صفحه 8 از 17 نخستنخست 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 163

موضوع: آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

من رشته میکروبیولوژی خوندم و الان لیسانس دارم برای ادامه تحصیل میخوام به امریکا برم و پزشکی بخونم ...۱.ایا میشه با این لیسانس پزشکی خوند ؟ چند سال طول میکشه تمام شه؟ هزینش چقدره؟ باید حتما مدرک زبان داشته باشم یا می شه اونجا زبان بخونم ؟ یه دانشگاه خوب برای پزشکی در ایالت کالیفرنیا که هم مدرکش معتبر باشه و هم زیاد گرون نباشه معرفی کنید ؟
    ببخشید زیاد سوال کردم .. خواهشن راهنمایی کنید .. مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی اعضای رشته های علوم پزشکی، زیست شناسی و سایر رشته های تجربی با یکدیگر

با سلام خدمت همه ي دوستان
    من تازه ديروز با اين سايت آشنا شدم و تازه واردم
    من ليسانس بيوتكنولوژي دانشگاه شاهد رو دارم با معدل 18.20 و الانم دارم كارشناسي ارشد رشته ي بيوتكنولوژي ميكروبي دانشگاه تهران ميخونم و تازه ترم اولم تموم شده ، معدل اين ترمم خيلي خوب نشده و 17.60 شدم كه واسم نا اميد كننده است ،‌اميدوارم بتونم ترم ديگه معدلم رو به 18 برسونم ، و زبانم در حد متوسطه و دارم روش كار ميكنم تا سال ديگه بتونم تافل بگيرم ، و دلم ميخواد توي رشته هاي بيوتكنولوژي ، مهندسي ژنتيك ، ژنتيك بورسيه ي كامل بگيرم از دانشگاه هاي كانادا ، آمريكا يا سوئد .....
    به نظرتون ممكنه كه بتونم فاند بگيرم ؟ خيلي نا اميدم چون مقاله هم ندادم تا حالا !!!

ApplyAbroad Veteran
    SIG آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shroya نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ي دوستان
    من تازه ديروز با اين سايت آشنا شدم و تازه واردم
    من ليسانس بيوتكنولوژي دانشگاه شاهد رو دارم با معدل 18.20 و الانم دارم كارشناسي ارشد رشته ي بيوتكنولوژي ميكروبي دانشگاه تهران ميخونم و تازه ترم اولم تموم شده ، معدل اين ترمم خيلي خوب نشده و 17.60 شدم كه واسم نا اميد كننده است ،‌اميدوارم بتونم ترم ديگه معدلم رو به 18 برسونم ، و زبانم در حد متوسطه و دارم روش كار ميكنم تا سال ديگه بتونم تافل بگيرم ، و دلم ميخواد توي رشته هاي بيوتكنولوژي ، مهندسي ژنتيك ، ژنتيك بورسيه ي كامل بگيرم از دانشگاه هاي كانادا ، آمريكا يا سوئد .....
    به نظرتون ممكنه كه بتونم فاند بگيرم ؟ خيلي نا اميدم چون مقاله هم ندادم تا حالا !!!
    سلام. با توجه به تشابهات رشتم به رشته شما جوابتونو مي دم. (البته هم رشته ايتون نيستم). در مورد کانادا حتما سعي کنيد معدلتونو بالا بياريد که بالاي 18 تو اين رشته شانستونو براي بورسيه هم بالا ميبره. اينکه دانشگاه تهران هم هستيد مجموعا مي تونه اثر مثبتي داشته باشه. اگه نتونستيد بالاي 18 بياريد سعي کنيد اصلا از 17 کمتر نشين. (با توجه به معدل کارشناسيتون شانستون خيلي بالاست)
    درمورد آمريکا دانشگاه هاي خوب معمولا امتحان GER هم مي خوان. اينجا براتون شرايط لازم براي دانشگاه MIT آمريکارو مي ذارم. البته اين دانشگاه بقول دوستان خيلي خفنه و فکر کنم جزو 3 دانشگاه تاپ امريکا و دنياست (يه چيري تو اين حدود، حالا اگه صد درصد درست نگفتم دوستان گذشت کنند) و داشتن سابقه اکادميک بسيار قوي و خاص بودن براي پذيرش تو اين دانشگاه مهمه اما اين مطالب به شما ديدگاهي کلي (نه قطعي) درباره شرايط پذيرش گرفتن تو آمريکا مي دن :
    GRE: general test required, GRE Subject test optionalIELTS: Minimum score required: 6; most applicants should have scores of 7 or higher. .
    Areas of research offered:
    Biochemical, Chemical, and Structural Microbiology
    Bioenergy and Metabolic Diversity
    Bioinformatics and Computational Microbiology
    Ecology and Environmental/Geomicrobiology
    Evolution
    Genetics and Physiology
    ..................Genomics and Systems Microbiology

يا تو همين دانشگاه

Tests required:
    IELTS: Minimum score required: 7
    TOEFL: Minimum score required: 600(250 for computer-based)
    TOEFL waiver accepted: No
    GRE: general test required

Areas of Research offered for the Ph.D. Degree:
    Biological and Physiological Transport Phenomena
    Biomolecular Engineering
    Biophysics
    Cell and Tissue Engineering
    Metabolism of Drugs and Toxins
    Microbial Pathogenesis
    Microbial Systems
    Molecular, Chemical and Environmental Carcinogenesis
    .............................Molecular, Cell and Tissue Biomechanics
    در مورد اروپا هم معمولا معدل، مقاله، کاراي تحقيقاتي و ... شما مهمه.
    وقتي رقابت جايي زياد مي شه داشتن مقاله خيلي موثره. بويژه که معمولا شما بايد با اساتيد هم مکاتبه کنيد (حداقل تو کانادا و امريکا) و داشتن مقاله isi تاثير بسزايي داره. اما اگه مقاله هم نداشتيد اصلا نااميد نشين. خيلي ها بدون مقاله پذيرش و فاند مي گيرن. سعي کنيد رزومتونو با چيزاي ديگه قوي کنيد مثل مقالات همايشي، فعاليت هاي تحقيقي و ............

دوستان لطفا پیام نفرستید. پیام های خصوصی و ... چک نمی کنم.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

ضمن احترام به کاربران عزیز
    چندمین بار است که در این قسمت اخطار می دهم این تاپیک فقط ویژه معرفی و آشنایی است نه ارزیابی شرایط پذیرش!
    مطالبق مقررات در صورتی که یک ارسال محتوایش با عنوان تاپیک همخوانی نداشته باشد حذف خواهد شد. بزودی ارسا لهای نامربوط حذف خواهند شد.

با سپاس
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS Microbiology

با سلام.من لیسانس میکروبیولوژی دارم و دانشجوی ارشد میکروبیولوزی هستم.الان دارم روی پایان نامم کار میکنم ودر نظر دارم واسه phd از دانشگاه های آمریکا پذیرش بگیرم.

Junior Member

سلام من تازه تو این سایت عضو شدم و می خواستم درخواست کنم در زمینه سوالاتم راهنماییم کنید.من دانشجوی علوم ازمایشگاهی دانشگاه گیلان هستم می خواستم واسه بعد از دوره لیسانس واسه کانادا یا امریکاapply کنم توی رشته پزشکی که بعد بتونم تومور شناسی یا خون شناسی ادامه تحصیل بدم باشه و چه غیر بالینی .

کاربر عزیز:
    این تاپیک ویژه معرفی و آشنایی کاربران با یکدیگر است.
    لطفاجهت پرسیدن سوالات خود به تاپیک های دیگر مراجعه فرمایید.ارسال شما ویرایش شد.
    باتشکر
    ویرایش توسط Royal2009 : March 23rd, 2011 در ساعت 11:26 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology

با سلام، من تاز عضو شدم. لیسانس Zoology و فوق لیسانس Developmental Biology از ایران گرفتم. در رشته Cell Biology-Immunology در آلمان دکترا گرفتم. الان یک ماهی‌ می‌شه که درسم تموم شده و دارم دنبال postdoc پوزیشن در آمریکا میگردم. موضوع تحقیقم therapeutic antibodies against cancer stem cell

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SMN نمایش پست ها
    با سلام، من تاز عضو شدم. لیسانس Zoology و فوق لیسانس Developmental Biology از ایران گرفتم. در رشته Cell Biology-Immunology در آلمان دکترا گرفتم. الان یک ماهی‌ می‌شه که درسم تموم شده و دارم دنبال postdoc پوزیشن در آمریکا میگردم. موضوع تحقیقم therapeutic antibodies against cancer stem cell
    ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما دوست عزیز:

قرار است که یک تاپیک با عنوان
    "وضعیت بازار کار علوم زیستی و پزشکی برای ایرانیان در مقاطع تکمیلی" ایجاد کنیم و جنبه های مختلف موضوع را به بحث خواهیم گذاشت. اما قبل از ایجاد این تاپیک ممنوم میشوم اگرشما لطف بفرمایید تجربیات و اطلاعات ارزنده خود در این مورد را در پاسخ به همین ارسال بیان بفرمایید. پاسخ شما در آینده نزدیک به تاپیک جدید منتقل خواهد شد.

با تشکر
    عید شما مبارک
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biology

نقل قول نوشته اصلی توسط Royal2009 نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی به شما دوست عزیز:

قرار است که یک تاپیک با عنوان
    "وضعیت بازار کار علوم زیستی و پزشکی برای ایرانیان در مقاطع تکمیلی" ایجاد کنیم و جنبه های مختلف موضوع را به بحث خواهیم گذاشت. اما قبل از ایجاد این تاپیک ممنوم میشوم اگرشما لطف بفرمایید تجربیات و اطلاعات ارزنده خود در این مورد را در پاسخ به همین ارسال بیان بفرمایید. پاسخ شما در آینده نزدیک به تاپیک جدید منتقل خواهد شد.

با تشکر
    عید شما مبارک
    سلام دوست عزیز، مرسی‌ از خوش آمد گویی و عید شما هم مبارک. در مورد بازار کار من فقط می‌تونم در مورد آلمان براتون بگم. البته ناگفته نمونه که من هم الان یک ماه که دکترام رو گرفتم و تجربه چندانی در بازار کار ندارم ولی‌ به هر حال در خدمتم. در آلمان اگه بخواین دکترا انجام بدین که به آلمانی‌ می‌شه Doktorarbeit، به ۳ صورت امکانش هست،اولین روش که بیشتر آلمانی‌‌ها همین روش رو دنبال میکنند، پیدا کردن یک پوزیشن هست. Doktorarbeit پوزیشن، که شما یه قرار داد کار نیمه وقت دریافت می‌کنید و حقوق به اندازه نصف یک نفر که درسش تموم شده رو دریافت می‌کنید. که حدود ۱۰۰۰ تا ۱۱۰۰ یورو هست. البته گاهی اوقات دکترا خوندن در آلمان به صورت استخدام نیست و شما یا باید خودتون هزینه خودتون رو تامین کنید یا اینکه بورسیه بگیرید. این از دکترا. در مورد بعد از اتمام درس و گرفتن مدرک، شما میتونید به عنوان Wissenschaftliche Mitarbeiter کار پیدا کنید. تقریبا می‌شه به عنوان عضو هیأت علمی‌ خودمون. با این تفاوت که در ایران شما میتونید با مدرک دکترا سریع شروع کنید در دانشگاه تدریس کنید ولی‌ در آلمان شما وارد کار تحقیقاتی‌ و آزمایشگاهی میشوید. حقوقش فکر کنم از ۱۷۰۰ یورو شروع می‌شه و بستگی به وضعیت تأهل و سابقه کار تغییر می‌کنه. فکر می‌کنم برای رشته‌های زیست شناسی‌ در کار‌های تحقیقاتی‌ زیادی در آلمان پیدا می‌شه چون آلمان کشور پولداری هست و به کار‌های تحقیقاتی‌ بسیار اهمیت میده. برای یافتن یه پست‌داک پوزیشن در آلمان یکی‌ از بهترین سایت‌ها این هست:www.jobvector.de

امیدوارم تا حدی تونسته باشم اطلاعات داده باشم، لطفا باز هم اگر سوالی دارید مطرح کنید در خدمتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tehran,medicine

سلام. من ترم اخرپزشکی دانشگاه تهران هستم. تصمیم دارم تخصصموامریکا بخونم. البته کلی راه بایدبرم طرح و زبان خوب و کارتحقیقاتی. اماارزششوداره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)