صفحه 5 از 28 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 276

موضوع: تجربیات شرکت در امتحان GMAT ( با ذکر منابع و نحوه مسافرت و نمره)

Exclamation پاسخ : تجربه امتحان GMAT ... استانبول ... 3 آگوست 2009

سلام جناب someone4myself اگر امكان داره مي تونيد بگيد تست هاي offcial gudie رو چند درصد ميزديد تو بخش q و v، مي خوام خودم رو بسنجم ببينم با وضعيت من چه نمره اي به دست مياد.
    ممنون ميشم سرعتر جواب بديد

Exclamation پاسخ : تجربه آزمون GMAT

سلام
    لطفا دوستاني كه نمره خودشون رو ميگيد يا گفتيد، به اين نكته اشاره كنيد كه در زدن تست هاي official guide چند درصد بود حدودا عملكردتون؛ تا از اين طريق بتونيم ما هم تخميني از نمره خودمون داشته باشيم
    با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه آزمون GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    سلام
    لطفا دوستاني كه نمره خودشون رو ميگيد يا گفتيد، به اين نكته اشاره كنيد كه در زدن تست هاي official guide چند درصد بود حدودا عملكردتون؛ تا از اين طريق بتونيم ما هم تخميني از نمره خودمون داشته باشيم
    با سپاس
    سلام
    من 3 روز پیش امتحان جی مت دادم. 700 (Q 49, V 35) شدم
    توی هیچ کدوم از امتحان های آزمایشی آفیشال 700 نشده بودم بین 660-690
    امتحان های منهتن رو بین 680 تا 720 میزدم.
    کلاً به نظر من جی مت اصلاً حساب و کتاب نداره!
    همش شانسه!
    دوست من خیلی بهتر از من تست های آزمایشی رو میزد و واقعا از من مسلط تر بود اما متاسفانه روز امتحان نمره اش خیلی از نمره امتحان های آزمایشی اش کمتر شد.
    با استفاده از این لینک هم متونید نمره خودتون را بر اساس نمره امتحان های آزمایشی تخمین بزنید.
    http://gmatclub.com/gmat-score-estimate/

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط niam نمایش پست ها
    سلام
    همش شانسه!
    دوست من خیلی بهتر از من تست های آزمایشی رو میزد و واقعا از من مسلط تر بود اما متاسفانه روز امتحان نمره اش خیلی از نمره امتحان های آزمایشی اش کمتر شد.
    با استفاده از این لینک هم متونید نمره خودتون را بر اساس نمره امتحان های آزمایشی تخمین بزنید.
    پیشهاد میکنم اطلاعاتتون رو در مورد مرکز آزمونی که توش امتحان دادید، منابعی که مطالعه کردید، زمانی که صرف کردید برای آماده شدن و همینطور پیشنه ی شغلی و تحصیلیتون اینجا مطرح کنید تا مرجع مناسبی برای باقی دوستان باشه
    Winners are simply willing to do what losers won't

نقل قول نوشته اصلی توسط niam نمایش پست ها
    سلام
    همش شانسه!
    تبریک می گم، و در تکمیل پیشنهاد biscuitpolo، تجربیات خودتون از امتحان، مثلا نحوه عملکرد در برابر سوال های مختلف و مدیریت زمان و یا مسائل مربوط به اقامت و هتل و ... ، رو هم اضافه کنید کامل میشه.

پیش فرض تجربه آزمون GMAT

اين پيغام حذف گردد
    ویرایش توسط yaaraan : October 17th, 2009 در ساعت 10:51 AM دلیل: اشتباه

پیش فرض تجربه آزمون GMAT

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh نمایش پست ها
    نمره Gmat
    م
    من تجربيات شما رو در 2 تا امتحان ديدم.
    راستش من هم مشكلي كه دارم در verbal شبيه شماست در امتحان اول به خصصوص در sc، يعني حداقل 2 تا جواب به نظرم درست ميان
    شما چه جوري نمره verbal رو بين 2 تا امتحان اينقدر بالا برديد؟ چي خونديد يا چي كار كرديد؟
    برام خيلي مهمه اين مسأله، ممنون مي شم روشتون رو بگيد.

(راستي براي applicationاقدام كرديد؟)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تجربه امتحان GMAT ... استانبول ... 3 آگوست 2009

سلام ... اول از همه ببخشید که دیر دارم جواب می دم امیدوارم که زیاد دیر نشده باشه ! ...
    دونه دونه سوالای یاران و سحر و بی بی بی رو جواب می دم الان !

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تجربه امتحان gmat ... استانبول ... 3 آگوست 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaraan نمایش پست ها
    دوست عزیز کسی برای خود!
    اگر امکان داره در مورد کارت اعتباری بیشتر توضیخ بدی ممنون میشم
    چون خالا شما دوستان و افراد آشنای زیادی داری ولی من زیاد اطلاعاتی ندارم و تو اون فرمی که باید فاکس کنیم برای ثبت نام امضا و مشخصات صاحب کارت رو می خواد ...
    اگه امکان داره یه توضیح مفصل هم بگو فکر کنم خیلی ها مشکل داند تو این زمینه...
    مثلا چه کارتی از چه شرکتی بهتره؟ مبلغ کارت بهتره در حد هزینه ثبت نام باشه؟ آدرس صاحب کارت رو چی بنویسیم؟ ..
    کارت مجازی چیه و .....
    آدرس اصلیمون براشون مهمه؟ برای کارنامه؟
    می دونم یه تاپیک دیگه هم هست در مورد ÷رداخت با کارت اعتباری لذا اگر فکر می کنی سوال من تکراریه اصلا شتر دیدی ندیدی! اخطار و تهدید رو بیخیال شو! در گذر از جرم که خواهنده ایم .....
    در مورد کارت اعتباری ، باید بری توی موضوعات خودش .. اما یه اشاره کوتاه در مورد آدرس و اینا و فرم ثبت نام می کنم :

آدرس کارت ، معمولآ توی امریکاست ... که باید دقیقآ در قسمت credit information وارد کنید .. ولی در مورد آدرسی که توی قسمت اول فرم هست باید آدرس ایران باشه ...
    می گن که یه ریپورت کاغذی دمه دره خونه می آد اما برای من که بعد از 2 ماه هنوز نیومده ...
    اما چون توی سایت گفته که ایرانی ها باید با تلفن ثبت نام کنند ، من جای شما بودم آدرس خارج از ایران نمی دادم که زیاد بعدآ دردسر نشه ... اسم صاحب کارت مجازی بهتره خودت باشی ، اگه یکی دیگه باشه طرف پشت تلفن ازت می خواد که با اون صحبت کنه که مطمئن بشه صاحب کارت اطلاع داره ...
    می تونی گوشی رو بدی به بابا یا برادرت ، زیاد روی این موضوع گیر نیستند ، بیشتر تریپ اخلاق و ایناست ...
    راستی ممکنه بخواد که یه کپی از پاسپورت طرف هم فکس کنی ...
    همون که اسم کارت خودت باشی بهترین حالته !

کارت اعتباری رو هم از شرکت های مختلف می تونی بگیری ، دیگه خودت باید انتخاب کنی که هزینه کدوم عادلانه تره ...

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : تجربه امتحان GMAT ... استانبول ... 3 آگوست 2009

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar4482 نمایش پست ها
    سلام
    مرسی از راهنمایی مبسوطتونمن تازه شروع کردم.og12 سری diagnostic test شو زدم.راستش خیلی ناامید شدم.همشو در حد average زدم.به نظرت الان kaplan verbal رو بخونم بهتره یا تست بزنم؟منهتن بهتره یا کاپلان؟غیر از og تست چی بزنم؟راستی راستی شما همه این منابعی که معرفی کردی رو خوندی؟؟؟اگه من بخوام فقط یه کتاب بخونم و علاوه بر og یه کتاب تست بزنم پیشنهادتون واسه من چیه؟بازم ممنون از این همه دست و دل بازی در تجربیات که این روزا تو کمتر کسی پیدا میشه
    موفق باشی
    من به چندتا از دوستان هم گفتم که بهتره مینیمم 3 ماه وقت بذارید ... کلآ با یکی دوماه نمی تونی بگی آماده شدی یا نه ! .. حداقل 95% آدما نمی تونن بگن ... مگه اینکه خیلی دیگه زبان و IQ و شانس و تسلط بالایی داشته باشن ...

الان زوده برای ناامیدی ... جای ناامیدی هم نیست ... GMAT برخلاف GRE راحت با تمرین زیاد می آد بالا و پیشرفت می کنین ...
    به نظر من با kaplan شروع کن که تست هایی رو که خراب می کنی زیاد مهم نباشن .. اما وقتی که به حدی از آشنایی رسیدی برو سراغ OG ها .. اونا تست های اصلی هستند و حیفه اگه الکی بزنی و بسوزونی ! ...

اگه فقط بخوای یه کتاب بخونی ، من Kaplan800 رو پیشنهاد می کنم .. سختتره ! ... خیلی بعضی از سوالاتش روی اعصابه ... اما بهتر از تست ساده و بچگونه زدنه ! ... البته SC و CR رو اگه از manhattan بخونی اول و بعد تست بزنی بهتره ... نباید یه راست بری سراغ تست زدن ! ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)