صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام دانشجوی ترم اول ژنتیک در دانشگاه شهید چمران اهواز هستم چند سوال داشتم

1)آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از داشنگاه های معتبر خارج از کشور وجود داره؟اگه میشه لطفا شرایطش رو هم بگید

2)کدوم دانشگاه حالا چه در آمریکا یا در اروبا در این رشته مطرح تر هست؟

3)آیا داشگاه مجانی معتبر در این رشته وجود داره؟

4)آیا دانشگاه های خارجی مدرک دانشگاه شهید چمران را قبول دارند؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad254 نمایش پست ها
    سلام دانشجوی ترم اول ژنتیک در دانشگاه شهید چمران اهواز هستم چند سوال داشتم

1)آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در یکی از داشنگاه های معتبر خارج از کشور وجود داره؟اگه میشه لطفا شرایطش رو هم بگید

2)کدوم دانشگاه حالا چه در آمریکا یا در اروبا در این رشته مطرح تر هست؟

3)آیا داشگاه مجانی معتبر در این رشته وجود داره؟

4)آیا دانشگاه های خارجی مدرک دانشگاه شهید چمران را قبول دارند؟
    1- بله. نمره زبان و معدل خوب. رزومه خوب (مقاله و.....)
    2-خیلی سخت نگیر!! این رشته خیلی کم ارایه میشه و اکثرا هم تو دانشگاههای تاپ
    3-در مقطع فوق لیسانس، اگر گرایش شما ریسرچ باشه بهتون فاند میدن. ولی جایی مجانی نیس. بعضی جاها شهریه ها خیلی ارزونه!
    4- بله!!

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamilo نمایش پست ها
    سلام من لیسانس فیزیوتراپی دارم از دانشگاه تهران با معدل 15.5 میخوام برای ادامه تحصیل در دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم و برای این امر به یک سری اطلاعات پایه ای نیاز دارم که کسی رو پیدا نکردم چه داخل چه خارج تا کمکم کنه.ایا کسی که هم رشته ی من باشه و بتونه بهم کمک کنه وجود داره؟
    مستر این رشته در کانادا هست که خیلی طرفدار داره و بازار کار خوبی هم داره. به لینک زیر مراجعه کنید. لیست دانشگاهها رو هم توش داده:
    http://www.physiotherapynotes.com/20...s-list-of.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Of Microbiology

سلام مجدد ...

من هم دانشجوي كارشناسي ارشد ميكروبيولوژي هستم....

تا قبل از قبول شدن ارشد اينجا براي كسب اطلاعات براي ادامه تحصيل در خارج بودم ولي قسمت اين شد كه ارشد هم ايران بخونم تا بعد....

خوشحالم از آشنايي با دوستان.

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل رشته ی مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم. لیسانس خوندم و می خوام برای مستر برای کشور کانادا یا آمریکا اقدام کنم.
    می خواستم بدونم کسی هست که این رشته رو خونده باشه و اطلاعاتی در مورد اپلای و پذیرش داشته باشه؟

Junior Member

سلام من پزشک عمومی هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics-university of mysore

سلام
    من فوق لیسانس ژنتیک از هند هستم.با معدل 7.2 از 10 و first class.البته لیسانس ام و ایران خوندم.
    2 تا مقاله isi دارم و یک کتاب ترجمه کردم که تا 2 ماه دیگه چاپ میشه.

الان دارم واسه GRE و TOEFLمیخونم.که بتونم تو یکی از دانشگاهای آمریکا واسه دکتری-ژنتیک پزشکی یا ژنتیک انسانی تو گرایش stem cell therapy بتونم پذیرش بگیرم.
    ولی خیلی گیج و سر در گم ام.
    اصلا نمی دونم میتونم پذیرش بگیرم یا نه
    نمره GRE و TOEFL ام باید چند باشه
    GRE subject هم باید امتحان بدم.اصلا چه سوالاتی تو این بخش پرسیده میشه.آیا تم همون روزی که GRE general امتحان میدم هیت
    چه دانشگاهایی تو رشته مورد علاقه ام کار می کنند
    آیا full scholarship می دهند
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون می شم راهنمایی ام کنید

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط naaaaaz نمایش پست ها
    سلام
    من فوق لیسانس ژنتیک از هند هستم.با معدل 7.2 از 10 و first class.البته لیسانس ام و ایران خوندم.
    2 تا مقاله isi دارم و یک کتاب ترجمه کردم که تا 2 ماه دیگه چاپ میشه.

الان دارم واسه GRE و TOEFLمیخونم.که بتونم تو یکی از دانشگاهای آمریکا واسه دکتری-ژنتیک پزشکی یا ژنتیک انسانی تو گرایش stem cell therapy بتونم پذیرش بگیرم.
    ولی خیلی گیج و سر در گم ام.
    اصلا نمی دونم میتونم پذیرش بگیرم یا نه
    نمره GRE و TOEFL ام باید چند باشه
    GRE subject هم باید امتحان بدم.اصلا چه سوالاتی تو این بخش پرسیده میشه.آیا تم همون روزی که GRE general امتحان میدم هیت
    چه دانشگاهایی تو رشته مورد علاقه ام کار می کنند
    آیا full scholarship می دهند
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون می شم راهنمایی ام کنید
    بله میتونید پذیرش بگیرید. جی ار ای سابجکت الزامی نیست. ولی جنرال لازمه. بهتره نمره ها رو از سایت دانشگاهی که میخواید پذیش بگیرید چک کنید. بله بهتون stipend خوبی خواهند داد در صورت پذیرش گرفتن.

سلام، من یه مدتیه تازه با این فروم آشنا شدم. لیسانسم بیولوژی جانوری و ارشدم سلولی تکوینیه. معدل لیسانسم زیاد بالا نیست ولی فوقم 17.60 . دو تا مقاله هم دارم و شش ماهه دارم تلاش میکنم تا تو آی اس آی چاپ کنم!!! اینقده به ادیتورهای مجلات میل زدم دیگه مستر سابمیت شدم. دو ماه دیگه هم آیلتس میدم. تا دلتون بخواد سرچ کردم واسه ادامه تحصیل دکترا و اپلای و اینا... فک کنم کم کم در آینده مستر اپلای هم بشم کلا دارم سرگیجه میگیرم از علاقه گرفته تا بازار کار و ادامه زندگی و حتی آب و هوای اون کشور هم میسنجم! رشته های ما هم که اغلب گرایش هاش ریسرچی هستن و از لحاظ آینده کاری آپشن ها محدودن. اصلا نمیدونم امکانش هست بهم فاند بدن یا نه! ... بهرحال برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم...

نقل قول نوشته اصلی توسط ati2012 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی سال آخر ارشد اپتومتری (بینایی سنجی) هستم. هدفم واسه دکترا و گرفتن فاند است.از آشنایی همه خوشوقتم .
    سلام امید وارم موفق شده باشی. من فارغ التحصیل ارشد مهندسی پزشکی و کارشناسی اپتومتری هستم. منم دارم واسه هدف اپتومتری OD + فاند تلاش می کنم. ممکنه تجربیاتمون را به هم انتقال بدیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)