صفحه 13 از 17 نخستنخست ... 34567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsayi نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی ترم 6 کارشناسی علوم آزمایشگاهی دانشگاه سراسری هستم.معدلم تا پایان ترم5 17.06 هست.هنوز برای ارشد نمیدونم چه رشته ای بخونم.میکروب ایمنی بیوتکنولوژی ترجیحات من هستن.میخوام هر طور شده تمام تلاشمو کنم که برای ارشد بتونم آمریکا انگلیس و یا آلمان تحصیل کنم.این موضوع انگیزه ای شده برای خوب درس خوندنم.اگه کسی بتونه به من کمک کنه که کدوم رشته رو انتخاب کنم ممنون میشم.
    دوست گرامی
    به فاروم خوش اومدی
    شما معدلت رو هرچه می تونی افزایش بده
    واسه ارشد به سختی میشه بورس یا فاند گرفت خودت چقدر می تونی هزینه کنی؟
    ضمنا این تاپیک فقط ویژه معرفی خود می باشد اگر سوال بیشتری داشتید به من پیام خصوصی بدهید تا بهتون جواب بدم چون ارسال پستی که نامربوط با عنوان تاپیک باشه خلاف مقررات سایت است

موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام به همه
    من تازه ارشد فیزیولوژی پزشکی قبول شدم.

سلام
    من امسال رشته پرستاری دانشگاه ازاد قبول شدم و چون خیلی به پزشکی علاقه دارم این رشته رو رفتم که بعدا بتونم از طریق پرستاری پزشکی رو شروع کنم...
    میخواستم ببینم مدرک دانشگاه ازاد رو خارج از کشور قبول دارن برای کار؟؟؟

سلام
    من ارشد فيزيولوژي جانوري دارم از دانشگاه پيام نور وليسانس زيست جانوري از دانشگاه اصفهان
    معدل ليسانسم 15/92 هست و معدل فوقم 17/5 دو تا مقاله ISI دارم و يدونه علمي پژوهشي سه تا هم سمينار
    شوهرم براي دانشگاه deakin ملبورن پذيرش گرفته و اگه ويزامون بياد تا 6 ماه ديگه ميريم استراليا
    مدرك زبان ندارم ولي يه دورههايي گذروندم
    به علوم اعصاب خيلي علاقه دارم البته پايان نامه ام رو روي پروتئازها كار كردم
    به نظر شما من شانس گرفتن پذيرش از دانشگاه deakin رو دارم؟
    شما كسي با شرايط من ميشناسيد كه پذيرش گرفته باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی و کارشناسی ارشد بالینی،دانشگاه شیراز

سلام بچه ها.منم روانشناسي ميخونم سال دومم ميخوام ليسانسمو بگيرم بعد واسه رفتن اقدام كنم.اگه كسي هست كه بخواد واسه 2 يا 3 سال ديگه بره بهم پیام بده به يه نيرو محركه واسه درس خوندن نياز دارم.

Junior Member bidar354 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Immunology

سلام به همه دوستان عزیز. من فوق ایمونولوژی از علوم پزشکی شیراز هستم. معدل لیسانسم 16.15 و معدل فوقم 16.5. 4 تا مقاله کنگره و دو تا سابمیت شده ISI دارم. هنوز TOEFL و GRE امتحان ندادم و می خوام برای PHD رشته Immunotherapy یکی از دانشگاههای آمریکا Apply کنم.

سلام.. من دانشجوی سال آخر زیست شناسی (گرایش جانوری) هستم. قصد دارم برای ارشد در یک از رشته های مورد علاقه م که شامل بیوشیمی بالینی و ژنتیک انسانی هست کانادا یا امریکا اپلای کنم. معدل کل م تا این ترم 5/16 هستش. در حال حاضر هم دارم برای GRE جنرال مطالعه می کنم.

Junior Member tbaq آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    clinical laboratory sciences/daneshgah azad

سلام هستی جون

خوبی؟الان سال 2012 و بست شما واسه 2010 هستش ولی فکر کردم هنوز هم تو فکر رفتن باشی.من هم ترم اول علوم آزمایشگاهی هستم و یه IELTS دادم تابستون همینطوری که اتفاقا الان زنگ زدن از تهران که بیا کارنامتو ببر.OVERALL 5.5 شدم ولی دو باندشو 6 هم شدم داشتم.الانم دارم شدیدا کتابای IELTS می خونم تا 4 سال دیگه بتونم در زمینه ی مقاله های ISI بهتر عمل کنم و معدلمم بالا بره.کس دیگه ای نیست که شرایط منو داشته باشه و بگه واسه مقاله ISI چیکار کرده؟

Junior Member tbaq آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    clinical laboratory sciences/daneshgah azad

سلا ANA
    منم دانشجوی سال اول علوم آزمایشگاهی هستم.قصدم آمریکا یا استرالیاست ولی چرا میگی آلمان؟
    یکی از دوستامون تازه رفته فکر کنم واسه علوم بزشکی خوب باشه.

Junior Member

سلام من لیسانس فیزیوتراپی دارم از دانشگاه تهران با معدل 15.5 میخوام برای ادامه تحصیل در دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم و برای این امر به یک سری اطلاعات پایه ای نیاز دارم که کسی رو پیدا نکردم چه داخل چه خارج تا کمکم کنه.ایا کسی که هم رشته ی من باشه و بتونه بهم کمک کنه وجود داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)