صفحه 26 از 28 نخستنخست ... 16171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 276

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

سلام دوستان
    من امروز انکارا امتحان دادم
    720 شدم
    IR:7
    Verbal:39
    Quant:49
    بار دوم بود که امتحان میدادم، سال گذشته همین موقعها امتحان دادم و 640 شدم، با توجه به اینکه درگیریکاریم زیاد بود و میدونستم تمام تلاشمو نکردم تصمیم گرفتم دوباره امتحان بدم) زبانم هم در حد تافل 95 بود(
    چند تا نکته که بنظرم مهمه :
    - تست سنتر انکارا خوب بود و راضی بودم، اما در مجموع تست سنتر پارمتر خیلی مهمی نیست
    - بار اول کوانت 51 شدم، این بار با وجود اینکه اماده تر بودم 49، نتیجه اخلاقی : اگر کوانتتون خوبه زیاد وقت نذارید ممکنه خرابش کنید
    - برای وربال: منهتن برای تصحیح جمله، بایبل برای استدلال منطقی، و منهتن برای ریدینگ
    یه سری فایل توی فروم gmatclub براینحوه حل سوالات ریدینگ هست که هم کوتاهن هم مفید. پیشنهاد میکنم بخونین
    برای ریدینگ بلند، چند سری ریدینگ lsat زدم که بنظرم ترسم از ریدینگ رو حذف کرد
    کلا پیشنهاد میکنمتا میتونین ریدینگتونو خوب کنید، روی همه قسمتهای وربال تاثیر میذاره
    - برای sc سعی کردم جمله رو بفهمم و منظور نویسنده رو درک کنن، خیلی کمک کرد. جدیدا جیمت خیلی روی قواعد گیر نمیده، بیشتر روی معنی متمرکزه، کتاب منهتن میتونه کمک کنه اصولو متوجه بشین ولی برای نمره بالا معنی خیلی مهمه
    حتی idiom هم زیاد تست نمیشه، حداقل این دوتا امتحان من نداشت
    -خلاصه فایلهایe-gmat برای sc هم مفید بود، میتونین از gmatclub دانلود کنین
    برای cr کار زیادی انجام ندادم چون خوب بودم
    کلا حدود سه ماه خوندم، سعی کردم کارمو یه جوری هماهنگ کنم که بتونم مداوم بخونم و تمرکز کافی هم داشته باشم
    چهارتا prep دادم که به ترتیب، 680، 740، 700 و 720 شدم
    بنظرم اگه prep ها رو در شرایط امتحان بدین خیلی کمک میکنه
    منظورم اینه که رایتینگ رو هم بنویسین، وسط امتحان پا نشین، 8 دقیقه استراحت کنین، زمانی از روز امتحان بدین که میخواین امتحان واقعیو بدین و ...
    - قبل از واکنش به هر سوال فکر کنید، سریع عکس العمل نشون ندین.
    حتی اکثر سوالات سخت جی رو میشه تو زمان نامحدود حل کرد، سعی کنید واسه سوالات استراتژی داشته باشین
    بدونین چه سوالاتیو خوب نمیزنین که اگه محدودیت زمانی داشتین بتونین مدیریت کنین
    من روش سنتی تایمینگ رو استفاده کردم
    برای 20 تا سوال اول وربال هر کدوم حدود دو دقیقه، زیادم حساسیت نشون ندادم
    اخرا هم وقت کم اوردم، 6 تا سوال اخر رو هم بعضیاشو که سخت تر بود شانسی زدم
    سعی کردم هر چی به ذهنم میرسه رو بگم، به همین دلیل پراکنده صحبت کردم
    بعضی فایلهایی رو که اشاره کردم در اولین فرصت اپلود می کنم
    براتون ارزوی موفقیت می کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA - دانشگاه صنعتی شریف

من 20 اکتبر سنتر استانبول جیمت دادم.
    یکی از دلایلی که شاید تجربه من به درد کسی نخوره اینه که تو برخی زمینه ها نیاز به تمرین زیادی نداشتم، مثلا به خاطر چند سال تجربه تدریس ریاضی دبیرستان تیزهوشان و مدل ریاضی اونجا، با بخش Q راحت بودم. المپیاد کامپیوتر دوران دبیرستان هم خیلی کمک می کنه به این مورد.
    قبل از آزمون جیمت پرپ ها رو دو بار زدم، اولی رو 740 و 780 شدم و دومی رو 750 و 760. یک پرپ هم روز قبل آزمون دادم، بدون قسمت رایتینگ که خسته هم نشم.
    خیلی قبل از آزمون منهتن رو خونده بودم که قسمت SC و IR (جلد آخر مهتن) به دردم خوردن. مخصوصا کتاب IR منهتن واقعا مفید بود که در مورد IR و AWA مطلب داره.
    حدود یک ماه به آزمون دوباره جدی شروع کردم و OG رو زدم. البته بخش SC رو دوبار زدم. سوالات ریاضی رو اگر غلط زده بودم یا می خواستم ببینم جواب کاب چه شکلیه چک می کردم ولی توصیه من به بقیه اینه که همه جواب ها رو چک بکنن تا ایده ها رو به انبار ایده های حلشون اضافه بکنن. قسمت RC اگر غلط هم داشتم چک نمی کردم خیلی مواقع چون تاثیر تو فهمیدن و تکرار نشدن اشتباهم تو تست های بعدی نداشت. قسمت SC ولی حتما تمام جواب ها رو می خوندم و نکات مهم هر تست رو یادداشت می کردم.
    کاری که هفته آخر کردم و بد نبود مرور سریع منهتن SC بود که دیدم خیلی نکات تست ها اون تو بوده و باعث تقویت یادگیریم شد یه مقدار.
    دو هفته مونده به آزمون دو تا کتاب OG Quantitative و OG Verbal هم خوندم که برخوردم باهاشون عین OG بود.
    سنتر استانبول آزمون دادم و به نظرم سنتر خیلی مهمه تو نتیجه آزمون. یکی از دوستان همون موقع سنتر آنکارا داده بود و به خاطر شرایط اذیت شده بود.
    تا لازم نشده سراغ منابع دیگه نرید که خیلی سرتون رو شلوغ می کنه و با سوالات آزمون هم خیلی نزدیکی ندارن. مثلا من چند روز قبل آزمون آزمایشی Veritas رو زدم و Q شدم 43. نقطه قوتم Q بود و مطمئن بودم آزمون گند بزنم 50 میشم این قسمت رو پس ادامه Veritas هم نزدم. سوالاتش واقعا سخت بود و نسبت به جیمت استاندارد نبود.
    در نهایت آزمون رو دادم و این نمره هامه:
    Q: 51
    V: 44
    IR: 7
    AWA: 5
    Total: 770

Junior Member

من 23 دسامبر تست سنتر society of engineers, dubai امتحان دادم. (تست سنتر خیلی خوب و همه چی بدون مشکل بود، نکته خاصی نیست که بگم)

ازونجایی که قبل از آزمون همش در جستجوی پست هایی بودم که نمرات آزمونای آزمایشی و آزمون اصلی رو هردو داشته باشه تا بتونم اوضاع خودم رو مقایسه و براورد کنم و ازونجا که آزمون آزمایشی (CAT) خیلی زدم فکر کردم بد نیست من هم تجربه ام رو بنویسم شاید به کار یکی بیاد.

دو ماه خوندم. به طور کلی بیشترین وقتو رو قسمت SC گذاشتم. از کتابای SC, CR و RC منهتن شروع کردم. کتاب Aristotle's sentence correction grail رو خوندم. بعد افیشال 2016 قسمت وربال رو زدم. سوالای Kaplan800 و kaplan premiere زدم. از سایت gmatclub.com خیلی استفاده کردم (هم از تستا، از پستای فروم و منابعی که واسه دانلود هست مثل 1000SC که کامل زدم و خیلی به تسلط پیدا کردن رو مفاهیم کمک کرد. خود فایل پاسخ تشریحی نداره ولی هر سوالش رو که سرچ کنین تو جیمت کلاب بحث شده).

برای قسمت کوانت تقریبن وقتی نذاشتم و حتی سوالای کوانت افیشال رو هم کامل نزدم. عمده سوالات کوانتی که زدم همونا بود که تو آزمایشی ها زدم. اصولن اگه ریاضیتون خوبه توصیه میکنم همینکارو کنین.

10 - 15 روز اخر فقط روزی یه امتحان آزمایشی دادم و غلط ها و سوالات افیشال و نت هایی که برداشته بودم رو مرور کردم. این ها نتایج آزمونای آزمایشیه (وریتاس رو خریدم، بقیه تستای رایگان بود. که تقریبن شامل همه تستایی که روی نت پیدا میشه بود)

Nov5 GMATprep 750 Q49 V42 (without IR & AWA
    Nov25 Veritas #1 650 IR5 Q44 V35
    Nov26 Economist 690 Q48 V38 (without IR & AWA
    Nov27 GMAT pill 710 IR4 Q47 V40 (without AWA
    Dec9 Veritas #2 650 IR5 Q44 V35
    Dec10 Veritas #3 650 IR6 Q45 V34
    Dec12 GMATprep 730 IR5 Q50 V39
    Dec14 Veritas #4 650 IR6 Q44 V35
    Dec15 Manhattan 700 IR5 Q46 V40 (without AWA
    Dec16 Veritas #5 650 IR5 Q44 V36
    Dec17 Veritas #6 680 IR5 Q45 V38
    Dec18 GMATprep 750 IR7 Q49 V44 (Retake
    Dec19 Veritas #7 690 IR8 Q48 V37
    Dec20 Kaplan 710 IR6 Q49 V39 (without AWA
    آزمون اصلی :
    740
    Q50 V40 IR6 AWA5

چندتا نکته در مورد آزمونای آزمایشی که البته نظر شخصیه :
    وریتاس ریاضی بسیار سخت تری داره نسبت به آزمون اصلی. کیفیت سوالات وربالشم به مراتب از بقیه آزمونا خصوصا منهتن و خصوصا قسمت SC اون بهتره. اگر گرفتن نمره پایین تو آزمایشی ها روحیه تون رو خراب نمیکنه وریتاس رو توصیه میکنم.
    کاپلان هم به نظرم آزمون خیلی خوبی بود منتها ریاضی به شدت سخت و در قسمت وربال ریدینگا فوق العاده ثقیل بود.
    زدن آزمونای سخت به شرطی که نا امیدتون نکنه شمارو واسه امتحان آماده میکنه و خوبه، ولی به هر حال دقیق ترین و مطمئن ترین محک همون نرم افزار افیشال (GMATprep) هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    GDBA at John Molson School of Business

سلام به همه دوستان عزیز.
    ممکنه که قسمت محل آزمون که من توضیح میدم خیلی به درد نخوره (من کانادا -مونترال- زندگی میکنم و اینجا امتحان دادم) ولی در هرصورت من میگم.

من 26 مارس امتحان دادم. تست سنتر Pearson Professional Center (در کل توی کانادا دوتا تست سنتر هست که یکی توی مونترال هست و یکیش هم توی اتاوا، درباره مرکز مونترال، هفته ای 3 تا 4 روز امتحان رو برگزار میکنه. هر روز که امتحان رو برگزار میکنه در دو نوبت هست. 8 صبح و 12 ظهر و هربار هم ظرفیت 9 نفر شرکت کننده رو داره.).

برای امتحان یکماه وقت گذاشتم (که به نظرم خیلی وقت کمی هست البته، روی AWA هم اصلا وقت نذاشته بودم). کتابهای OG 2016 رو گرفتم و خوندم و دوتا هم امتحان آنلاین GMATprep رو دادم که توی هردوش نمره تقریبا مشابه گرفتم.

روز قبل رفتم که محل رو چک کنم و آشنا بشم. ساختمان امتحان در خیابان 17 نزدیک به متروی Cremazie هست که البته از استگاه مترو تا محل امتحان رو پیاده نمیشه رفت و باید با اتوبوس 192E رفت (حدودا 15 دقیقه طول میشه). محل امتحان یک ساختمان یک طبقه هست که تابلوی خیلی کوچیکی هم داره که من خودم اول ندیدم تابلو رو و ازدش رد شدم و بعد از روی شماره ساختمان محل رو پیدا کردم.

امتحانم روز شنبه 26 مارس ساعت 8 صبح بود.
    من ساعت 7:25 دقیقه اونجا بودم ولی درب ساختمان رو ساعت 7:50 باز کردن و 9 نفری که بودیم رفتیم داخل.
    ساختمان تمیز و مرتبی بود. وارد که شدم یک سالن بود که خانم پشت میز نشسته بود. روی میز اون خانم یک ساعت دیجیتال بزرگ بود که موقع آنتراک ها خیلی به درد میخوره چون توی بریک تا امدم بیرون ساعت رو دیدم و میدونستم که چقدر وقت دارم. سالن دستشویی و آب سردکن و دستگاه برای قهوه داشت. بنابراین میشه که نوشیدنی با خودتون نبرین.
    من همیشه وسط امتحان تشنه میشم و باید آب بخورم که البته کلا یادم رفته بود با خودم ببرم.
    خانم پشت میز بود به نوبت افراد رو صدا میکرد. کارت شناسایی رو چک میکرد. عکس پرسنلی میگرفت و کف هر دو دست رو اسکن میکرد، امضا رو چک میکرد و بعد کلید لاکر رو میداد و باهامون میامد تا لاکر که البته توی همون اتاق بود. وسایل رو توی لاکر میگذاشتیم (به یکی از شرکت کننده ها که گردنبند تقریبا کلفتی داشت گفتن که گردنبند رو هم دربیاره و بگذاره توی لاکر، به زینت آلات کوچیک گیری ندادن، من یک دستبند ظریف داشتم که پرسیدم باید دربیارم یا نه که گفت نه مسئله ای نیست). بعد از اینکه کار این خانم تموم میشد سخص میرفت سمت سالن امتحان. اونجا هم یک خانم دیگه بود که درباره زمان بندی بریک ها توضیح میداد و دفتر و دوتا ماژیک رو میداد بهمون، ماژیک ها رو همونجا میگفت تست کنیم. دوباره کف دست راست رو اسکن میکرد و کارت شناسایی رو چک میکرد و دونه دونه با هر کس میرفت توی اتاق امتحان و کامپیوتر رو راه مینداخت و میامد بیرون.
    من ازدش 6 تا دستمال هم گرفتم چون هم دستم عرق میکنه و هم اگر زیاد استرس باشم خون دماغ میشم!
    هر دو خانم خیلی آروم و خوش برخورد بودن و لبخند داشتن و کلا محیط استرس زا نبود.

من نفر سوم بودم که وارد اتاق شدم پشت کامپیوتر شماره 3 نشستم که دقیقا روبروی در ورودی بود البته پشت به در و رو به دیوار.
    AWA برام سخت نبود و سرش خسته نشدم. نوشتم و 5 دقیقه هم زودتر تموم کردم و رفتم سر IR. روی این قسمت خیلی خودم رو خسته کردم و وقت هم کم آوردم در صورتی میدونستم که نمره این بخش تاثیری نداره.
    وقتی تموم شد دستم رو بلند کردم که برم بریک (اینجا با اینکه جهان اوله ولی تکنولوژی ندارن توی پستها خوندم که یکی از مراکز توی ترکیه زنگ داره که میزنی و یکی میاد، باریکلا ترکیه واقعا!! من از کانادا انتظار بیشتر از اینها رو داشتم ). خانمی که بیرون اتاق بود و اتاق رو مانیتور میکرد بلافاصله آمد کامپیوتر رو قفل کرد و من رو راهنمایی کرد به بیرون از اتاق به همون سالنی که اول توش بودم. یک neck strap بهم داد و گفت موقع داخل رفتن این رو تحویل بده. من اول آب خوردم و بعد خواستم برم دستشویی که البته یکی داخلش بود. رفتم سر کمدم که یک اسنک بخورم ولی تا خواستم بخورم خانمی که توی دستشویی بود آمد بیرون من هم از ترس اینکه کس دیگه ای دوباره نره در کمد رو بستم و پریدم توی دستشویی (من همیشه وسط امتحانا باید برم دستشویی مخصوصا اگر که امتحان مهمی باشه).
    نمیدونم چرا ولی وقتی آمدم بیرون از دستشویی دیدم که 1 دقیقه از وقت ریاضیم رفته. دویدم سمت اتاق. اون خانم که مانیتور میکرد اتاق رو دوباره دست رو اسکن کرد و neck strap رو تحویل گرفت و با من آمد داخل اتاق. همه اینها فکر کنم 2 دقیقه دیگه هم از وقتم کم کرد.
    خیلی استرس گرفتم که وقتم رفته بود و هول شده بودم.
    روی سوال های اول خیلی بیخودی وقت تلف کردم و یکهو دیدم که من سوال 25 هستم و فقط 26 دقیقه دیگه از وقتم مونده. خلاصه انقدر استرس شده بودم که دیگه داشتم گریه میگردم (اصلا اینکار رو توصیخ نمیکنم چونکه چشماتون نمیبینه و وقتتون رو بیشتر از دست میدین) خلاصه همینطوری چند تا رو رد کردم و در آخر هم باز چند تا رو الکی رد کردم (منظورم اینه که بدون خوندن سوال جواب دادم و C زدم).
    وقتم تموم شد و زمان بریک شد ولی من از ترسم بریک نرفتم که خیلی اشتباه کردم چون استرس بودم و باید میرفتم دستشویی!!!!!
    وربال رو با استرس زیاد شروع کردم... چشمتون روز بد نبینه، احتیاج خیلی زیادی به دستشویی داشتم و از بخت بد خون دماغ هم شدم. خلاصه باز دستم رو بالا بردم و رفتم بیرون. کلا 8 دقیقه از دست دادم. وقتی هم برگشتم فشارم انگار که پایین بود. وربال رو هم هرجوری بود زدم و تموم شد.

نتیجه خیلی بد بود:
    W : 5
    IR : 9
    Q : 40
    V : 28
    Total : 580

حالا دوباره شروع کردم به خوندن و امتحان رو دوباره میدم.
    امیدوارم که اینبار نمره ای که میخوام رو بگیرم.
    امیدوارم که همه اون نمره ای که براشون لازمه رو بگیرین

موفق باشین
    ساقی
    Landing in Montreal on 04 Jul 2014, Citizenship Ceremony on 18 Apr 2019

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط saughey نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز.
    ممکنه که قسمت محل آزمون که من توضیح میدم خیلی به درد نخوره (من کانادا -مونترال- زندگی میکنم و اینجا امتحان دادم) ولی در هرصورت من میگم.

من 26 مارس امتحان دادم. تست سنتر Pearson Professional Center (در کل توی کانادا دوتا تست سنتر هست که یکی توی مونترال هست و یکیش هم توی اتاوا، درباره مرکز مونترال، هفته ای 3 تا 4 روز امتحان رو برگزار میکنه. هر روز که امتحان رو برگزار میکنه در دو نوبت هست. 8 صبح و 12 ظهر و هربار هم ظرفیت 9 نفر شرکت کننده رو داره.).

برای امتحان یکماه وقت گذاشتم (که به نظرم خیلی وقت کمی هست البته، روی AWA هم اصلا وقت نذاشته بودم). کتابهای OG 2016 رو گرفتم و خوندم و دوتا هم امتحان آنلاین GMATprep رو دادم که توی هردوش نمره تقریبا مشابه گرفتم.

روز قبل رفتم که محل رو چک کنم و آشنا بشم. ساختمان امتحان در خیابان 17 نزدیک به متروی Cremazie هست که البته از استگاه مترو تا محل امتحان رو پیاده نمیشه رفت و باید با اتوبوس 192E رفت (حدودا 15 دقیقه طول میشه). محل امتحان یک ساختمان یک طبقه هست که تابلوی خیلی کوچیکی هم داره که من خودم اول ندیدم تابلو رو و ازدش رد شدم و بعد از روی شماره ساختمان محل رو پیدا کردم.

امتحانم روز شنبه 26 مارس ساعت 8 صبح بود.
    من ساعت 7:25 دقیقه اونجا بودم ولی درب ساختمان رو ساعت 7:50 باز کردن و 9 نفری که بودیم رفتیم داخل.
    ساختمان تمیز و مرتبی بود. وارد که شدم یک سالن بود که خانم پشت میز نشسته بود. روی میز اون خانم یک ساعت دیجیتال بزرگ بود که موقع آنتراک ها خیلی به درد میخوره چون توی بریک تا امدم بیرون ساعت رو دیدم و میدونستم که چقدر وقت دارم. سالن دستشویی و آب سردکن و دستگاه برای قهوه داشت. بنابراین میشه که نوشیدنی با خودتون نبرین.
    من همیشه وسط امتحان تشنه میشم و باید آب بخورم که البته کلا یادم رفته بود با خودم ببرم.
    خانم پشت میز بود به نوبت افراد رو صدا میکرد. کارت شناسایی رو چک میکرد. عکس پرسنلی میگرفت و کف هر دو دست رو اسکن میکرد، امضا رو چک میکرد و بعد کلید لاکر رو میداد و باهامون میامد تا لاکر که البته توی همون اتاق بود. وسایل رو توی لاکر میگذاشتیم (به یکی از شرکت کننده ها که گردنبند تقریبا کلفتی داشت گفتن که گردنبند رو هم دربیاره و بگذاره توی لاکر، به زینت آلات کوچیک گیری ندادن، من یک دستبند ظریف داشتم که پرسیدم باید دربیارم یا نه که گفت نه مسئله ای نیست). بعد از اینکه کار این خانم تموم میشد سخص میرفت سمت سالن امتحان. اونجا هم یک خانم دیگه بود که درباره زمان بندی بریک ها توضیح میداد و دفتر و دوتا ماژیک رو میداد بهمون، ماژیک ها رو همونجا میگفت تست کنیم. دوباره کف دست راست رو اسکن میکرد و کارت شناسایی رو چک میکرد و دونه دونه با هر کس میرفت توی اتاق امتحان و کامپیوتر رو راه مینداخت و میامد بیرون.
    من ازدش 6 تا دستمال هم گرفتم چون هم دستم عرق میکنه و هم اگر زیاد استرس باشم خون دماغ میشم!
    هر دو خانم خیلی آروم و خوش برخورد بودن و لبخند داشتن و کلا محیط استرس زا نبود.

من نفر سوم بودم که وارد اتاق شدم پشت کامپیوتر شماره 3 نشستم که دقیقا روبروی در ورودی بود البته پشت به در و رو به دیوار.
    AWA برام سخت نبود و سرش خسته نشدم. نوشتم و 5 دقیقه هم زودتر تموم کردم و رفتم سر IR. روی این قسمت خیلی خودم رو خسته کردم و وقت هم کم آوردم در صورتی میدونستم که نمره این بخش تاثیری نداره.
    وقتی تموم شد دستم رو بلند کردم که برم بریک (اینجا با اینکه جهان اوله ولی تکنولوژی ندارن توی پستها خوندم که یکی از مراکز توی ترکیه زنگ داره که میزنی و یکی میاد، باریکلا ترکیه واقعا!! من از کانادا انتظار بیشتر از اینها رو داشتم ). خانمی که بیرون اتاق بود و اتاق رو مانیتور میکرد بلافاصله آمد کامپیوتر رو قفل کرد و من رو راهنمایی کرد به بیرون از اتاق به همون سالنی که اول توش بودم. یک neck strap بهم داد و گفت موقع داخل رفتن این رو تحویل بده. من اول آب خوردم و بعد خواستم برم دستشویی که البته یکی داخلش بود. رفتم سر کمدم که یک اسنک بخورم ولی تا خواستم بخورم خانمی که توی دستشویی بود آمد بیرون من هم از ترس اینکه کس دیگه ای دوباره نره در کمد رو بستم و پریدم توی دستشویی (من همیشه وسط امتحانا باید برم دستشویی مخصوصا اگر که امتحان مهمی باشه).
    نمیدونم چرا ولی وقتی آمدم بیرون از دستشویی دیدم که 1 دقیقه از وقت ریاضیم رفته. دویدم سمت اتاق. اون خانم که مانیتور میکرد اتاق رو دوباره دست رو اسکن کرد و neck strap رو تحویل گرفت و با من آمد داخل اتاق. همه اینها فکر کنم 2 دقیقه دیگه هم از وقتم کم کرد.
    خیلی استرس گرفتم که وقتم رفته بود و هول شده بودم.
    روی سوال های اول خیلی بیخودی وقت تلف کردم و یکهو دیدم که من سوال 25 هستم و فقط 26 دقیقه دیگه از وقتم مونده. خلاصه انقدر استرس شده بودم که دیگه داشتم گریه میگردم (اصلا اینکار رو توصیخ نمیکنم چونکه چشماتون نمیبینه و وقتتون رو بیشتر از دست میدین) خلاصه همینطوری چند تا رو رد کردم و در آخر هم باز چند تا رو الکی رد کردم (منظورم اینه که بدون خوندن سوال جواب دادم و C زدم).
    وقتم تموم شد و زمان بریک شد ولی من از ترسم بریک نرفتم که خیلی اشتباه کردم چون استرس بودم و باید میرفتم دستشویی!!!!!
    وربال رو با استرس زیاد شروع کردم... چشمتون روز بد نبینه، احتیاج خیلی زیادی به دستشویی داشتم و از بخت بد خون دماغ هم شدم. خلاصه باز دستم رو بالا بردم و رفتم بیرون. کلا 8 دقیقه از دست دادم. وقتی هم برگشتم فشارم انگار که پایین بود. وربال رو هم هرجوری بود زدم و تموم شد.

نتیجه خیلی بد بود:
    W : 5
    IR : 9
    Q : 40
    V : 28
    Total : 580

حالا دوباره شروع کردم به خوندن و امتحان رو دوباره میدم.
    امیدوارم که اینبار نمره ای که میخوام رو بگیرم.
    امیدوارم که همه اون نمره ای که براشون لازمه رو بگیرین

موفق باشین
    ساقی
    خب من الان دوباره پستم رو دیدم و متوجه شدم که با عرض پوزش یک جا رو جا انداختم و باعث اشتباه میشه:

دوتا سنتر که گفتم (یکی در مونترال و یکی در اتاوا) مربوط به جنوب شرق کانادا میشن. در قسمت های دیگه کانادا هم سنتر جیمت وجود داره.

موفق باشین
    ساقی

Junior Member

خب من الان دوباره پستم رو دیدم و متوجه شدم که با عرض پوزش یک جا رو جا انداختم و باعث اشتباه میشه:

دوتا سنتر که گفتم (یکی در مونترال و یکی در اتاوا) مربوط به جنوب شرق کانادا میشن. در قسمت های دیگه کانادا هم سنتر جیمت وجود داره.

موفق باشین
    ساقی
    school هایی رو که میخواهیم نتیجه رو بفرستند کی باید انتخاب کنیم؟ توی سنتر یا قبل امتحان؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hashem31 نمایش پست ها
    school هایی رو که میخواهیم نتیجه رو بفرستند کی باید انتخاب کنیم؟ توی سنتر یا قبل امتحان؟
    سلام
    دانشگاه ها رو توی سنتر قبل از اینکه امتحان رو شروع کنید، روی همون کامپیوتر که امتحان میدید، انتخاب میکنید. فکر میکنم همه جا به همین صورت هست چون این قسمت هم جزو روند جیمت هست.

Junior Member

سلام
    دانشگاه ها رو توی سنتر قبل از اینکه امتحان رو شروع کنید، روی همون کامپیوتر که امتحان میدید، انتخاب میکنید. فکر میکنم همه جا به همین صورت هست چون این قسمت هم جزو روند جیمت هست.
    خیلی ممنون من امتحان دادم و نتیجه
    W:5
    630 total
    از کتاب .princetonreview استفاده کزدم 6 تا امتحان مجانی هم داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    iIndustrial management, university of Guilan

29 دسامبر تو سنتر SOCIETY OF ENGINEERS دبی امتحان دادم،نمره کلم شد 530. یک ماه قبلPREP های اول و دوم رو دادم و 490 و 540 شده بود، یک هفته قبل امتحان PREP اول رو تکرار کردم شده 550 و PREP اکونومیست رو 460 شدم. من حیث المجموع انتظار همچین دسته گلی رو داشتم، علاوه بر اون به دلیل مصرف مایعات فراوان توی روز امتحان تو بخش کوانت دچار مشکل فنی جدی شدم( یعنی می خواستم فورا برم دستشویی). برای این که گل به سبزه آراسته بشه اون طرف اتاق یکی بود که مثل اسب تایپ می کرد و به شدت حواسم رو پرت می کرد. از منابع من فقط sc منهتن، cr بایبل رو خونده بودم و تست های OG15 رو زده بودم، یک هفته قبل امتحان تیوتوریال اکونومیست رو ثبت نام کردم ولی تاثیری نداشت. الان واقعا ناامید شدم و نمی دونم چطور می شه سطح رو بالا برد. ممنون می شم کسی کمک کنه. آیا ارزشش رو داره اکونومیست رو ثبت نام کنم؟ کلا چه باید کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Gclub نمایش پست ها
    یه توصیه مهم:
    امتحانات پشت سرهم معمولا جواب مشابهی داره.
    هدفتون رو مشخص کنید چرا جیمت خیلی بالا لازم دارید؟ با نمره 550 یکی از دوستان بنده فول فاند شده توی تگزاس. (
    که نشون می ده رزومه اش خیلی قوی بوده و خوب و دقیق اپلای کرده!)

من خودم مدت بسیار زیادی (بیش از یکسال ) عمرم رو توی واسه جیمت تلف کردم. الان که درسام شروع شده و کتابهای درسی (فاینانس) رو می بینیم افسوس می خورم کاش اینا رو می خوندم . حداقل هم دانش فاینانسم می رفت بالا هم برای امتحان CFA آماده تر بودم و هم اینکه دانش زبانم هم جهت یافته رشد می کرد.
    دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردید در مورد منابع . من میخوام امتحان جی مت بدم تا 3-4 ماه اینده خیلی دوست دارم بخش وربالم و تقویت کنم متاسفانه ریدینگ هنوز مشکل دارم که بخشیش به لغت بر میگرده که خوب زمان بره و دارم تقویت میکنم ولی بخش بیشترش برای اینه که متن انگلیسی کم خوندم از یه جهت هم اصلا دوست ندارم بی راهه برم و ترجیح میدم متنی بخونم در اینده به دردم بخوره...از این رو دنبال منابع بیزینسی هستم که واقعا تو دانشگاه هم بعدا جزو معلوماتم بشه خود شما که الان وارد دانشگاه شدید چه منابعی رو پیشنهاد میدید . روزنامه های بیزینس یا مثلا کتاب . یا مقالات ... من امریکا هستم دسترسی به منابع های خوبم زیاده ولی تا مطمعن نشم نمیخوام هرچیزیو شروع کنم به خوندن ...
    در حال حاضر دارم دوره های magoosh رو دنبال میکنم که به نظرم خوب بوده تا الان ...
    n

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)