صفحه 2 از 17 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام. نمي دونم اين رشته مرتبطه با اين topic يا نه. اما ميارم( با اجازه) من فوق مهندسي مي خونم. اما در حال apply براي نانومديسين (كاربرد نانوبايوتكنولو‍ژي در پزشكي) هستم. معدل فوق من با تز حدود 17.1 مي شه. به شدت به پزشكي علاقه مندم( نه به درآمدش - از تاثير گذاري اين رشته و زمينه هاي متنوعش لذت مي برم). اگه بتونم addmission بگيرم حتما كارهايي رو انجام مي دم كه بعد گرفتن اقامت( در اروپا يا آمريكا) بتونم پزشكي هم بخونم.(البته نه از صفر!)
    در حال ترجمه یک کتاب مرتبط با نانوپزشکی هستم.
    مقالات :
    2 مقاله isi .
    1 کنفرانس iupac .
    1کنفرانس pps
    3 کنفرانس antec
    3 مقاله submit شده isi . در ضمن ابتداي سال دوم ارشد هستم.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

رشته من هم کشاورزی هست
    و دارم برای چند جا اقدام می کنم
    در آمریکا بیش از 50 دانشگاه برایه کشاورزی هست که این برام خیلی جذاب بوده...
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepide22
    سلام، من هم دانشجوي سال چهارم ميكروبيولوژي آزاد تهران شمال هستم. معدل كلم تا پايان ترم 5، 15.67 بوده هنوز هم نمرات اين ترم نيامدن. دوره ليسانس من 7 ترمه تمام ميشه و مايلم كه بلافاصله در يكي از دانشگاه هاي امريگادر رشته ژنتيك شروع به ادامه تحصيل كنم.
    منم سال چهارم میکروبیولوزی هستم
    دانشگاه آزاد تنکابن
    معدلمم حدود 14 .
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 09:07 PM

Junior Member

سلام.
    من هم کارشناسی ارشد فیزیولوژی جانوری هستم.
    السلام علیک یا ابا صالح المهدی (عج)

با سلام
    من ارشد میکروب شناسی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم و میخوام برا Phd اپلای کنم، معدل ارشدم 54/18 و معدل لیسانسم 98/14 هست به تازگی iBT شرکت کردم، یک مقاله domestic و یک مقاله سابمیت شده تو ژورنال ISI دارم و 5 تا مقاله کنفرانسی که یکیشون یک سخنرانی تو یک کنفرانس معتبر خارجی بوده برای اروپا و کانادا اقدام میکنم اگه به GRE برسم برا امریکا هم اقدام خواهم کرد.
    NOC: 2121، دریافت مدارک در سیدنی 30 سپتامبر 2010، فایل نامبر 1 فوریه 2011، In process از 29 مارس 2011، آخرین درخواست آپدیت مدارک 23 می 2011، صدور مدیکال و درخواست لندینگ فی 6 جولای 2011، دریافت مدیکال در پاریس 28 جولای 2011، پاس ریکوئست 25 اکتبر 2011، دریافت ویزا 29 نوامبر 2011.

monika
    Guest

سلام.من دانشجوی ترم اخر میکروبیولوزی دانشگاه ازاد هستم .تازه دارم برای پذیرش از دانشگاهای هلند اقدام میکنم.ولی اطلاعات دقیقی ندارم.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 09:13 PM

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دوستانی که داروسازی خوندن یا فرد داروسازی رو در کا نا دا میشناسن جواب بدن

یکی از دوستان من داره برای این امتحان آماده می شه. خود سازمان برگزار کننده رفرانسهای امتحان رو مشخص کرده. اگر booklet هاشون مراجعه کنید حتما پیدا می کنید.

Senior Member

دوستانی که برای fall 2009 برای رشته های Biological Sciences , Biomedical Sciences در خواست پذیرش دادند می شه خودشون رو معرفی کنند و بگن از کجاها جواب گرفتند.

سلام
    من ارشد آمار زیستی هستم. ترم دوم دانشگاه علوم پزشکی مشهد. معدل لیسانسم 6/15 بوده و به احتمال قوی چون به رشته ام علاقه دارم معدل ارشدم بالای 5/16 میشه. در اواسط راه یادگیری زبانم و به شدت علاقه مند به ادامه تحصیل در اون طرف (البته مثل همه شما)

Junior Member

سلام دوستان
    من رشته کشاورزی خواندم
    لیسانس: گیاهپزشکی با معدل 15.78
    فوق : بیوتکنولوژی با معدل 17.68

تافل اینترنتی 85 شدم که احتمالا مجبورم تجدید کنم
    GRE هم تازه دادم که هنوز نتایج نیامده
    دو همایش بین المللی شرکت کردم (یعنی ارائه مقاله داشتم) و یک مقاله علمی پژوهشی داخلی دارم (فارسی)

دیر به فکر apply افتادم ... در نتیجه هنوز هیچ اقدامی نکردم ولی قصد دارم برای کانادا (احتمالا زیست گیاهی مولکولی )و آمریکا ( بیوتکنولوژی گیاهی ) اقدام کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)