صفحه 11 از 37 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 365

موضوع: مقایسه بین کشورهای مختلف اروپایی برای ادامه تحصیل

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : کدوم کشور اروپایی؟؟ و چرا؟؟ مقایسه، مزیت و معایب!

اما از حق نگذريم ETH در حد دانشگاه هاي درجه 1 امريكا هست ديگه. فقط 4تا دانشگاه امريكا بالاتر از ETHهستن تو رنكينگ.
    ویرایش توسط mohmad0014 : July 23rd, 2011 در ساعت 10:42 AM
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

بله.منم هي ميگم اما هيچكي گوش نميده!!!
    اقا تقصير من نيستا! اول اين سامان جان شروع كرد.يه اطلاعاتي داد كه به نظر من غلط بود و خواستم تصحيح كنم(حالا نامرد ديگه سرم نميزنه اينجا). يه دفعه 60نفر ادامش دادن
    بالاخره هر كشوري يه مزايايي داره و يه معايبي (دقيقا مثله ايران).
    تو اروپا به نظر من نروژ و سوئيس از همه بهتر هستند:
    1-دانشگاه هاي خوبي دارن
    2-رفاه اجتماعي بالاست
    3-اميد به كار دانشجويي حداقل نسبت به بقيه جاهاي اروپا بيشتره
    4-بهترين بورس ها رو براي دكترا ميدن و 100%پذيرفته شدگان رو هم شامل ميشه
    5-كمتر مشكل ويزا دارن و معمولا همه ميزا ميگيرن
    6-بذارين يكم فكر كنم .ميگم بعدا . اما همين 5تا هم دلايل خوبيه ديگه!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    بله.منم هي ميگم اما هيچكي گوش نميده!!!
    اقا تقصير من نيستا! اول اين سامان جان شروع كرد.يه اطلاعاتي داد كه به نظر من غلط بود و خواستم تصحيح كنم(حالا نامرد ديگه سرم نميزنه اينجا). يه دفعه 60نفر ادامش دادن
    بالاخره هر كشوري يه مزايايي داره و يه معايبي (دقيقا مثله ايران).
    تو اروپا به نظر من نروژ و سوئيس از همه بهتر هستند:
    1-دانشگاه هاي خوبي دارن
    2-رفاه اجتماعي بالاست
    3-اميد به كار دانشجويي حداقل نسبت به بقيه جاهاي اروپا بيشتره
    4-بهترين بورس ها رو براي دكترا ميدن و 100%پذيرفته شدگان رو هم شامل ميشه
    5-كمتر مشكل ويزا دارن و معمولا همه ميزا ميگيرن
    6-بذارين يكم فكر كنم .ميگم بعدا . اما همين 5تا هم دلايل خوبيه ديگه!
    من متاسفانه مسافرت بودم

ببین در بین شورهای اروپایی انگلیس حرف اول را می زند .

شما هم رنکنیگ جهانی را ببن و در ضمن روزنامه دنیای اقتصاد در مورد تحصیل در انگلیس کلی بحث کرده بود چرا بهتره .

فرق نروژ و سوئیس با انگلیس

1. انگلیس بورسیه هم می دهد ولی در مقطع دکترا پسر همسایه خودم بورس کامل شده الان تو دانشگاه نیوکاسل است.
    2. انگلیس ویزا راحت می دهد ولی باید دقیقا مداراکی که خواسته را ارائه بدهید .
    3. به نظر من و هر کی رفته اونجا میگه رفاه انگلیس بهتره .
    4. اتفاقا انگلیس طبق امارهای رسمی خودشان بیشترین کشور مهاجر پذیر است و در صد بالای اشتغال زایی را دارد.
    5. شما اول به آمار و خبرها و کسانی که اونجا تحقیق کن

معایب انگلیس
    1. هزینه زندگی و تحصیل خیلی گران .

من خودم خیلی دوست دارم برم انگلیس ولی نمی توانم از پس هزینه ها بر بیایم

من 3 سال در مورد انگلیس تحقیق کردم و از چند نفر که اونجا تحصیل کردن سوال کردم .

انگلیس در قبال پولی که میدی خدمات میگیری/

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samanjan نمایش پست ها
    فرق نروژ و سوئیس با انگلیس

1. انگلیس بورسیه هم می دهد ولی در مقطع دکترا پسر همسایه خودم بورس کامل شده الان تو دانشگاه نیوکاسل است.
    2. انگلیس ویزا راحت می دهد ولی باید دقیقا مداراکی که خواسته را ارائه بدهید .
    3. به نظر من و هر کی رفته اونجا میگه رفاه انگلیس بهتره .
    4. اتفاقا انگلیس طبق امارهای رسمی خودشان بیشترین کشور مهاجر پذیر است و در صد بالای اشتغال زایی را دارد.
    5. شما اول به آمار و خبرها و کسانی که اونجا تحقیق کن

معایب انگلیس
    1. هزینه زندگی و تحصیل خیلی گران .

من خودم خیلی دوست دارم برم انگلیس ولی نمی توانم از پس هزینه ها بر بیایم

من 3 سال در مورد انگلیس تحقیق کردم و از چند نفر که اونجا تحصیل کردن سوال کردم .

انگلیس در قبال پولی که میدی خدمات میگیری/
    سلام
    منم نگفتم انگليس بده.انگليس جز بهترين كشورهاي اروپايي هست.اگرم بحثي كرديم سر ايتاليا بود.نه انگليس!

1-اگرم بورس بده خيلي سخته.رزومه بالايي مي خواد.اما نروژ 100%دانشجوهاي پذيرفته شده رو بورس ميكنه با حقوق عالي كه بهترين بورس تو دنياست!انگيس اگرم بده در حد كفاف زندگي ميده.در حالي تو نروژ ميشه حد اقل ماهي 1ميليون تومان پس انداز كرد.شايدم بيشتر!
    2-نروژ هم دقيقا همين طور. كلا فرانسه و امريكا يه خورده سخت گيري دارن. فكر نكنم فرقي بين انگليس و نروژ از اين نظر باشه
    3-ما كه رنكينگ بهترين كشور هاي دنيا از ديد سازمان ملل رو ديديم (جديد ترين رنك)نروژ 5 و انگليس 12.گرچه اين خيلي نمي تونه ملاك باشه.اما حتما يه محاسبه هايي شده ديگه كه اينو گفتن! تازه اين براي 2009 هست و براي 2008 نروژ اول بود
    4-بازم طبق امار هاي ديده شده امريكا-كانادا-فرانسه-استراليا و المان 5كشوري هستند كه مهاجر پذيري بيشتري دارند.كلا تو همين سايتم نگاه كنين متوجه ميشين كسايي كه براي كانادا و استراليا و امريكا اقدام مي كنن خيلي بيشتر از كسايي هست كه براي انگليس اقدام مي كنن.
    البته نمي خواستم دوباره فراز جان رو ناراحت كنم!!! اما خوب بحث سر كشورها بود فكر نكنم ديگه مغايرتي داشته باشه!
    كسي منكر قابليت ها و ارزش هايي كه انگليس داره نميشه. شايد خودمم اگه شرايط خوبي پا بده انگليس رو تو اولويت بذارم.اما در مقايسه با نروژ يه خورده بايد بيشتر تحقيق كرد....

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid-canada نمایش پست ها
    خیلی خوبه واقعاً؛ معیار انتخاب کشور برای یه عمر زندگی میشه آب و هوا و فوتبال...
    نمی دونم این پست ها چقدر می تونه به افراد کمک کنه...
    درضمن دانشگاه هایی که معرفی کردید در حد دانشگاه های درجه یک آمریکا نیستند دوست من...HERE
    موفق باشید
    می بخشید یکم دیر شده جواب دادنم
    نه خب 100% معیار انتخاب نمی تونه و نباید فوتبال باشه و من خودمم معیارم فوتبال یک کشور نیست ولی طبعا در شرایط برابر کشوری را انتخاب می کنم که تفریحات بیشتری داشته باشد
    ولی در کل من خودم کشورهای اسکاندیناوی و سویس و آلمان و فرانسه و یا حتی بلژیک تو اولویت هام هستن
    ولی در مورد ETH فکر کنم از معتبرترین دانشگاههای جهانه همونطور که حسن روحی جان عزیز هم گفتن توی رنک جزو 10 دانشگاه برتر جهانه

سلام
    منم نگفتم انگليس بده.انگليس جز بهترين كشورهاي اروپايي هست.اگرم بحثي كرديم سر ايتاليا بود.نه انگليس!

1-اگرم بورس بده خيلي سخته.رزومه بالايي مي خواد.اما نروژ 100%دانشجوهاي پذيرفته شده رو بورس ميكنه با حقوق عالي كه بهترين بورس تو دنياست!انگيس اگرم بده در حد كفاف زندگي ميده.در حالي تو نروژ ميشه حد اقل ماهي 1ميليون تومان پس انداز كرد.شايدم بيشتر!
    2-نروژ هم دقيقا همين طور. كلا فرانسه و امريكا يه خورده سخت گيري دارن. فكر نكنم فرقي بين انگليس و نروژ از اين نظر باشه
    3-ما كه رنكينگ بهترين كشور هاي دنيا از ديد سازمان ملل رو ديديم (جديد ترين رنك)نروژ 5 و انگليس 12.گرچه اين خيلي نمي تونه ملاك باشه.اما حتما يه محاسبه هايي شده ديگه كه اينو گفتن! تازه اين براي 2009 هست و براي 2008 نروژ اول بود
    4-بازم طبق امار هاي ديده شده امريكا-كانادا-فرانسه-استراليا و المان 5كشوري هستند كه مهاجر پذيري بيشتري دارند.كلا تو همين سايتم نگاه كنين متوجه ميشين كسايي كه براي كانادا و استراليا و امريكا اقدام مي كنن خيلي بيشتر از كسايي هست كه براي انگليس اقدام مي كنن.
    البته نمي خواستم دوباره فراز جان رو ناراحت كنم!!! اما خوب بحث سر كشورها بود فكر نكنم ديگه مغايرتي داشته باشه!
    كسي منكر قابليت ها و ارزش هايي كه انگليس داره نميشه. شايد خودمم اگه شرايط خوبي پا بده انگليس رو تو اولويت بذارم.اما در مقايسه با نروژ يه خورده بايد بيشتر تحقيق كرد....
    مثلا شما می فرماید نروزژ

آیا نروژ در چه مقاطعی بورسیه می دهد و در چه رشته های

مثلا من که می خواهم در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی برق - الکترونیک درس بخوانم بورسیه می دهد .
    در ضمن زبان هم باید نروژی بلد باشم درسته .

سلام

شما درست میگی کانادا و استرالیا و آمریکا می روند چون قوانین مهاجرتی این کشورها به مراتب آسان تر از انگلیس است .

ولی انگلیس از کانادا و استرالیا سر تر است البته آمریکا هم دیگه مثل سابق نیست.

ببیند اکثر کسانی که به انگلیس مهاجرت کردند بیشتر از کسانی که به این 3 کشور مهاجرت کردند راضی تر هستند .

شما ی سرچی بکن فرق زندگی در اروپا و سایر جاها

من نمی خوام بگم بهش اروپا است . شاید بگی حتما خودش می خواهد برود اروپا نه به خدا من حتی نمی دانم کجا برم . و در آینده چه کاره می خواهم بشم.

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    نه منم اروپا رو به امريكا ترجيح ميدم.انگليسي ها هم اگه يه حال به ما بدن كه .....
    اما خوب چون ميدونم اهله اين جور كارا نيستن به كشور هاي ديگه اروپايي فكر مي كنم.
    يه جايي اينو گفته بودم 6تا پيغام خصوصي اومد كه اقا چرا خالي مي بندي!!!!!
    من زندگي تو اروپا حتي يه كشور مثله اسلواكي رو به زندگي تو قاره هاي ديگه ترجيح ميدم.
    البته حالا شايد در مورد امريكا يه خورده دو دل شم.
    راستي اون دليل 6رو نگفته بودم راجب نروژ
    6-دانشگاه هاش رايگانه.
    7-مردمش كاري به كار ادم ندارن.همون سردي كه بعضي ها ميگن مردم اسكانديناوي دارن!اما اين از نظر من نعمته
    يه كم فكر كنم بقيه رو هم ميگم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مقایسه دو کشور نروژ و سوئد برای ادامه تحصیل

يكي از دوستانم يك سال پيش توسط ازدواج با يكي از اتباع سوئد تونست ابتدا اقامت موقت و سپس اقامت دائم بگيره ولي متاسفانه بعد از گرفتن اقامت دائم به ايران اومده و تا الان به سوئد نرفته ميخوام بدونم براش مشكلي پيش نمياد يعني اقامتش كه باطل نميشه لطفا برام توضيح بديد