وضعیت این رشته از لحاظ پذیرش و فاند در کشور های دیگه چطوره؟و شما از گرایشهایبیوشیمی بالینی، خونشناسی، انگل شناسی، میکروب شناسی، قارچ شناسی، ویروس شناسی، ژنتیک انسانی، ایمونولوژی، بیوتکنولوژی، فیزیولوژی، سم‌شناسی کدام یک برای فاند پتانسیل بیشتری دارد؟ ممنونم

Junior Member

سلام دوستان.من ارشد اپتومتری دارم و قصد مهاجرت دارم.ایا اطلاع دارین در چه کشور هایی میشه با مدرک من ویزای کار گرفت؟و اینکه از چه دانشگاه هایی داحت تر میشه پذیرش گرفت با فاند بیشتر واسه phd?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)