صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 276

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط Iron_man نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من می خواستم تجربه GMAT خودم رو براتون بنویسم هرچند نمرم خیلی کم شده و دارم Retake می کنم اما مطالبی هست که شاید شما اشتباه کنید و با وجود دانش بالا نتونید نمره ای که می خواید رو بگیرید. اول نمرم رو واستون می نویسم: Q49 V16, TOTAL 540. من سنتر مالزی امتحان داده بودم و نمره ای در حدود 650 می خواستم و یه دانشگاه متوسط - خوب در آمریکا و کانادا که بتونم خودم رو توش نشون بدم واسم کافی بود. ( به هیچ وجه دنبال Top50 و اینچیزا نبودم و نیستم). ترجیح می دم جایی باشم که بتونم خودمو نشون بدم تا دانشگاهی برم که فشار بیش از حدی رو تحمل کنم. شب قبلش خوب استراحت کرده بودم. و تست سنتر و همه چیز عالی بود. Writing خیلی عالی بود و توی سایت MBA.COM می تونید با Credit Card تصحیح کننده Writing بخرید که سطح نمره و Writing شما رو نشون می ده. من 5 تا موضوع و تصحیح کننده خریدم که متوسط نمرم 5.5 بود. IR رو زیاد نخونده بودم و از قبل هم فقط حدود 6-7 سؤال رو برنامه داشتم خوب فکر کنم و بزنم و بقیه رو شانسی زدم که مشکلی هم نبود. Quant خیلی خوب شروع شد و فکر کنم در کل 5 تا سؤال احتمال و Combinatorics داشتم. یکم به خاط سؤالای احتمال عقب افتادم که یدونه شانسی زدم از سختا رو که به ریتم برگردم. Quant هم خیلی خوب بود و با رضایت برای استراحت رفتم. اما Verbal. داستان وربال رو با دقت بخونید.
    برای تقویت تمرکز یه قرص ریتالین خوردم در صورتی که شکلات خورده بودم و اصلاً کمبود انرژی نداشتم. و همون قرص کاری کرد که قریباً نمره رو که دیدم کم مونده بود کفر بگم. اولاً اشتباهی که کردم روی سؤالات اول Verbal خیلی وقت گذاشتم که عقب افتادم و بعد قرص ریتالین که اثرش بیشتر شد تپش قلب و استرس منو خیلی برد بالا طوریکه برای 20 سؤال آخر 23-24 دقیقه مونده بود. تقریباً 15 تا سؤال آخر وربال رو بدون اطمینان زدم و نمرم شد 16. نتیجه زیادی دوپینگ کردن همین هستش. بچه ها به هیچ وجه از زمان مورد نظر نهایتاً 2 دقیقه تا خیلی دیگه آخرش 3 دقیقه عقب نیفتید. کنترل استرس تو وربال خیلی مهمه و استرس تعداد غلطهای پشت سر هم رو زیاد می کنه. Educated Guess کنید برید جلو یا نهایتاً Random Guess. ور نرید با سؤال. غلط زدن کسی رو نمی کشه. حداقل 7 تا باید Guess کنید تا 10 تا. باید حدس بزنید بچه ها اما از زمان نهایتاً یکی 2 دقیقه به هیچ وجه بیشتر عقب نیفتید. حتی بخدا من با GMATPrep یه آزمون آزمایشی زدم باور کنید 5 تا سؤال اول ریاضی رو غلط زدم پشت سر هم آخر شدم 47. کی می گه 10 تا اولی خیلی بیشتر مهمه. کلاً هم 11 غلط داشتم. همیشه روی Track باشید با زمان، عقب نیفتید که هم خونسردیتون باعث بشه دانشتون رو به سؤال اعمال کنید و هم عجله نمی کنید و به جواب صحیح می رسید. بلد نیستید، مهم نیست بدون اتلاف وقت یا Educated Guess یا نهایتاً Random Guess. با سؤال ور نرید تو رو خدا. Stacey مشاور منهاتن یه چیزی بهم گفت باور نمی کردم. گفت فقط با صحیح زدن 60 درصد تستهای امتحان می تونید نمره 700 بیارید. تو فروم منهاتن هست. برید ببینید. عقب افتادن زیاد بخصوص تو وربال به نظر من فاجعه هست. حتی RC آخرم رو یادمه کامل شانسی زدم، گزینه D هر 4 تاشو، باز نتونستم به Track عادی برگردم. استرس و فشار اجازه نداد. قرص ریتالین هم ضربان قلب و استرسم رو بیشتر کرده بود. اگه یه قرصی می خوردم که استرسم رو کم می کرد یه چیزی مثل پروپرانولول واقعاً بهتر بود. من رو 10 سؤال اول وربال خیلی وقت گذاشتم و این به همراه خوردن قرص ریتالین بزرگترین اشتباهم بود. چون من نیاز به تمرکز بیشتر واقعاً نداشتم. ریتالین برای آدمای عادی به جای تمرکز، استرس و بی قراری ایجاد می کنه و من 15 سؤال آخر وربال رو هم به خاطر استرس چند بار از روش می خوندم. Time Management اینقدر تو وربال واسه ما ایرانیا مهمه که اگه SC،CR و RC رو بتونید در حد کاملاً متوسط بزنید با زمانبندی سر امتحان از 27-28 امکانش صفره در بدترین حالت ممکن کمتر بگیرید. من یادمه یک ماه پیش GMATPerp وربال شدم 26 از 60. 20 تا صحیح زده بودم و 21 غلط. خودم فکر کرده بودم افتضاح کردم اما Timing درست بود. هر سؤال وقت خودش رو داره. ممکنه 4 سؤال اول وربال واسه شما خیلی سخت باشه. ور نرید باهاشون. Educated Guess یا Random guess خیلی سریع بزنید و ادامه و فکر روی سؤالهایی که بلدین که روی Track باشید. همه OG خوندیم. همه منهاتن خوندیم. همه حداقل IELTS 7 داریم. اما برد با اونایی که می دونن چطور امتحان بدن. همه ما ایرانیا (اکثراً) تو ریاضی تو رنج 46 تا 51 هستیم. اون کسایی برنده هستن که بدونن تو وربال چه کار کنن. من تو CAT های منهاتن Verbal رو حدود 30 تا 33 می زدم. اما استرس و کارهای اشتباه می تونه کار رو خراب کنه. قرار نیست اگه در حد 31 تا 33 هستید یهو 40 بگیرید ولی شایسته هستید که نمره ای که در حد دانشتون هست رو بگیرید. برام واسه آزمون بعدی دعا کنید. سؤالی داشتید من کم سر می زنم اما با تمام وجود در خدمتتونم. مرسی
    متن شما برای من یک نکته داشت !
    مدتی بود ، حدود 1-2 ماه که شدید دنبال ریتالین میگشتم تا سر جلسه تمرکزم رو تو وربال بالا ببره... فکر نمیکردم تپش قلب بده... جدا ممنونم
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری، دانشگاه تربیت مدرس

سلام دوستان
    من امروز براي دومين بار تو سنتر استانبول امتحان دادم و متاسفانه بازم گند زدم! نميدونم چرا اينجوري شد؟!! اصلا فكرشو نميكردم كه اينقدر خراب كنم. مطمئن بودم كه اين دفعه بالاي ٧٠٠ ميشم اما نميدونم چرا تمركزمو از دست دادم. بعد از كلي زحمت و تلاش آخرش شدم 610(Q42, V31). واقعا ديگه خسته شدم. اصلا فكرشو نميكردم كه اينقدر رياضي رو بد بزنم!! همونم باعث شد روحيه ام براي وربال خراب بشه و نتونم خوب تمركز كنم!! تصميم دارم يكبار ديگه و براي آخرين بار امتحان بدم. اما ميخوام ديگه استانبول نيام!! دوستان كجا رو پيشنهاد ميدن؟؟ اصلا اين فكر خوبيه كه سنترمو عوض كنم يا نه؟؟ لطفا اگه راهكاري به ذهنتون ميرسه بگيد. ممنون ميشم

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1982 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز براي دومين بار تو سنتر استانبول امتحان دادم و متاسفانه بازم گند زدم! نميدونم چرا اينجوري شد؟!! اصلا فكرشو نميكردم كه اينقدر خراب كنم. مطمئن بودم كه اين دفعه بالاي ٧٠٠ ميشم اما نميدونم چرا تمركزمو از دست دادم. بعد از كلي زحمت و تلاش آخرش شدم 610(Q42, V31). واقعا ديگه خسته شدم. اصلا فكرشو نميكردم كه اينقدر رياضي رو بد بزنم!! همونم باعث شد روحيه ام براي وربال خراب بشه و نتونم خوب تمركز كنم!! تصميم دارم يكبار ديگه و براي آخرين بار امتحان بدم. اما ميخوام ديگه استانبول نيام!! دوستان كجا رو پيشنهاد ميدن؟؟ اصلا اين فكر خوبيه كه سنترمو عوض كنم يا نه؟؟ لطفا اگه راهكاري به ذهنتون ميرسه بگيد. ممنون ميشم
    سنتر آنکارا هم آرومتر از استانبوله و هم خلوت تره هم بهتره

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh1982 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست گلم
    بابت نمره ت متاسفم
    اما ربطي به سنتر نداره
    ما فقط بايد سعي كنيم تمركزمون رو از دست نديم و اگه از داديم سعي كنيم برش گردونيم
    تازه سنتر استانبول بنا به تجربه دوستان و خود من سنتر بسيار آرومي هستش و مطمئنم شما تمركزتون به دليل ديگه اي به هم خورده
    اما اگه ميخواين دوباره امتحان بدين برين دبي هم اونجا رو ميبينين و يه سفره براتون ، هم اينكه شايد استرس اين كه 2بار توي استانبول خراب كردين نياد سراغتون
    اميدوارم خبراي خوب ازتون بشنويم

Junior Member c_feanor آواتار ها

نم تصمیم گرفتم تجربه امتحانم رو براتون بنویسم چون میدونم خیلی ها شرایط مشابه من رو دارن و برای همین فکر میکنم و امیدوارم این پست بهشون کمک کنه. من اواخر تابستون به فکر اپلای کردن افتادم. تا قبلش قصد داشتم توی آزمون دکترای سراسری شرکت کنم ولی بعد پشیمون شدم. من حتی نمیدونستم که برای دانشگاهها جیمت نسبت به GRE ترجیح داره (غیر از دانشگاههای 1 تا 10) یعنی میخوام سطح اطلاعاتم نسبت به این امتحان رو بدونین :دی
    اواسط مهر یه امتحان پایان ترم که از ترم قبل مونده بود رو باید میدادیم و من عملا بعد از اون تاریخ یعنی تقریبا از 10 مهر جدی شروع کردم به خوندن برای جیمت. هیچ ایده ای هم نداشتم که چطوریه چون توی دوستام کسی رو نمیشناختم که برای ادامه تحصیل مدیریت از ایران رفته باشه. خوندن مطالب این فروم خیلی بهم کمک کرد یه تصور کلی نسبت به جیمت پیدا کنم. همون آخر تابستون واسه 5 آذر (یعنی هفته پیش) ثبت نام کردم و با اینکه خیلی نگران بودم چاره ای نداشتم جز اینکه تافل رو هم یک هفته بعدش (یعنی امروز) ثبت نام کنم. از همون اول به خودم گفتم که نمیتونم روی تافل وقت بگذارم چون برای جیمت به قدر کافی وقتم کمه اینه که شاید مجموع روزهایی که من کنار جیمت برای تافل هم کار کردم یک هفته هم نشد و بقیه ش فقط صرف خوندن برای جیمت شد.

منابعی که خوندم اینا بودن:
    آفیشال گاید 12: قسمت توضیحاتش برای حل مساله و تصحیح جملات رو خوندم و نت برداری کردم. بعدش دیگه هر روز 21 سوال حل مساله، 16 تا کفایت داده، و 12-13 تا ریدینگ، 12-13 تا استدلال منطقی و 14-15 تا تصحیح جملات میزدم. یه تایمر برای جیمت دانلود کرده بودم و سعی میکردم همه این سوالا رو به ترتیب بزنم و وسطش پا نشم. چند تا فایل برای فرمولهای ریاضی از منهتن دانلود کرده بودم که کامل نبودن البته ولی هر روز یه مقدارشون رو میخوندم و نکته های به درد بخورش (که زیاد هم نبود) رو نت برمیداشتم. دیگه اون آخر توی چند صفحه فشرده فرمولهای به درد بخور ریاضی رو جمع کرده بودم. دو تا فایل هم دانلود کرده بودم که یکیش اسمش mathematics tough questions بود و اون یکی هم سوالهای خیلی سخت کفایت داده. اینا رو هم روزی 5-6 تا از هر کدوم میزدم. نسبت به سوالهای استاندارد جیمت سخت بودن ولی نظر شخصی من اینه که چه ریاضیتون قویه چه ضعیف، حتما سوال سخت ریاضی حل کنید تا از یه نمره خوب توی جیمت مطمئن بشین. من خودم لیسانس ریاضی دارم و ریاضیم خوبه اما سوال سخت حل کردن باعث میشه مغزتون آماده بشه. برای کسی که ریاضیش خوبه مثل دستگرمی می مونه و برای کسی که ریاضیش ضعیفه اعتماد به نفس رو بالا میبره.
    برای تصحیح جملات هم manhattan sentence correction رو خوندم که خیلی خوبه. من از این هم نت برداری میکردم چون اینم به هرحال نکته به درد نخور کم نداره. برای ریدینگ و استدلال منطقی هم عملا غیر از آفیشال گاید چیزی نخوندم چون وقت نداشتم. چیزی که میخوام بگم اینه که تسلط توی این دو قسمت و همچنین توی sc صد در صد به تمرین بستگی داره. اگه وقت کافی دارین هر چقدر که میتونین از این دو تا تست بزنین و کار کنین. من خودم کاملا میدونستم که به قدر کافی روی این سه بخش وقت نذاشتم و تقریبا برام سخت نبود پیش بینی کنم که نمره خیلی بالایی نمیگیرم.

cat ها: من اول cat مجانی کاپلان رو زدم که 680 شدم. به نظرم سوالهای ریاضیش سخت بود و انتظار هم داشتم نمره م بدتر شه. اینو دو هفته به امتحان زدم. سه روز بعدش cat مجانی منهتن رو زدم که 690 شدم. ریاضیش آسون بود نسبت به کاپلان و بازم فکر میکردم نمره وربالم باید کمتر میشد. پنج روز به امتحان prep اول جیمت رو زدم که 710 شدم و دومی رو دو روز به امتحان زدم که 740 شدم. طبق تجربه شخصیم امتحان اصلی جیمت به شدت شبیه این دو تا prep ای بود که چند روز مونده به امتحان زدم.

اما امتحان: من این بار اولم بود که از ایران خارج میشدم. به هر حال به خاطر اینکه دختر تنها رو برای بار اول نفرستن بره خارج! امتحان بده، پدر و مادرم هم قرار بود با من بیان. من توی مرکز new horizon دوبی ثبت نام کرده بودم. بلیط و ویزا و همه چیز آماده بود که دو روز مونده به امتحان متاسفانه پدرم به شدت مریض شد و مجبور شدیم توی بیمارستان بستریش کنیم. واضح بود که مادرم هم با اون وضعیت نمیتونست بیاد و این شکلی من با دلی پر استرس (هم به خاطر بابام و هم به خاطر امتحان) و چشمانی اشکبار(!) راهی دوبی شدم. هتل من هتل صدف بود. ساعت 7 صبح پرواز بود و من 12 هتل بودم. یه ایستگاه مترو سر خیابون بود به اسم اتحاد (union) که فقط یه ایستگاه با متروی خالد بن ولید فاصله داشت. من اینا رو نمیدونستم و خب این بهترین اتفاق بود که از هتل من تا محل امتحان ده دقیقه بیشتر راه نبود. از متروی خالد بن ولید که اومدم بیرون اولین چیزی که دیدم سیتی بانک بود که قبلا نسیم عکسش رو گذاشته بود و بعد از اون به ساده ترین شکل ممکن جای امتحان رو پیدا کردم. یه نگاه به کامپیوترا انداختم. دستشویی هم دقیقا نزدیک در محل امتحان بود. برگشتم هتل. شب خیلی سختی بود برام. ساعت 1 خوابم برد و ساعت 7:30 بیدار شدم. حالم خیلی بد بود و صبحونه نخوردم. با خودم خرما بردم تا توی بریک اگه گرسنه شدم بخورم. ساعت 8:30 محل آزمون بودم و به خانمه (که خیلی هم مهربون و خوش برخورد بود) گفتم که اگه میشه بذاره من زودتر امتحان بدم که اونم قبول کرد. وسائلم رو تحویل دادم. اسکن دست خیلییی طول کشید و من 9:15 رفتم داخل اتاق. سه نفر دیگه هم بودن. من قبلا فکر میکردم صدای کیبورد اذیت میکنه ولی اصلا اینطور نبود. رایتینگ رو خیلی خوب نوشتم و سوالای ir هم به نسبت چیزهایی که توی چهار تا cat قبلی دیده بودم آسون بود. من تونستم به ۱۰ تا سوال از ۱۲ تا جواب بدم. اینجا در یه لحظه تصمیم گرفتم بریک رو اسکیپ کنم چون اولا با حل سوالای ir ذهنم آماده شده بود و دوم اینکه میترسیدم اسکن دست خیلی طول بکشه و من زمان از دست بدم. با اینکه کم کم گرسنه م شده بود ادامه دادم. ریاضی خیلی خوب شروع شد و مدام سخت تر و سخت تر شد که این بهم روحیه میداد که دارم درست جواب میدم. انقدر از زمان جلو بودم که حتی سوالهای چند خطی و خیلی سخت رو روش زمان گذاشتم. البته این وسط یهو یه سوال فوق آسون میداد ولی برای من خیلی خوب پیش رفت. پنج دقیقه وقت اضافه آوردم و دیگه انقد گرسنه م شده بود که زنگ روی میز رو زدم تا برای بریک برم بیرون. وقتی از در سالن خارج شدم تا برم دستشویی یادم اومد کلید کمد وسائلمو نیاوردم و این یعنی خداحافظ خرماهای توی کمد!! وقتی برگشتم اون آقای مسئول ازم نخواست دیگه اسکن دست بدم و من رفتم نشستم سر وربال. که خیلی عالی شروع شد. حتی دو تا سوال تکراری از آفیشال گاید بود و من از زمان جلو هم بودم. اواسط وربال دیگه خیلی زیاد گشنه م شده بود و نمیتونستم درست تمرکز کنم. روی دو سه تا از سوالای sc خیلی وقت تلف کردم به طوری که یه جاهایی یک خط رو چند بار میخوندم تا بفهمم چی میگه. و اینجوری از زمان عقب افتادم که بدترین اتفاق توی آزمون جیمته. قشنگ میدونستم که اوضاع خوب پیش نمیره. هم سوالا رو با شک میزدم و هم وقت نبود. چهارتا سوال آخر رو شانسی زدم و امتحان تموم شد. نتیجه: کوائنت ۵۱ (پرسنتایل ۹۸) و وربال ۳۵ (پرسنتایل ۶۹)، در کل ۷۱۰ (پرسنتایل ۹۲). که نتیجه راضی کننده ای بود برام هرچند نمره م بالانس نداره و این ممکنه دردسر ساز بشه.

حرفی که میخوام بزنم اینه که حتی اگه دیر اقدام کردین برای جیمت، حتی اگه فکر میکنین زمان نیست، بازم ناامید نشین. لازم نیست منابع زیادیو سطحی بخونین. چند تا منبع خوب رو خوب بخونین. و تمرین کنین و تمرین کنین. همه چیز توی این امتحان به خودتون بستگی داره. امیدوارم موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط c_feanor نمایش پست ها
    منابعی که خوندم اینا بودن:
    چند تا فایل برای فرمولهای ریاضی از منهتن دانلود کرده بودم که کامل نبودن البته ولی هر روز یه مقدارشون رو میخوندم و نکته های به درد بخورش (که زیاد هم نبود) رو نت برمیداشتم. دیگه اون آخر توی چند صفحه فشرده فرمولهای به درد بخور ریاضی رو جمع کرده بودم. دو تا فایل هم دانلود کرده بودم که یکیش اسمش mathematics tough questions بود و اون یکی هم سوالهای خیلی سخت کفایت داده. اینا رو هم روزی 5-6 تا از هر کدوم میزدم. نسبت به سوالهای استاندارد جیمت سخت بودن ولی نظر شخصی من اینه که چه ریاضیتون قویه چه ضعیف، حتما سوال سخت ریاضی حل کنید تا از یه نمره خوب توی جیمت مطمئن بشین. من خودم لیسانس ریاضی دارم و ریاضیم خوبه اما سوال سخت حل کردن باعث میشه مغزتون آماده بشه. برای کسی که ریاضیش خوبه مثل دستگرمی می مونه و برای کسی که ریاضیش ضعیفه اعتماد به نفس رو بالا میبره.
    .
    درود بر شما، نمره اتون تبریک میگم. نمره خیلی خوبیه، اگه ممکنه فایلهای مربوط به ریاضی رو توی فروم آپلود کنید و یا لینکش رو بزارین. باتشکر.
    Everything that is beautiful and noble is the product of reason and calculation

دوستانی که می خوان برای جی مت برنامه ریزی کنن این مورد در نظر بگیرن
    که خیلی از دوستان که نمره خوبی یا قابل قبولی از نظر خودشون نمی یارن عموما اعلام نمی کنن اینجا.
    البته از نظر من اون مورد شخصی و به ما ربطی نداره و ایرادی هم قطعا درش نیست.
    اما اینکه دوستان فقط بر مبنای نظرات اینجا تصمیم بگیرن یک کمی مشکل داره چون قسمتی از داده ها انگار حذف شده.
    شاید خوشایند نباشه اما تحقیق کنید از دوستان شریف که جی مت می دن ، اگر حرفی که من می زنم اشتباه بود و اکثرانمره ها خوب بود، خوب تصمیم نهایی باشماست.
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Senior Member Gclub آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط c_feanor نمایش پست ها
    cat ها: من اول cat مجانی کاپلان رو زدم که 680 شدم. به نظرم سوالهای ریاضیش سخت بود و انتظار هم داشتم نمره م بدتر شه. اینو دو هفته به امتحان زدم. سه روز بعدش cat مجانی منهتن رو زدم که 690 شدم. ریاضیش آسون بود نسبت به کاپلان و بازم فکر میکردم نمره وربالم باید کمتر میشد. پنج روز به امتحان prep اول جیمت رو زدم که 710 شدم و دومی رو دو روز به امتحان زدم که 740 شدم. طبق تجربه شخصیم امتحان اصلی جیمت به شدت شبیه این دو تا prep ای بود که چند روز مونده به امتحان زدم.

نتیجه: کوائنت ۵۱ (پرسنتایل ۹۸) و وربال ۳۵ (پرسنتایل ۶۹)، در کل ۷۱۰ (پرسنتایل ۹۲). که نتیجه راضی کننده ای بود برام هرچند نمره م بالانس نداره و این ممکنه دردسر ساز بشه.

حرفی که میخوام بزنم اینه که حتی اگه دیر اقدام کردین برای جیمت، حتی اگه فکر میکنین زمان نیست، بازم ناامید نشین. لازم نیست منابع زیادیو سطحی بخونین. چند تا منبع خوب رو خوب بخونین. و تمرین کنین و تمرین کنین. همه چیز توی این امتحان به خودتون بستگی داره.
    1. من خیلی تبریک عرض می کنم بابت نمره خوبتون امیدوارم در سایر مراحل اخذ پذیرش هم موفق باشید
    2. می خواستم خواهش کنم اگر ممکنه اطلاعاتی هم در مورد Background زبانتون بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    دقیق و عالی
    درمورد حتی تافل و جی آر ای هم این جو هست
    هر کسی نمرش خوب نمی شه نمیاد بگه
    بعد تازه واردها فکر می کنن که خیلی کم دارن که مثلا یک بار تافل داده نمرش شده 78 نمی دونه
    اونی که شده 110 یا قبلا حسابی زبان بلد بوده
    یا چندین ازمون اموزشی داده
    و احتمالا نه همیشه دو بار ازمون داده
    درمورد جی مت که بحث واقعا به خیلی چیزهای دیگه هم بستگی داره واقعا.
    حتی مقاله هم بخوایی بنویسی باید بنویسی چند تا یادبگیری نمی شه یک دفعه مقاله نویس بشی
    این رو اگر از روز اول به تازه واردهای اینجابگن خیلی خوبه
    الکی روحیه ادم به خاطر یک شکست از بین نمی ره
    قبلا فوق لیسانس مدیریت خواندم حالا شمال کالیفرنیا لیسانس مهندسی کامپیوتر می خونم. علاقمندم دوستان خیلی زیادی داشته باشم ازسراسر دنیا، در صورت تمایل برای کانکت شدن در شبکه اجتماعی مورد علاقه تان پیام خصوصی بدهید.جهت تشکر ، از دکمه تشکر استفاده کنید.

Junior Member

دوستان سلام ، منم میخواستم خیلی مختصر از تجربه امتحانم در مرکز استانبول بگم. من 22 نوامبر امتحان دادم. محیط امتحان خیلی خوب و دو نفر پرسنلی که اونجا بودن هم خیلی خوش برخورد هستن. سنتر امتحان تو یه محله خیلی شیک استانبول واقع شده و میشه گفت محله اعیان نشینشونه. یه اتاق با 5 تا کامپیوتر که بینشون با دیوایدرهای باریکی جدا شده و گوشی برای حفظ تمرکز که خیلی هم عالی بود و واقعا دیگه هیچ صدایی شنیده نمیشد. اول دانشگاه هایی که میخواینو انتخاب می کنین حداکثر 5 تا، البته اختیاریه بعدش میتونین امتحان رو با رایتینگ شروع کنین. خیلی به زمان دقت کنین بیشترین تمریناتونو بذارین روی مدیریت زمان من از این جهت خیلی ضرر کردم. به طور کلی حوزه امتحانیش خیلی خوب بود و دسترسی به آن با تقریبا 10 دقیقه پیاده روی از ایستگاه تراموا و یا اتوبوس میسر هستش البته بستگی داره چه ناحیه ای از شهر باشین که اتوبوس انتخاب کنین یا تراموا. موفق باشین و اگه کسی در مورد حوزه و یا دسترسی به آن سئوالی داشت در خدمت هستم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)