صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 22

موضوع: scholarship

Junior Member

پیش فرض scholarship

سلام
    اگر من بتوانم از یک دانشگاهی scholarship بگیرم آیا لازم دارم که فرم حمایت مالی را برای شهریه دانشگاه پر کنم؟
    ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : scholarship

بعضی دانشگاها هنگام apply یه فرم مالی می خوان که تو اون بهتره بنویسید هیچی پول ندارید و کاملا متکی به حمایت دانشگاهید.

بعضی هم بعد از پذیرش دادن، می خواهند که شما این فرم رو پر کنید. این طور که من فهمیدم، علت اینه که لزوما همه جای دانشگاه نمی دونند که ممکنه شما از یک دپارتمان پول گرفته باشید. (بد نیست از دپارتمان بخواهید که نامه حمایت مالیتون رو به اونجایی که ازتون فرم مالی رو خواستند بفرسته)
    در هر حال فرم رو پر کنید. دانشگاه ها لازم دارند بدونن که پول تحصیل دارید یا نه و این پول از کجا میاد.

Junior Member

مشکل اینجاست که من چنین مبلغ زیادی را در بانک ندارم!!
    اگر بتونم پولش را قرض کنم ، برای چه مدت پول باید در بانک باشد؟ ( برای bank statement)
    چه بانکی باشد؟ داخل ایران یا خارج ایران؟
    ممنون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ffac_200
    مشکل اینجاست که من چنین مبلغ زیادی را در بانک ندارم!!
    اگر بتونم پولش را قرض کنم ، برای چه مدت پول باید در بانک باشد؟ ( برای bank statement)
    چه بانکی باشد؟ داخل ایران یا خارج ایران؟
    ممنون.
    من فکر ميکنم شما هنوز admission و فاند نگرفتين.
    کاش در مورد اينکه کدوم دانشگاه يا کشور منظورتون هست، ميگفتين.
    در مورد bank statemet توي فروم زياد مطلب هست که اگه بخونين، جواب خيلي از سوالا رو پيدا ميکنين.
    موفق باشين.

Junior Member

آمریکا

Senior Member

واسه من اينطوري بود که همچين فرمي بايد پر ميشد. من با مدارک apply نفرستاده بودم و الان که بايد واسه تکميل مدارکم اون فرم هم پر ميشد، نامه اي که از خود دانشگاه گرفتم و فاند توش مشخص شده رو به همين فرم ضميمه کردم و واسشون فرستادم. (يعني بايد مشخص ميشد که منبع مالي من کيه، همراه با مدرک که خودشون گفته بودن اگه از دانشگاه فاند دارم، کپي اون رو ضميمه کنم)
    معمولا در مرحله بررسي application شما واسه پذيرش و دادن فاند، اگه اين مدرک نباشه اشکالي بوجود نمياد. ولي توي فروم بحث شده بود که بهتره با خود دانشگاه تماس بگيرين و بپرسين.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    ببخشید در مطالعه شرایط چند تا از scholarship ها سوالاتی برای من بوجود آمد:
    1.
    منظورش چیست:
    willing to be an ambassador for the scholarship and contribute to various marketing and promotional events as requested by the university
    2.
    بیان شده است:
    a Honours degree achieving first class honours
    اما سوالام اینکه منظورش از Honours degree چیست؟
    3.
    در نوع دیگری از کمک هزینه با نام APAs بیان شده است:
    be an Australian Citizen, New Zealand Citizen or Permanent Resident of Australia, or an international student who is an IPRS holder
    یعنی می توان علاوه بر IPRS که در لینک زیر توضیح داده شده است، APAs را هم دریافت نمود؟
    http://www1.rmit.edu.au/browse;ID=d7epp9e09vaw
    5.
    آیا میشه در یک دانشگاه برای تمامی scholarship های موجود به طور همزمان ثبت نام کرد؟
    https://www.rmit.edu.au/research/phd...s-and-support/

با تشکر
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید در مطالعه شرایط چند تا از scholarship ها سوالاتی برای من بوجود آمد:
    1.
    منظورش چیست:
    willing to be an ambassador for the scholarship and contribute to various marketing and promotional events as requested by the university
    2.
    بیان شده است:
    اما سوالام اینکه منظورش از Honours degree چیست؟
    3.
    در نوع دیگری از کمک هزینه با نام APAs بیان شده است:
    be an Australian Citizen, New Zealand Citizen or Permanent Resident of Australia, or an international student who is an IPRS holder
    یعنی می توان علاوه بر IPRS که در لینک زیر توضیح داده شده است، APAs را هم دریافت نمود؟
    http://www1.rmit.edu.au/browse;ID=d7epp9e09vaw
    5.
    آیا میشه در یک دانشگاه برای تمامی scholarship های موجود به طور همزمان ثبت نام کرد؟
    https://www.rmit.edu.au/research/phd...s-and-support/

با تشکر
    2. در کشورهای انگلیسی زبان مدارک دوره های لیسانس چهار ساله را honours میگویند ( که از لیسانس های سه ساله تفکیک بشه). First class honours روال سیستم نمره دهی بریتانیاست که معادل معدل A و بالاتر در سیستم امریکای شمالی است.

5. شما برای هر چیزی میتونید اپلای کنید. گرفتنش داستان دیگری است.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    2. در کشورهای انگلیسی زبان مدارک دوره های لیسانس چهار ساله را honours میگویند ( که از لیسانس های سه ساله تفکیک بشه). First class honours روال سیستم نمره دهی بریتانیاست که معادل معدل A و بالاتر در سیستم امریکای شمالی است.

5. شما برای هر چیزی میتونید اپلای کنید. گرفتنش داستان دیگری است.
    با سلام و سپاس بیکران
    2.
    پس به عنوان مثال من میتونم برای این scholarship ثبت نام کنم و شرایطش را دارم...هم بابت فوق لیسانسم که میشه گزینه دوم و هم بابت لیسانسم که میشه گزینه چهارم (لیسانس: GPA: 17.85 out of 20 (3.57 out of 4):
    a Master by research
    a Master by coursework with a significant research component graded as high distinction, or equivalent
    a 4 year bachelor degree achieving a GPA of 4 or equivalent (80% or above).
    5.
    یعنی می خواستم بدانم مثلا برای 4 تا scholarship ثبت نام کنم ...جداگانه بررسی میشه...بعد ممکنه 2 تاش را قبول بشم؟؟؟؟ اون وقت تکلیف چیست؟؟
    6.
    ببخشید من متوجه نمیشم اگر کسی بخواهد شرایط سوم که در بالا ارائه شده است را داشته باشد باید معدلش 20 ایرانی یا همون 4 آمریکایی باشد؟؟؟!؟؟!!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.fulbright.org.uk/pre-depa...cademics/marks
    7.
    اینم جوابیه مرکز کمک هزینه دانشگاه:
    To be successful you will need to be considered H1 or equivalent and need to have outstanding academic results
    ویرایش توسط sasansas : June 7th, 2015 در ساعت 06:50 AM
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام و سپاس بیکران
    2.
    پس به عنوان مثال من میتونم برای این scholarship ثبت نام کنم و شرایطش را دارم...هم بابت فوق لیسانسم که میشه گزینه دوم و هم بابت لیسانسم که میشه گزینه چهارم (لیسانس: GPA: 17.85 out of 20 (3.57 out of 4):
    a Master by research
    a Master by coursework with a significant research component graded as high distinction, or equivalent
    a 4 year bachelor degree achieving a GPA of 4 or equivalent (80% or above).
    5.
    یعنی می خواستم بدانم مثلا برای 4 تا scholarship ثبت نام کنم ...جداگانه بررسی میشه...بعد ممکنه 2 تاش را قبول بشم؟؟؟؟ اون وقت تکلیف چیست؟؟
    6.
    ببخشید من متوجه نمیشم اگر کسی بخواهد شرایط سوم که در بالا ارائه شده است را داشته باشد باید معدلش 20 ایرانی یا همون 4 آمریکایی باشد؟؟؟!؟؟!!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!
    http://www.fulbright.org.uk/pre-depa...cademics/marks
    7.
    اینم جوابیه مرکز کمک هزینه دانشگاه:
    To be successful you will need to be considered H1 or equivalent and need to have outstanding academic results
    اینکه با داشتن شرایط حتما بتوانید اسکالرشیپ را بگیرید بستگی دارد به اینکه رقابتی باشد یا نه. یعنی اینکه تعداد محدودی اسکالرشیپ باشد یا به همه کسانیکه مینیمم شرایط را دارند بدهند. این مسائل و همینطور اینکه آیا میشود چند اسکالرشیپ را همزمان داشت یا نه را باید از خود دانشگاه مربوطه سوال کنید.

معدل چهار امریکای شمالی عموما معادل 85-90 درصد یا 17-18 ایران است.

در ضمن برای اسکالرشیپها اول از همه شرایط سیتیزن شیپی راچک کنید. خیلی از اسکالرشیپها اصولا برای دانشجویان بین المللی قابل دسترسی نیستند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)