صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 102

موضوع: خرید لپ تاپ از ایران یا آمریکا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : خرید لب تاپ از ایران یا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط PLZREPLY نمایش پست ها
    دوستان،واسه لپ تاپ، امریکا این طور هست که اگه واسه خرید،اگه چند نفری بشیم و چند تا لپ تاپ بگیریم بشتر تخفیف بدن؟به نظرتون حداکثر چقدر تخفیف می دن بابت این قضیه؟(می خوام ببینم به دنگ و فنگش می ارزه..یا نه)اگه کسی تجربه داره لطفا بگه.اگر هم چین چیزی باشه،من می خوام یه لپ تاپ اونجا بگیرم و از اینجا با خودم لپ تاپ نبرم.اگه کسی مایل به خرید از اونجاس و تو یا نزدیک ایالت NJ می ره،مثل NYC و PA(واسه fall 2011 )،لطفا بگه که با هم بگیریم.اگه سیستم انلانی نگیریم،من خوب می تونم تخفیف بگیرما،به روش های مختلف!در تخصص اینجانبه!
    راستی در مورد برندش هم یه نظر بدین ممنون می شم.اکثر امریکایی ها که Apple دارن،ولی نظر خودم روی سونی هست.
    اتفاقا اکثر امریکایی ها اپل ندارند چون خیلی گرونه. شاید ده درصد مارکت دست اپل باشه. در مورد لپ تاپ بر اساس تجربه خودم در شرایط مساوی هر چه ارزونتر بهتر! من معروفترین برند رو هم داشتم بعد از سه سال مجبور شدم دورش بندازم. مارکهای توشیبا و HP و Lenovo و dell در امریکای شمالی رایجترند.

اساتید گرامی یه سوال جدید!!!!

همونطور که میدونین تبلت ها هرروز دارند با شتاب بیشتر به فروش میرسند..از طرفی نیازبه یک نوت بوک یا نت بوک رو هم نمیتونن مرتفع کنند
    خداروشکر طراحان تازگی ها فهمیدند که نسل هیبرید این دو را به نام Netvertible ارائه کنند.

حالا با این تفاسیر مزایا و معایب خرید نت ورتیبل ها در اینجا و اون طرف چقدر به موارد نوت بوک شباهت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

من میخوام یه هارده اکسترنال با خودم ببرم آمریکا که پر فیلم و سریال و برنامه هستش
    این موقع ورود مشکل ساز نمیشه؟
    یه وقت چک نکنن گیر بدی این همه برنامه و فیلم چیه همراته!!

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram`gh نمایش پست ها
    من میخوام یه هارده اکسترنال با خودم ببرم آمریکا که پر فیلم و سریال و برنامه هستش
    این موقع ورود مشکل ساز نمیشه؟
    یه وقت چک نکنن گیر بدی این همه برنامه و فیلم چیه همراته!!
    مشکلی ایجاد نمیشه.

Senior Member amin_ict_5 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

دوستان عزیز
    من یه چیز را بگم

در خرید لپتاپ
    به LCD لپتاپ توجه بیشتری داشته باشید
    شما مجبور خواهید شد روزی 10 ساعت پشت همون لپتاب کتاب بخونید و یک روند روزمرگی زندگی تون میشه

خیلی لپتاپ ها موحب خستگی چشم میشوند
    و ماکسیمم بیش از 5 ساعت نمیتونید پشتش درس بخونید
    و ساعات خواب تون را هم زیاد میکنه نزدیک 10 ساعت

پس توی خرید لپتاپ اولین چیز
    صفحه نمایش ای که چشم را خسته نکنه بسیار مهمه
    حالا من نمیدونم صفحه نمایش لپتاپ باید چه مشخصه ای داشته باشه یا از کجا میشه فهمید که چشم را خسته میکنه یا نمیکنه

موفق باشید
    هدف بنده صرفاً یادگیری ایست؛ یادگیری علم، یادگیری اخلاق، ...
    هدف خودسازی ایست، نه خوشگذرانی

من یه لب تاپ lenovo idea pad پارسال از همین تهران خریدم. اگر همینو ببرم مشکلی نیست؟ یا بهتره اینو بذارم اینجا، برم از امریکا بخرم باز؟
    خوب به جز windows7 که اورجینال بود بقیه software ها مثل خیلی ها copy هستش. این موضوع اونجا باعث مشکل نمیشه؟ نمیدونم هر مشکل احتمالی هم اگر هست بگید....

یه سوال دیگه : کسی میدونه free shop های فرودگاه هایی که احتمالا بیشتریا هم اونجا میریم مثل JFK لوازم برقی هم داره؟ چون tax free هست فک کنم اگه داشته باشه خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasod نمایش پست ها
    من یه لب تاپ lenovo idea pad پارسال از همین تهران خریدم. اگر همینو ببرم مشکلی نیست؟ یا بهتره اینو بذارم اینجا، برم از امریکا بخرم باز؟
    خوب به جز windows7 که اورجینال بود بقیه software ها مثل خیلی ها copy هستش. این موضوع اونجا باعث مشکل نمیشه؟ نمیدونم هر مشکل احتمالی هم اگر هست بگید....
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasod نمایش پست ها
    یه سوال دیگه : کسی میدونه free shop های فرودگاه هایی که احتمالا بیشتریا هم اونجا میریم مثل JFK لوازم برقی هم داره؟ چون tax free هست فک کنم اگه داشته باشه خوبه.
    به نظر من، اگه لپ تاپ شما نیازهای روزانه شما رو برآورده می کنه با خودتون بیارید که اینطوری هم توی هزینه صرفه جویی می شه و هم این که همون اول که به آمریکا می رسید و احتمالا نیاز به ارتباط با اینترنت دارید به مشکل نمی خورید.
    در ضمن، آپ دیت اتوماتیک نرم افزارها رو خاموش کنید که دیگه خیالتون از مشکلات احتمالی هم راحت باشه.
    من فکر نمی کنم که فروشگاه فرودگاه، جای مناسبی برای خرید لپ تاپ باشه. در ضمن فرصت مناسبی هم نیست.
    كساني كه در گرفتن وقت از سفارت عجله مي كنند، يا وقت هاي چند گانه مي گيرند، باعث ضايع شدن حق افراد بعدي مي شوند... وقتي يك دانشجو مي تواند وقت اضطراري بگيرد، با وسواس خود باعث جدايي اعضاي خانواده هاي ديگر و دور شدن همسران از هم يا از بچه هايشان مي شود.

Junior Member

یک راهنمایی می خواستم از کجا می شه تبدیل دوشاخه ایران را به دو شاخه یا سه شاخه آمریکا خریداری کرد. آدرس بهم بدین ممنون می شم.

Junior Member iGod آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط flowery نمایش پست ها
    یک راهنمایی می خواستم از کجا می شه تبدیل دوشاخه ایران را به دو شاخه یا سه شاخه آمریکا خریداری کرد. آدرس بهم بدین ممنون می شم.
    اگه آمریکایی تقریبا همه فروشگاه های لوازم الکتریکی دارن. دم دست ترینش وال مارت. ولی اگه عجله نداری از ebay بگیر تقریبا مجانی درمیاد.
    اگه هم که ایرانی تو تهران اسمشو یادم نیست ولی اون بازارچه که همش موبایل و لوازم اکترونیکی فروشیه، بالاتر از رستوران اسفندیار هست طرف دیگه خیابون از اونجا که پر صرافیه، اونجا داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)