صفحه 4 از 17 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام به همه دوستان
    دانشجوی سال آخر دکتری ميکروبيولوژی هستم اما می خواهم دوباره در رشته ايمونولوژی PhD اپلای کنم. از دوستان با تجربه می خواستم بپرسم اين کار عملی هست و آيا کسی در رشته های گروه پزشکی مثل ايمونولوژی يا بيوشيمی و... از کانادا پذيرش داشته؟ با توجه به اينکه معدل ليسانس من 15.5 بوده ولی فوق 19.2 شد و PhD رو هم 18 تا 19 می شوم و 8 تا مقاله چاپ شده ISI دارم و تعداد زيادی abstract در کنگره های داخلی و خارجی.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 09:57 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    veterinary / faculty of university of tehran

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام به همه ی دوستان، من ماریا هستم، فارغ التحصیل رشته ی دکترای عمومی دامپزشکی از دانشگاه تهران، با معدل 15 ، و نمره ی تافل105 ، بدون مقاله و بدون سابقه ی کار.24 سالمه و علاقه مند به ادامه تحصیل رایگان! در مقطع phd در یکی از دانشگاه های اروپایی هستم واقعا برام فرقی نمیکنه در چه سطحی باشه.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 10:04 PM

Member macula_densa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UQ- Pathology

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    ممنون از راهنمايي شما اما من برای پيشرفت و يادگيری در دانشگاه های تاپ دنيآ می خواهم دوباره PhD را اپلای کنم وگرنه همين الان هم می توانم در بسياری از دانشگاه ها به عنوان هيئت علمی استخدام شوم ولی بعد از آن هيچ آينده علمی نخواهم داشت. برای همين از دوستان راهنمايی خواستم که ببينم چطوری می توانم برای دوره دکتری جايی مثل McGill يا UBC اپلای کنم. آيا امکانش وجود دارد؟
    من اینو در مورد کانادا زیاد مطمئن نیستم، اما در مورد استرالیا، شما اگه یه پی.اچ.دی داشته باشی اندکی سخت می شه دوباره پی.اچ.دی بگیری و اصلا هم نمی تونی واسه بورسهایی مثل endeavor اقدام کنی. به هر حال برای اپلای کردن اولین قدم اینه که وبسایت دانشگاه رو ببینید، برین توی دپارتمان، با منشی تماس بگیرین و شرایطتون رو بگین و ببینین چی می گن. می تونین با استادا هم مستقیم تماس بگیرین البته ولی خب با منشی تماس گرفتن معمولا زودتر جواب می ده.
    راه حل دیگه هم اینه که یه Postdoc تو interdisciplinary این دو تا رشته بگیرین. این خیلی راحت تره چون این خارجی ها خیلی مشتاق کارهای این شکلی هستند. به هرحال شما حداقل 4 سال واسه پی.اچ.دی تون وقت گذاشتین و اینکه یکدفعه بگین من پی.اچ.دی چیزی رو گرفتم که به چیز دیگه ای علاقه داشتم، اصلا نکته مثبتی محسوب نمی شه تو رزومه شما. به جاش می تونین بگین که رفته رفته به این محدوده مشترک بین دو رشته علاقمند شدم، post doc رو بگیرین و بعد فوکوس کنین رو علاقه اتون. البته این نظر منه که ممکنه غلط باشه اما فکر کردم شاید بتونم کمک کنم.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام. من دانشجوی biology دانشگاه ارومیه ام.معدل کلم تا الان که ترم 4ام بده یعنی(13.5) ولی این به خاطر این بوده ه من وقتم رو روی نوشتن کتاب گذاشتم. و 2فصل اونو هم تموم کردم. نمیدونم برا پذیرش بدرد میخوره یا نه؟ موضوع کتابم هم بیوشیمی اه. استادم گفته حتما چاپ میشه.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 10:07 PM

Junior Member

سلام
    من 11 سال پیش از دانشگاه شهید بهشتی رشته پزشکی فارغ التحصیل شدم . ولی گذاشتمش کنار . الان 5 ماه مقیم استرالیا هستم. وسوسه شدم دوباره پزشک بشم( بعد از 11 سال )
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 10:07 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی دانشگاه تهران

سلام.من ترم 4 رشته ی زیست جانوری دانشگاه تهران هستم.دوست دارم برای ارشد در رشته ی ژنتیک یا سلولی مولکولی در یکی از دانشگاه های آمریکا یا کانادا یا استرالیا تحصیل کنم.می خواستم بدونم آیا دادن مقاله در دوره ی لیسانس برای گرفتن پذیرش ضروری هست یا نه؟و دیگه اینکه برای دادن پروژه در دوره ی لیسانس
    اقدام بکنم یا ضروری نیست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی سلولی مولکولی

سلام
    من هم زیست شناسی سلولی مولکولی هستم. منم اول راهم.

Junior Member placebo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran university of medical school

سلام، منم پزشکی‌ خوندم در دانشگاه تهران، GPA:۱۵، TOEFL: ۱۰۶، GRE: Q=۷۵۰، V=۳۱۰، A=۳، و قصد دارم برای molecular biology یا neuroscience، ‌ کنم، ۲ تا مقاله توی سمینار us، داشتم، که الانم بخاطر ارایه دادن یکی‌ از آنها توی us هستم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    دکتر از دانشگاه تهران

سلام من فارغ التحصيل دانشگاه تهران هستم 10 ساله كه پزشك هستم ولي علاقه زيادي به كارهاي تحقيقاتي پايه دارم. مايل بودم قبل از پذيرش در امريكا يا انگليس، يكسري كار پژوهشي بنيادي علمي انجام بدم راجع به مقاله علمي شاخص خوشحال ميشم كسي راهنماييم كنه و يا مشترك انجام بديم.

سلام من پزشکم. 3 ماه دیگه میرم کاناداولی میخوام تو رشته های بیوشیمی یا زیست پذیرش بگیرم. دارم ibt میدم. معدلم15. وضعم چطوره کمکم کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)