صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23

موضوع: حل مشکلات مالی و Bank Statement بچه ها

پیش فرض پاسخ : حل مشکلات مالی و Bank Statement بچه ها

بانك هاى خصوصى و بعضى صندوق هاى هم وام هاى خوبى دارند ولى كارمزد سنگينى ميگيرند. من يكى از دوستام براى 25 ميليون حدود 3.7 ميليون كارمزد داد.

عابد جان ساز و كار كنترلي اين كار چيه؟ يعني اگر همه‌ي ما گرد هم آمديم و 60 ميليون پول رو ريختيم به حساب يك نفر و اون ديگه پس نداد، چه كاري از دست ديگران برمي‌آيد؟؟
    بيشتر در مورد فرايند اين پيشنهاد توضيح بده.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    اينكار خيلى پيچيده نيست شما هم لازم نيست پول رو به كسى بديد كه ببره وا پس بياره. ميتونيد يك روز تو بانك قرار بگزاريد همون جا حساب باز كنيد و نامه هارو بگيريد و بعد حساب رو ببنديد.
    بعد هم هر كسى پولش رو برداره و بره.
    تا اونجایی که من شنیدم پول ظاهرا باید حداقل 1 روز برای هر نفر تو بانک بمونه
    این همه چون سایه تو چون نور باش&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; گر&nbsp;&nbsp; همه&nbsp; داری&nbsp; ز&nbsp; همه&nbsp; دور&nbsp;&nbsp; باش<br /> دوزخ&nbsp; گوگرد&nbsp; شد&nbsp; این&nbsp; تیره&nbsp;&nbsp; دشت&nbsp; &nbsp; &nbsp;&nbsp; ای خنک آن کس که سبکتر گذشت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aabed
    بانك هاى خصوصى و بعضى صندوق هاى هم وام هاى خوبى دارند ولى كارمزد سنگينى ميگيرند. من يكى از دوستام براى 25 ميليون حدود 3.7 ميليون كارمزد داد.
    واسه چند روز این مبلغ رو از طرف گرفتن؟ 25 تومن رو یکی دو روز دادن، بعدش سه و نیم میلیون کارمزد گرفتن؟ عجب!!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Member powerman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, M.Sc

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    واسه چند روز این مبلغ رو از طرف گرفتن؟ 25 تومن رو یکی دو روز دادن، بعدش سه و نیم میلیون کارمزد گرفتن؟ عجب!!
    بانک ها عجب اسم قشنگی رو هم روش گذاشتن "کارمزد"، این دقیقا مصداق ربا هستش. از یه طرف شعارهای... و از طرف دیگه...
    واقعا متاسفم.
    Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration - Thomas Alva Edison

Junior Member

اينكار خيلى پيچيده نيست شما هم لازم نيست پول رو به كسى بديد كه ببره وا پس بياره. ميتونيد يك روز تو بانك قرار بگزاريد همون جا حساب باز كنيد و نامه هارو بگيريد و بعد حساب رو ببنديد.
    بعد هم هر كسى پولش رو برداره و بره.

اگر يك كارمند بانك اشنا هم داشتيد كه كارتون راحت تر خوهد شد،
    اگر بخواهيم بدبينانه نگاه كنيم حتا در اين حالت هم كسي كه پول به حسابش واريز شده مي‌تونه پول ديگران را پس نده! :-[ ضمن اينكه تاريخ گشايش حساب رو هم مي‌خواهند! :

كلا سياست همه موسسات مالى تو تمام دنيا اينه كه تا ميتونند از مردم پول بيرون بكشند. حالا اسمش ميخاد كارمزد باشه، بهره يا اينترست.اينها هم پول رو براى يك بازه طولانى به شما ميدهند و كارمزد همون مدت رو ميگيرند.حالا شما ميتونيد پول رو همون روز پس بديد يا ساله ديگه!

به نظرم اگه قرار باشه اينجور به قضيه نگاه كنيم كه طرفمون ادم درستى نيست، نميشه كار كرد. تا جاى كه من ميدونم ميشه پول رو يك لحضه تو حساب گذاشت ، دفترچه رو يك مهر زد و حساب رو بست.

يعنى شما ميگيد طرف دفترچه روجلو چشم شما بر ميداره و فرار ميكنه ميره آمريكا؟

حالا شايد بشه براى اين مدت كوتاه هم طرفين بتونند از هم ضمانتى بگيرندكه به احتمال خيلى ضعيف جاى نگرانى نباشه.

Junior Member

متاسفانه در آن فرم راهنما كه از طرف سفارت ارائه شده بود، اين نكته درج شده بود كه در صورتحساب بانكي گذشته از مانده حساب، بايستي گردش حساب يا ميانگين موجودي ارائه شود، حالا نمي‌دونم اگر ما از بانك بخواهيم تنها مانده را نشان بدهد، آيا سفارت درخواست صورتحساب ديگري خواهد داشت يا خير؟

سلام

بچه ها كسى ميدونه سفارت كانادا واسه ويزا Bank statemnet ازبانك هاى كانادا رو قبول ميكنه يا نه؟

اگر سفارت قبول كنه من يك مبلغى دارم كه تا جون 7ام ازش استفاده نميكنم. اگر از دوستان كسى هست كه پذيرش فول فاند داره و كارش فقط به خاطر Bank statement گير كرده، در صورتى كه بتونه يك وكالت نامه رسمى براى باز كردن و بستن حساب تو يكى از بانك هاى كانادا به من بده من ميتونم براش Bank Statement بگيرم.(در حدود 28-27 تا كانادا)

موفق باشيد

Senior Member

فکر نکنم شدنی باشه، آخه اون موقع نمی گن شما که تا حالا کانادا نبودی، چطور اونجا حساب داری و با این حجم پول توی حساب؟!؟ چی میشه جوابشو داد؟

در هر صورت، به خاطر تمایلت برای کمک ممنون
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

سلام،
    باز كردن حساب تو كانادا در مورد كيس هاى مهاجرتى تجارى بسيار رايج هست و تو همه موارد هم يك وكيل اين كار رو براى متقاضى انجام ميده و چيز سوال بر انگيزى نيست.اگر سوال اين باشه ميشه گفت يك وكيل تو كانادا كار گرفتن پذيرش و ويزام رو دنبال ميكنه و به پيشنهاد ايشون اينكار رو كردم.
    به نظرم با سوال كردن ميشه پاليسى شون رو فهميد. اگر بگن اينكار ممكن هست بعدا و تو پروسه ويزا ديگه بهش گير نخواهند داد. اگر هم براشون قابل قبول نباشه همون اول بهمون خواهند گفت.

به نظرم ارزش سوال كردن رو داره. از بچه ها كسى ميتونه اين سوال رو با همون آستدلالى كه من مطرح كردم از سفارت بپرسه؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)