صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط m_sofia نمایش پست ها
    سلام دوستان، من کارشناسیم زیست شناسی جانوریِ دانشگاه گیلانه معدلمم 14 ، 2 تا مقاله داخلی دارم، یه پروزه هم داشتم که میخوام واسه ISI شدنش اقدام کنم ولی نمیدونم ججوری!هدفم استرالیا یا یه کشور اروپایی مثل دانمارکِ، ارشد امتحان دادم ولی از وقتی شنیدم که اگه ارشدمم بگیرم و بخوام برم باز باید یکی 2 سالی اونور بخونم تا مدرکم و قبول کنن واسه گرفتن دکتری، از اینکه اینجا ارشد بگیرم دلسرد شدم. به نظرتون من برای اینکه بتونم با همین مدرک لیسانسم اقدام کنم و جواب بگیرم باید چه کنم؟
    سلام
    معدل لیسانستون نسبتا کمه،
    در مورد مقالتون که چطور ISI کنید از اساتید یا بچه های ارشد و دکتری هم رشتتون کمک بگیرید.
    ارشد رو داخل بگیرید خیلی راحتت تر می تونید خارج پذیرش بگیرید با لیسانس واقعا سخته رفتن پس موازی ارشد داخل بگیرید و زبان مانند تافل و جی آرر یی( واسه آمریکا) آماده شوید اگرم تونستید ارشد خارج پذیرش بگیرید ارشد داخل رارها کنید. ضمنا در ارشد داخل هم مقاله بدهید هم معدل را بالا ببیرید تا جبران لیسانستان بشود. باز هم تاکید می کنم واسه آمریکا از نمره جی ار یی جنرال غافل نشوید.
    هرکس گفته باز باید یکی 2 سالی اونور بخونی اشتباه به عرضتون رسونده

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medicine, tehran university of medical science

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام. من شهریور 90 از رشته ی پزشکی فارغ التحصیل شدم. دانشگاه تهران، معدل: 16.92. دارم برای تافل می خونم که بتونم برای 2013-2014 برای PHD آمریکا و کانادا اپلای کنم.

Junior Member moro آواتار ها

سلام.
    به نظر شما برای phd زیر مجموعه زیست شناسی توی کانادا چه دانشگاههایی بهتره و رنکینگ بالاتری دارن که برای همون دانشگاهها اقدام کنم.

Junior Member tameshki آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

من ترم 8 علوم آزمایشگاهی پیوسته دانشگاه سراسری منطقه 2 هستم. فعلا به بن بست رسیدم نمیدونم میخوام چیکار کنم! (خسته نباشم) دو تا راه پیش روم دارم :

1. بخونم واسه ارشد (خودم هماتو و ایمونو دوست دارم. ولی مثه اینکه هماتولوژی فعلا توی ایران جا افتاده نیست و ایمونو جای پیشرفت بیشتری توی کشور داره.) وقتی ارشدم رو گرفتم یا دوباره بخونم برای Ph.D اونم داخل کشور یا اینکه اپلای کنم برای یه دانشگاه خوب توی امریکا یا یه کشوری که توی رشته مرتبط با ارشدم پیشرفته باشه. تازشم نمیدونم میتونم خارج از کشور درس بخونم یا نه (همچنان خسته نباشم!!)

2. کلا بی خیال ارشد بشم و برم از اول کنکور بدم و تلاش کنم برای دندان پزشکی سراسری یا آزاد. (البته اگه سراسری هم قبول شم باید هزینه ش رو از جیب بدم چون دولت گرامی یه بار هزینه تحصیل رایگان من رو داده. تازه طرح هم دارم.)

یه سوال دارم. البته میدونم اینجا جاش نیست ولی خب نمیدونم کجا باید بپرسمش.
    اونایی که پزشکی خوندن و حالا میخوان واسه Ph.D اقدام کنن، دارن میرن که دیگه توی همون کشور موندگار بشن و برنگردن؟

Junior Member

با عرض سلام به همه دوستان.من لیسانس میکروبیولوژی از دانشکاه ازاد دارم.میخواستم بدونم کدوم کشورها مدرک دانشگاه ازاد رو درزمینه زیست و رشته های پزشگی قبول دارن.و کدوم کشور واسه ادامه تحصیل تو رشته ما بهتره.

Junior Member shahbeit آواتار ها

سلام من ارشد سلولی- مولکولی دارم و دارم برای آمریکا درخواست میدم از آشنائی با همه شما خوشحالم
    ویرایش توسط shahbeit : July 28th, 2012 در ساعت 12:19 AM

Junior Member

سلام من ایمونولوژی می خونم می خواستم برا phd بدونم کذوم دانشگاه خارج از ایران حرف برا گفتن دارن اگه ممکنه منو راهنمایی کنید

Junior Member

سلام دوستان. من فارغ التحصیل کشاورزی شهید چمران هستم. الان دارم نئوروساینس توی ژاپن می خوانم. یعنی رشته ام رو به زیست شناسی تغییر دادم. برای Phd به خاطر شرایط خاص مجبورم برگردم ایران. آیا کسی لابراتوری را توی اصفهان یا تهران می شناسه که با دانشگاههای ژاپن همکاری داشته باشه؟ که من بتوانم پذیرش را از دانشگاه ژاپن بگیرم و قسمتی از آزمایشاتم رو توی ایران انجام بدهم یک همچین کارایی
    ممنونم

Junior Member

سلام.من لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم .حدود 10 سال سابقه کار دارم میحوام واسه رشته زنتیک مولکولی در کانادا یا امریکا اقدام کنم.تازه شروع کردم و دارم زبان میخونم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم آزمایشگاهی

سلام.من دانشجوی ترم 6 کارشناسی علوم آزمایشگاهی دانشگاه سراسری هستم.معدلم تا پایان ترم5 17.06 هست.هنوز برای ارشد نمیدونم چه رشته ای بخونم.میکروب ایمنی بیوتکنولوژی ترجیحات من هستن.میخوام هر طور شده تمام تلاشمو کنم که برای ارشد بتونم آمریکا انگلیس و یا آلمان تحصیل کنم.این موضوع انگیزه ای شده برای خوب درس خوندنم.اگه کسی بتونه به من کمک کنه که کدوم رشته رو انتخاب کنم ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)