صفحه 1 از 97 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 965

موضوع: همسفر برای آمریکا

Junior Member

پیش فرض همسفر برای آمریکا

سلام. اگه كسي هست كه از دانشگاه هاي COLORADO پذيرش داره هماهنگ كنه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : همسفر برای آمریکا

لطفا تمام درخواست‌های خود برای یافتن همسفر در سفر به آمریکا را با پاسخ به این موضوع اعلام کنید و از ایجاد موضوعات جداگانه خودداری نمایید. در غیر این صورت موضوع شما حذف خواهد شد.
    در درخواست خود لطفاً حتماً به بازه‌ی زمانی و شهر مورد نظر اشاره کنید.
    ضمنا درخواست‌های قدیمی حذف خواهند شد. به عنوان مثال اگر درخواستی برای یافتن همسفر در ماه April مطرح می‌کنید، بعد از سپری شدن ماه April حذف خواهد شد.

نام کاربری من
    Guest

سلام . کسی در salem هست؟ چه جور جایی هست ؟ اطلاعاتی که بدست آوردم نشون می ده شهر فسیلیه ! اینجوریه؟

سلام
    ببین تو Oregon بزرگترین شهر Portlande
    بقیه شهرها کوچیک هستن اما به Portland نزدیکن

Salem مرکز ایالت اورگانه. شهر خوب و خوش آب و هواییه. غصه نخور.
    همه شهرهای اورگان با صفا و خوش و آب و هوا هستن.

این لینک رو دیدی؟
    http://en.wikipedia.org/wiki/Salem%2C_Oregon
    راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

فکر نمی کنم بشه با ویزای ترانزیت اومد بیرون. ضمن این که فاصله بین دو تا پرواز کمه و فقط صرف عوض کردن هواپیما و security check و ایستادن توی صف میشه. فرصت نیست حداقل بریم نزدیک پنجره های فرودگاه، سرمون رو بچسبونیم به شیشه، دو تا دست رو بزاریم کنار سر تا نور نیفته، فرانکفورت رو ببینیم ;D

ان شا الله اگه clear بشیم، برنامه سفرت چیه؟
    یادت نره واسه خوابگاه اقدام کنی. دانشگاه ما (Portland State) یه فرم آنلاین داشت که پر کردم اما هنوز submit نکردم. باید یه مقداری deposit پرداخت کنم، ضمن این که می تونم از یک لیستی که update میشه roommate انتخاب کنم با توجه به پروفایل هر کس. منتظرم این لیست تکمیل بشه، تو همون روزهای آخر یک roommate انتخاب کنم و خوابگاه رو submit کنم.

استادم لطف کرده بهم، واسه همون شب اول که میرسم Portland گفته واسه یک شب هتل مجانی برات آماده می کنیم.
    Portland State University Place Hotel هتل گرونیه، واسه مهمان های خود دانشگاهه، فکر کنم شبی حدود 100 دلاره. دست استادم درد نکنه

من یک آشنا هم پیدا کردم تو Oregon به نام آقای صابریان، هم سن و سال پدر خودمونه. مهندس ترافیکه و تو شهر Beaverton زندگی می کنه. شاید اگه لازم باشه همون روز اول که میرسم بیاد Portland واسه راهنمایی و کمک. مرد خوبیه، تصادفی باهاش آشنا شدم. پارسال یه مقاله submit کرده بودم تو یه کنفرانس تو همین Portland و ظاهرا آقای صابریان مسئول edit کردن مقاله ها و جمع و جور کردنشون بوده، دیده من از ایران مقاله دادم، خیلی ذوق کرده و بهم ایمیل زده. خلاصه با هم آشنا شدیم. خدا رو شکر، همین اول کاری یه خانواده ایرانی آشنا داریم Oregon که اگه کمک خواستیم می تونیم بهشون بگیم.

در مورد برنامه سفر ... راستش خوابگاه ها رو 5 روز جلوتر به ما تحویل میدن. یعنی 15 یا 16 September
    البته ترم دقیقا 24 September شروع میشه، درسته؟
    خوابگاه رو میشه تقاضا داد که 2 یا 3 روز زودتر تحویل بدن. فکر کنم زودتر از 15 یا 16 September نمیشه رفت، چون مکان و جای مناسب نداریم.
    من هفته دیگه زنگ می زنم آژانس واسه همین 15 September بلیط Luftansa رو رزرو می کنم. شما با این تاریخ موافقید؟

برنامه سفر شما به چه ترتیبیه؟

Oregon یکی از سرسبز ترین ایالت های آمریکاست. خیلی سبز، نه به گرمیه کالیفرنیاست و نه به سردی واشنگتن (سیاتل). به اقیانوس هم نزدیکه. امیدوارم دوران خوب و خوشی رو داشته باشیم اون جا.

راهت را ادامه بده، ایمانت تو را به نتیجه خواهد رساند.

saeede83
    Guest

بچه ها من هنوز وقت مصاحبه ام هم نشده، اما به آزانس ها که زنگ می زنم می گن دیر می شه و باید زودتر بلیط بگیرین. نمی دونم چی کار کنم. مقصدم آتلانتا هست. کسی می تونه کمک کنه؟ کی با چه پروازی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeede83
    بچه ها من هنوز وقت مصاحبه ام هم نشده، اما به آزانس ها که زنگ می زنم می گن دیر می شه و باید زودتر بلیط بگیرین. نمی دونم چی کار کنم. مقصدم آتلانتا هست. کسی می تونه کمک کنه؟ کی با چه پروازی؟
    سلام
    فکر کنم راحت ترین مسیر ، پرواز مستقیم دبی - آتلانتا باشه که هواپیمایی Delta داره.

me_f
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsaan_sh
    Hi all

I live in ATlanta and am going to Istanbul to pick up my visa....If anybody has any questions about ATL please feel free to ask.

سلام. ممنون از پستتون

من همنوطور که تو پست قبلیم گفتم، تا اونجا که من فهمیدم، همین دوتا پرواز هست که تو US مستقیم تو آتلانتا میشینه. درسته؟ آیا پرواز دیگه ای هست که از نظر قیمت مناسب تر باشه و تو آتلانتا هم بشینه مستقیم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    منم اواسط August میخوام برم شیکاگو، البته این قضیه clear شدن و pick up یکم برنامه رو غیر قطعی می کنه و نمیدونم چه باید بکنم باهاش، موندم pick up کنم و از همون ور برم شیکاگو یا برگردم ایران و دوباره برم. من باید برم آنکارا واسه pick up

I have to go to Ankara too, then back to Istanbul and then to Chicago
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

نقل قول نوشته اصلی توسط Sara.Sh
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiraliz
    منم اواسط August میخوام برم شیکاگو، البته این قضیه clear شدن و pick up یکم برنامه رو غیر قطعی می کنه و نمیدونم چه باید بکنم باهاش، موندم pick up کنم و از همون ور برم شیکاگو یا برگردم ایران و دوباره برم. من باید برم آنکارا واسه pick up

I have to go to Ankara too, then back to Istanbul and then to Chicago
    قضیه اینه که اگه بخوایم پرواز ترکیش به شیکاگو رو بگیریم، باید بریم استانبول، بعد آنکارا، یه هفته تو آنکارا بمونیم و بعد دوباره استانبول و شیکاگو....... یه کم این استانبول آنکارا.... بعد من مطمئن نیستم که هزینه پرواز رفت و برگشت از استانبول به آنکارا از هزینه رفت و برگشت از تهران به آنکارا خیلی کمتر شه، مگه اینکه با اتوبوس اون مسیر رو بریم که اونم نمیدونم از اینجا میشه رزرو کرد یا نه.......... اگه کسی در این مورد اطلاعی داره ممنون میشم کمک کنه.

صفحه 1 از 97 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)