صفحه 15 از 37 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 365

موضوع: مقایسه بین کشورهای مختلف اروپایی برای ادامه تحصیل

پیش فرض پاسخ : مقایسه دو کشور نروژ و سوئد برای ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    تو سایت Immigration یکی از کشورهای اروپایی خونده بودم که اگه والدین ۱۰ سال اقامت داشته باشن قبلش، اونوقت میتونن برای فرزندشون تابعیت اون کشور رو بگیرن!
    امیدوارم اشتباه نکرده باشم. شاید در مورد سوئد یا نروژ هم همچین قانونی باشه...؟؟؟!!!
    بله تو بعضی از کشورهای اروپایی قانونی وجود دارد که اگر والدین اجازه ی اقامت دائم کشور ( بدون محدودیت زمانی ) را داشته باشند بچه متولد شده از این والدین می تونه تبعیت اون کشور رو بگیره. منتها من توی اسکاندیناوی کسی رو نمی شناسم که 10 سال اقامت قانونی داشته باشه / اجازه ی اقامتش بدون محدودیت باشه و توی این مدت خودش تبعیت اون کشور رو کسب نکرده باشد. ولی کلا به صورت عمومی کشورهای اروپایی تبعیت خاکی رو به رسمیت نمی شناسند. تبعیت خاکی یعنی فرد خارج از موقعیت اقامتی والدینش فقط صرف تولد در کشوری تبعیت اون کشور رو کسب کند . مثل امریکا یا کانادا

البته استثناهایی هم وجود دارد یکی همین مورد بالا یکی هم مربوط به بچه یی هست که والدینش تابعیت هیچ کشوری را ندارد
    ویرایش توسط Pearson : August 18th, 2011 در ساعت 11:24 PM

پیش فرض پاسخ : مقایسه دو کشور نروژ و سوئد برای ادامه تحصیل

سلام دوستان
    عزیزان من قصد تحصیل در مقطع لیسانس در کشور نروژ رو دارم و متاهل هم هستم و حالا می خوام بدونم این هزینه ها واسه دو نفر آدم که ی خونه یه خواب هم بگیرن چقدر میشه در 12 ماه سال؟
    البته از نظر تحصیلی فقط من هستم که قصد تحصیل دارم ن همسرم پس مسلما خرجایی مثل کتاب و این چیزا فقط مربوط به خودمه.
    آیا کسی چنین تجربه ای داره ؟
    تنها چیزی که من راجع به نروژ مطمئن نیستم همین هزینه های سالیانشه اونم واسه یه زوجٍ. چون مطمئنم که دوبرابر نمیشه ینی با عقل جور در نمیاد.
    چرا اگه مثلا دو تا پسر بودیم می رفتیم شاید میشد ولی زن و شوهر فکر نمی کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کدوم کشور اروپایی؟؟ و چرا؟؟ مقایسه، مزیت و معایب!

دوستان من کارشناسی سخت افزار با معدل 17.50 و آیلتس 6.5 دارم تقریبا سالی 9 یا 10 میلیون میتونم هزینه کنم. به نظرتون تو کدوم یک ازین کشورها میتونم برای ارشد پذیرش بگیرم؟ فقط هم انگلیسی بلدم و وقت ندارم زبان دیگه ای بخونم. . .
    ممنون

Junior Member knowledge آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

پیش فرض لطفا رتبه بندی کنید..!

من مهندسی عمران میخونم.برای مستر میخوام اقدام کنم.از این دانشگاه ها کدوم بهترند؟لطفا رتبه بندی کنید:lut (finland)-politech torino(italy)-cassino(italy)-vrije un Brussel(Belgium) ????
    we never get what we want.we never want what we get!
    we never like what we have.Still we live,still we love,still we hope:THIS IS LIFE

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فلاند.نروژ یا هلند کدام بهتر است؟

شنیدم نروز خیلی سخت ویزا می ده از موسسه اعزام دانشجو پرسیدم من باشم هلند رو انتخاب می کنم نمی دونم تو این رشته کجا بهتره ولی میدونم هلند با کلاس تر و خوشگل تره

پیش فرض پاسخ : فلاند.نروژ یا هلند کدام بهتر است؟

سلام اگر اسکاندیناوی را انتخاب میکنید حتما به اب و هوای سردش توجه کنید نه فطظ به امکانات چون این رفاه مال خود مردم اون کشور است نه برای خارجی ها

Junior Member

برای رشته های هنری مثل طراحی رسانه و انیمیشن(کلا رشته های هنری) آلمان بهتره یا ایتالیا؟ از نظر هزینه زندگی و شهریه هم برام مهمه

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra1988 نمایش پست ها
    برای رشته های هنری مثل طراحی رسانه و انیمیشن(کلا رشته های هنری) آلمان بهتره یا ایتالیا؟ از نظر هزینه زندگی و شهریه هم برام مهمه
    در رابطه با رشته هایی که شما گفتید آلمان قوی تره - حداقل تعداد رشته های قوی و دانشگاه های مطرح در این زمینه زیاد ترند - در ایتالیا تنها رشته های معماری و تا حد رشته های فنی ( عمران و .... ) دارای برتری هستند - اگر میان دانشگاه های برتر نگاه کنید آلمان بسیار جلوتر است - از نظر هزینه نیز اگر از دانشگاه های دولتی پذیرش بگیرید هزینه شما از ایتالیا پایین تر است - به این دلیل که دانشگاه های دولتی ایتالیا نیز حداقل 1700 یورو در سال هزینه دارند - در حالی که برای آلمان کمتر از 250 یورو تنها هزینه اداری است - هزینه زندگی هم در آلمان نسبت به ایتالیا به طور متوسط کمتر است - البته بستگی به شهر محل سکونت شما دارد - از نظر زبان هم اگر رشته انگلیسی انتخاب کنید - علاوه بر آن نیاز به دانستن زبان کشور هم دارید - به این دلیل که در آلمان تقریبا در تمام فرم های و قسمت های شهر نوشته ها به آلمانی است و بسیاری از جاها اصلا چیزی به انگلیسی وجود ندارد - در ایتالیا هم بسیاری از مردم انگلیسی به درستی صحبت نمی کنند و در خارج از دانشگاه نیاز به دانستن زبان ایتالیایی دارید .

در مجموع فکر می کنم انتخاب آلمان با توجه به رشته وشرایط شما از ایتالیا بهتر باشد .
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

مرسی ار راهنماییتون ..پس اینکه میگن اگه فیش حقوق پدر رو به دانشگاه های ایتالیا بدین بهتون بورس می دن؟

سلام

از نظرسطح دانشگاه این 3کشور (فرانسوی زبان) رو در رشته های انسانی میشه اینطوری طبقه بندی کرد؟1-فرانسه2-سوئیس3-بلژیک
    بااحتساب اینکه فرانسه ویزا نمیده و هزینه زندگی در سوئیس بالاست.
    برای کسی که دانشگاه رایگان می خواد بره برای مستر وماهی یک میلیون می تونه برای هزینه زندگی بده از 3کشور بالا ویا آلمان و نروژ و فنلاند و هلندو... کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون میشم اگه نظربدین.
    ارسال مدارک :21/07/10(TNT)
    دریافت مدارک توسط سفارت: 26/07/10
    تاریخ صدور فایل نامبر : 20/09/10
    دریافت از پست ایران: 29/09/10