صفحه 7 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

Junior Member saberanoosheh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedicine, University of Padova

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

سلام ، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد میکروبیولوژی هستم و در مقطع PhD رشته Biomedicine از دانشگاه پادوای ایتالیا بورس گرفتم . شروع کلاسها ژانویه 2011 خواهند بود .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business / UKM

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

من دانشجوی کارشناسی میکروبیولوژی هستم. سال دوم. میخوام برای فوق در رشته ژنتیک تو یه کشور پذیرش یا اگه بشه بورس بگیرم. آیا اطلاعی دارید کدوم کشور مناسب تره؟از همه لحاظ- دانشگاها,بازار کار،میزان پیشرفت این رشته و ....
    چون میخوام بدونم اگه مقصدم یه کشور اروپاییه از الان زبانشو یاد بگیرم. انگلیسی مشکلی ندارم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

سلام.من فارغ التحصیل رشته بهداشت محیط هستم .می خوام ارشدم رو تو یکی از دانشگاهها کانادا بخونم .اما هیچ اطلاعاتی رو راجع به رشته ها ی مرتبط با رشته خودم ندارم. می خوام بدونم آیا رشته HSE و یا بهداشت حرفه ای ،بهداشت حرفه ای،محیط زیست تو دانشگاههای کانادا ارائه می شن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar22 نمایش پست ها
    سلام.من فارغ التحصیل رشته بهداشت محیط هستم .می خوام ارشدم رو تو یکی از دانشگاهها کانادا بخونم .اما هیچ اطلاعاتی رو راجع به رشته ها ی مرتبط با رشته خودم ندارم. می خوام بدونم آیا رشته HSE و یا بهداشت حرفه ای ،بهداشت حرفه ای،محیط زیست تو دانشگاههای کانادا ارائه می شن؟
    دوست عزیز ورود شما به سایت اپلای ابراد را خوش آمد می گویم.
    بله این رشته ها در کانادا ارایه می شوند . اما جزییات پذیرش را از سایت دانشگاههای مربوطه چک بفرمایید.
    فقط اینو در نظر داشته باشید که کانادا برروی معدل (GPA)بویژه معدل 2 سال آخر حساسند.

با آرزوی توفیق روز افزون برای شما
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

متشکرم .اما من راهنمایی بیشتری می خوام .اگه میشه سایت دانشگاه ها رو هم بهم معرفی کنید.و من معدلم خوب نیست.آیا امکان فاند گرفتن وجود نداره؟البته دارم روی مقاله کار می کنم که جایگزین این قضیه بشه.چه طور می تونم از دانشگاههایی که بورس می کنن مطلع شم.آیا کسانی هستن که فاند گرفته باشن؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar22 نمایش پست ها
    متشکرم .اما من راهنمایی بیشتری می خوام .اگه میشه سایت دانشگاه ها رو هم بهم معرفی کنید.و من معدلم خوب نیست.آیا امکان فاند گرفتن وجود نداره؟البته دارم روی مقاله کار می کنم که جایگزین این قضیه بشه.چه طور می تونم از دانشگاههایی که بورس می کنن مطلع شم.آیا کسانی هستن که فاند گرفته باشن؟
    ببنید دوست عزیز شما در گوگل سرچ کنید تمام دانشگاههای دنیا و هر قاره یا کشوری رو می تونید پیدا کنید.
    مثلا:
    http://www.google.com/#about:blank
    را ه :دیگه اینکه در سایت زیر لیست دانشگاهای تمام کشورهای دنیا را می توانید پیدا کنید.
    http://www.topuniversities.com/
    راه: دیگه اینکه در سایت وزارت بهداشت لیست دانشگاهای مورد تایید ایران را کپی پیست در گوگل و مستقیما به سایت دانشگاه مربوطه وصل می شوید.
    راه آخر خواهش می کنم این سایت را بخوبی چند روز وقت بگذارید مطالعه کنید دانشگاهای خوب در انجمن های مربوطه معرفی شده اند اسم دانشگاه را در گوگل بسرچید!
    در مورد معدل هم دیگه کاریش نمیشه کرد هر چیزی که هست دیگه هست . بیشتر بچه ها در دوران لیسانس معدلشون بالا نبوده اگه قسمت نتایج پذیرش را ببینید متوجه خواهید شد که معدل های لیسانس زیاد بالا نبوده(اکثرا)
    کمبود معدل را با نمره زبان بالا و مقاله میشه جبران کرد..

و اینکه همگی باید به خدای بزرگ توکل کنیم.

پ .ن: فاند هم واسه مقاطع تحصیلات تکمیلی(بویژه دکترا) معمولا وجود داره. شما چون لیسانس هستید حتما حتما خودتون را محدود با کانادا محدود نکنید در اروپا هم دنبال پوزیشن های های خالی بگردید(انجمن هر کشور در همین سایت را بدقت مطالعه بفرمایید).

و اینکه، وبسایت دانشگاههای مختلف در مورد فاند و نحوه پوشش دادن هزینه ها شرایط را ابلاغ می کنند.

حرف آخر: همه چیز به همت و پشتکار شما بستگی دارد.

یا حق
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member shahbeit آواتار ها

سلام وقت همگی به خیر
    من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه فردوسی دارم و ارشد سلولی -مولکولی از تبریز .زمینه تحقیقاتی که کار کردم system biology ;interactome است .تازه تصمیم گرفتم که برای رفتن اقدام کنم و اطلاعات اندکی دارم اگر کسی وقت داشت به من کمک کنه ممنون میشم . بیشتر علاقمندم برای آمریکا تلاش کنم .

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbeit نمایش پست ها
    سلام وقت همگی به خیر
    من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه فردوسی دارم و ارشد سلولی -مولکولی از تبریز .زمینه تحقیقاتی که کار کردم system biology ;interactome است .تازه تصمیم گرفتم که برای رفتن اقدام کنم و اطلاعات اندکی دارم اگر کسی وقت داشت به من کمک کنه ممنون میشم . بیشتر علاقمندم برای آمریکا تلاش کنم .

به سايت دانشگاه هاي آمريکا سر بزنيد و تحقيق کنيد که چه مدارک و شرايطي براي پذيرش لازمه و دپارتمان هاي
    مربوطه چه مدارکي مي خوان. مثلا امکان داره دانشگاهي براي رشته شما نمره GRE subjectرو تو پذيرش تاثيرگذار بدونه و ...
    هر دانشگاهي نمره تافل و معدلي که پذيرش مي کنه تو سايتش هست.اگه مدارک لازمو داريد رزومه و sop تهيه کنيد و با اساتيد مرتبط مکاتبه کنيد.

سلام
    من سال سوم رشته ی علوم دامی از دانشگاه تهرانم.می خوام برا بعد از کارشناسی میکروبیولوژی تو یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم.امکانش هست به نظرتون با فاند؟
    مرسی از همتون

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoumeh1369 نمایش پست ها
    سلام
    من سال سوم رشته ی علوم دامی از دانشگاه تهرانم.می خوام برا بعد از کارشناسی میکروبیولوژی تو یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش بگیرم.امکانش هست به نظرتون با فاند؟
    مرسی از همتون
    بله حتما امکانش هست فقط CVقوی کنید(معدل،نمره زبان و مقاله)
    در ضمن این تاپیک برای آشنای اعضا است. جواب سایر سوالاتتون را در دیگر قسمت هایی سایت جستجو بفرمایید.

باتشکر
    ویرایش توسط Royal2009 : February 2nd, 2011 در ساعت 09:22 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)