صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 102

موضوع: خرید لپ تاپ از ایران یا آمریکا

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : خرید لب تاپ از ایران یا آمریکا

شما می تونید آنلاین خرید کنید و به هر آدرسی که بدید پست میشه. خیلی از شرکتها امکان سفارشی کردن دارن. ما تجربه اینکار رو با dell داریم. ولی خب دم عیدی احتمال زیاد تخفیف خوبی خواهد خورد و پیشنهاد می کنم عجله نکنید

ApplyAbroad Veteran
    sabz1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Rutgers

سلام دوست گیم باز عزیز!
    تبریک به خاطر اومدنتون. تو LA قاعدتا همه چیز پیدا میشه! (اگه چیزی اونجا پیدا نشه کجا دنیا پیدا میشه؟)
    بستگی به این داره که چقدر عجله برای خرید دارید و چقدر مساله مالیش براتون مهمه. اینجا هم معمولا ملت وسایل الکترونیکی مثل لپ تاپ رو آنلاین میخرند... یکی از دلایلش همون مالیاته که شما گفتین.... بیشتر خرید های آنلاین مالیات فروش نداره (که دلایل فنی خودش و داره) ولی اگه برید از مغازه و فروشگاه بخرید(مثل BestBuy) بسته به ایالت حدود ۷-۱۰٪ بابت مالیات باید بدین. customize کردن معمولا توسط خود شرکت سازنده یا نماینده های فروشش انجام میشه و retailer ها این امکان رو به شما نمیدن. قیمت شرکت سازنده هم معمولا بالاتر از بقیه جاهاست که شاید با حراج و تخفیف دانشجویی تازه بشه مثل یکی از آفر های آنلاین... باید دید.
    تخفیف دانشجویی و این حرف ها هم یه بازیه برای تشویق مردم به خرید بیشتر... همینطور حراج های دوره ای و غیره... یه قیمت کف در نظر میگیرند و به عناوین مختلف میرسونن به اون قیمت... باید با صبر و تحقیق اون کف رو در بیارین
    راستی حتما خودتون تحقیق کردین ولی اینجا برای Gamer ها مدل های AlienWare شرکت Dell خیلی رو بورسه!
    لا حول و لا قوه الا بالله

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    شما می تونید آنلاین خرید کنید و به هر آدرسی که بدید پست میشه. خیلی از شرکتها امکان سفارشی کردن دارن. ما تجربه اینکار رو با dell داریم. ولی خب دم عیدی احتمال زیاد تخفیف خوبی خواهد خورد و پیشنهاد می کنم عجله نکنید
    The problem is that I'll be staying in a motel for a couple of days, and it's a temporary thing. If I buy online while still in the motel, my package might come after checking out of there. So, I can't buy online unless I have a permanent address. Anyway, thanks for ur answer dude.

نقل قول نوشته اصلی توسط sabz1983 نمایش پست ها
    سلام دوست گیم باز عزیز!
    تبریک به خاطر اومدنتون. تو LA قاعدتا همه چیز پیدا میشه! (اگه چیزی اونجا پیدا نشه کجا دنیا پیدا میشه؟)
    بستگی به این داره که چقدر عجله برای خرید دارید و چقدر مساله مالیش براتون مهمه. اینجا هم معمولا ملت وسایل الکترونیکی مثل لپ تاپ رو آنلاین میخرند... یکی از دلایلش همون مالیاته که شما گفتین.... بیشتر خرید های آنلاین مالیات فروش نداره (که دلایل فنی خودش و داره) ولی اگه برید از مغازه و فروشگاه بخرید(مثل BestBuy) بسته به ایالت حدود ۷-۱۰٪ بابت مالیات باید بدین. customize کردن معمولا توسط خود شرکت سازنده یا نماینده های فروشش انجام میشه و retailer ها این امکان رو به شما نمیدن. قیمت شرکت سازنده هم معمولا بالاتر از بقیه جاهاست که شاید با حراج و تخفیف دانشجویی تازه بشه مثل یکی از آفر های آنلاین... باید دید.
    تخفیف دانشجویی و این حرف ها هم یه بازیه برای تشویق مردم به خرید بیشتر... همینطور حراج های دوره ای و غیره... یه قیمت کف در نظر میگیرند و به عناوین مختلف میرسونن به اون قیمت... باید با صبر و تحقیق اون کف رو در بیارین
    راستی حتما خودتون تحقیق کردین ولی اینجا برای Gamer ها مدل های AlienWare شرکت Dell خیلی رو بورسه!
    Dear Sabz,
    Thanks for ur answer. After all, I might wait for my housing contract to begin, and then buy online while I'm settled. It's gonna be so hard living without a computer
    And about the AlienWare models, they are very good laptops with very good build qualities. But the problem is that they are very expensive. U won't be paying just for a laptop, but for a name too. Asus has the advantage of being cheaper while still maintaining the same amount of power.0

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang نمایش پست ها
    سلام

بستگی به دانشگاه ، استاد و پروژه به شما کامپیوتر PC خواهند داد. از کامپیوتر معمولی‌ تا کامپیوتر چند هزار دلاری. بطور مثل استاد من برای یکی‌ از شاگردش $۱۵۰۰۰ پول PC داده که با توجه به ارزون بودن PC در اینجا میتونید حدس بزنید چه هست؟؟؟ در کلّ PC زیاد اینجا گرون نیست.

http://www.dell.com/us/p/desktops

http://shop.lenovo.com/us/desktops
    موفق باشید

استاد من که گفت فعلاً کامپیوتر نداریم. لپ تاپ هم که یک ده روزی طول کشید تا بخرم. اما از اینکه اینجا خریدمش راضی هستم. اما آفیس را بعد از تموم شدن 60 روز trial اون که نصب کرده ام باید بخرم. اونهم حدوداً 100 دلار!!!!
    هيچ راهي دور نيست....انسان هماني ميشود كه مي انديشد...

Junior Member thunder آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis نمایش پست ها
    استاد من که گفت فعلاً کامپیوتر نداریم. لپ تاپ هم که یک ده روزی طول کشید تا بخرم. اما از اینکه اینجا خریدمش راضی هستم. اما آفیس را بعد از تموم شدن 60 روز trial اون که نصب کرده ام باید بخرم. اونهم حدوداً 100 دلار!!!!
    بچه ها من زیاد تو کار لپ تاپ وارد نیستم. اما یک سوال اساسی. ببینید اگه از این جا بگیرم و روش همه برنامه هارو بریزم و همه کاراشو بکنم و شسته و رفته ببرمش اونجا بهتر نیست خداییش؟
    مثلا فقط کل برنامه هایی که رو PC منه الان کلی پولشه!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Arak

سلام دوستان عزیز ایا بلو ری در کشورهای امریکایی و اروپایی رواج پیدا کرده من میخوام از ایران لپ تاپ بخرم و بیارم کانادا ولی نمیدونم لب تاپ دارای بلو ری کاربردش دراونجا زیاد هست یا نه چون قیمت لپ تاپ دارای بلوری در ایران خیلی گرون هست. مرسی

Junior Member Raiden8 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California, Master of Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز ایا بلو ری در کشورهای امریکایی و اروپایی رواج پیدا کرده من میخوام از ایران لپ تاپ بخرم و بیارم کانادا ولی نمیدونم لب تاپ دارای بلو ری کاربردش دراونجا زیاد هست یا نه چون قیمت لپ تاپ دارای بلوری در ایران خیلی گرون هست. مرسی
    Don't do that....In US or Canada, u can buy much cheaper laptops with better specs and with a valid warranty. And about blue ray, u can live without it.0

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-az نمایش پست ها
    لب تاپ بلو-ری میخواهید چه کار؟ یک سونی پلی استیشن 3 میخرید اینجا زیر 200 دلار هم بازی میکنید هم دیسک بلو ری براتون پخش میکنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Electrical Engineering

اگر یه روزی، این اتفاق بیفته، کسی می دونه چی میشه ؟
    داری با ویندوزت یا آفیس یا هر برنامه دیگه ای کار می کنی، در یک جمعی، یا خدای نکرده در سمینار؛
    یهویی پیغام تقلبی بودن اون ویندوز یا نرم افزار (آنتی ویروس) میاد بالا.
    این چی میشه اونوقت
    جریمه میشی؟
    اخراج میشی؟
    یا فقط بهت میخندن، این آخری دردش رو میشه تحمل کرد آخه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kittleboy نمایش پست ها
    اگر یه روزی، این اتفاق بیفته، کسی می دونه چی میشه ؟
    داری با ویندوزت یا آفیس یا هر برنامه دیگه ای کار می کنی، در یک جمعی، یا خدای نکرده در سمینار؛
    یهویی پیغام تقلبی بودن اون ویندوز یا نرم افزار (آنتی ویروس) میاد بالا.
    این چی میشه اونوقت
    جریمه میشی؟
    اخراج میشی؟
    یا فقط بهت میخندن، این آخری دردش رو میشه تحمل کرد آخه
    نگران نباشید فقط بهتون میخندند.
    برای حل این مشکل شروع کنید یواش یواش روی پلاتفورمهای open source کار کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)