صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 102

موضوع: خرید لپ تاپ از ایران یا آمریکا

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : خرید لب تاپ از ایران یا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از بهترین زمان های خرید وسایل الکترونیکی Black Fridayهست که جمعه بعد از Thanksgiving که امسال میشه November 26
    پارسال یکی از دوستام تو همین جمعه سیاه یه لپ تاپ گرفت 100 دلار. خیلیا از روز قبلش میرن جلوی فروشگاه صف میکشن. تا زمانی که چادر و بند بساطشون رو ندیده بودم باور نمیشد!
    به هر حال برای خرید لپ تاپ:
    1. اینجا ارزونتر از ایرانه
    2. کیفیت و خدمات پس از فروشش بهتره
    3. تخفیفهای باورنکردنی می خوره تو بعضی روزهای خاص که حتما باید خرید!
    ...

من یه سوال دارم!
    من میخوام لپ تاپ ام رو ایران بذارم و از امریکا مک بوک بخرم... برای اینکه بخوام از اون ۱۰۰ دلار تخفیف دانشجویی استفاده کنم چقدر طول میکشه؟ یعنی میتونم تا رفتم مک بوک رو با تخفیف بخرم ؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط سمن نمایش پست ها
    من یه سوال دارم!
    من میخوام لپ تاپ ام رو ایران بذارم و از امریکا مک بوک بخرم... برای اینکه بخوام از اون ۱۰۰ دلار تخفیف دانشجویی استفاده کنم چقدر طول میکشه؟ یعنی میتونم تا رفتم مک بوک رو با تخفیف بخرم ؟
    after registering in your school and have a school ID you can buy an apple with that much discount
    What Goes Around...Comes Around

مرسی از راهنماییت! حالا چقدر طول میکشه ID بهم بدن؟ چون مثلا تو ایران 3,4 ماه بعد از شروع ترم اول تازه کارت دانشجویی میدادن! D:

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

مرسی از راهنماییت! حالا چقدر طول میکشه ID بهم بدن؟ چون مثلا تو ایران 3,4 ماه بعد از شروع ترم اول تازه کارت دانشجویی میدادن! D:
    At the very first hours upon your arrival to campus, you can get your uni id. mine just took 5 minutes
    Typically, large universities have a computer store on campus. Thus you can purchase your macbook immediately.
    ویرایش توسط Roozbeh : February 23rd, 2011 در ساعت 10:53 AM
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

معمولا چون ID خیلی جاها استفاده میشه همون روز اول میدن. یه عکس می گیره همونجا میزنه رو کارت وقت زیادی نمی بره.
    ولی در مورد اینکه Mac بگیری یا Pc باید در نظر بگیری که اگه pc بگیری خیلی قوی تر خواهد بود نسبت به mac و به مراتب ارزونتر. ولی خب اینجا مک رو زیاد می خرن!

من خودم خیلی دارم به این فکر میکنم که مک بگیرم یا ویندوز! یعنی به نظر شما لپ تاپ ویندوز بهتره؟
    همهء اونایی که مک دارن میگن به جز مک به چیز دیگه ای فکر نکن!

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    معمولا چون ID خیلی جاها استفاده میشه همون روز اول میدن. یه عکس می گیره همونجا میزنه رو کارت وقت زیادی نمی بره.
    ولی در مورد اینکه Mac بگیری یا Pc باید در نظر بگیری که اگه pc بگیری خیلی قوی تر خواهد بود نسبت به mac و به مراتب ارزونتر. ولی خب اینجا مک رو زیاد می خرن!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

من خودم خیلی دارم به این فکر میکنم که مک بگیرم یا ویندوز! یعنی به نظر شما لپ تاپ ویندوز بهتره؟
    همهء اونایی که مک دارن میگن به جز مک به چیز دیگه ای فکر نکن!
    بستگی داره شما از لپ تاپ چه انتظاری دارید و به چه چیزایی اهمیت میدید. من چون خودم اصلا به ظاهر و ... اهمیت نمیدم 100% یه pc می گیرم چون ارزونتر در میاد. واسه مایی که عادت کردیم ویندوز رو customize بکنیم، بعضی برنامه های فارسی داشته باشیم و در کل دستمون باز باشه pc خیلی امکانات نرم افزاری بیشتری در اختیار قرار میده.
    منظورم اینه که بدونید چرا می خواهید mac یا pc بگیرید. فردا اگه بخواید mac بگیرید و بعد روش ویندوز نصب کنید 500 دلار همینجوری یعنی انداختین بیرون!

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    بستگی داره شما از لپ تاپ چه انتظاری دارید و به چه چیزایی اهمیت میدید. من چون خودم اصلا به ظاهر و ... اهمیت نمیدم 100% یه pc می گیرم چون ارزونتر در میاد. واسه مایی که عادت کردیم ویندوز رو customize بکنیم، بعضی برنامه های فارسی داشته باشیم و در کل دستمون باز باشه pc خیلی امکانات نرم افزاری بیشتری در اختیار قرار میده.
    منظورم اینه که بدونید چرا می خواهید mac یا pc بگیرید. فردا اگه بخواید mac بگیرید و بعد روش ویندوز نصب کنید 500 دلار همینجوری یعنی انداختین بیرون!
    I got a Mac, but my professor paid for it... I like it in certain ways but I would have never paid the extra money for a Mac if I had to buy it on my own. You can get a MUCH better windows-based laptop with the same amount of money... You have to forget about Farsi programs on your Mac which can be a pain. I eventually had to install windows 7 on my machine (also paid by the university, I would have to pay 150$ for windows if it was personal)... so in general, I'd recommend buying a windows-based machine...preferably Dell Latitude i7 core CPU which would cost about the same as a mac book pro core2 Dua with similar features.

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

سلام به همه دوستان عزیز

من یه چند روز دیگه به امید خدا میرم لوس آنجلس و اونجا تا housing بنده آمده بشه، تو یه متل میمونم به مدت ۱۰ روز و خوب قائدتا آدرس ثابت ندارم و از اونجایی که بدون کامپیوتر زندگی کردن برام خیلی سخته باید هرچه زودتر برای خرید لپ تاپ اقدام کنم. من میخام لپ تاپ مدل ASUS G53JW از سری Republic of Gamers بخرم. از اونجایی که این مدل شاید هرجایی پیدا نشه، میخواستم بدونم کسی اطلاعی داره که لپ تاپ ASUS رو از چه فروشگاهایی میشه رفت و نقدی خرید. ممکنه BestBuy داشته باشه؟ آیا اگه بخوام اینجوری بخرم بهش tax میخوره؟ آیا اینجوری میشه لپ تاپ رو customize کرد؟ من اینترنت رو خیلی جستجو کردم، ولی خوب پیدا نکردم جوابمو.

چون من به صورت online این لپ تاپ رو در newegg پیدا کردم که tax نداشت ولی customizable نبود. (حالا شاید من دارم اشتباه میکنم و tax هم بهش میخورد ، لطفآ راهنمایی کنید ). در جای دیگه باز پیدا کردم که ۱۵۰ -۱۶۰ $ یا بیشتر (مقدار دقیق یادم نیست ) بهش tax میخورد ولی customizable بود.

سوال آخر هم اینکه این تخفیف دانشجویی برای چه فروشگاهایی و چه مدل هایی وجود داره؟ آیا همه ی دانشجویان رو در بر میگیره؟

میدونم که خیلی سوالای زیاد و بد قلقی پرسیدم. ولی مجبور میشم اگه زحمت بکشین و جوابمو بدین.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)