صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: GRE و اروپا؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : GRE و اروپا؟؟؟

خب دوستان، من امتحان دادم و نتیجه ی بدی گرفتم! تمرکزم فقط روی q بود که اون رو هم شدم 690، و اون دو تا هم که صحبتشو نکنید...

خیلی مهمه برام که اصلا بفرستم این رو و تو رزومیم عنوان کنم یا نه! چون تقریبا 90 در صد انتخابهام صحبتی ازش نکردند و دو سه تایی گفتند که خوبه امتحان بدید.

به نظرتون این نمره رو برای چند تا دانشگاه متوسط که میدونم درشون شانس دارم بفرستم یا نه!؟ برای یه استاد هم میخام ایمیل بفرستم که خیلی کارهاش و علایقش با بکگراند من متناسبه و دانشگاهشون اصلا علمی کاربردیه و صحبتی از جی آر ای اونجا ها نیست، خوبه به نظرتون که بگم یا اصلا انگار نه انگار که امتحان دادم!؟
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silence scream نمایش پست ها
    خب دوستان، من امتحان دادم و نتیجه ی بدی گرفتم! تمرکزم فقط روی q بود که اون رو هم شدم 690، و اون دو تا هم که صحبتشو نکنید...

خیلی مهمه برام که اصلا بفرستم این رو و تو رزومیم عنوان کنم یا نه! چون تقریبا 90 در صد انتخابهام صحبتی ازش نکردند و دو سه تایی گفتند که خوبه امتحان بدید.

به نظرتون این نمره رو برای چند تا دانشگاه متوسط که میدونم درشون شانس دارم بفرستم یا نه!؟ برای یه استاد هم میخام ایمیل بفرستم که خیلی کارهاش و علایقش با بکگراند من متناسبه و دانشگاهشون اصلا علمی کاربردیه و صحبتی از جی آر ای اونجا ها نیست، خوبه به نظرتون که بگم یا اصلا انگار نه انگار که امتحان دادم!؟
    درود دوست عزیز،
    به نظر من برای جاهایی که GRE الزامی نیست، فقط در صورتی فرستادنش میتونه مفید باشه که نمره ای کاملا رقابتی و بالا گرفته باشید، اگر فکر میکنید نمره شما نمیتونه منعکس کننده ی توانایی های شما باشه و از سطح بقیه مدارک و رزومه شما پایینتر هست فرستادنش سودی نخواهد داشت و حتی ممکنه بقیه اپلیکیشن شما رو هم تحت تاثیر قرار بده. بنابراین نفرستادن GRE در این شرایط انتخاب بهتری خواهد بود.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

m.a.a نظر خوبی داده و اگر من هم چیزی بنویسم فقط تکرار حرف ایشون خواهد بود. آنچه واضحه دو حالت زیر هست:
    1- اگر قبول بشید قضاوتشون بر مبنای این نمره نبوده چون اگر بود ازتون میخواستن.
    2- اگر رد بشید پشیمانی خواهید داشت چون نمره ای رو فرستادید که خود شما از قبل ازش راضی نبودید و میتونستید بدون اینکه خللی در کارتون وارد بشه نفرستید.
    خلاصه: کاریه که فرستادنش سودی نداره ولی نفرستادنش حداقل میتونه جلوی ضرر رو بگیره.

Junior Member

سلام،

فقط من یک موردی رو به گفته های قبلی اضافه کنم، اونم اینه: برای جاهایی که زبان اصلی اون کشور انگلیسی نیست (اکثر کشورهای اروپایی و آسیا)، اگر نمره Q رو خوب گرفته باشید و وربال رو بد و حتی خیلی بد (چیزی که معمولا مرسومه)؛ بازم بنظر من بهتره که بفرستید. چون من چند جا رو در اروپا دیدم که فرستادن GRE رو خوب دونسته بودند و برای نمره GRE فقط حداقل مطلوبشون رو در Q 80% تعیین کرده بودند و به وربال اصلا اشاره ای نداشتند.

اصولا هم داشتن یک Q خوب (80%)، معمولا اگه بقیه رزومتون هم خوب باشه، میتونه در تایید معدلتون و سطح دانشگاه قبلیتون موثر باشه و زبانتون هم که با امتحان زبان تایید میشه....

اگر کسی تجربه ای در این مورد داره لطفا بگه...
    ویرایش توسط IRI : January 5th, 2011 در ساعت 01:39 PM
    Minds are like parachutes. They only function when they are open
    Sir James Dewar

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط IRI نمایش پست ها
    سلام،

فقط من یک موردی رو به گفته های قبلی اضافه کنم، اونم اینه: برای جاهایی که زبان اصلی اون کشور انگلیسی نیست (اکثر کشورهای اروپایی و آسیا)، اگر نمره Q رو خوب گرفته باشید و وربال رو بد و حتی خیلی بد (چیزی که معمولا مرسومه)؛ بازم بنظر من بهتره که بفرستید. چون من چند جا رو در اروپا دیدم که فرستادن GRE رو خوب دونسته بودند و برای نمره GRE فقط حداقل مطلوبشون رو در Q 80% تعیین کرده بودند و به وربال اصلا اشاره ای نداشتند.

اصولا هم داشتن یک Q خوب (80%)، معمولا اگه بقیه رزومتون هم خوب باشه، میتونه در تایید معدلتون و سطح دانشگاه قبلیتون موثر باشه و زبانتون هم که با امتحان زبان تایید میشه....

اگر کسی تجربه ای در این مورد داره لطفا بگه...
    ببینید دقیقا خودم رو اصلا میگم! چند ماه پیش از دانشگاه کایزرسلاترن در آلمان پرسیده بودم که چه نوع تستی بدم و چه نمره ای لازمه که جواب دقیقشون این بوده که همون جنرال هم خوبه و یه نمره ی 1000 میتونه کافی باشه و مهمترین بخش هم کوانت هست! اینا البته در حد پیشنهاد شده بوده و اجباری نبوده ...
    (البته در صد من 68 هست در Q یعنی همن 68 درصد کمتر از من نمره گرفتند)

حالا از طرفی مثلا دانشگاه بن گفته بود که حتما باید GRE تخصصی امتحان میدادم و اصلا جواب پذیرششون رو مشروط بر همین کردند، هر چند این هم در حد پیشنهاد بوده! و گفتم عمومی دادم که گفتند عمومی مهم نیست (به نظر من هم منطقی تره!)

همین الان داشتم کل رزومیم رو کن فیکن میکردم که این جی آر ای رو حذف کنم البته از همه ی کسانیکه نظر دادن ممنونم و در نهایت با روشنتر شدنم امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم
    ویرایش توسط silence scream : January 5th, 2011 در ساعت 02:43 PM
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    تربیت بدنی گرایش رفتار حرکتی

سلام دوستان. کسی میدونه برای دکتری تربیت بدنی کدام دانشگاه های مطرح اروپایی GRE میخان؟ تربیت بدنی معمولا جزو social sciences یا medicine & public health محسوب میشه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12