صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 102

موضوع: خرید لپ تاپ از ایران یا آمریکا

Board Member
    rashdy_chem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physical Chemistry, University of Illinois at Chicago

پیش فرض پاسخ : خرید لب تاپ از ایران یا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط flowery نمایش پست ها
    یک راهنمایی می خواستم از کجا می شه تبدیل دوشاخه ایران را به دو شاخه یا سه شاخه آمریکا خریداری کرد. آدرس بهم بدین ممنون می شم.
    من از آمازون خریدم:
    http://www.amazon.com/Brand-European...+to+us+adapter
    سراغ فروشگاهها نرید که خیلی گرونه!
    با ایمیل دانشگاهتون میتونید عضویت 6 ماهه آمازون رو رایگان بگیرید تا پست اکسپرس مجانی در بیاد..
    ebay هم خوبه!

*** دوستان خواهش دارم با گزارش پست های خلاف به مدیران در برقراری نظم و اجرای قوانین فروم کمک کنید ***

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : خرید لب تاپ از ایران یا آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط rashidy_chem نمایش پست ها
    من از آمازون خریدم:
    http://www.amazon.com/Brand-European...+to+us+adapter
    سراغ فروشگاهها نرید که خیلی گرونه!
    با ایمیل دانشگاهتون میتونید عضویت 6 ماهه آمازون رو رایگان بگیرید تا پست اکسپرس مجانی در بیاد..
    ebay هم خوبه!
    خودتون دارید اینو؟
    چون من الان رفتم دیدم اینجوریه

At the end of your free six months, your membership will automatically upgrade to an annual Amazon Prime membership and we will charge your card (Visa ***-8474) or another available card on file $39/year. Select "Do not upgrade" from Your Account to change your renewal settings if you do not wish to continue to an annual Amazon Prime membership. You will continue to receive Amazon Prime for $39/year for as long as you are an Amazon Student member for a total benefit period up to 4 years (free and discounted) after which your Amazon Prime benefits will renew at the full price. The Amazon Student $39 Prime plan includes the same benefits as Amazon Prime, but these benefits can't be shared with another account.
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

پیش فرض پاسخ : خرید لپ تاپ از ایران یا آمریکا

سلام دوستان
    من چند جا در آمریکا و کانادا اپلای کردم و منتظر جواب هستم. میخواستم لپ تاپ بخرم و الان قیمت کردم بهم ایسوس core i7، با 6 گیگ رم 14 اینچ 2800000 در میاد و با وسایل اضافی و خرید آنتی ویروس میگیم حدود 3 میلیون.
    به نظرتون با این سه میلیون این لپ تاپو بخرم یا اینکه منتظر بشم اگه جواب مثبت از اون ور گرفتم همونجا تهیه کنم و اون سه میلیون رو دلار بخرم(تقریبا دلاری 3700-3800)
    ممنون
    don't forget to smile

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند جا در آمریکا و کانادا اپلای کردم و منتظر جواب هستم. میخواستم لپ تاپ بخرم و الان قیمت کردم بهم ایسوس core i7، با 6 گیگ رم 14 اینچ 2800000 در میاد و با وسایل اضافی و خرید آنتی ویروس میگیم حدود 3 میلیون.
    به نظرتون با این سه میلیون این لپ تاپو بخرم یا اینکه منتظر بشم اگه جواب مثبت از اون ور گرفتم همونجا تهیه کنم و اون سه میلیون رو دلار بخرم(تقریبا دلاری 3700-3800)
    ممنون
    معمولاً تو خود امریکا بگیرید به صرفه تر هست و اینکه میتونید از گاارنتی که روش هست هم استفاده کنید. بخصوص بعضی وقت ها بعضی مدل ها روشون Deal های خوبی میخوره.
    سایت Deals2buy.com و خود آمازون رو یه چک بکنید و کانفیگوریشن مدل ها رو مقایسه کنید. مدل های Lenovo و Dell خوب تو امریکا پیدا میشه و رایج تره.
    اگه دیدین اونجا براتون ارزونت یا بهتر در میاد، اگه میخواین که تو روزهای اولی که میرسید بدون لپ تاپ نمونید، میتونید یه 10 روز مونده به رفتنتون سفارش بدین و اگه خودتون کارت دارین خودتون بخرید و به آدرس دوستانتون تو اون شهر بفرستید. یا اینکه اونها براتون سفارش رو بدن، شما که رسیدین اونجا بهشون پول رو بدین.

مثلاً همین الان یه نگاه انداختم،
    Lenovo IdeaPad U410 Laptop, 59365170, Graphite Gray, 3rd Gen Intel Core i7-3537U Processor (3.10 GHz), 8GB DDR3, 1TB HDD, 14" HD Display, HDMI, NVIDIA GeForce 610M Graphics, 802.11 b/g/n, Windows 8, Webcam, Bluetooth » for $699 at Lenovo

دوستانی که در امریکا ساکن هستن
    اگر بحث تماس خانواده با ادم رو بی خیال بشیم یعنی با همون چت و ...سرو تهش بشه هم آورد.
    از بین سه دستگاه لپ تاپ، تبلت و اسمارت فون
    من می خوام یکی از این دستگاه ها رو بخرم یا دو تاش رو
    به نظرتون کدوم دو تاش لازم تر هست برای یک تازه وارد که دنبال شغل می گرده و البته از محتوای اینترنت هم می خواد استفاده کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟ داشتن جی پی اس و مسیر یاب و این حرفها هم که الزامی است.
    آیا پیشنهادی دارین که مثلا بشه سه تاش رو خرید اما با قیمت کم!!!!
    ممنونم.
    خواهشن جواب بدین یک ماه دیگه دارم می رم (در بدو ورود دانشجو نمی شم )
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من از آمريكا پذيزش دارم و براي گرفتن ويزا مي خوام برم دوبي
    براي خريد لپ تاپ 2 تا آپشن دارم
    يكي اينكه دوبي بخرم و ديگه اينكه برو همون جا (هوستن) بخرم
    مساله اي كه مهمه اينه كه اين لپ تاپه قديميم رو نمي خوام با خودم تا اونجا ببرم و از طرفي هارد اكسترنالم ديگه جايي نداره تا اطلاعات لپ تاپ قديميم رو روش بريزم و ببرم. به همين دليل ترجيح مي دم كه دبي لپ تاپ بگيرم.
    سوال اساسي كه مي خوام بپرسم اينه كه گارانتي و خدمات پس از فروشي كه ار يه نمايندگي سوني تووي دبي ميگيرم قابل استفاده در امريكا هست يا اينكه گارانتي، حتي اگر از نمايندگي خريد كنم، local e، و تووي امريكا اعتبار نداره؟
    و اگه داره ميشه راهنماييم كنين كه از كدوم سنتر لپ تاپ بخرم بهتره. 100 دلار گرون تر به نظرم مهم نيست، برام مهمه كه اگه يه چيزي رو مي خوام 4 5 سال استفاده كنم خوب باشه (vio ميخوام بگيرم)

اگه جواب اين سوالر و كسي كه مطمئنه راجع بهش بهم بده خيلي خيلي ممنون مي شم و كمك بزرگي بهم كرده.

با بهترين آرزوها براي همتون

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

آقا واقعا اپل چه فرقی با برندای دیگه میکنه؟ آیا رو مدلای جدیدش میشه ویندوز نصب کرد؟ من اپل بخرم یا Lenovo ؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    رو تمام مدلای اپل میشه ویندور نصب کرد. اصلا دستورالعمل این کار در خود سایت اپل اومده و به سادگی هم امکان سوییچ از مک به ویندوز وجود داره
    من خودم چهار سال میشه مک دارم و تا الان بی وقفه و بدون هیچ مشکلی باهاش شبانه روزی کار کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    آقا واقعا اپل چه فرقی با برندای دیگه میکنه؟ آیا رو مدلای جدیدش میشه ویندوز نصب کرد؟ من اپل بخرم یا Lenovo ؟

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    رو تمام مدلای اپل میشه ویندور نصب کرد. اصلا دستورالعمل این کار در خود سایت اپل اومده و به سادگی هم امکان سوییچ از مک به ویندوز وجود داره
    من خودم چهار سال میشه مک دارم و تا الان بی وقفه و بدون هیچ مشکلی باهاش شبانه روزی کار کردم
    بصورت همزمان؟
    چه برتری هایی نسبت به برندهای دیگه داره؟
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

به صورت همزمان هم میشه، فقط باید نرم افزار اجرای همزمان ویندوز در محیط مک رو روی مک نصب کنین
    برتری های مک مثل مدیریت بهتر رم، طول عمر باتری، قدرت cpu، عدم نیاز به آنتی ویروس و ... رو هم به سادگی در حین کار با مک میشه فهمید

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    بصورت همزمان؟
    چه برتری هایی نسبت به برندهای دیگه داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)