صفحه 3 از 17 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام
    من سال آخر داروسازي هستم.معدلم بدون احتساب تزم 15.85 . ايلتس 7. جي ار ايي هم كه راضي نيستم: وربال 490 رياضي 750 رايتينگ 3.5
    يه مقاله غير اي اس اي دارم
    4تا مقاله تو كنفرانسها 2تا داخلي 2 تا خارجي. يه رتبه تو يه كنفرانس داخلي
    براي انكولوژي مولكولي مي خوام اپلاي كنم منظورم هرچيزيه مربوط به تحقيقات مولكولي سرطان
    اما متاسفانه دارم يواش يواش نا اميد ميشم چون اين رشته زمينه قويتري ميخواد تا اون چيزي كه من در مورد سرطان ميدونم كه بيشترشم اطلاعات خودمه تو دانشگاه چيزي در مورد سرطان ياد ندادند

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام به همه دوستای گلم.من لیسانس زیست شناسی جانوری دانشگاه تربیت معلم تهران دارم.معدلم 13.76.زبانمم عاليه.میخوام برم فیلیپین ارشد بیوتکنولوژی يا ژنتيك بخونم.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 09:16 PM

Junior Member

سلام،

من خیلی دیر اینجا رو دیدم ولی بازم وضعیتم رو مینویسم و اگه میتونستم کسی رو راهنمایی کنم خوشحال میشم چون به این فروم و بچه های توش مدیونم..

من بیوتکنولوژی خوندم، معدل لیسانس 17.6، فوق تا قبل پایان نامه 17.8، تافل iBT دادم و شدم 108، جی آر ای رو شدم 540/800/4.0، یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی داشتم، از UIUC برای زیست شناسی سلولی و ملکولی، از McGill برای بیوشیمی و از موسسه کارولینسکای سوئد برای یه رشته خاص (همه بورس کامل) پذیرش گرفتم و از 4 جا هم در امریکا ریجکت شدم نهایتا. خوشبختانه اخیرا هم ویزام درست شد به امریکا و منتظر کلیر شدن هستم.

امیدوارم همه دوستانی که از پارسال در این تاپیک پست کردن تا حالا به نتایجی که میخواستن رسیده باشن

نقل قول نوشته اصلی توسط Amisb
    سلام،

من خیلی دیر اینجا رو دیدم ولی بازم وضعیتم رو مینویسم و اگه میتونستم کسی رو راهنمایی کنم خوشحال میشم چون به این فروم و بچه های توش مدیونم..

من بیوتکنولوژی خوندم، معدل لیسانس 17.6، فوق تا قبل پایان نامه 17.8، تافل iBT دادم و شدم 108، جی آر ای رو شدم 540/800/4.0، یه مقاله ISI و دو تا کنفرانس خارجی داشتم، از UIUC برای زیست شناسی سلولی و ملکولی، از McGill برای بیوشیمی و از موسسه کارولینسکای سوئد برای یه رشته خاص (همه بورس کامل) پذیرش گرفتم و از 4 جا هم در امریکا ریجکت شدم نهایتا. خوشبختانه اخیرا هم ویزام درست شد به امریکا و منتظر کلیر شدن هستم.

امیدوارم همه دوستانی که از پارسال در این تاپیک پست کردن تا حالا به نتایجی که میخواستن رسیده باشن
    Im really delighted of getting familiar to sb whos major is BIOTECHNOLOGY
    I am new at this sight and new at this awesome application campaign! Im a microbiology student in Azad univs of lahijan, its my 7th semester and my overal score is 16.60. Ive just started reading for toefl but in addition I think i need to do some researches and put out some remarkable papers to provide a good resume, my favorite field is biotechnology and Im very keen on the common area of study among molecular cell biology, genetics,microbiology and thier practical aspects in biotechnology
    Ill be glad to share your experiences and howknows in the spesific topic of biotechnology Ive just maide.

Good regards

Junior Member

سلام.من دانشجوی سال سوم پرستاری هستم.علاقه ای به ادامه تجصیل ندارم و برای کار می خوام از ایران برم. فعلا تصمیم برای کشور خاصی نگرفتم چون هر کدوم چند سالی سابفه کار میخوان و با این حساب راه درازی در پیش دارم.ولی احتمالا با توجه به شرایطی که هر کشور داره کانادا رو انتخاب کنم.

سلام من فوق ليسانس ژنتيك هستم از تربيت مدرس، ميخوام واسه دكتراي پاييز آينده تو كانادا اپلاي كنم واسه يكي از رشته هاي مرتبط با داروسازي، بيوتكنولوژي دارويي و تو اين مايه ها، خوشحال ميشم يه هم رشته يا هم مسير پيدا كنم،‌هميشه كارا دو تايي خيلي راحتتر انجام ميشه.

سلام من دانشجوي ترم آخر زيست شناسي گياهي از دانشگاه آزاد شهرري هستم. معدل كلم 17.5 هست و داراي IELTS 6.5 هستم. مي خوام براي فوق ليسانس برم از ايران. مي خوام بهترين و راحتترين كشورو براي ادامه تحصيل بهم
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 09:52 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی

پیش فرض آشنایی

سلام منم دانشجوی کارشناسی مامایی هستم . عاشق رشته ام هستم ولی متاسفانه در مقطع دکترا در ایران گرایشهایی که وجود داره خیلی تخصصی مامایی نیست.الان چند ماه دنبال یه دانشگاه خوب واسه فوق و دکترا میگردم ترجیحم میدم استرالیا یا کانادا باشه
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 09:53 PM

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

سلام بچه ها!
    من تازه این تاپیک رو دیدم. خیلی خوبه که همدیگه رو پیدا کنیم چون تو اقلیتیم تو این فروم و خب معمولا سوالهامون بی جواب می مونه.
    من دندانپزشکم. معدل عمومیم 17.37 بود دانشگاه بهشتی.
    برای کنسرهای دهان از دانشگاه کوئینزلند- استرالیا- پذیرش دارم و منتظر ویزا هستم. دو سه تا دیگه هم پذیرش داشتم این ور و اونور که خب این یکی رو بیشتر از همه دوست داشتم.
    تافل پی.بی.تی رو 657 و TWE:6
    جی.آر.ای رو 800-490-4.5
    مقاله هم دارم... یازده تا که ایشالا این دو تای آخر رو هم از صف پابلیش در بیارن و سیزده تایی بشم.
    اگه کاری از دستم برای کسی بر بیاد خوشحال می شم که انجام بدم.

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

من هم زیست شناسی جانوری می خونم در دانشگاه تهران.انتخاب اول من ژنتیک و بعد از اون زیست سلولی و مولکولی هست.من میخوام برای آمریکا یا کانادا اپلای کنم.من میخوام برای کارشناسی ارشد اپلای کنم.خوشحال میشم از تجربیات دوستان استفاده کنم چون من هم اول راه هستم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)