صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: scholarship

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : scholarship

سلام
    ببخشید الان فرض کنید در دانشگاه A اپلای کردیم و بعد گفتن حالا پذیرش که امد برای کمک هزینه IPRS اقدام می کنیم برای شما:
    International Postgraduate Research Award (IPRS)
    http://www1.rmit.edu.au/browse;ID=d7epp9e09vaw
    خال آیا میشه در دانشگاه B که تاکید کرده اند در 1 July برای IPRS در سایتشون ثبت نام شود..ثبت نام کرد...یعنی میشه همزمان در دو دانشگاه مختلف برای یک نوع کمک هزینه مانند IPRS اقدام کرد؟؟!؟!؟!؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

سلام. من براي يكي از دانشگاه هاي كانادا دارم اپلاي ميكنم. خود دانشگاه fund ميده ولي تو application form يه قسمت هست كه گفته اگه scholarship ميخواين اسمش رو بگيد. بايد چيكار كنم؟ لازمه براي scholarship اقدام كنم؟ اصلا من فرمي در اين مورد پر نكردم. لطفا راهنماييم كنيد در اين مورد چيزي نميدونم. بايد تا فردا submit كنم. خيلي ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ceres نمایش پست ها
    سلام. من براي يكي از دانشگاه هاي كانادا دارم اپلاي ميكنم. خود دانشگاه fund ميده ولي تو application form يه قسمت هست كه گفته اگه scholarship ميخواين اسمش رو بگيد. بايد چيكار كنم؟ لازمه براي scholarship اقدام كنم؟ اصلا من فرمي در اين مورد پر نكردم. لطفا راهنماييم كنيد در اين مورد چيزي نميدونم. بايد تا فردا submit كنم. خيلي ممنونم
    سلام

دوست عزیز تمام این سوالات رو باید از طریق ایمیل از دپارتمان مناسب در دانشگاه مورد نظر سوال کنید.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

سلام دوستان...من دارم واسه یکی از دانشگاه های انگلیس واسه دکترا اپلای میکنم...نمیدونم که فاند بهم تعلق میگیره یا نه..اما همین اول توی اپلیکیشن فرم سوالش اینه که فاندت از کجا میاد؟ سلف فاند؟ استیودنت شیپ؟ اسکالرشیپ؟
    حالا من چی باید جواب بدم؟
    مگر نباید اول اپلای کرد و بعد از اون اقدام کرد واسه فاند؟
    پیشاپیش ممنون از توجهتون

Junior Member

سلام

یه سوال داشتم در مورد scholarship که ازم "proposal for research activities to pursue in the PhD study program" رو خواستند . ترجمش رو میدونم که طرح پیشنهادیم رو میخواند ولی به صورت کلی میخوام ببینم از کجا باید شروع کنم و چه چیزایی باید بگم . مرسی

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط everlast228 نمایش پست ها
    سلام دوستان...من دارم واسه یکی از دانشگاه های انگلیس واسه دکترا اپلای میکنم...نمیدونم که فاند بهم تعلق میگیره یا نه..اما همین اول توی اپلیکیشن فرم سوالش اینه که فاندت از کجا میاد؟ سلف فاند؟ استیودنت شیپ؟ اسکالرشیپ؟
    حالا من چی باید جواب بدم؟
    مگر نباید اول اپلای کرد و بعد از اون اقدام کرد واسه فاند؟
    پیشاپیش ممنون از توجهتون
    سلام

تا جایی که من دیدم در دانشگاههای انگلیس فاند جداگانه ای در دسترس استاد قرار نداره و کمک هزینه های تحصیلی رو دانشگاه در قالب اسکولارشیپ یا استیودنتشیپ ارائه میکنه که باید براش به صورت جداگانه درخواست بدید. اینجا هم ازتون خواسته حین تکمیل اپلیکیشن، مشخص کنید آیا میتونید خرج تحصیل خودتون رو بدید یا متکی به اسکولارشیپ یا استیودنتشیپ هستید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

دوستان تفاوت اسکولار شیپ با استیودنت شیپ در چیه؟

The scholarship totals $28,000 CAD, payable at $7,000 CAD per year for four years. The exact number and level of scholarships varies each year, depending on available funding.
    این میگه برا 4 سال 28000 تا میدیم ؟ آیا کل هزینه ها ( شهریه و فی و ...) رو هم میدن چون هزینه سالانه رو 32000 تا زده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_rakhshai نمایش پست ها
    The scholarship totals $28,000 CAD, payable at $7,000 CAD per year for four years. The exact number and level of scholarships varies each year, depending on available funding.
    این میگه برا 4 سال 28000 تا میدیم ؟ آیا کل هزینه ها ( شهریه و فی و ...) رو هم میدن چون هزینه سالانه رو 32000 تا زده.
    وقتی میگه سالی هفت هزار دلار یعنی کل هزینه سالانه رو پوشش نمیده دیگه.

سلام
    امروز صبح یکی از اساتید در استرالیا که قبلا مکاتبه کرده بودم و از پروپوزال بنده استقبال کرده بودند. ایمیل زده می گه آیا برای اسکولارشیپ می خواهی اقدام کنی؟ وضعیت مادی ات را برای من مشخص کن.
    والا وضعیت مادی من در وضعیت دستم به دهنم می رسه هست ولی اونقدر نیست بخوام سالیانه 34000دلار هزینه دانشگاه و همچنین همسرم را تقبل کنم. از طرفی هم نمی دانم چه بنویسم که فکر نکنه آنقدر هم اوضاع خراب هست که نتوانم هزینه خود و همسرم را بدهم. معمولا چه باید نوشت که نه سیخ بسوزد و نه کباب. با تشکر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)