صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 102

موضوع: خرید لپ تاپ از ایران یا آمریکا

پیش فرض پاسخ : خرید لب تاپ از ایران یا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    ... وب‌سایت‌هایی هستند که deal‌ها رو لیست می‌کنند، مثل slickdeals.net یا fatwallet.com. اگر خوش شانس باشید ممکنه جنس مورد نظر شما موقعی که شما می‌خواهید بخرید تخفیف خورده باشه. به غیر از اون، بعضی از وب‌سایت‌ها مثل amazon.com به طور کلی قیمت خوبی دارند و در اغلب ایالت‌ها لازم نیست که مالیات خرید (sales tax) بپردازید. به همین خاطر خرید کردن از بعضی از وب‌سایت‌ها می‌تونه به نفع‌تون باشه.
    نظرتون راجع به خرید از Shopping یاهو چیه؟ برای مثال وقتی یه لپ تاپ رو انتخاب می کنید، حداقل از 3 تا فروشنده بهتون لینک میده که بعضیاشون قیمتی به مراتب ارزونتر از amazon میدن. مثل: California Computer Center و یا PC Connection Express. می خوام بدونم آیا همه ی این سایت ها قابل اعتمادن؟ واقعاً با Free Shipping به همه جای آمریکا میارن؟
    در ضمن فایده ی Costumize و خرید از خود سایت اصلی سازنده چیه؟ اصلاً پیشنهاد می کنید؟
    بی‌ریشه، ولی چنان به جا سُتوار
    که‌ش خود به تَبَر کَنی ز جای، اِلاّک.
    چون گردوی پیرِ ریشه در اعماق
    می نعره زند که از من است این خاک.

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoox نمایش پست ها
    نظرتون راجع به خرید از Shopping یاهو چیه؟ برای مثال وقتی یه لپ تاپ رو انتخاب می کنید، حداقل از 3 تا فروشنده بهتون لینک میده که بعضیاشون قیمتی به مراتب ارزونتر از amazon میدن. مثل: California Computer Center و یا PC Connection Express. می خوام بدونم آیا همه ی این سایت ها قابل اعتمادن؟ واقعاً با Free Shipping به همه جای آمریکا میارن؟
    در ضمن فایده ی Costumize و خرید از خود سایت اصلی سازنده چیه؟ اصلاً پیشنهاد می کنید؟
    سلام بشما

والا من زیاد تجربه در مورد خرید از سایتهایی که شما بردید ندارم ولی باید عرض کنم زمانی که من تازه آمریکا آمده بودم یه لپ تاپ از Best Buy خریدم که تقریبا گران تمام شد و مالیات هم دادم و امکان Customize هم نداشتم و بعد از یک ماه هم فنش سوخت (احتمالا بخاطر سر زدن به اپلای ابرود بوده) و وقتی برگردوندم برای تعمیر به من گفتند 3 هفته طول میکشه و واقعا اونجا بود که گفتم وای من آمریکا دارم زندگی میکنم؟؟؟ بهر حال سه هفته طول کشید که درست بشه و با توجه به وارانتی یک ساله پولی از ما نگرفتند ولی کلی زده حال بود.

Customize شما از طریق سایت اصلی شرکت سازده میتوانید انجام دهید که همانطور که از نامش معلوم است شما خودتان امکانات برای سیستم انتخاب میکنید. خرید اینترنتی معمولا رایگان پست میشود و در صورت ایراد با توجه به نوع گارانتی که روز اول میخرید به شما برخورد میشود و در بدترین شرایط باکسی برای شما بصورت رایگان فرستاده میشود که شما کامپیوتر برای تعمیر به شرکت میفرستید بدون پرداخت هزینه ای.
    مورد دیگری که وجود داره اینه که شما میتوانید از book storeدر دانشگاه بخرید که گاها اپشن بهتری به شما می دهند و شاید مالیات نگیرند باز بستگی به دانشگاه و ایالت دارند. در مجموع من توصیه میکنم اگر میتوانید چند وقت اول ورود به اینجا را صبر کنید بیایید اینجا بگردید و از اینجا بخرید که تخفیف دانشجویی به شما خواهند داد و دیگه از ایران به اینجا بارکشی نخواهید کرد در ضمن شاید کسی که کردیت داشته باشه بتواند برای شما بصورت پرداخت ماهیانه بخرد.

ممنونم و موفق باشید.
    What Goes Around...Comes Around

راستي ويندوز هاي اونها فارسي ساز هم داره؟ شمايي كه اونجا لپ تاپ خريديد، چه جوري فارسي مي نويسيد؟
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis نمایش پست ها
    راستي ويندوز هاي اونها فارسي ساز هم داره؟ شمايي كه اونجا لپ تاپ خريديد، چه جوري فارسي مي نويسيد؟
    سلام

زبان فارسی درSeven(7) and Vista تعریف شده هست و نیاز به کار خاصی‌ نیست.

راستي، من عادت دارم بيشتر با كامپيوتر شخصي، مقالاتم را بنويسم يا تايپ كنم. اونجا وضعيت خريد PC چه جوريه؟ به خصوص از لحاظ هاي قيمت؟ اصلاً بچه ها توي امريكا PC مي خرند يا اينكه فقط با لپ تاپ كار مي كنند؟
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis نمایش پست ها
    راستي، من عادت دارم بيشتر با كامپيوتر شخصي، مقالاتم را بنويسم يا تايپ كنم. اونجا وضعيت خريد PC چه جوريه؟ به خصوص از لحاظ هاي قيمت؟ اصلاً بچه ها توي امريكا PC مي خرند يا اينكه فقط با لپ تاپ كار مي كنند؟
    سلام

بستگی به دانشگاه ، استاد و پروژه به شما کامپیوتر PC خواهند داد. از کامپیوتر معمولی‌ تا کامپیوتر چند هزار دلاری. بطور مثل استاد من برای یکی‌ از شاگردش $۱۵۰۰۰ پول PC داده که با توجه به ارزون بودن PC در اینجا میتونید حدس بزنید چه هست؟؟؟ در کلّ PC زیاد اینجا گرون نیست.

http://www.dell.com/us/p/desktops

http://shop.lenovo.com/us/desktops
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

سلام
    یکی از بهترین زمان های خرید وسایل الکترونیکی Black Fridayهست که جمعه بعد از Thanksgiving که امسال میشه November 26
    من خودم دیدم که لپ تاپ های یکی دو مدل قدیمی تر تا ۴۰ درصد و بیشتر هم تخفیف می خورند.
    در حالت عادی هم Staples و Office Depot حراج های دوره ای دارن که هم قیمتش خوبه هم میتونید برین تو فروشگاه و حضوری خرید کنید
    لا حول و لا قوه الا بالله

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

خوب
    این سوال کمی قابل بحث هستش البته من هنوز امریکا نیومدم ببینم قیمت ها چطوره
    توی ایران برند dell نسبت به بقیه برند ها ساپورت بهتری داره و شاید بخاطر اسمش توی ایران پر فروش هستش

من تجربه خودم را عرض میکنم دو سه سال پیش از هر کسی که سوال میکردم چه مارکی بخرم همه میگفتن dell بعد نهایتاً hp و من xps dell خریدم بعد از دو سال راحت عرض میکنم اصلاً ازش راضی نیستم ضعف های چشمگیری داره بقیه مدل های برند dell هم همینطوره البته یکم latitude از بقیه مدل های برند dell بهتر هستش
    کلاً توصیه میکنم اگر امریکا هستید سراغ برند dell نروید اونجا برند های مثل vaio یا برند های خوب دیگر را به قیمت چشمگیر خیلی پایینتر از ایران میتونید گیر بیارید منظورم اینه که سراغ برند های بهتری از dell و hp باشید وگرنه همین برند های معمولی میخواد بخرید همین ایران بخرید بهتره

درضمن هر وقت لپ تاپ نو بخرید یکی دو ماه سرتون روش گرم میشه اینم نقطه ضعف خرید در امریکا
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_ict_5 نمایش پست ها
    خوب
    این سوال کمی قابل بحث هستش البته من هنوز امریکا نیومدم ببینم قیمت ها چطوره
    توی ایران برند dell نسبت به بقیه برند ها ساپورت بهتری داره و شاید بخاطر اسمش توی ایران پر فروش هستش

من تجربه خودم را عرض میکنم دو سه سال پیش از هر کسی که سوال میکردم چه مارکی بخرم همه میگفتن dell بعد نهایتاً hp و من xps dell خریدم بعد از دو سال راحت عرض میکنم اصلاً ازش راضی نیستم ضعف های چشمگیری داره بقیه مدل های برند dell هم همینطوره البته یکم latitude از بقیه مدل های برند dell بهتر هستش
    کلاً توصیه میکنم اگر امریکا هستید سراغ برند dell نروید اونجا برند های مثل vaio یا برند های خوب دیگر را به قیمت چشمگیر خیلی پایینتر از ایران میتونید گیر بیارید منظورم اینه که سراغ برند های بهتری از dell و hp باشید وگرنه همین برند های معمولی میخواد بخرید همین ایران بخرید بهتره

درضمن هر وقت لپ تاپ نو بخرید یکی دو ماه سرتون روش گرم میشه اینم نقطه ضعف خرید در امریکا
    در مورد برند باید خدمتتون عرض کنم که اینجا تقریبا در حدود ۵۰٪ از Apple استفاده میکنند و مابقی از سایر برند ها به ترتیب: Dell , HP, ...! بر خلاف ایران برند هایی مثل SONY بسیار کمتر در گوشه و کنار به چشم میخوره.

غیر از Apple MacBook سایر لپ تاپ ها رو میتونید از حراج های دوره ای و یا دیل های اینترنتی باحدود ۳۰ -۴۰ درصد زیر قیمت پیدا کنید.

اما در مورد MAC ( که اکیدا هم توصیه میکنم حتی اگه مجبورید با ویندوز کار کنید باز هم بخرید چرا که من تا قبل از این در ایران چندین مدل Dell و Sony رو تجربه کردم و به جرات میگم حتی اگه از سیستم عامل بی نظیرش صرف نظر کنید از کیفیت ساخت فوق العاده بالاش نمیتونید بگذرید. در ضمن به راحتی میتونید از ویندوز بر روی مدل های جدید مک استفاده کنید.) بهترین راه خرید استفاده از تخفیف دانشجویی اپل هست که شامل حدود ۱۰ درصد تخفیف + یک دستگاه پرینتر چند کاره رایگان + ipod toch رایگان!

من از computer store on campus خریدم ولی بعدا متوجه شدم که از تمام Apple store های شهر با ارائه کارت دانشجویی میشه خرید. هر دانشجو در هر سال یک بار میتونه از این تخفیف استفاده کنه.

غیر از این مورد من دیل بیشتر از ۴ درصد در مورد اپل ندیدم که تازه اونم گارانتی نداشت(در واقع پول گارانتیشو کم کرده بودن!)
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    در مورد برند باید خدمتتون عرض کنم که اینجا تقریبا در حدود ۵۰٪ از Apple استفاده میکنند و مابقی از سایر برند ها به ترتیب: Dell , HP, ...! بر خلاف ایران برند هایی مثل SONY بسیار کمتر در گوشه و کنار به چشم میخوره.

غیر از Apple MacBook سایر لپ تاپ ها رو میتونید از حراج های دوره ای و یا دیل های اینترنتی باحدود ۳۰ -۴۰ درصد زیر قیمت پیدا کنید.
    کاملا موافقم... من خودم دل دست دوم یک سال کار کرده رو ۷۰۰ هزار تومن ایران فروختم و اینجا MacBook Pro استادم برای خرید که بینهایت ازش راضیم (هم لپ تاپ هم استاد!)... همون دل رو میشه اینجا با ۵۵۰ دلار خرید
    به همه توصیه میکنم از آمریکا لپ تاپ بخرند حتی اگر مارک های دیگه رو میخوان بگیرن. به همه اینها گارانتی (واقعی!) تسهیلات دانشجویی و حراج های دوره ای رو هم اضافه کنید

راستی اینجا تقریبا هیج کسی PC نمیگیره... حتی اگر به قدرت پردازش بالایی احتیاج باشه از کامپیوتر های دانشگاه ( با ۲۴ تا CPU ) استفاده می کنید!
    ویرایش توسط sabz1983 : November 20th, 2010 در ساعت 08:20 PM
    لا حول و لا قوه الا بالله

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)