صفحه 27 از 28 نخستنخست ... 171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 276

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

نقل قول نوشته اصلی توسط deathsha2 نمایش پست ها
    دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردید در مورد منابع . من میخوام امتحان جی مت بدم تا 3-4 ماه اینده خیلی دوست دارم بخش وربالم و تقویت کنم متاسفانه ریدینگ هنوز مشکل دارم که بخشیش به لغت بر میگرده که خوب زمان بره و دارم تقویت میکنم ولی بخش بیشترش برای اینه که متن انگلیسی کم خوندم از یه جهت هم اصلا دوست ندارم بی راهه برم و ترجیح میدم متنی بخونم در اینده به دردم بخوره...از این رو دنبال منابع بیزینسی هستم که واقعا تو دانشگاه هم بعدا جزو معلوماتم بشه خود شما که الان وارد دانشگاه شدید چه منابعی رو پیشنهاد میدید . روزنامه های بیزینس یا مثلا کتاب . یا مقالات ... من امریکا هستم دسترسی به منابع های خوبم زیاده ولی تا مطمعن نشم نمیخوام هرچیزیو شروع کنم به خوندن ...
    در حال حاضر دارم دوره های magoosh رو دنبال میکنم که به نظرم خوب بوده تا الان ...
    n
    اگر MBA هدفته، دروس پایه که آشنایی قبلی‌ درش کمک می‌کنه finance و حسابداریه (مدیریتی و بازرگانی) و تا حد کمتری اقتصاد (خورد و کلان). اگر الان آمریکا هستی‌ میتونی‌ همه این کلاس هارو در community college ثبت نام کنی‌ (۱-۲ ترم بیشتر طول نمی‌کشه).

اینم بگم که سعی دوباره برای افزایش نمره GMAT اگر با برنامه باشه بهترین کاری که میتونی‌ بکنی‌، چون نمره GMAT تنها چیزی که می‌شه راحت تر تغییرش داد (از بین ۳ پایه اصلی‌ application, که دو تائ دیگش معدل لیسانس و سابق کارن). در نهایت هم تاثیر بلای داره در اینکه چه جور دانشگاهی قبول میشی‌.

اگر کمی‌ تحقیق کنی‌ میبینی‌ که MBA مدرکی که از دانشگاه online تا بهترین دانشگاه‌ها ارائه میدن، و آینده شغلی‌ بعد از فارغ‌التحصیلی تا حد زیادی بسته به این داره که از کجا مدرکتو میگیری. تفاوت GMAT ۵۵۰ با GMAT ۷۵۰ میتون به راحتی‌ تفاوت بین شغل معاونت مدیر فروشگاه با حقوق $۳۰،۰۰۰ در سال و مثلا مشاور McKinsey با حقوق و مزایای حدود $۲۰۰،۰۰۰ در سال باشه (اونم سال اول بد از فارغ‌التحصیلی). البته بین این دو نمونه هم همهجور کاری وجود داره، ولی‌ به عنوانه مثال میگم که تفاوت رو نشون بده.

به همین دلیل اگر هدفت از درس خوندن آینده شغلی‌ و کسب درآمده (بجای فقط گرفتن مدرک)، درس خوندا بیشتر برای GMAT راحت‌ترین راهی که میتونی‌ تاثیر مثبت ایجاد کنی‌.

در مورد منابع و روس مطالعه برای GMAT هم من یک سری توضیحات تو همین انجمن‌ها دادم که اگر پست‌های قبلی‌ منو بگردی پیدا میکنی‌.

Junior Member

پیش فرض پاسخ :

نقل قول نوشته اصلی توسط jd13 نمایش پست ها
    اگر MBA هدفته، دروس پایه که آشنایی قبلی‌ درش کمک می‌کنه finance و حسابداریه (مدیریتی و بازرگانی) و تا حد کمتری اقتصاد (خورد و کلان). اگر الان آمریکا هستی‌ میتونی‌ همه این کلاس هارو در community college ثبت نام کنی‌ (۱-۲ ترم بیشتر طول نمی‌کشه).

اینم بگم که سعی دوباره برای افزایش نمره GMAT اگر با برنامه باشه بهترین کاری که میتونی‌ بکنی‌، چون نمره GMAT تنها چیزی که می‌شه راحت تر تغییرش داد (از بین ۳ پایه اصلی‌ application, که دو تائ دیگش معدل لیسانس و سابق کارن). در نهایت هم تاثیر بلای داره در اینکه چه جور دانشگاهی قبول میشی‌.

اگر کمی‌ تحقیق کنی‌ میبینی‌ که MBA مدرکی که از دانشگاه online تا بهترین دانشگاه‌ها ارائه میدن، و آینده شغلی‌ بعد از فارغ‌التحصیلی تا حد زیادی بسته به این داره که از کجا مدرکتو میگیری. تفاوت GMAT ۵۵۰ با GMAT ۷۵۰ میتون به راحتی‌ تفاوت بین شغل معاونت مدیر فروشگاه با حقوق $۳۰،۰۰۰ در سال و مثلا مشاور McKinsey با حقوق و مزایای حدود $۲۰۰،۰۰۰ در سال باشه (اونم سال اول بد از فارغ‌التحصیلی). البته بین این دو نمونه هم همهجور کاری وجود داره، ولی‌ به عنوانه مثال میگم که تفاوت رو نشون بده.

به همین دلیل اگر هدفت از درس خوندن آینده شغلی‌ و کسب درآمده (بجای فقط گرفتن مدرک)، درس خوندا بیشتر برای GMAT راحت‌ترین راهی که میتونی‌ تاثیر مثبت ایجاد کنی‌.

در مورد منابع و روس مطالعه برای GMAT هم من یک سری توضیحات تو همین انجمن‌ها دادم که اگر پست‌های قبلی‌ منو بگردی پیدا میکنی‌.
    ممنون از راهنمایتون
    دقیقا اگر بخوام 2 ترم بردارم خودتون با توجه به تجربه ای که دارید چه درس هایی بردارم که که تو همین چند ماهی که برای جی مت میخونم بتونه کمک کنه هم به زبان هم معلوماتم
    در مورد نمره جی مت هم کاملا قبول دارم خودم به این نتیجه رسیدم که انرژی بیشتری بذارم برای جی مت که دانشگاه بهتری بتونم برم ...سابقه کاری و مدیریت در شرکت خصوصی و مجموعه ای دیگه هم دارم نمیدونم چه قدر تاثیر داره تو پذیرش
    - یه سوال دیگه هم داشتم شما اطلاع دارید وام های ففسا روی این کالج ها هم میشه گرفت یا نه ؟ و بهتر این کالج هارو برم یا کلا یه مستر آنلاین بگیرم که کمک هزینه روش بتونم بگیرم ( چون معمولا مقدار زیادی از هزینه های دیگه رو هم کاور میکنه تا جایی که دیدم دوستانی که برداشتن این کلاس هارو )

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

من ماه می 2018 آزمون جی‌مت رو دادم در ونکوور.
    تجربه روز آزمون تجربه خوبی بود. محل آزمون بسیار ساکت بود اما دسترسی بهش زیاد آسون نبود. همه پروسه چک کردن مدارک و ... ده دقیقه طول کشید. و من نیم ساعت زودتر آزمونم رو شروع کردم.
    تغییر جدید و کوتاه شدن آزمون برای من تاثیر مثبتی نداشت راستش چون مدت کمی از تغییر آزمون گذشته بود. اما ترتیبی که انتخاب کردم به ترتیب کوانت - وربال - اینتگریدد ریزنینگ و رایتینگ بود. از هر 2 فرصت استراحت 8 دقیقه‌ای استفاده کردم. نوتپد و ماژیک مخصوص رو هم بین دو بخش آزمون عوض کردم گرچه در بخش وربال خیلی کم مورد استفاده قرار گرفت. اگر پرسشی داشتید در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafaghiha نمایش پست ها
    من ماه می 2018 آزمون جی‌مت رو دادم در ونکوور.
    تجربه روز آزمون تجربه خوبی بود. محل آزمون بسیار ساکت بود اما دسترسی بهش زیاد آسون نبود. همه پروسه چک کردن مدارک و ... ده دقیقه طول کشید. و من نیم ساعت زودتر آزمونم رو شروع کردم.
    تغییر جدید و کوتاه شدن آزمون برای من تاثیر مثبتی نداشت راستش چون مدت کمی از تغییر آزمون گذشته بود. اما ترتیبی که انتخاب کردم به ترتیب کوانت - وربال - اینتگریدد ریزنینگ و رایتینگ بود. از هر 2 فرصت استراحت 8 دقیقه‌ای استفاده کردم. نوتپد و ماژیک مخصوص رو هم بین دو بخش آزمون عوض کردم گرچه در بخش وربال خیلی کم مورد استفاده قرار گرفت. اگر پرسشی داشتید در خدمتم.
    سلام دوست عزیز. من شروع کردم دارم GAMT OG2018 را می خونم، Q که برای من راحته، توی V هم با CR در مرحله اول اوکی هستم و بعدش SC، ولی با RC خیلی مشکل دارم، لطف می فرماید بگید اولا نمرتون چند شد ثانیا برای RC نظری و یا پیشنهادی برای بهتر شدنش دارین؟

سلام دوستان
    می تازه دارم شروع میکنم به خوندن GMAT. می خواستم بدونم با توجه به این که 3 ماه بیشتر وقت ندارم، خوندن تنهای کتابای منهتن کافی هست برای نمره بالای 700؟

سلام

برای امتحان جیمت کدوم منابع رو معرفی میکنین که بشه ایران تهه کرد؟ و اینکه از ایلس خسلس سخنه این امتحان؟

با سپاس

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahabb128 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می تازه دارم شروع میکنم به خوندن GMAT. می خواستم بدونم با توجه به این که 3 ماه بیشتر وقت ندارم، خوندن تنهای کتابای منهتن کافی هست برای نمره بالای 700؟
    تجربه من میگه خوندن خیلی مهم نیست... ریاضیات با یک مرور سریع یادتون میاد و در مورد وربال هم متاسفانه کتابها چون برای انگلیسی زبانها نوشته شدن خیلی از نکته‌هایی رو بدیهی میگیرن که ما برامون ناآشنا ممکنه باشه. اما حتما تست زیاد بزنید. پیشنهادم اینه https://gmatclub.com عضو بشید و از تستها رایگان استفاده کنید. هر تست رایگانی که دستتون میرسه رو بزنید. و هر سوالی که میزنید حتما پاسخش رو دوباره نگاه کنید چه درست زده بودید و چه غلط توضیحش رو بخونید.
    اگر میتونید از آزمونها و سوالهای منهتن و کاپلان بصورت آنلاین استفاده کنید.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sasan t نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. من شروع کردم دارم GAMT OG2018 را می خونم، Q که برای من راحته، توی V هم با CR در مرحله اول اوکی هستم و بعدش SC، ولی با RC خیلی مشکل دارم، لطف می فرماید بگید اولا نمرتون چند شد ثانیا برای RC نظری و یا پیشنهادی برای بهتر شدنش دارین؟
    خیلی عجیبه من الان نیمساعت در مورد وربال نوشتم براتون و پست کردم و بهم اوکی داد اما صفحه رو که ریفرش کردم پیامم نیومد.
    عرض کردم که نمره کلی رو 680 شدم. کوانت 45 و وربال 39. در مورد وربال من به روش متدوال کاپلان (ومنتهن) درباره اینکه گزیده‌خوانی کنیم و پسج مپ درست کنیم عمل نکردم. و تمام متن رو خوندم. البته سرعت خوندم بالاست و این خیلی بهم کمک کرد.
    روش کاپلان میگه هر پارگراف رو خلاصه کنید با کلمات اختصاری خودتون و در نوت پد یادداشت بردارید. در مورد هر پارگراف بنویسید آیا نویسنده تئوری جدید ارایه داده یا موافق / مخالف تئوری قبلی حرف زده یا پارگراف قبلی رو توضیح داده و مثلا یه دلیل تازه برای اثبات /رد تئوری آورده. در مورد لحن نویسنده هم دقت کنید موافق/مخالف یا بیطرف هست. در پارگراف اول هم موضوع و زمینه متن رو مشخص کنید و بنویسید. از روی این پسج مپ میتونید به سوالها جواب بدید. معمولن نوشتن پسج مپ 5 دقیقه وقت میبره اما سرعت پاسخ دادن رو گاهی تا 10 ثانیه میاره پایین.
    پیشنهادم هم اینه که متنهای زیادی بخونید. تحلیل نکنید فقط روخوانی. سطح انگلیسی متنها خیلی بالا نیست بیشتر طولانی بودنشونه که سختشون میکنه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    HEC MONTREAL

سلام
    لطف می کنید راهنمایی کنید من برای شروع از کدوم کتاب استفاده کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UCLA: BA, Business Economics | Harvard: JD, Law

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmah61 نمایش پست ها
    سلام
    لطف می کنید راهنمایی کنید من برای شروع از کدوم کتاب استفاده کنم ؟
    با official guide شروع کن برای یاد آوری و نقاط ضعف رو با Manhattan پوشش بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)