صفحه 30 از 37 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 365

موضوع: مقایسه بین کشورهای مختلف اروپایی برای ادامه تحصیل

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

پیش فرض پاسخ : مقایسه بین کشورهای مختلف اروپایی برای ادامه تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط sinapcs نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان هستم و 130 واحد رو با معدل 13.65 گذروندم.البته نمرات دروس اختصاصیم خیلی بهتر از بقیه دروس هستند.
    سطح زبانم خوبه ولی برای هیچ آزمونی اقدام نکردم چون هنوز کشور مقصدم معلوم نیست و در این مورد نیاز به راهنمایی دارم.
    از نظر مالی هم مشکل چندانی برای زندگی و تحصیل در اروپا ندارم.
    در صورت نیاز آمادگی کامل برای شروع زبان جدید (آلمانی ، اسپانیایی یا ...) رو دارم.زبان ترکی استانبولی رو هم متوجه میشم و با یکم کار میتونم کامل یاد بگیرم.
    در زمینه طراحی وب کار کردم و پروژه هایی دارم.
    تصمیمم برای تحصیل در خارج از کشور کاملا قطعیه و از نظر نظام وظیفه هیچ مشکلی ندارم و کارت معافیت هم دارم.
    بنا بر این میخواستم راهنمایی کنین که تو کدوم کشور بدون مشکل می تونم پذیرش بگیرم؟سطح دانشگاه زیاد برام مهم نیست ولی خوب هرچی دانشگاه قوی تر باشه بهتره.
    کشورهای اروپایی رو هم ترجیح میدم به سایر قاره ها و اولویتم هم سطح رفاه کشور و امکان اخذ اقامت بعد از تحصلیه.
    ممنون میشم راهنمایی کنین که تو کدوم دانشگاهها میتونم ادامه تحصیل بدم و چه آزمون زبانی شرکت کنم؟
    من که پیشنهاد میکنم کشوری برو که بعدشم بتونی همونجا بمونی و زندگی کنی . من جای شما بودم اول المان رو انتخاب میکردم دانشگاه رایگان و هزینه زندگی مناسب کشور استیبل . جنوب اروپا وضعیت کاری مناسبی نداره پیشنهاد نمیکنم شمال اروپا هم اگه با هوا مشکلی نداری الان فنلاند خیلی خوب داره ویزا میده و بعد از اون هم اقامت راحتتر میدن تحصیلش هم که به انگلیسیه و رایگان. شرق اروپا هم نرو. فرانسه بد ویزا و اقامت میده. انگلیس شهریه هاش خیلی وحشتناکه. اتریش و بلژیک هم هست ولی وقتی المان هست دیگه چرا این دوتا؟

Junior Member

سلام
    کاملا تقسیم بندی شما درست بود
    انگلیس وحشتناک شهریه اش بالاست. اما آلمان واسه ورود زبان آلمانی میخواد(هر چند دانشگاههاش زبان انگلیسی هم دارند). و فکر نکنم آسون باشه کسی که اصلا آشنایی با زبان آلمانی نداره ، بخواد فوری زبان آلمانی در حد امتحان ورودی یاد بگیره. نظر شما چیه؟ راهی هست بدون زبان آلمانی بخوای اقدام کنی؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

نقل قول نوشته اصلی توسط rezah_8240 نمایش پست ها
    سلام
    کاملا تقسیم بندی شما درست بود
    انگلیس وحشتناک شهریه اش بالاست. اما آلمان واسه ورود زبان آلمانی میخواد(هر چند دانشگاههاش زبان انگلیسی هم دارند). و فکر نکنم آسون باشه کسی که اصلا آشنایی با زبان آلمانی نداره ، بخواد فوری زبان آلمانی در حد امتحان ورودی یاد بگیره. نظر شما چیه؟ راهی هست بدون زبان آلمانی بخوای اقدام کنی؟
    شما اپلای برای دانشگاههایی بکن که زبان انگلیسین تنها راه برای المانی فعلا نخوندن همینه . ولی همه تخم مرغها رو نباید تو یک سبد گذاشت اگه مدرک انگلیسی دارید جای دیگه بخصوص فنلاند رو هم اقدام کنید

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

من می‌خوام شروع کنم ب سرچ تو سایت دانشگاها برای پیدا کردن فاند کامل ولی‌ نمیدونم از کدوم کشور شروع کنم.معیارم هم این هست:

۱- لازم نباشه برای گرفتن ویزا حتما خودمون حضورا بریم یه کشور دیگه(مثلا امریکا و کانادا رو شنیدم اینجوریه ولی نمیدونم درسته یا نه)(ولی‌ از طریق شرکت بشه پیکاپ کرد اشکالی‌ نداره)
    2- با فاندی ک میدن بشه از پس هزینه ها بر اومد
    3- کشوری باشه ک اقامت بده و بشه اونجا موندگار شد
    4-آب و هوا و امکانات رفاهی
    شما ب ترتیب چه کشورایی رو پیشنهاد می‌کنید ک شروع کنم به سرچ کردن.؟
    (رشته م هم مترجمی فرانسه هست)
    لطفا اگه چیز دیگه ای هم هست ک بایدملاک قرار بدم بگید

از همه دوستان خواهش میکنم نظراتشونو بگن.ممنونم از پاسخاتون

سلام دوستان
    من میخوام برای دکترای مهندسی عمران محیط زیست اقدام کنم
    لیسانس عمران: 14.8
    فوق عمران_ محیط زیست: تا ترم 3 _17
    3 کنفرانس داخلی
    4 تا ژورنال خارجی (در مرحله سابمیت)
    تافل: 82
    می خواستم ببینم برای چه کشوری شانس دارم البته با فاند (میشه بفرمایید چه دانشگاهی؟) چه کشوری در این زمینه بهتر کار می کنه و پذیرش میده؟یا با این شرایط بهتره فعلا بچسبم به زبان و پایان نامم تا سال دیگه؟!!
    ممنون

Senior Member Gclub آواتار ها

سلام دوستان
    لیست پوزیشن های خالی توی اروپا - رشته فاینانس/ اقتصاد رو از کجا می تونم بگیرم؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

سلام من دنبال اپلاي براي دكتري توي اروپا هستم و اقامت در كشور مقصد بعد از اتمام تحصيل هم اهميت زيادي برام داره در درجه بعدي ميشه اب و هوا و شرايط فرهنگي و طرز برخورد مردم رو هم مد نظر داشت. شما چه كشور هايي رو پيشنهاد ميكنيد؟؟؟

Junior Member ali2010ahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بیمه دانشگاه علامه طباطبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    سلام من دنبال اپلاي براي دكتري توي اروپا هستم و اقامت در كشور مقصد بعد از اتمام تحصيل هم اهميت زيادي برام داره در درجه بعدي ميشه اب و هوا و شرايط فرهنگي و طرز برخورد مردم رو هم مد نظر داشت. شما چه كشور هايي رو پيشنهاد ميكنيد؟؟؟
    سلام دوست عزیز. من به شما اسپانیا رو پیشنهاد می کنم چون خودمم دارم برای اسپانیا اقدام می کنم و خیلی در موردش تحقیق کردم. از نظر آب و هوایی و شرایط فرهنگی و برخورد مردم نسبت به کشورای دیگه خیلی بهتره چون منم برام این مسائل خیلی مهمه. البته من از طریق یه موسسه دارم اقدام می کنم که اونا به من گفتن امکان اقامت هم بعد از اتمام تحصیلاتم هست.

Junior Member Ali1988 آواتار ها

سلام
    اگر براتون طرز برخورد افراد تو اون کشور خیلی مهمه سعی کنید کشور هایی که توریستی هستند رو در اولویت قرار بدید چون عموما مردم تو کشور های توریستی با افراد خارجی تعامل بهتری دارن..

Junior Member

دوست عزیز کلااقامت در کشورهای اروپایی تا حدودی سخته و باید کارخوب بعد از تحصیل پیدا منید. ولی از لحاظ شرایط هوایی، فرهنگی،کم رنگ بودن موضوع نژاد پرستی من به شخصه کشور اسپانیاراپیشنهاد میکنم چون برخوردشون با ایرانیا خیلی خوبه و پذیرش دانشگاهیش بهتره وهزینه هام میتوان تا حدودی گفت نسبت به سایرکشور ها ارزونتر است