صفحه 10 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sums

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام
    من مدرک کاردانی در رشته تکنسین اتاق عمل از دانشگاه شیراز دارم . 2 سال سابقه کار و ielts 6
    تا چند وقت پیش قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور داشتم اما این اواخر به سایت NOC برخورد کردم و نام رشته خودم رو با کد 3233 دیدم. و حالا تصمیم دارم برای کار در کانادا
    اقدام کنم. اما هر چی سرچ میکنم اطلاعاتی در مورد این رشته پیدا نمیکنم. مثلا اینکه تکنسین اتاق عمل هم اکنون جزء رشته های مورد نیاز هست ؟ این لیست رو در چه سایتی میتونم پیدا کنم؟
    متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام به همگی

فارغ التحصیل کارشناسی علوم تغذیه از دانشگاه علوم تحقیقات تهران هستم. قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های اروپا برای سال تحصیلی 2012 و 2013 دارم.

آرزوی موفقیت برای همتون میکنم.

Junior Member

سلام.

من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته علوم آزمایشگاهی هستم. قصد دارم برای ارشد هماتولوژی برم به آلمان یا فرانسه.

Junior Member anamis5300 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    lab-sciences of Sari

سلام.من هم دانشجوی سال اول علوم آزمایشگاهی کارشناسی پیوسته هستم. می خوام واسه ارشد هماتولوژی برم آلمان یا فنلاند البته 4سال دیگه به نظر کسایی که این رشته رو تموم کردن چی کار کنم که معدلم بره بالا؟

سلام به دوستان عزیز...
    من دانشجوی سال سوم لیسانس پلیمر هستم از دانشگاه امیرکبیر. شبیه سازی مولکولی کار می کنم رو nucleic acids . مدال نقره ی المپیاد شیمی کشوری دارم. می خوام بیوفیزیک یا ماده چگال نرم بخونم. کسی هست که الان تو آمریکا یا کانادا مشغول به تحصیل تو این رشته ها باشه و بتونه واسه اپلای کمکم کنه؟ راستی ایشالا تا سال آینده هم یه مقاله ISI میدیم اگه خدا بخواد....
    بسیار ممنون

سلام دوستان محترم

میخواستم بدونم کسی در رابطه با منابع آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی MHLE اطلاعاتی داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

البته از همه عذر میخوام هر چقدر خواستم تایپیک مرتبط با سوالم پیدا کنم،نشد

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shadow_1388 نمایش پست ها
    سلام دوستان محترم

میخواستم بدونم کسی در رابطه با منابع آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی MHLE اطلاعاتی داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنین

البته از همه عذر میخوام هر چقدر خواستم تایپیک مرتبط با سوالم پیدا کنم،نشد
    منابع خاصی براش نیس. اکثرا از منابع امتحان تافل استفاده میشه. شنیدم قسمت ریدنگش از متون مرتبط با پزشکی تشکیل شده. زیاد ازش استقبال نمیشه چون فقط تو ایران اعتبار داره.
    تاپیک زیر رو هم یه سر بزن. مربوط به امتحان MCHE هست که وزارت علوم برگزار میکنه. و شبیه همین MHLE هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho....php?3448-MCHE
    اگه تمایل داشتی میتونی یه تاپیک جدید هم خودت تو قسمت زیر در رابطه با MHLE درست کنی و سوالتو بپرسی:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...متحانات

Junior Member Biology68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Cell & Molecullar Biology at Ferdowsi University

سلام به همگی
    من تازه وارد این سایت شدم. دانشجوی سال آخر زیست سلولی مولکولی هستم ، و مشتاقم در رشته های مرتبط مثل بیوشیمی و ... در کانادا aapply کنم. تا آذر آیلتس می دهم.
    خیلی خوشحال میشم اگر تجربیات خودتون رو به منم بگید.

سلام من هم فوق لیسانس بیوشیمی بالینی هستم هنوز جایی apply نکرده ام. الان دارم پایان نامه کار می کنم. حقیقتش میخوام از یکی از دانشگاه های کاناذا ، برا phd پذیرش بگیرم اما نمی دونم کدام دانشگاه ها apply کنم.ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنند.

Junior Member

کسی راجع به مستر تغذیه اطلاعات داره؟ من لسانس تغذیه دارم می خوام مستر dietetics بخونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)