صفحه 5 از 17 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشجوی انصرافی دانشگاه علوم دارویی تهران

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام
    منم هستم دوستان . دو ترم دانشکده داروسازی (ازاد) خوندم و بعد انصراف دادم . منم اول راهم . قصدم داروسازی سوئیس هست . خوشحال میشم با داروسازان محترم اشنا بشم...
    ممنون...

Junior Member meis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marine Biology

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام
    منم marine biology میخونم. وقت کمی برای جمع و جور کردن کارام دارم و اول راهم. اگه یه نفر همفکر و باحوصله پیدا بشه...

Junior Member

سلام دوستان من داروسازی شهید بهشتی خوندم . از طریق دنبال کردن مطالب مربوط به TOEFL با این سایت اشنا شدم. phd سم شناسی دانشگاه تهران قبول شدم ولی چون می خواستم با همسرم بیام usa، نرفتم. الان هم دارم برای تافل و FPGEE, MJPE, NAPLEX خودم رو اماده می کنم تا بتونم اونجا به عنوان HOSPITAL PHARMACIST کار کنم. از اشنایی با این جمع تحصیلکرده و با هوش هم واقعا خوشحالم.

Junior Member

سلام
    من لیسانس ژنتیک دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد بیوشیمی هستم و معدلم 18.12 هست .در فکر گرفتن fund ار دانشگاههای اروپایی یا امریکا هستم.

من یکنکوری هستم که هنوز نمیدونم آینده شغلیم چیه!
    نمیدونم برا کنکور واسه پزشکی تلاش کنم یا دندانپزشکی یا زیست شناسی!
    به پزشکی و زیست علاقه دارم اما فکر میکنم
    توانایی زیست رو بیشتر دارم و از طرفی به پزشکی فکر میکنم به خاطر آینده ی ایده آلش نمیدونم باید
    چیکار کنم چی رو انتخاب کنم از کجا شروع کنم (و فعلا بزرگترین آرزوی زندگیم گرفتن پذیرش از 1 دانشگاه
    کانادایی هست و کلا از ایران رفتن)
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 11:42 PM

Member M.Rosa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology(Cell development), Ferdowsi university

سلام
    منم زیست شناسی میخوانم دانشگاه فردوسی. تصمیم در گرفتن بورس از کاندا و یا وسوئد رو دارم.

با تشکر
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 11:43 PM
    Life is too good to complain!

سلام. کارشناسی زیست شناسی گرایش علوم گیاهی با معدل 15.5 و کارشناسی ارشد بیوشیمی معدل بدون نمره ی پایان نامه 18.75 . هنوز دفاع نکردم و پروژه ام تمام نشده و مقاله نشده. دارم برای تافل آماده میشم. روی بیوشیمی و ژنتیک مولکولی دیابت و استئوپروزیس کار میکنم. برای Ph.D زیست شناسی مولکولی ( بیوشیمی یا بیونانو تک یا ژنتیک مولکولی ) بعد از چاپ شدن مقاله و دفاع ام اقدام میکنم. اولویتم کانادا ( Alberta, British colombia, Queen,McGill) هستش و خب البته FUllfund میخوام. حالا نمیدونم تا چه حد میتونم امیدوار باشم. و ممنون می شوم از راهنمایی دوستانی که تجربه یا اطلاعات در این مسیر دارند.
    ویرایش توسط Royal2009 : August 20th, 2010 در ساعت 02:06 PM

Junior Member uzamani آواتار ها

سلام. به هم رشته ای ها.
    من تازه از مهر ارشد سلولی ملکولی دانشگاه تهران رو شروع میکنم. علاقه یِ زیادی به Biological Engineering یا یه جورایی Tissue Engineering دارم. خیلی دوست دارم توی دانشگاه های آمریکایی رنکِ بالا ( مثلا MIT با لودیش و بر بچ رویِ یه سری موضوعات کار کنیم ). و خوب Full Fund بودن پذیرش هم که شرط اصلیِ اونه. دوستان شاید Ali Khademhusseini رو بشناسند ( آدمِ کلفتی در Bioengineering و با MIT کار میکنه) البته زمینه کاریش و مقالاتش زیاد به قسمتی از مهندسی زیستی که من علاقه دارم مربوط نمیشه. ولی خوب فعلا در حال حاضر بهترین گزینه برای Motivation میتونه باشه. در مورد GRE و TOEFL هم که فکر نمیکنم مشکل چندانی داشته باشم. ولی با این حال برنامه دارم که توی هر دوتا نمره یِ بالا و قابل قبولی بگیرم.
    Life Sciences هم که روز به روز شاخه به شاخه تر میشه و اطلاعات تخصصی تر، خوشحال میشم با بچه هایی که دارند رشته های مرتبط که تازه میخوان راه رو برای پذیرش PhD باز کنن آشنا بشم.

سلام.من دانشجوی کارشناسی ارشد فیزیوتراپی در دانشگاه تهران هستم.الان دارم روی پايان نامه ام کار میکنم معدلم تا حالا 18 بوده و دوست دارم که برای کار یا ادامه تحصیل اقدام کنم .
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 11:44 PM

Junior Member

سلام من هم لیسانس زیست شناسی جانوری از دانشگاه تربیت معلم تهران هستم. معدلم 15.73 بوده. دو تا مقاله ISI دارم.یک کتاب هم دارم ترجمه می کنم. من عاشق ژنتیکم. دوست دارم تو این رشته ادامه تحصیل بدم.
    ویرایش توسط Royal2009 : October 22nd, 2010 در ساعت 08:55 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)